Grūts darbs nes saldus augļus

Šodien ieraudzīju GMetrix statistikas salīdzinājumu ar laacz.lv un sapratu, ka pēdējā laika aktīvā blogošana ir nesusi papildus apmeklētājus. Es gribēju noķert laacz jau labu laiku. Praktiski ar brīdi, kad atsāku blogot. Par to man bija liels prieks. Godīgi. Uz mirkli man pat parādījās kauna sajūta un pienākuma apziņa lika kaut ko uzrakstīt arī šodien, jo tas viss bars, kas te iegriezīsies, gribēs kaut ko jaunu.

Varbūt pat divus ierakstus. Pirmo lietu, ko izdarīju, bija atvēru savu Google Readeri un izdomāju pameklēt tur jaunumus un jau pirmajā lapā tie bija. Viss. Es tagad izdomāšu sistēmu un iemācīšos kā izveidot jaunu paradumu – katru dienu pārskatīt RSS lasītāju. Ja es to izdarīšu, tad man būs vairāk jaunumu par kuriem rakstīt. Jo vairāk jaunumu, jo vairāk lasītāju. Vai ne? Gi.

2007.gada 20.septembrī piefiksēju, ka man jau ir 500 RSS regulārie lasītāji, jo es sāku lietot Feedburner Pro bezmaksas pakalpojumus un tikai pirms brīža sāku piedāvāt pilno RSS saviem rakstiem. Šonedēļ piefiksēju kādus 800+. Gaidu nākamo atzīmi – 1000.

17 thoughts on “Grūts darbs nes saldus augļus

 1. xc

  IE8 beta 2 nupat palaista esot…
  http://www.askwoody.com/newscomments.php?newsid=2184
  http://blogs.zdnet.com/Bott/?p=518
  http://www.microsoft.com/ie8
  🙂

  Atbildēt
 2. Edgars Letinskis

  Es katru dienu RSSā eju cauri 7 medijiem, lai būtu lietas kursā, par to kas notiek ap kreditēšanu. Lai gan arī bez tā ir kaudze ar idejām, par kurām gribas uzrakstīt, bet trūkst laika un pacietības.

  Atbildēt
 3. Qued

  Turpini. Tavs blogs ir viens no kvalitatīvākajiem Latvijā. Tu zini un pārzini, kāpēc un par ko raksti, tā ir pods.lv vērtība.

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  elfz, es jau agrāk par to rakstīju, ka alexa ir IE lietotāju skaitītājs, kas manai lapai nepiemīt. Tāpēc arī tādi rezultāti.

  GMetrix ņemt datus no Google Analytics, kas uzskaita reālos apmeklētājus. 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *