Kā pieslēgt Lattelecom interaktīvo TV (video)

Manuprāt ļoti laba video pamācība par to, kā pieslēgt Lattelecom interaktīvo televīziju.

Pēc šāda video jebkurš varētu pieslēgt tos visus brīnumus. Man pašam ir bijušas problēmas ar to, ka īsti nezināju, kurā ligzdā spraust interneta vadu. Darbā ik pa laikam kāds prātvēders izrauj koplietošanas vadu, tad nu zīlē pēc tam, kur to spraust.

Atradu pie Jāņa blogā.

19 thoughts on “Kā pieslēgt Lattelecom interaktīvo TV (video)

 1. slengs

  Ierunāts ir ļoti feini, nezinātājam tagad nekādu grūtību nesanāks pieslēgt to kasti. tikai aizmirsa piemetināt, ka tv3 nebūs pieejams.. 🙂

  Atbildēt
 2. aksels

  Vai tad tur nav pat TV3 ?
  Zinu ka nav TV6 un tamdēļ viņus neņemšu, lai cik smuka arī nebūtu pamācība un runājošā meitene.

  Atbildēt
 3. aazis

  Nu forši!
  Es nezināju ka ezerneta kabelis ir jāsprauž 1. vai 4. ligzdā – un nodomāju ka ltk apgraizijuši tās kastes funkcionalitāti. Tagad smuki divus datorus pieslēdzu.

  Atbildēt
 4. Taka

  Izrādās telekoms nejēdz tautai pastāstīt, ka 1. un 4. ports modemam ir internets, 2. – TV un 3. – VoIPam ??????
  Jeb tomēr pati tauta, nelasa pamācības principā? 🙂

  Atbildēt
 5. Andron Mc

  Diez cik liela būtu piekrišana tādam konfigam kur 1 caurums būtu ārēja IP, 2. būtu tai TV bet 3. un 4. būtu kā aiz normāla routera LANs?
  Kā parasts routeris man strādā, bet baigā piša tajā spedtouch ar visādiem debīliem mainīgajiem un neloģisku definēšanas secību, tapēc slinkums taisīt skriptu priekš TV. Bet nu ideja būtu jautra, sabridžot vienu ārējo ar kādu portu un otru palaist maskerādē (natā).

  Atbildēt
 6. Andron Mc

  Netaisos neko mēģināt, jau 3 mēnešus atpakaļ bija jāpāriet uz normālu ISP, tikai slinkums visu laiku kaukā vai nevaļa. Šitos DSLus lai lieto dziļos laukos vai kaukādam off-site backup kur vajag tikai download.

  Atbildēt
 7. karuuzo

  Nu jā, latviski izsakoties “для особа несообразительных” 🙂 Galvenais, meitene pat vairākas reizes pateica, ka iepakojumā ir instrukcija, bet instrukcijas jau priekš lohiem un amerikāņiem 🙂
  Nu neticu, ka instrukcijā nav pārskaitīti modema porti.

  m

  Atbildēt
 8. hmm

  Mans ir laikam tups, bet kas tai video taads? Meitene bremzeeti runaa? Kur tas akmens aprakts? Man domaat, ka lohiem kas instrukcijaa neieskataas, video dizhi arii nepaliidzees!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *