Pirmā diena Latvijas interneta mārketinga kongresā

Kā jau iepriekš rakstīju, tad šodien notiek pirmais Latvijas interneta mārketinga kongress un šobrīd sēžu šajā pasākumā. Pasākums notiek Dzelzceļa muzejā. Šī lielā telpa ir diezgan vēsa, lai arī gar sienām ir elektriskie sildītāji. Īsi pirms pašas atklāšanas puiši atnesa arī gāzes sildītājus. Tādi metāla baloni ar ventilatoriem, kuriem priekšā ir perforēts vāks. Ideja līdzīga kā tām ierīcēm, kas pūš gaisu iekšā gaisa balonos.  Jebkurā gadījumā šeit ir vēl nedaudz vēss. Zināmā mērā tas ir labi, jo vismaz nenāks miegs. 😉

Pirmā prezentācija ir no Coca-Cola pārstāvja Migela. Viņa prezentācija demonstrē jauno tehnoloģiju iespējas un to ietekmi uz auditoriju, kā arī auditorijas paradumu maiņu ejot laikam līdzi. Bildītes un klipiņi ir skaisti, bet ar ko gan tas beigsies? Tad jau redzēs, ko viņš beigās pateiks.

Labā ziņa ir tā, ka te ir pieejams internets un tas ir bez maksas. Pēc nosaukuma spriežot to nodrošina Lattelecom. Sākumā biju nobijies, ka nāksies maksāt. 😉

Sliktā ziņa ir tā, ka pieslēgums kašķējās un gandrīz sanāca šmuce – šis ieraksts uzkārās gaisā…

Pagaidām kolas vīrs demonstrē veiksmīgākos klipus no vīrus mārketinga ar saturu, ko ģenerē lietotāji. Viens no klipiem ar cola+mentos, ko viņš demonstrēja.

8 thoughts on “Pirmā diena Latvijas interneta mārketinga kongresā

  1. Atbalss: AirBaltic prezentācija Latvijas pirmajā mārketinga kongresā | Pods.lv

  2. Taustiņklabeklis

    Rītdiena soloties būt ļoti laba, tā sadzirdēju atsauksmes no Igaunijas.

    Pirmā diena globāli ir ok, ja neskaita nenormālu aukstumu un Maximas prezentāciju, kas bij ņirgāšanās par šo konferenci.

    Atbildēt
  3. Atbalss: Otrā diena interneta mārketinga kongresā | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *