BarCamp Baltics 2008: Lauris Liberts prezentē Draugiem.lv

Ilgi gaidītais video ar Draugiem.lv prezentāciju, kas tika uzfilmēts BarCamp Baltics 2008 pasākumā, nu ir uzmests uz Google Video.

Prezentācija ir 35 minūtes gara.

Prezentācija ir atrodama iekš Youtube.

19 thoughts on “BarCamp Baltics 2008: Lauris Liberts prezentē Draugiem.lv

 1. kas

  Paldies par prezentaaciju!!! 🙂 Sapratu, ka Libertam gruuta dziive! 😀
  Bet nu nolaizt 2007gada pellnu Ungaarijas podaa (nekaa apvainojosha :D), gan liekas jociigi. Maksaat par lojalitaati nav nopients biznesa modelis. Bet varbuut tas par to 2007 gada pellnu vienkaarshi ir publisks staasts, lai pellnu uz savu ofsshoru novirziitu…

  Kas beigaas notika, veel jau it kaa uz jautaajumiem nebija beidzis atbildeet?

  Atbildēt
 2. menca

  sameeraa booring prezentaacija man pat kaa d.lv zinaataajam…
  nekaadas atraktivitaates… vaardu truukums utt :(…
  materiaals it kaa plashss bet pasniegts pa jeelu 🙁

  Atbildēt
 3. joriks

  man likās, ka viņiem (dr.lv) taču budžets atļauj iegādāties tālvadības pultis ar kurām var vieglāk vadīt savu prezentāciju. Savādāk kaut kā čerez ž**u izskatās tā liekšanās pie portatīvā un pārslēgšanās uz nākamo slaidu. ja negrib pulti pirkt, tad ir bezvadu peles, kurām apakšā ir speciāli tam paredzētas pogas.

  un par pašu prezentāciju – sākums jau vien bija gana krimināls, lai nemaz tālāk neskatītos

  Atbildēt
 4. Atoms

  joriks, draugiem.lv nebija nekonferences riikotaaji, kaada tur veel pults, par datoriem, tie bija HP, vinjiem pultis bija liidzi, savukaart pultis darbojaas tikai saakot vista premium (taa vismaz bija rakstiits manuaalii) un man tieshaam nebija laika lauzt vinjam pie vista home 🙂

  Atbildēt
 5. Jānis

  Joriks laikam par BarCamp neko nav dzirdējis 🙂

  Nez, esot klāt tajā prezentācijā un samērā neformālajā gaisotnē uzzināju vairākus iepriekš nedzirdētus faktus. Gluži par laika izšķiešanu šo prezentācijas apmeklējumu gan neuzskatu.

  Atbildēt
 6. nedraugs

  vai ir kādas ziņas par to, kuriem projektiem draugiem.lv piešķīra solītās 10 štukas? nekas vairs par to inkubatoru nav dzirdēts. sponsori ir sponsori, bet kur palicis reālais piķis?

  Atbildēt
 7. Senteevs

  Draugiem.lv kā miljonu vērts projekts taču varēja atļauties aizsūtīt kādu cilvēku, kas saprotami un bez raustīšanās runā angļu mēlē.
  Pie kājas, ka Liberts skaitās radītājs, prezentēšanas spējas viņam ir gaužām ierobežotas.

  Atbildēt
 8. Townsends

  Visu cieņu Libertam, tikai tas punkts par “money is no object” izklausās drusku tāds, kā ir.

  Draugiem radās imitatori diezgan ātri, uz to brīdi, kad draugiem pirmo reizi aptrūkās jaudas. Un tajā brīdī, ja Libertam nebūtu naudas, ar ko palielināt datorjaudas, cilvēkiem nebūtu iemesla palikt draugos – tas būtu tikpat bremzējošs kā viņu konkurenti.

  Kā baumo, nauda savukārt radās it kā no tā, ka draugu viens no kopdibinātājiem vienlaikus strādāja arī telekomā un tā izkārtoja šai savai firmai, ka telekoms iegulda serveru iegādē un arī hostingā. Protams, tika noslēgti arī visādi līgumi, taču, kā runā, telekomam šajā pasākumā joprojām ir tāda kā dziļās kabatas loma un bonusi salīdzinot ar ieguldījumu diezgan it kā mazi.

  Bet nu, lai vai kā tas būtu, jauki redzēt, ka draugiem ir attīstījies un protams neviens nevar noliegt, ka šis ir viens no Latvijas biznesa veiksmes stāstiem, kurā cilvēki ir strādājuši melnām mutēm un vinnējuši.

  Atbildēt
 9. joriks

  Jāni, esmu gan dzirdējis un nenožēloju, ka nebiju. Un vispār, kāds sakars visam BC ar to, ka Liberts nevar normāli nodrošināt sevi prezentācijai? Paskaties kā archijs normāli ar pults palīdzību vadīja savu prezentāciju.
  Ja šāda prezentācija skaitās normāla, tad es labāk nevēlēšos dzirdēt kritērijus, kādus Jūs izvirziet prezentāciju vērtēšanai.

  Atbildēt
 10. :)

  es visu laiku tinu uz prieksu so prezentacij. bija gruti noturet uzmanibu pat man pie PC, kur nu vel uz vietas ka esi piesiets un nevari doties prom. ufff zel cilvekus bet vispar ja draugiem.lv bus gals 🙂

  Atbildēt
 11. BigUgga

  joriks, ja Libertam rokās būtu pults, omg, tā tik būtu varena prezentācija?? Vaitad viņš nepastāstīja par to kas ir, kā un kāpēc darbojas, kādi ir apjomi draugiem.lv? Jā, varbūt nedaudz neveikli, taču nedomāju, ka viņam aiz muguras ir 50 prezentācijas.

  Atbildēt
 12. Atbalss: Odnoklassniki.ru iekaro kaimiņu valstis » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 13. hmz...

  Nu nez. Manuprāt vajadzēja kādam veiklākam prezentētājam to visu vadīt. Latviski varbūt viņš novadītu, bet šeit redzētais bija boring. Katram savs darbs.

  Atbildēt
 14. nedraugs

  Izskatās, ka draugiem.lv ir pārmetuši Lattelecom BPO un nohostējušies citur. Vakar no rīta nestrādāja, un tagad rādās, ka ir telia ip adreses, ne vairs Lattelecom!

  Atbildēt
 15. Atbalss: Pirmais Latvijas interneta mārketinga kongress | Pods.lv

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *