iPhone saskarne latviski

iPhone latviešu valodā? Tieši tā. Izskatās, ka daudzu sapnis ir piepildījies un tagad arī iPhone mobilo telefonu īpašnieki varēs uzgavilēt, jo ir izveidota iPhone saskarne latviešu valodā. Sīkāk par to pie alx blogā. Izskatās tas šādi.

iPhone latviski

Ja es nebūtu laimīgais Nokia E51 mobilā īpašnieks, tad šobrīd noteikti spēlētos ar iPhone, jo es jau biju gatavs šo brīnumu nopirkt. Tiesa gan tas bija diezgan sen un līdz paša mobilā iznākšanai jau biju atdzisis.

11 thoughts on “iPhone saskarne latviski

 1. cyxob

  domāju iPhone faniem var iepatikties numuru “griešana ar ripu”. retro ir forši: http://cassius.habrahabr.ru/blog/42222.html#habracut

  Atbildēt
 2. asmo

  Man reiz bija ideja tikt pie iPhone, tomēr aizņēmies no kolēģa, pagrozīju rokās palietoju, viss jau cmuki, pogu (virtuālo) pulka, tomēr baigi lielā pagale, un ja es telefonu izmantoju tikai zvanīšanai, tad tomēr nelon vazāt tādu līdz.

  Atbildēt
 3. Mr.SergE

  mxz — toties Nokia telefoniem opcija “izvēlēties vairākus īsziņas saņēmējus” ir pēc noklusējuma jau gadiem, savukārt aifonam tā parādījās, ja nemaldos, trešajā atjauninājumā kā “superfīča”.

  p.s. Es arī esmu laimīgais E51 īpašnieks un man tālrunis nav vajadzīgs, lai tīklu pārlūkotu, toties free wi-fi zonā novilkt fiksi jaunākos e-pastus ir ļoti ērti, salīdzinot ar GPRS ātrumu, tieši tāpat, kā atjaunināt programmatūru vai arī uzstādīt kādu jaunu programmu no Nokia mājaslapas. Un tieši tam ir paredzēts interneta pieslēgums TĀLRUNĪ, varbūt aifonā ir kaut kā savādāk.

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  Man šobrīd ir aizdomas, ka mans nākamais tālrunis būs bāzēts uz Android platformas http://code.google.com/android/

  Atbildēt
 5. mxz

  SergE: Ne vien GPRS un EDGE ir pavisam dažādas lietas, bet iPhone arīdzan wi-fi zonā spēj diksi fiksi novilkt e-pastus izmantojot to pašu wi-fi, nevis kādu tur GPRS.

  Un ja jau tev interneta pieslēgums paredzēts, lai apmeklētu Nokia oficiālo mājas lapu – nu ko nu es vairs strīdēšos 🙂

  Atbildēt
 6. mxz

  Vienīgā lieta, kas man iPhone pietrūkst un, kam tur vajadzēja būt jau sen: iespēja saglabāt media failus (audio, foto) no tīkla un e-pastiem, lai saglabātu savā tālrunī. Tas viss, pārējais ir nevainojams.

  Atbildēt
 7. Eco

  mxz – Uzliec softiņu 🙂 Piem MyMedia http://rep.sosiphone.com

  Un atslābstiet lūdzu tie, kas īfonā meklē trūkumus, lai iestāstītu tikai sev, ka viņš ir slikts un nekam neder. Katrs izvēlās to, kas viņam šķiet ērtāks, parocīgāks, labāks darbam. Man bija HTC TyTN. Kaut arī pietrūkst dažu softu, kas bija uz HTC (un kuri agrāk vai vēlāk piedzims uz īfona), īfons šķiet ērtāks. Tā lūk.

  Atbildēt
 8. Vienalga

  Man gan joprojām ir pieminētais HTC TyTN, tiesa gan II. Un pret īfōnu to nekādā gadījumā nevēlētos mainīt 🙂 Pret HTC Touch Pro vai SE Xperia gan 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *