Izdevīgi paēst

Vova pameta saiti, ka šodien ir saņēmis preses relīzi par jaunu projektu – Izdevigipaest.lv. Iespējams, ka nosaukums jau visu izteica. Man pašam pirms kāda laika bija doma realizēt līdzīgu projektu, kur aprakstītu to, kurā vietā var normāli paēst, jo tā ir reāla problēma – nav daudz tādu vietu, kur varētu normāli paēst pusdienas.

Iemesls kāpēc es nepalaidu šo projektu ir gaužām vienkāršs. Nostrādāja latvieša skaudība. Es tā padomāju, ka šāda tipa lapa kalpotu kā reklāmas laukums, kas attiecīgai vietai veicinātu popularitāti un palielinātu ēdāju skaitu. Mana personīgā pieredze liecina, ka palielinoties ēdāju skaitam proporcionāli samazinās attiecīgās ēstuves kvalitāte. Nu un tas nav tas, ko es gribētu. 🙂

Par doto projektu runājot. Pasākums ir gaužām prasts un pieļauju domu, ka ir tapis pāris stundu laikā, bet tā arī ir mūsdienu tehnoloģiju burvība, ka tu vari neieguldot lielus līdzekļus realizēt savas ieceres ar jau gataviem rīkiem.

8 thoughts on “Izdevīgi paēst

 1. atis

  eh, bija doma ka būs kautkāda balsošana utt, bet izrādās viņi paši visu apmeklē un testē..
  man gan vairāk interesētu user-based vērtēšana, tad tur parādītos dauz vairāk ēstuvju

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Man domāt, ka tas ir uz ātru roku palaists projektus, kur visu pārējo kabinās klāt pēc pieprasījuma jeb tā vai par to izrāda interesi, vai nē.

  Atbildēt
 3. Klaids

  Man savulaik bija ideja atvērt pelmeņu ēdnīcu “soviet” stilā, ar dirsīgām pārdevējām, sūdzību grāmatu, Ļeņina bildi, 70-gadu mūziku un pieejamām cenām. Citi pasteidzās, lai gan stilā nav ieturēts, vēl visas iespējas… 🙂

  Atbildēt
 4. Aivars

  Man tieši patīk, ka testē “eksperts”, nevis notiek balsošana, kurā piedalās tikai cilvēki, kas kaut ko pa ausu galam dzirdējuši. Vienīgais, ko uzskatu, ka nepieciešamas bildes – ja interjeru neļauj fočēt, tad ēdienu gan pa kluso ar telefonu jānoknipsē!

  Atbildēt
 5. Persix

  Slikti ir tas, ka 80-90% šāda tipa projektu ir bāzētu uz Rīgu un tās apkārtni. Es labprāt uzzinātu par iespējām Rēzeknē, Balvos, Ludzā, Daugavpilī utt.

  Atbildēt
 6. Oto

  …un iespējām Valkā. Kopš vienu nedēļu tur nodzīvoju vēl aizvien vēders ir čupā, vienīgā normālā vieta bija Elvi bistro un vsjo. Visas citas vietas atbaidošas un risks neattainojās. Pārējais iespējas tikai Valgā 😀

  Atbildēt
 7. Radars

  Šitai lapai top konkurents, kas būs ar lietotāju balsošanu + ekspertu vērtējumu un pa visu Latviju – kurpaest.lv . Šobrīd gan notiek izstrāde, taču pēc plāna tiks palaists marta sākumā.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *