iPhone SSH klientu apskats

Ja man kādreiz būs iPhone, tad visticamāk, ka gribēšu paurķēties arī kādā konsolē. Šim mērķim noteikti būs vajadzīgs SSH klients. Pamanīju kādu iPhone SSH klientu apskatu.

It has been awhile coming but there are finally not one, but three reasonable SSH clients for the iPhone. As web developer I’ve been waiting for this to happen ever since I switched to the iPhone from my Treo. It’s not like you’re going to be doing extensive coding on the phone, but for quickies and emergencies it is a comforting application to have at the ready.

Lielākais mīnuss ir tas, ka tie visi TouchTerm 2.0, iSSH 1.1, pTerm 1.1 un SSH 1.0 ir maksas produkti. Es labprātāk redzētu kādu bezmaksas, jo par pašu iPhone jau nāksies atdot diezgan paprāvu naudas summu. Attiecīgi par programmatūru nav vēlmes papildus izdot naudu.

17 thoughts on “iPhone SSH klientu apskats

 1. CooLynX Raksta autors

  xcwcx, spēlēties ar konsoli man nav lustes, es vairāk domāju, ka tas var noderēt, lai pieslēgtos pie kāda servera un kaut ko uz tā padarīt. 😉

  Atbildēt
 2. PLB

  es ja sen savā n80 lietoju ssh klientu, cita lieta, ka nav ipaši ērti…bet ja vaja kaut ko fiksi ielūrēt savā Grid serverī, tad der!

  Atbildēt
 3. atis

  Būtībā jau var dajebko nokompilēt..

  Iemēģināju reiz kolēģa (s)ifonu, tomēr konsole neiepatikās.. man tā arī neizdevās normāli pastrādāt ar konsoli, nevar palabot esošo komandu un paskrollēt uz augšu lai redzētu visu output.. ja būtu ērta konsole, toč sev paņemtu..

  Atbildēt
 4. kukū

  nopirku iPhone 3g pirms 2 nedelam ASV uz AT&T tiklu. pasutiju no iphone24-shop.com kaut kadu plastikata gabalu, ko liec kopa ar isto sim karti ieksa telefona un strada uz lv tikla bez problemam.

  Atbildēt
 5. ThA-B

  iPhona iespeeja ieliist terminaalii un lietot daudz maz pilnveertiigu linuxi ar visaam fiichaam (command prompts, ssh, pico) ir tas, kas to padara par galvas tiesu paaraaku uz citu fona. tiem kam to vajag, protams.

  Atbildēt
 6. ksb

  Tur nav nekaads linux, bet gan MacOS, diivaini ka laikaa kad ssh klients jau ir iebuuveets, tiek piiedaavaati maksas produkti, nez ar ko ta tie paaraaki..?

  Atbildēt
 7. atis

  ksb: nu ja jau sāc piekasīties, tad tas ko visi pazīst kā Linux patiesībā ir GNU un Linux, bet MacOS ir Darwin, NEXSTEP un GNU apvienojums. Liela taļa GNU softa ir arī MacOSā.

  Un iebūvētais ssh klients uz ifona nemaz nav, tas parasti tiek uzlikts uzlaušanas procesā.

  ThA-B, varbūt vari padalīties ar to kā un kas ir jākonfigurē lai normāli arī varētu konsoli lietot, navigācija pa to manuprāt izcili neērta..

  Atbildēt
 8. Atbalss: Android Developer Challenge finālisti | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *