Inbox Files servisa beta testi

Inbox.lv sāk publiskos testus savam jaunajam servisam Inbox Files.

Burtiski tikko ienāca epasts ar sekojošu informāciju.

Aicinam Jūs, kā vienu no aktīvākajiem Latvijas interneta lietotājiem, reģistrēties jaunajā Inbox Files un kā pirmajam izmēģināt šo produktu.

Pašlaik servisā pieejamas šādas funkcijas:

 • Failu apmaiņa
 • Max viena faila apjoms 400 Mb
 • Kopējā uzglabāšanas ietilpība 10GB
 • Paralēla failu lejupielāde

Šobrīd vēl neesam pabeiguši pilnveidot Inbox Files, tādēļ lūdzam Jums ik pa brīdim padalīties ar mums savos novērojumos un ieteikumos.

Nospiedu uz saites un pamēģināju šo jauno produktu. Kas tur apakšā slēpjas.

Serviss neizceļas ar iespēju bagātību, bet patiesībā arī tas ir labi, jo labāk notestēt dažas iespējas un parūpēties, lai tās kārtīgi strādā un tikai pēc tam ieviest jaunas.

Tātad pirmais ekrāns, kas parādās, kad ieiet sistēmā.

Nav grūti apmaldīties.

Iemetu vienu bildi, lai notestētu vai serviss vispār strādā.

It kā viss notika kā plānots, bet nospiežot ar labo pogu uz attiecīgā faila man parādījās sekojoša izvēlne.

Man pietrūka – Kopēt saiti. Re kur ir ir tas fails (bilde), ko es uzmetu. Parastais mirstīgais šo adresi visticamāk, ka nenokopēs. Lai gan šajā gadījumā tas nav it kā arī paredzēts, jo tiek piedāvāta iespēja nosūtīt to draugam, izmantojot “Izdalīt un sūtīt”.

Ja izprastu šī servisa būtību, tad noteikti, ka varētu arī pateikt cik veiksmīga ir pirmā testa versija. Kā failu apmaiņas rīks, manuprāt ne visai, bet iespējams, ka cilvēkiem, kas saskarās ar epasta servisu ierobežojumiem, šis pakalpojums būs noderīgs.

15 thoughts on “Inbox Files servisa beta testi

 1. civucavu

  Man kaut kā nevisai tie inbox.lv pakalpojumi. Epasts ar daudz reklāmām, foto serviss nav gana ērts (bilžu kārtošana etc.).

  Atbildēt
 2. CooLynX Raksta autors

  Didulis, tāds links arī ir.
  Es gan notestēju ar IE, bez ielogošanās, un man ļāva lejupielādēt.
  Un no mājām arī notestēju – viss iet, t.i., failu var lejupielādēt. Reģistrācijai gan vajag ielūgumu. 🙂

  Atbildēt
 3. marcis

  inbox servisus gan kkā nekad neesmu lietojis un šķiet arī izvairīšos tālāk.. kāpēc īsti pamatot nespēju, nu nepatīk

  Atbildēt
 4. kas

  Par inboxu man k-kā vienmēr ir likusies jocīga tā vēlme pabāzt visu zem viena domēna. Bet varbūt tas tikai man. Tas pats zip.lv liekas kaut kā pieņemamāks par zip.draugiem.lv. Un nez ko dara parastais lietotājs, kurš visticamāk vispār apjūk, ja k-kas nesākas ar http://www. 🙂

  Tavs fails man lejuplādējas (bilde attēlojas).

  Atbildēt
 5. Didulis

  Tādā gadījumā es uzķēru vienu šajā sistēmā. Ja lietotājs ir ielogojies, viņu nelaiž klāt failam. Neielogojoties man piedāvāja lejupielādi, jaunā tabā ielogojos un nospiedu Refresh lejupielādes lapā un saņēmu paziņojumu par Limited beta. Tā sakot inbox.lv apdala reģistrētos lietotājus. Diez kā būtu, ja manā inbox.lv e-pastā būtu ienācies tās bildes links un es to mēģinātu atvērt? 😉

  Labi atceros, ka atsevišķi inbox.lv darbinieki lasa tavu blogu (sen senos laikos, viens bija salicis komentāros linkus uz bildēm no inbox.lv servertelpas un tev ielūgumu, kā nekā arī viņi paši ir nosūtījuši).

  Atbildēt
 6. CooLynX Raksta autors

  Didulis, es tevi labprāt ielūgtu, kā tajā bildītē rakstīts, bet diemžēl nekur tā arī neatradu vietu ar iespēju to izdarīt. 🙂

  Atbildēt
 7. jk

  Interesanti ir tas kam un kā viņi izsūtīja šo spamu :). Jo arī man ir pienācis šāds ielūgums, bet neesmu nekad parakstījies uz inbox vai lietojis inbox. Tāpēc radās ideja par to ka ja uzrunā kā aktīvs Latvijas interneta lietotājs, tad gan jau ka paņēma nekur.lv blogu sarakstu, NICā izrāva domēnu e-pasta adreses un atblieza blogeriem, lai pareklamē :D.

  Atbildēt
 8. Atbalss: Inbox.Files « BlackHalt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *