Google lokalizēs savu ziņu servisu Latvijai

Kims pameta informāciju, ka Google plāno lokalizēt savu ziņu servisu visai Eiropai, tajā skaitā arī Latvijai.

Google’s European HQ in Dublin has begun a project to localise the search engine’s popular online news service for a number of different countries as it seeks to expand it throughout the globe.

The news service is already localised in terms of content and language for a number of territories including Ireland, New Zealand, Russia, Japan, India and France. As part of its working environment that permits staff such as engineers to use 20pc of their time investigating projects they initiate themselves, the company is now seeking staff from its 1,500-strong Irish workforce to commit to the news-localisation plan. It wants to roll out the news service to additional countries within the EMEA region (Europe, Middle East and Africa), including Bulgaria, Hungary, Latvia, Finland and Croatia.

Tas nozīmē, ka pēc kāda laika mēs varēsim izmantot šo ziņu agregatoru, lai uzzinātu par aktualitātēm Latvijā. Tieši tāpat kā to šobrīd var darīt par ziņām no ārzemēm.

Letiņiem Īrijā būs darbs.

9 thoughts on “Google lokalizēs savu ziņu servisu Latvijai

 1. budzis

  Mari, man jau domat, ka nee. Tas ko piedava Tu ir tikai zinju mekleshana par temu. Ja butu reala lokalizacija, tad butu japiedava zinjas no Latvijas resursiem

  Atbildēt
 2. cyxob

  par ko ziņa? ne vella navar saprast:

  Google европейская штаб-квартиру в Дублине начал проект по локализации системы поиска популярных онлайн службы новостей для различных странах, как она стремится распространить ее по всей планете.
  Служба новостей уже локализованные точки зрения содержания и языка в число территорий, в том числе Ирландия, Новая Зеландия, Россия, Япония, Индия и Франция. В рамках своей рабочей среде, что позволяет сотрудникам, таких, как инженеры использовать 20pc свое время расследования проектов, которые они сами инициировать, компания в настоящее время стремится сотрудников из своей 1500-сильной ирландских работников к совершению на новости-план по локализации. Он хочет ролл из службы новостей в других странах в регионе EMEA (Европа, Ближний Восток и Африка), в том числе в Болгарии, Венгрии, Латвии, Финляндии и Хорватии.

  Atbildēt
 3. budzis

  Tos tulkotajus var izmantot 1 teikuma vai varda tulkosanai. Bet ja palaiz veselu tekstu, tad vairak sapratiisi originalu nezinot valodu nekaa tulkotu zinaamaa valodaa :)))

  Atbildēt
 4. cx

  Tā lapa atgādina kāda 5. klases skolnieka(lai neapvainojas 5klasnieki) savārstījumu.. tīri stilistiski.

  ..”Šī lapa ir kā protests pret CSDD iesākto akciju”…

  wtf? Sākumā tomēr likās, ka tas ir papildinājums jeb ieskats no autovadītāja puses, ja jau oriģinālā akcija ir par nabaga motociklistiem, kurus nepamana, bet nu nevarēja bez latviskās čīkstēšanas.. un vienuviet samest csn un savus ”manuprāt” vispār ir kautkāds beztēmas kalngals!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *