AVG Anti-Virus Free Edition 8.0

Savulaik man pazīstamie bieži jautāja par to kādu antivīrusu es lietoju. Viņi bolīja lielas acis un brīnījās par to, ka es nelietoju nekādu antivīrusu. Joprojām uzskatu, ka antivīruss nav vajadzīgs, bet bez normāla aplikāciju ugunsmūra gan neiztikt. Manuprāt šodien vairs nav aktuāli iznīcinošie vīrusi, jo tos ir aizstājuši dažnedažādie trojas zirgi un tārpi. Attiecīgi visi tie parazīti lien internetā.

AVG Anti-Virus Free Edition

Tā kā esmu slinks, tad man apnika katru reizi skaidrot savu pārliecību, jo ne viss, kas der man būs noderīgs arī citiem, kā arī, lai lietotu ugunsmūri ir nedaudz jāsaprot kā tas darbojas un kā to nokonfigurēt. Tāpēc nolēmu uzlikt sev antivīrusu, kas sēdēs fonā un netraucēs dzīvot. Tā nu es nonācu līdz AVG bezmaksas versijai un varēju to ieteikt arī citiem.

Līdz šim lietoju AVG 7-to bezmaksas versiju. Kaut kad pirms dažiem mēnešiem iznāca 8tā, kas bija jaunā maksas versija. Viņi caur jauninājumiem palaida reklāmu par jauno maksas versiju, es aizgāju un sapratu, ka maksas versija man nav vajadzīga un turpināju lietot veco versiju. Pirms tam mierīgi līdzās pastāvēja 7 bezmaksas un 7tā maksas versija. Tiesa gan bezmaksas versija bija labi paslēpta viņu lapā un parastajam mirstīgajam bija grūti to atrast.

Šodien atkal izleca reklāma par 8to versiju. Es to ātri aizvēru un likos mierā, jo domāju, ka atkal tiek reklamēta maksas versija. Bet pēc tam saņēmu e-pastu no Atoma, kas teica, ka ir pieejama arī bezmaksas 8-tā versija – AVG Anti-Virus Free Edition 8.0.

Uzliku. Patika. Jaunai versijai ir smukāka ādiņa. Laikam uz Vistas lietotājiem orientēts. Simpātiska programmiņa.

Jaunajā versijā nāk arī spraudnis Firefoxam. Vienīgi uz manas beta versijas tas nestrādāja.

AVG Firefox plugin

Tiesa gan nezinu, ko tas dara un kā tas strādā. Starp citu, pamanīju, ka ik pa laikam, kad bradāju pa kreisajām lapām, AVG manā Firefox profila kešā izrok kaut kādus tārpus vai vīrusus. Tie gan man vēl neko ļaunu nav nodarījuši, bet kaut ko tādu nebiju agrāk piedzīvojis. Varbūt tas ir mārketinga triks, lai radītu lietotājā vajadzību, ka tas AVG kaut ko dara.

AVG galvenais logs

Kad instalēsiet to brīnumu, vajag izvēlēties “Custom” instalāciju un piedomāt par ķeksīšiem papildus fīčās, ko viņš gribēs uzinstalēt. Tur kaut kāda rīku josla tiek kabināta klāt utt. Es nezinu, ko tā dara, bet man ir paranoja uz tādām lietām. 😉

87 thoughts on “AVG Anti-Virus Free Edition 8.0

 1. BigUgga

  Jā, nafig tērēt resursus nevajadzīgām lietām. Parastam userim parasts d-link pa dvacāru un ziemo mierīgi – nav nekādi n-tie % ram un cpu pakāsti. Sapērkas jaunāko proci, uzbliež nortonu vai kak-kafejnīcu, un dragā kā ar piecus gadus vecu celeronu. \m/

  Atbildēt
 2. Klaids

  Cik zinu tad AVG bezmaksas versijā nepiedāvā real-time skenēšanu!? Šaubos vai arī jaunajā versijā ir kas mainījies… Līdz ar to “neadvancētiem” lietotājiem tomēr labāk ir lietot Avast! bezmaksas versiju, kas gan savukārt nepiedāvā aizsardzību pret skriptiem, bez kā gan +/- var iztikt. Advancētajiem vajadzētu lietot Clam Win un palīdzēt attīstīties “opensorsei”

  Atbildēt
 3. xc

  avg free ir realtime protection, vai tas pats realtime
  avg 7 free palika aizvien bremziigaaks , maksas variantaa vispaar nedriikst sho un to iesleegt tad ir pilniigs chush
  taapeec tagad skatos viskautko citu, avast! pashlaik staav, bet nepatiik
  par avg 8 maksas pirmaa piegajienaa tauta runaaja, ka ir galiigs chau, veel lielaaka bremze – kaa ir iisteniibaa?
  avg 8 free izklausaas ka labak tomer ne, vesels leevenis kraamu laikam klat
  ad-aware kaadreiz varbuut bija kautkas, pashlaik ir ljoti liela draza, neko nekjer un leerums lieku falshu alertu, taa ar steigu bija jaizmet

  Atbildēt
 4. Sarky

  Savādi dzirdēt (Klaida komentārs), ka AVG Free neesot ‘real time’, bet, lūk, ClamWin esot, lai gan ir otrādi.
  Kopš zinu AVG Free, un tas ir no 6x versijas pirms daudziem gadiem, tad AVG Free IR GAN ‘real time’, toties – ja ClamWin tagad arī ko ‘tādu’ māk, kopš pēdējoreiz to skatīju pirms ilgāka laika, tad labi, bet tieši ClamWin, vismaz agrāk, nebij` real time

  P.S daudzpadsmit gadu pie datora, bet tā arī sev antivīrusu neesmu lietojis – gluži kā godājamais CooLynX

  Atbildēt
 5. Mut

  Mājās haļavno AVG drīkst lietot, darbā gan ne:
  “…for private and non-commercial use only.”

  Tas pats attiecas uz Avast un pārējiem. Arī Ad-aware par velti ir tikai mājas lietošanai.

  Cik atceros, Comodo bija vienīgais, kas bija free for commercial use. Un, protams, Clam.

  Atbildēt
 6. Atoms

  labu laiku atpakaļ kāds no ārzemju kantoriem dalīja avg7 pro licenzētu versiju, tad arī to ieguvu savā īpašumā, un tagad man arī avg8 pro ir. šis drusku mazāk ramu rij, un skanē in realtime viņš.

  Atbildēt
 7. Copy

  Nu es galīgi apšaubu Mut komentāru, ka AVG drīkst lietot tikai mājās, ne darbā. Entālie kantori sēž uz AVG bezmaksas versijas, jo tam nav vajadzīga licenze, jo tas ir pa brīvu. Mans darba kompis tai skaitā ir uz AVD bezmaksas versiju.
  Un ja kāds vēl nezin, tad jebkura programma, kura ir bezmaksas, drīkst lietot gan uz mājas datora, gan darba datora, neuztraucoties par licenzēm. 😛

  Atbildēt
 8. Draugs

  Jau pāris gadus lietoju Avastu, un esmu apmierināts. Tāpat var konfigurēt visus strādājošos moduļus un atstāt tikai pašu nepieciešamāko vai vispār atstāt viņu tikai lai šad tad profilaksei noskanētu visu kompi. Man nav žēl kautkādi pāris MB rama vai 0.x % no procesora.

  Atbildēt
 9. Mut

  Apskaties mājas lapā. Reku pilns teikums no turienes:
  “Basic antivirus and antispyware protection for Windows available to download for free. Limited features, no support, .”
  Rūpīgi jālass EULA. Parasti tur stāv rakstīts “for private and non-commercial use only”. Tad šo programmu bez maksas drīkst izmantot tikai nekomerciālai lietošanai, t.i. mājās. Daži izstrādātāji ļauj bezmaksas programmas lietot arī izglītības vai ‘bezpeļņas organizācijām.

  Atbildēt
 10. Mut

  neiekopējās pilns teikums. te būs:
  Basic antivirus and antispyware protection for Windows available to download for free. Limited features, no support, for private and non-commercial use only.

  Atbildēt
 11. Copy

  nu bet man darba kompis jau nav komerciāls, es taču viņu netirgoju. es tikai rakstu exelī un wordā atskaites i vsjo, kas tur var būt komerciāls?

  Atbildēt
 12. CooLynX Raksta autors

  Man darbā ir licencēts F-Secure, kas izmanto vairākas antivīrusu datubāzes. Nezinu cik labs, bet vismaz netraucē dzīvot.

  Copy, komerciāls nozīmē, ka dotais dators tiek izmantots uzņēmējdarbības veikšanai – atskaites tiek veidotas uz darba datora un darba vajadzībām, tātad tā ir komerciāla vajadzība. Tu ar savu darbu pelni naudu un darba veikšanai izmanto datoru. Aizej uz grāmatvedību un pajautā vai tavs dators ir uzskaitē, vai nav.

  Starp citu, laba diskusija ir izveidojusies pie laacz blogā. Kā reizi par licencēšanas problēmu un VID atskaitēm.
  http://laacz.lv/2008/04/24/atskaite-vidam-par-softiem-help/

  Atbildēt
 13. Copy

  nu ok CooLynX, skaidra bilde, tad lai nesanāk sūdi, jānoinstelē nost, lietošu tikai mājās. A ko tad lai es lieku virsū, kas būtu bez maksas, kuru var likt uz darba kastes? Tāpat darbā sanāk izmantot internetbanku un jāveic dažādi maksājumi, kautkā bez antivīrusa galīgi ar negribās. 🙂

  Atbildēt
 14. Mut

  Copy, http://antivirus.comodo.com/
  Nav no pašiem visvislabākajiem, bet funkcijas pilda. Ir free for commercial use (vismaz pirms pusgada bija). kad instalē, lasi EULA.

  Atbildēt
 15. CooLynX Raksta autors

  Ha.

  Comodo AntiVirus 2.0 beta, all subsequent beta versions and the final release version will each be available free to both home and business users.

  Neesmu gan pats to lietojis.

  Atbildēt
 16. Copy

  jā, tikko uzliku to comodo, nu izskata ziņā jau pievilcīgs, resursus nejūtu ka ēstu, hvz, pastīsies kādu laiku, kā jamais uzvedās 😉
  kautgan mājās esu pieradis pie AVG, kas manuprāt ir pa pirmo zorti av 😉

  Atbildēt
 17. Mut

  Kādu brīdi patestēju to kumodi. Nebija slikts. Reālajā laikā dažreiz (!) laida garām Eicar, bet “nopietnie” antivīrusi pēc viņa neko neatrada. Manuprāt, šis vēl nav (nebija?) noslīpēts produkts, ko varētu lietot atbildīgos posteņos, bet tam ir potenciāls. Cena jau nu ļoti pievilcīga. Es tikai nesaprotu (pat necentos saprast), kurš par to visu beigu beigās maksās. Vai pēc pāris gadiem būs jāskatās reklāmas, lai varētu lietot?

  Pārstāju lietot, jo iepirkām NOD32.

  Atbildēt
 18. Copy

  baigi interesanti ar to comodo!
  no sākuma metās laukā iznirstošie logi, ķipa allow program, tas gan kaitināja, bet tad viņš automātiski piedāvāja iziet cauri sistēmai (scan), kur viņš veic “User’s profilling”, ķipa saglabā/atcerās visas tavas programmas un nākotnē nepiedāvās atļaut vai nē, pie viena arī skanē pret vīrusiem. neko neatrada viss ok, tagad sēž pie pulksteņa rāms.

  P.S. raksta autoram sorre, aizgāja koments ne pa tēmu 🙂

  Atbildēt
 19. CooLynX Raksta autors

  Copy, ir OK. Vismaz kāds manā vietā notestēt un pašam nav jāčakarējas. 🙂

  Es jau arī nezinu un nevaru apgalvot, ka tieši AVG ir pats labākais, jo tas ir vienīgais, ko savulaik atradu un no visiem tā laika antivīrusiem izfiltrēju. Laiki jau mainās un tirgū parādās jauni spēlētāji.

  Atbildēt
 20. Mut

  Copy, tu esi uzlicis Comodo antivirus + firewall komplektu. Ja novāksi firewall, tad logi vairs dzīvot netraucēs.
  P.S. Tam firewall nebija ne vainas. Man nepatika, jo bija grūti atvērt kādu nestandarta portu piekļuvei no ārpuses. Arī P2P nespēja ar šamo sadzīvot. Priekš office use ir jābūt ok.

  Atbildēt
 21. e-remit

  CooLynX, ja Tev parīt eksperimentēt, vari ievērtēt Spyware Terminator. Pilnīga freeware un van gluži antivīruss, bet nodarbojas ar to, ka sargā kritiskās lietas – bez Tavas atļaujas neviens softs neierakstīsies startupos, un citas lietas. Ja ir vēlme, var piekabināt klāt ClamAV, un tad šams kā normāls AV uzvedas.

  Atbildēt
 22. CooLynX Raksta autors

  e-remit, diemžēl man nepatīk eksperimentēt, jo nav laika tam. Protams, ka ir reizes, kad tas ir jādara, bet tāda ir dzīve.

  Atbildēt
 23. spaiks lī

  Gadiem it kā iztiku bez antivīra, bet tad kaut kādi zarazņiki trojāņi tomēr pamanījās salīst. Nu tad tagad gadiem jau dzīvoju ar AntiVir bezmaksas versiju, kas skanē rīltaimā, un ar defolto XP fairvōlu. Dzīvs! 🙂

  Atbildēt
 24. micro

  Daļēji vīrusu problēmas atrisina NATs starp lietotāja datoru un Interneta džungļiem. Bet pēdējā laikā daudz vīrusu staigā pa flash’iem. Tāpēc uz Win prasās kāds antivīruss. AVG nav ne vainas.

  Atbildēt
 25. micro

  Netīšām atradās ar tematu saistīts apraksts, moš kādam noder:
  http://arstechnica.com/guides/tweaks/five-security-apps-linux-osx-windows.ars

  Atbildēt
 26. Rukicc

  Ja pareizi atceros comodo ljoti labi draudzeejaas ar Excel 97 kā rezultatā tika cakareeti faili, iespējms config nianse. Lietotāji sacakarēja ne vienu vien Excel failu, kamēr saprata kas par fignju…

  Atbildēt
 27. CooLynX Raksta autors

  miers, diemžēl ugunsmūri lietoju mājās un tas ir khm… 😉
  Joprojām lietoju kaut kādu veco Outpost firewall. Neko labāku neesmu redzējis. Diemžēl par bezmaksas alternatīvām tādā līmenī laikam nevar sapņot, bet citas neredzu jēgas lietot – tāds acu apmāns viens sanāks.

  Atbildēt
 28. Kasperskis

  Nu izskatās jau pavisam čābīgi, kad no biznesa partnera saņem vēstuli ar parakstu Free bla bla bla antivirus. Varbūt viņš taisās bankrotēt …

  Atbildēt
 29. Klaids

  Sarky, es neteicu, ka Clamwin ir realtime, uzliec brilles un izlasi kārtīgi! Comodo esmu testējis – tas vēl ir embrija stadijā, lai to vispār būtu vērts pieminēt. Tāpat arī AVG “realtime” nav salīdzināms ar Avast!

  Atbildēt
 30. CooLynX Raksta autors

  Mut, izskatās pēc primitīva ugunsmūra. Man mājās jau stāv rūteris, kas ļoti labi veic primitīva ugunsmūra funkcijas un darbā ir iekšējais tīkls.

  Savukārt aplikāciju ugunsmūris ir tas, kas kontrolē tieši uz datora sainstalēto programmu un citu brīnumu aktivitātes, kā arī neļauj tām nokļūt internetā bez saimnieka atļaujas. 😉

  Atbildēt
 31. Long

  Tā kā daudzi paziņas ar salūzušajiem kompjiem griežas pie manis, esmu ārstējis neskaitāmus datorus no vīrusiem, uz kuriem griezās Avast un AVG. Pats 3-4 gadus atpakaļ arī izrādīju interesi par šiem antivīrusiem, bet secinājums – tie ļoti vāji. Protams, tur arī paši lietotāji pacentušies kačājot visu. Pēc nod32 uzlikšanas sūdzības neesmu saņēmis.

  Atbildēt
 32. Mut

  CooLynX, piekrītu.
  Tikai pašlaik vairāk vai mazāk visām programmām ir nepieciešams ik pa brīdim īzlīst netā. Gandrīz visas programmas pārbauda savas aktuālās versijas. Man uz kompja netā lien vairāk par pusi softa. Esmu atteicies no aplikāciju ugunsmūra, jo pienāca laiks, kad sāka besīt tā atļauju prasīšana. Ja būsi saindējis savu IE vai FF, tad nekāds aplikāciju ugunsmūris nepalīdzēs. Turklāt, nav jēgas no aplikāciju ugunsmūra, ja pēc viena mēneša sāc pa tupo spiest “allow” + “remember”.
  Tagad biežāk lasu securityfocus, apdomāju, ko vispār uz sava kopmja instalēt un testēju kompi ar visādiem skaneriem.

  Es neapgalvoju, ka mana pieeja ir vislabākā. Tā ir vislabākā man.

  Atbildēt
 33. divaini

  tas gan drosmīgi – ļaut visiem vazāties uz inetu….
  man neviens bez atļaujas nekur nevazājas ….
  atļaujas prasīšana tais ugunsmuros ko paskatiju ir vienreizeja, pasaku ko un ka talak un miers , nekāda besīšanās

  Atbildēt
 34. CooLynX Raksta autors

  Mut, tā vismaz ar Outpost nav. Pirmie mēneši, kamēr piekonfigurē un saliec noteikumus visām programmām, tikmēr ir konkrēts besis, bet tas ir tikai tik ilgi, kamēr iziet cauri visām programmām. Es to darīju ļoti ļoti sen un kopš tā laika vazāju līdzi noteikumu failu, kas tiek atjaunots līdz ar jaunajām programmām. Esmu ļoti apmierināts. Pilnīgi neviena programma bez manas ziņas netiek ārā, kā arī netieku trobelēts ar atļaujas prasīšanu. Citreiz Firefox nobļaujās, kad kāds krāns no nestandarta porta grib ielīst, tad parasti tas tiek bloķēts vai arī labākajā gadījumā ir tāds noteikums “Allow once”.

  Atbildēt
 35. silent1

  Sākumā es arī lietoju outpost, bet tomēr sāka mocīt sirdsapziņa, un pārgāju uz comodo. Jāsaka ka ir tāda sajūta ka tas produkts vēl nav īsti noslīpēts un seks pāris vakarus bija, kamēr sapratu kas, kur, kā. Bet tiem, kas darbojas ap tīkla lietām regulāri, imo nebūs grūtības iebraukt. Protams, bija moments arī sākumā, kad besija visi tie jautājumi – “Vai šitam atļaut to”, bet tad es atklāju tādu brīnišķīgu lietu kā profilu veidošanu gan priekš tīkla, gan defense+, un kopš tā laika dzīve ir daudz mierīgāka.

  Atbildēt
 36. Utopia

  Tā kā šeit nav pieminēts, tad pateikšu, ka labs ugunsmūris ir Online Armor un to (bezmaksas versiju) drīkst izmantot arī komerciālos nolūkos. Pat bezmaksas versija testos ieņem pirmo vietu: links.

  Atbildēt
 37. Didulis

  Ja AV sāk ķerties klāt browseru cache, tas ne par ko labu neliecina. Ļoti bieži tie simulē savu darbu, uzrādot atsevišķus Cookies par bīstamiem vīrusiem. Un tas liecina, ka AV kompānija nespēj pietiekoši ātri uzskaitīt patiesos vīrusus un nolaižās līdz savs DB piepildīšanai ar nevajadzīgu drazu.
  Es AV nelietoju jau n gadus un šad tad garlaikojoties izklaides pēc uzinstallēju kādu vīrusu, kuru varu bez tūļiem izravēt 10-15 minūtēs, jo mūsdienu vīrusi nemēģina nodarīt fizisku ļaunumu, kā tas bija pagājušā gadsimta 90-tajos gados.
  Un firewall pietiekoši labs risinājums ir Win XP iebūvētais kopā ar mūžseno Windows IP Security Policies (nogriez visus portus, atver vajadzīgos un pārējo padara XP iebūvētais softu filtrs).

  Atbildēt
 38. Jippo

  Sāku ar Symantec, bija labi kamēr neuzliku F-Secure (S neko nestāstīja, aber F-S iebilda pa pāris jokiem), pēc tam paekspermentāju ar, Avast, Comodo, NOD32 (pēc secības nākamais atrada to, ko iepriekšējie “likās neredzam”, pienāca kārta AVG, pie kura paliku ar 7.5 free versiju, pa brīvu labāka, pēc manām domām pagaidām nav, 8.0 versiju uzliku joka pēc darbā pēc Pandas, man patika, ka skaita kūkas un zirgus…

  Atbildēt
 39. Sarky

  Klaid: liec pats savas brilles ;p – es jau neteicu, ka tu teici.
  Bet tu kļūdaini paziņo, ka AVG nav realtime, un kā alternatīvu tam piedāvā.. tieši to, kam nav tā realtime.

  Atbildēt
 40. wraith

  Man darbā ir nopirkts AVG Network Edition, tikko noupgreidoju uz 8.0. Ja salīdzina no šāda skatpunkta, tad 8.0 ir NESALĪDZINĀMI labāks – centralizētā administrēšana ir vienkāršāka, stabilāka (7.5 man regulāri neņēma vērā dažus uzstādījumus un rezultātā kāva laukā Remote Administrator, kuru mēs izmantojam, lai nevajadzētu skraidīt pa 20+ stāvu ēku pie lietotājiem, lai konstatētu, ka nav ķeksītis ielicies kaut kur).
  Pēc datora noslogojuma arī izskatās visai pozitīvi, AVG 7.5 tiklīdz uzsāka plānoto skenēšanu, ar vājāku datoru vispār pastrādāt nevarēja, tad ir tā ka jā, bremzē, bet tomēr vismaz kaut ko padarīt var.
  Detekcijas ziņā nav perfekts, dažas lietas, kas 100% zinu, ka ir spaivāres vai vīrusi (atnākušas ar skaidri aizdomīgiem e-pastiem) reizēm neķer vai arī datubāzēs parādās tikai pēc 2-3 dienām, bet rootkit detekcija ir pozitīva lieta, kaut arī nekad neesmu redzējis, ka viņš kaut ko būtu atradis.
  Visā visumā varu teikt tikai to, ka pēc tam, kad Intel šamos pārpirka, vismaz uz slikto pusi pagaidām nekas nav mainījies 🙂

  Atbildēt
 41. HIGH-Zen

  Man gan vairāk simpatizē Antivir Free Edition.

  Interesanti ir tas, ka ClamWin vēl joprojām (cik jau gadus) nav uztaisīts realtime protection. Tas ir tik nežēlīgi sarežģīti??

  Atbildēt
 42. ZBH

  kaa antiviirs homejuuzerim labs iraid Avira.
  kaa fw – nu, vai nu kreiss vecais Kerio, ja vaig softu fw, vai nu baltais wipfw, ja pietiek ar pakes liimen (tikai deny-all profilam ruulees DHCP rules jaapieliek klaat).

  Atbildēt
 43. hardstyle

  man bija avg 8,0 proffesional edition,sākumā likās baigi labi,feini,bet pēc dažām dienām pamanīju ka baigi bremzē netu,tad izslēdzu ārā un nets sāka iet normāli,tapēc izdzēsu ārā un uzliku Avira antivir un tas uzreiz atrada 2 vīrusus

  Atbildēt
 44. man

  http://www.virus.gr/portal/en/content/23-april-10-may-2007
  Rank

  1. Kaspersky version 7.0.0.43 beta – 99.23%
  2. Kaspersky version 6.0.2.614 – 99.13%
  3. Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.308 – 99.13%
  4. ZoneAlarm with KAV Antivirus version 7.0.337.000 – 99.13%
  5. F-Secure 2007 version 7.01.128 – 98.56%
  6. BitDefender Professional version 10 – 97.70%
  7. BullGuard version 7.0.0.23 – 96.59%
  8. Ashampoo version 1.30 – 95.80%
  9. AntiVir version 7.03.01.53 Classic – 95.08%
  10. eScan version 8.0.671.1 – 94.43%
  11. Nod32 version 2.70.32 – 94.00%
  12. CyberScrub version 1.0 – 93.27%
  13. Avast Professional version 4.7.986 – 92.82%
  14. AVG Anti-Malware version 7.5.465 – 92.14%

  Atbildēt
 45. CooLynX Raksta autors

  man, starp citu, laba piezīme. Es visu laiku nevaru saprast kāpēc šādos testos Kasperskis ir topos, bet reāli lietotāji to vairs sen kā nelieto. Neviļus rodas aizdomas, ka tas patiesībā ir nekas vairāk kā labs mārketinga triks. Gluži kā tajā pašā lapā publicētais aizstāvības raksts.
  http://www.virus.gr/portal/en/content/accusationscomments-virus.gr-tests

  Cik nu biju novērojis, tad Latvijā KAV nelieto no 2001/2002.gada. Tas bija laiks, kad mainījās versijas no 3.x uz 4.x versiju un daudzi pārgāja no 9x uz XP. Stipri šaubos, ka lietotāji būs piedevuši KAV toreizējos gļukus.

  Atbildēt
 46. SameInfo

  Uzliku. Patika. Jaunai versijai ir smukāka ādiņa. Laikam uz Vistas lietotājiem orientēts. Simpātiska programmiņa.

  Tagad dizains takā primārais skaitās?
  Es gribētu noskaidrot kas tajā Vistainaja dizainā ir tik foršs?
  Nu bez uzbraucieniem, kas tajā Vistainajā dizaina ir tik kruts?

  Atbildēt
 47. e-remit

  51 HIGH-Zen, 2008.04.26 plkst. 11:31:28 teica:

  Interesanti ir tas, ka ClamWin vēl joprojām (cik jau gadus) nav uztaisīts realtime protection. Tas ir tik nežēlīgi sarežģīti??

  man liekas, ClamAV sākotnēji spiež uz *nix un izstrādātāji to palaiž uz Win tikai tāpēc, ka daudzi to grib. Uz Win vienkārši ir citas prasības, nekā uz *nix. Taču nav problēmas arī citiem izmantot ClamAV savā produktā – ko dara kaut vai tas pats Spyware Terminator, kā rezultātā sanāk arī ClamAV real-time skaneris.

  Atbildēt
 48. Krist2ps

  Es atkal no www.download.com savācu. Kādu laiku skatījos un nekādi nevarēju saprast- tas ir kāds tiešām nopietns updeits vai kā… uzliku. Iepatikās. Pagaidām uz mana CeleronD 2.26GHz proča darbojās bez problēmām. Patīk tas, ka updeitus arī beidzot savāc neuzkrītoši un nekas nelec acīs, kā tas bija 7.5 versijā. Nu, izņēmums ir paziņojums tikai beigās, ka viss ir bijis veiksmīgi 🙂

  Uz komentāru ‘man, 2008.04.26 plkst. 18:29:44 teica’ atbildot:
  Par to TOP runājot, varētu atļauties nepiekrist, jo, lai kā Kaspersky nebūtu populārākais, tomēr agri vai vēlu pieriebsies maksāt tās ikgada licenzes un pažēlo labāk kompja resursus, ko tā programma apēd 🙁

  Atbildēt
 49. Renars

  Vai visiem jaunaa versija normaali straadaa? Man baigi nepatiik Link Scanner funkcija. Ja googlee meklee kautko, tad peectam AVK kautko kachaa intensiivi. Vismaz programma DuMeter uzraada diezgan lielu ienaakosho trafiku. Ja pashaa AVG atleedz to LinkScan, tad viss normaali. (Vista, IE7)

  Atbildēt
 50. CooLynX Raksta autors

  Es tik tālu netiku, bet man jau sāka nepatikt lielā procesora noslodze, kad startēju datoru. Bez maz jāsāk lūkoties citā virzienā vai jāliek atpakaļ vecais.

  Atbildēt
 51. Renars

  IE propertijos pie prgrammaam –> manage addons, nodisebloju AVG. tagad viss straadaa normaali. un man pie ielaades viss ir kaartiibaa. Uzstarteejas kaa vinmeer.

  Atbildēt
 52. Antivirus.lv

  Cienījamais CooLynX!

  Pēc frāzes “Cik nu biju novērojis, tad Latvijā KAV nelieto no 2001/2002.gada.” nākas secināt, ka Jums ir diezgan aplams priekštats par antivīrusu lietotājiem un arī antivīrusu pircējiem Latvijā, iespējams arī par pašiem antivīrusiem.

  Legālā Kaspersky Anti-Virus lietošana ir augusi no gada uz gadu. Īpaši liels pieaugums bija novērojams pagājušajā gadā un turpinās arī šogad. Vairāk nekā puse komercbanku Latvijā un atbilstoši arī citās sfērās ir Kaspersky Lab produktu pastāvīgi legālie lietotāji.

  Ja Jums nav slinkums, aizstaigājiet uz šo lappusi:
  http://reviews.cnet.com/4244-5_7-0.html?query=kaspersky&tag=srch&target=
  Tur Jūs redzēsiet amerikāņu vērtējumu un tā evolūciju no Jūsu pieminētās 4. versijas līdz šodienas 7.0.

  Atbildēt
 53. studd

  nja, kad Tildes Jumja suportam zvana k-kaadu gljuku deelj, jamie pashaa saakumaa noprasa, vai nav Kasperskis….. ar Nod k-kaa nav bijushas shaadas probz

  Atbildēt
 54. robiz

  Ja Tev patieshaam ir vajadziiga droshiiba un uz kompja ir konfidenciaala infa, tad par Kaspersky nekaa labaaka nav. Protams ir bijushi kasperskim labu laiku atpakalj, ja nemaldos 4.5 ver gljuki ar XP tiiklu. Bet viirusus gan vinsh atrod. Ir dazjreiz piekasiigs, bet droshiiba tur ir pirmajaa vietaa, peec tam viss paareejais. Ja kompis ir speeliteem u.c. tad var likt visus pareejos un paarinstaleet ik pa laikam 🙂 Man kompis maajaas arii ir bez antiviirusa, bet praatiigi tas nav. No bezmaksas maajam ieteiktu free-av. NOD gan nav tik labs (tas no manas pieredzes), arii testos neko iipashi labi neuzvedaas.Nesaprotu, kaapeec vinsh tautai tik miilsh. Visi bezmaksas jau ir par pakaapi prastaaki, bet lietot var.

  Atbildēt
 55. Taka

  ClamAV tiešām vairāk orient’ēts uz *nix kastēm, uz kurām Win lietotāji glabā savus datus. Admins tad regulāri palaiž scheduled skanu un viss. Tiesa viņi ja labu laiku sola uztaisīt on-access skanu, jo citādi šis antivīruss Win vidē ir nulles vērts. Ja nu tikai e-pastu pābraudēm.

  Atbildēt
 56. Adro

  Piespiedu kārtā nācās nomainīt ativīrusu, jo kā izrādījās AVG Free Edition 8.0 potenciāli nav savietojams ar W2K vai vismaz dažām tā versijām. Savukārt nomigrēt atpakaļ nevar, jo 7.5 versijai vairs nav pieejamas updates. ClamWin atkrita, jo neļauj parelēli testam strādāt. Antivir neļāvās instalēt, bļaujot, ka jau ir instalēts (kas neatbilst patiesībai). Nu paskatīsies kā dzīvo Bitdefender vai COMODO.

  Atbildēt
 57. CooLynX Raksta autors

  Tur nelādē neko.
  Bet internetā vēl ir pilns ar 7.5 versijām. Te vienu uzraku.
  http://www.pcworld.com/downloads/file/fid,15202-order,1-page,1-c,antivirus/description.html

  Atbildēt
 58. CooLynX Raksta autors

  Es nezinu uz ko man atjaunoja, bet vakar, uzliekot šo veco versiju, man smuki atjaunojās. Vēlāk pārbaudīšu.

  Atbildēt
 59. # Anonymous

  Nu tad … arii man ir radies shaads pats jautaajums … Kāds varētu pastāstīt kāpēc instalējot AVG8 jauno versiju nav aktīvi – Anti virus un Anti spyware????? respektiivi AVG jau kaadu laiku ir , bet te peekshnji paraadaas ka Anti virus un Anti spyware ir outdated!

  Atbildēt
 60. Atbalss: AVG antivīrusas 8.0 un 7.5 jauninājums nogāž Windows XP user32.dll | Pods.lv

 61. melnroze

  nu nezinu…..ar NOD 32 DABUJU 2Trojas un vēl kaut kādus sīkus draņķīšus…………..
  un uzzināju nejauši……..Viens paziņa noskanēja ar Kaspersky………..kurā pats arī strādāja…
  un dažas dienas PC bija pilnīgā pakaļā………..

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *