Latvijas bļaģeri

Nejauši pamanīju, ka BlackHalt atkal plosās. Šoreiz vainīgi ir visi blogeri, kas ir kaut ko dabūjuši, bet viņš nē. Vismaz tā es sapratu no viņa sāpjpilnā ieraksta par pērkamiem blogeriem jeb bļaģeriem.

Ja pareizi saprotu, tad runa ir par Biti un Tele2, kas “draudzējās” ar blogeriem, lai pēdējiem par viņiem rakstītu labas atsauksmes.

[21:29:45] blackhalt: Tev ir reali pierādijumi ari?
[21:29:54] Jānis Bērziņs: es ar viņiem esmu runājis
[21:29:59] … aci pret aci
[21:30:04] blackhalt: es arī
[21:30:08] Jānis Bērziņs: pirmajā tweeupā
[21:30:12] blackhalt: bet www pieraadiijumi ir?
[21:30:22] … blogu raksti
[21:30:33] Jānis Bērziņs: man arī tele2 pārstāvji ir teikuši
[21:30:40] … ka algo blogerus
[21:30:46] … arī bites pr
[21:30:48] … cilvēki

[21:32:02] Jānis Bērziņs: jautāju šiem vai viņi nezin kādu blogeri kuru algo tele2 vai bite
[21:32:09] … viņi man saka ka visus
[21:32:12] … Archiju
[21:32:19] … Onkuli
[21:32:22] … Arturu
[21:32:28] … Krizdabzu
[21:32:41] … kā pierādijumu rādīja savu wifi puļķus

[21:48:17] … vēl savas netīrās štelles bīda Ansis Egle un Ārtis Āre
[21:48:25] … ne tas no pods.lv
[21:48:39] … pods.lv džeks ir vienkārši stulbs

Proaktīva rīcība, lai nesanāktu tā kā sanāca IZZI, kam beigās bija jāalgo Twitter konta operators, lai tiktu galā ar blogeriem un twiteriem.

Lūk tādi pīrāgi.

21 thoughts on “Latvijas bļaģeri

 1. kmm

  hihi, tweetā ik pa laikam arturs liela savu tele2 puļķi, un stāsta ka ķer tur, kur lmt neķer, un ka ķer braucot ar 100km/h un tā ik pa laikam. HA! 😀
  Bet [21:48:39] ir vnk smieklīgi 😀

  Atbildēt
 2. Sandis

  Tas, ka maksā, jau nenozīmē, ka var kādu saukt visādos vārdos – te vēl nav viena partija un viens kolhozs, ka kādu vajadzētu tiesāt par spekulāciju. Ja reiz ir aunu bari, kuri lasa rakstus un tik traki uzķeras un visa, ko viņiem bāž iekšā acīs, tad eksistē arī bāzēji (cirpēji utt). Man, piemēram, ja es lasītu tādu vienveidīgu tweetu, piegrieztos visu laiku lasīt par kāda puļķa/pakalpojuma esamību un fīčām.

  “ir vienkārši stulbs”, iespējams, skan kā kompliments. Ja reiz eksistē “ļaunie ‘bļaģeri'” un cits uz viņu fona ir stulbs, tad tas tā kā būtu “labais tēls”. 😀

  Atbildēt
 3. onkulis

  varbūt es neesmu pietiekami attapīgs, bet izskatās, ka BH un viņa ziņu pienesējs dzīvo kaut kādā mucā –
  2009-03-24 16:20:59 – http://tehnika.delfi.lv/index.php?pg=202&news_id=8269&cat=6

  Bija preses relīze par šo pasākumu, nu jau pirms 4 mēnešiem, un visi iesaistītie cilvēki saņēma interneta puļķīšus, turklāt, cik man zināms, nevienam nekas par šo netika maksāts – puļķītis un viss. Kā arī no Tele2 un Bites puses bija skaidrs uzdevums rakstīt arī par visu slikto arī par gļukiem un problēmām, jo arī viņi nav ieinteresēti, lai apkārt klīst skaistas un nereālas pasaciņas. Viņi vēlējās, lai tiktu pastāstīta reālā aina: interneta ātrums, instalēšanas process, pārklājums utt.

  Var jau cepties par ētiku un tādām lietām, bet nu šoreiz derētu atrast kādu veiksmīgāku piemēru uz kura balstīt sašutumu.

  Atbildēt
 4. orlovs

  Nu tač’ lai jau čaļi reklamē. Ja tu akli uzticies kādam viedoklim un nefiltrē ēteru kas ir labs, kas nav labs, kas ir pārāk aizdomīgi labs. Tāpēc man patīk blogu komentāru sadaļas, kur parasti var sastapt ļoti labus pretējos viedokļus. Kā arī vienmēr ir cits avots, kurš sniedz citu info.
  Galvenā mācība ir neuzticēties akli vienam viedoklim un ieteicams palasīt pretējo, it īpaši tas ir ieteicams tehnoloģiskos jautājumos.
  BTW: man liekās ka galvenais cepiens ir par to, ka pāris abižotie “antikapitālisti” pārsvarā ņerkst(netieši), ka viņi arī gribētu tikt pie PR kompāniju siles (ja jau viņi var, tad kāpēc man to nepiedāvā) un kā arī te notiek popularitātes audzēšana uz citu rēķina. Kā sacīt, tautai tomēr patīk veļas mazgāšana, par vienkāršu līdz pastāvēšanu. Jo pat varu derēt, ka traffika pieaugums ir milzīgs iesaistīto personu blogiem/twiter kontiem utt.

  Atbildēt
 5. Rectab

  Sandis neiet jau runa par to vai kāds uzķeras, bet gan par to, ka ir tādi pērkami cilvēki, kas ir gatavi pārdoties kādas kompānijas interesēs un nejau ar vienkāršu banneru izvietošanu, kas manuprāt ir pilnīgi normāli, bet gan ar kompānijas viedokļa paušanu uztādot to kā savējo un par to saņemot attiecīgu kompensāciju.

  Atbildēt
 6. Jānis Polis

  Nedz Tele2, nedz Inspired, nedz es personīgi nevienam blogerim par produktam labvēlīgu viedokli vai rakstu nekad neesam maksājuši un arī nemaksāsim, vai savādāk materiāli neatlīdzināsim. Pirmkārt tāpēc, ka tas ir neētiski, otrkārt – jo neefektīvi, un treškārt, jo eksistē virkne citu, visām pusēm daudz saistošāku sadarbības modeļu. Jebkādi paziņojumi par to, ka šāda prakse eksistē, liecina, ka vai nu to izteicēji absolūti neorientējas tajā, par ko vēlas izteikties, vai arī apzināti mēģina pievērst sev uzmanību, nevietā apvainojot labi pazīstamus indivīdus un kompānijas.

  Smieklīgi, bet pēc visa šī jandāliņa pavisam iespējams, ka tagad blogeri no dažādām pusēm daudz biežāk nekā tagad saņems piedāvājumus izvietot slēptu reklāmu, un gan jau būs tādi, kas piekritīs. Tādēļ, ja šīs jezgas iniciatora mērķis tiešām bija cīņa par kādu iedomātu taisnību, nevis ņemšanās prastas skaudības dēļ, tad efekts panāktais efekts būs gluži pretējs plānotajam.

  Atbildēt
 7. Kāpēcītis

  Kas ir blogs? Vai viena cilvēka dienasgrāmata? Kā pārdodas dienasgrāmatas? Un kā pārdevušās dienasgrāmatas grauj pasauli ?

  Atbildēt
 8. Kāpēcītis-nezinītis

  Kas ir Jānis Polis? Kas ir BlackHalt? Vai kādi lieli uzņēmēji, zināmi politiķi vai varbūt inteliģences pārstāvji? Vai man viņi būtu jāpazīst?

  Atbildēt
 9. Andron Mc

  Nēenu tak sen jau zināms ka “pods.lv džeks ir vienkārši stulbs” 😀
  Man šķiet ka blogi un twitteri ir kārtējā interneta piediršana. tā jau internetā ir tikai spams un porns, ta vel šitos mēslus… :-E

  Atbildēt
 10. Kangarooo

  pulkhi nemirst benevuto.. lai godigs apskats butu lai ko ari teiktu ari nakamie produkti jateste ari benevuto.
  kautkas nepatik?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *