Windows update piedāvā Internet Explorer 8

Pirms gada parādījās pirmā Internet Explorer 8 pirmā beta versija. Šodien man caur automātiskajiem Windows jauninājumiem mēģināja iesmērēt Internet Explorer 8.

Tas ir labi, jo palīdzēs izskaust vecās IE versijas. Ja būtu portablā versija, kas nenograutu IE6, tad es to noteikti uzliktu paralēli. Pieļauju domu, ka arī iepriekšējā reizē, kad man mēģināja iesmērēt IE7, es arī to būtu uzlicis.

24 thoughts on “Windows update piedāvā Internet Explorer 8

 1. KKTK

  Kāpēc ir jāizskauž vecās IE versijas? Tajā 1% gadījumu, kad jāpaskatās uz kko ar M$ acīm – pilnīgi pietiek.
  Starp citu, var kāds pateikt ko un cik sistēmas direktorijās kopē IE8 instalācija?

  Atbildēt
 2. cece

  uzliku no update ie8 , rezultāts – nestartē , nu ko – tika darīts viss , izrakta google , ms , izmēģināti visādi minējumi – rezultāta nav – nestartē un punkts ; nospļaujamies uz ie8, fu – vismaz uninstall nostrādā un ak laime ie7 tomēr startē ; tā arī līdz šim pat iekš ms nav atbildes kādēļ nestartē ie8 pēc ofic update … 🙁

  Atbildēt
 3. MM-Y

  nu cik esmu pamanījis, tad uz XP IE8 kā critical update ir jau kādu ja ne mēnesi, tad pāris nedēļas toč…
  un darbā uz n-tajiem kompjiem ar IE8 viss rukā (>100 toč jau tagad ir) 🙂

  Atbildēt
 4. arnico

  es personigi priecajos par IE8 (davai tikai nesitiet mani ja? 😀 )

  vismaz cik man ir sanacis pa so laiku pieredzet, tas kas ir uztaisits uz FF, nav japartaisa lai butu lietojams uz IE8 (arii standarta modee). Iisak sakot sausmigi ceru ka drizuma izzudis IE6, jo gan IE7 gan IE8 ir pieciesami un neprasa lielu piepuli lai web lietas uz viniem darbotos gandriiz tik pareizi kaa FF.

  Ideala gadijumaa arii IE7 varetu izzust, jo ja nu kas notiekaas tad IE8 vismaz ir beidzot paraadijues taads briinums kaa lietojami developer/debugging riiki

  PS. es arii uzliku IE8 un pat lietoju vinu(prieks atseviskam sisteemaam, jo diemzeel FF jaunakas versijas ir uzlikusas kautkadu blokeesanu automatiskiem html redirektiem lapaas kas noziimee to ka piemeram SEB internetbanku uz vina atvert nevar.

  Liidz ar to mana nostaja sobriid ir divdomiga – IE: suudiigi, bet censaas progreseet; FF: super, bet nu kamooon, nodisablot redirektus ?!!!!

  Atbildēt
 5. usver

  vai tad ar “IE tester” (my debug bar) nepietiek legacy brouzeru pārbaudei? IE8 ikdienas lietošanai ir labāki developer tūļi, tas ir arī gana fikss lapu renderēšanā.

  Atbildēt
 6. slengs

  es lietoju gan ie8 (web lietu admnistrēšanai) un ikdienišķai vajadzībai google chrome (lietotu tikai viņu, bet dažās lietas vēl esot zaļas). ie8 viennozīmīgi ir feināks par ie7, ir novērots mazāk gļuku.

  Atbildēt
 7. Vaards

  Nū vō… Coolynx pretojas progresīvāku brauzeru lietošanai un turpina lietot nedrošākus kaktu kantora izstrādājumus. Kur man tas links bija, reku:

  http://nsslabs.com/test-reports/NSS%20Labs%20Browser%20Security%20-%20Phishing%20Q3%202009.pdf

  Atbildēt
 8. CooLynX Raksta autors

  Vaards, nu un kāpēc gan Firefox lietošana būtu nedrošāka par ēzelīti?
  Šajā PDF failā 12lpp. 2 rindkopā viss ir skaidri un gaiši uzrakstīts. Nocitēt nevaru, jo no tā brīnuma neko nevar izkopēt.

  Atbildēt
 9. Kwaka

  a kam tev ie6? 🙂 tāpat to lieto pārsvarā vecas tantes uz ziedotiem datoriem Leipužānu pagasta bibliotekā, kurai galvenais draugiem.lv un http://tehvi.dv.lv/

  Atbildēt
 10. BlackHalt

  A man uz Ubuntu nepārtraukti mēģina iesmērēt dažādus atjauninajumus. Nesaprotu kādēļ vēl nav iesmērēts FF 3.5 :/
  Internet Explorer gan nekad nav mēgināts iesmērēt.

  2 CooLynX:
  Šito nevar nokopēt?
  http://twitpic.com/ffcg6/full

  Atbildēt
 11. BlackHalt

  Jā laikam pa normālam nesanāks:

  The devellopers at both Microsoft a
  h and Mozilla cllearly underst
  tand this relat
  tionship and respond quic
  ckly to
  catch rate of 83% and 80% respectivelly, and a mar
  block new phishing site
  w es. Thus, wit an overall c
  th rgin of
  were statistically tied.
  error of 3.96%, Internet Explorer 8 an Firefox 3 w
  t nd

  Atbildēt
 12. Lidononis

  Man darbā vismaz 2 mēnešus atpakaļ jau piesējās IE8, bet tā arī uzreiz viņu uzliku, izmantot jau neizmantoju, bet ja nu kāds softs viņu grib atvērt, tad vizams ver k-ko daudz maz drošu vaļā. Jo dzīvi nebojā, bet vienīgi pāris reizes esmu viņu taisījis vaļā, jo microsoft exchange ir priekš viņa būvēts un tāpēc tur visam ir īstie izmēri, īstās štelles un funkcijas, bet ja tādu lietu neizmanto, tad ff vai hroms ir pateicīgāks.

  To CooLynX: Labu veiksmi IE6 izskaušanā, bet atceries ir cilvēki kuri nedomā kompjūtera valodā un viņiem ir stipri vienalga, kamēr visi dokumenti ir tur kur tos atstāja. 🙂

  Atbildēt
 13. karuuzo

  Tad jau tev kaut kā ļoti aizkavējies 😉 Darba datorā kaut kad vasaras sākumā piedāvāja likt, mājās nedaudz vēlāk. Darbā joprojām sēžu uz 7, bet mājās nācās uzlikt 8 (no 6), jo Exchange sestajā ļoti plakans rādās, bet Outlook netiek cauri firewall 🙂

  m

  Atbildēt
 14. Krist2ps

  Nu, tas, kas attiecas uz Windows Vista, tad man jau labu laiku kā jau IE8 piedāvāja uzlikt, taču zinu teikt vienu – uz Windows XP šis IE8 ir pēdējais draņķis. Atteicos pie pirmās izdevības. Tāpat par spīti visiem upgreidiem, lietoju FF3.5 😉

  Atbildēt
 15. Krotow

  IE8 “security updates” sarakstā atrodas jau kopš jūnija. Šis patiešām ir pirmais sakarīgais IE gan lietošanas ērtību ziņā gan izstrādātājiem. Žēl, ka neiet uz Win2K, tas vēl šur tur ir procesā.

  Atbildēt
 16. CooLynX Raksta autors

  Interesanti kāpēc man tikai tagad to piedāvāja. Es savu tableti gandrīz katru vakaru veru vaļā un tai ir pieeja internetam.

  Atbildēt
 17. x

  Ja tu tā pat negribi jamo lietot.. kāda šķirba kad piedāvāja ?

  Cūlļix lieto vecus sūdus, jo oldskūl skaitās īpaši vīrišķīgi, pierāda potenci kā arī netieši norāda uz to ka esi vecā kaluma specs.
  Īsti vīri vispār lieto Nestkeipu, jo tad visiem apkārtējiem momentā ir skaidrs no kura gada šis frukts jūzā internātu.

  Atbildēt
 18. Atbalss: Kaspersky reklāma neskanē trojas zirgus | Pods.lv

 19. Reinis I.

  Kurmi, es nezinu, ko tu sev esi uzlicis vai neuzlicis, ka tev ir atšķirības, bet man visur, izņemot Safari, ClearType uz Logiem izskatās pilnīgi vienāds.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *