19 thoughts on “Bezmaksas autostāvvietu karte

 1. karuuzo

  Es kā kārtīgs autobraucējs praktiski visas jau zināju 🙂 Faktiski zinu vēl dažas pašā centrā, bet tās nav nopietnas un 99% gadījumu jau aizņemtas

  m

  Atbildēt
 2. edGars

  Šī ir Lieta! Kā reiz nesen vēl iedomājos par tieši šito, tikai Liepājā. Tagad ir arī no kā paraugu ņemt, tik tāds sīkums, ka centrs jāapseko.

  Atbildēt
 3. Anrijs

  Izskatās, ka kaut kur nospiesta karte. Neticās, ka autors apbraukāja visas ielas un skatījās uz zīmēm, jo piemēram Mednieku ielā stāvēt nedrīkst līdz pusei ielas. u.c. ielas kuras ir kļūdainas. Bet ideja ir laba, tikai jāpielabo apzīmējumi ar pareizajām ielām.

  Atbildēt
 4. Vaarna

  Godīgi – neredzu jēgu šādai kartei. Kam vajag, pats uzzinās par bezmaksas stāvvietām. Kurš brauc reti un nezin, var arī pa samaksāt pārkingmīteram. Bezmaksas stāvvietās bieži ir jāprot ieparkoties, bet svētdienas braucējiem ar to varētu būt problēmas. Tāpēc labāk lai viņi dodas uz maksas stāvietu, kas ir ar līnijām sazīmētas.

  Atbildēt
 5. zinatajs

  ljoti nepreciza karte. brivibas iela starp stabu un brunjinieku – maksas. stabu iela starp brivibas un valdemara ielu – ari maksas. pietam jau sen, vismaz pusgadu. gertrudes iela. opera ari visa maksas. tas ka tur nav automata nenozime, ka tev neuzlimes talonu

  Atbildēt
 6. chewy

  Sveicināti! esmu viens no Freeparkingriga.lv Administratoriem, gribu pateikt, ka informācijas lielāka daļa ir vienu gadu veca. Mūsu tīmekļa vietnes sadaļā PAR MUMS ir rakstīts :
  • Mēs nedodam 100% garantiju par to kā informācija, kuru mēs sniedzam ir patiesa.
  • Mēs neapsolām kā bezmaksas autostāvvieta būs brīva.
  • Informācija, kuru mēs sniedzām ir vienkārši draudzīgs padoms jums, lai jums būtu iespēja ietaupīt naudu.
  Ja jums ir kaut kāda jauna informācija par bezmaksas autostāvvietām, vai jūs vēlaties apstrīdēt informāciju, kura ir sniegta uz mūsu mājas lapas, lūdzu rakstiet mums aizpildot formu
  kontaktforma

  Atbildēt
 7. Grandans

  Grrr…šorīt pa Dzirnavu ielas apkārtni riņķoju pusstundu. Vakar izdevās atrast uzreiz un tuvu.
  Bet ideja laba – tikai tagad tas rajons izrakņāts – visu laiku kaut kas mainās

  Atbildēt
 8. Araabs

  Vienā krievu saitā lasiju, ka var aparātā samest piecas lietuviešu 20 centu monētas, kas līdzinās vienam latam. Āķis ir tajā, ka naudas izteiksmē pēc tagadējā kursa 1 lata vietā mēs samaksājam 20 santīmus.

  Atbildēt
 9. Ruhnu

  Ir laba vieta pašā centrā pie Rīgas Ūdens un Ārlietu ministrijas. Problēma: vietu skaits, protams, ierobežots, bet ja meklē agrāk no rīta, vienmēr var atrast. Un tad jau stāvi kaut visu dienu.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *