Toshiba plāno padoties ar HD DVD

Izskatās, ka HD matricu karš tuvojas nobeigumam un kā uzvarētājs kļūs Sony bīdītais Blu-Ray, jo Toshiba plāno padoties ar savu HD DVD formātu.

TOKYO (Reuters) – Toshiba Corp is planning to give up on its HD DVD format for high definition DVDs, conceding defeat to the competing Blu-Ray technology backed by Sony Corp, a company source said on Saturday.

The move will likely put an end to a battle that has gone on for several years between consortiums led by Toshiba and Sony vying to set the standard for the next-generation DVD and compatible video equipment.

Tas nozīmē, ka parastie mirstīgie var jau sākt skatīties uz Blu-Ray DVD atskaņotāju pusi.

13 thoughts on “Toshiba plāno padoties ar HD DVD

 1. MO

  Spriežot pēc rakstā dotās informācijas, šobrīd tās ir tikai baumas. Es pagaidīšu līdz oficiālajam paziņojumam, bet idejiski atbalstu HD-DVD. Praktiski gan vienalga, kas būs, to lietos.

  Atbildēt
 2. enka

  Tas nozīmē, ka parastie mirstīgie var jau sākt skatīties uz Blu-Ray DVD atskaņotāju pusi.

  Vēl nē. Lieta tāda, ka Blue-ray izstrāde bija sasteigta un patiesībā viņi gribēja tur sabāzt daudz ko vairāk. Tā kā pēc gada iznāks Blue-ray profile 2 un visus šos dārgos profile 1 un profile 1.1 atskaņotājus varēs mest ārā.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc#Player_profiles

  Atbildēt
 3. ThA-B

  Nekas, pēc 5gadiem tos BD pleijerus metīs Rimi pakaļ pa 20Ls.
  Kaut arī biki žēl Tošibas, mazs prieks par Sony, kas pēc ilgiem gadiem būs uzražojuši kautko paliekošu. Nevienam nav jāatgādina, piemēram Minidiski 🙂

  Atbildēt
 4. guntisdk

  Viens iemesls, kapēc tomēr biju “par hd-dvd” – ir tas, ka viss, kas ir Sony, ir dārgs. un “blu-rey” arī ar to biedēja – kārtējā izprieca biezajiem un kārtējā “maksā ragā” plānajiem lietotājiem. Tomēr, ja jau reiz tos dzelžus ražos arī citas korp., tad pa dārgo laikam tomēr nebūs, jo konkurence pati to dārdzības procentu noēdīs 🙂

  Atbildēt
 5. Atbalss: HD DVD ir miris » Pods.lv - Latvijas interneta pods

 6. ZBH

  ThA-B : feece ar MD, komisjonkaas var dabuut, bet taa Sony visur saveejaa MemoryStick baashan gan kretinee.
  paliekoss iraid arri S/PDIF 🙂

  Atbildēt
 7. ZBH

  enka : a tam BD-Live (Profile 2.0) obligaatais inet piesleegums viesh nelaags aizdoms par kaukaadiem zhiid jociniem tipa Trusted Computing, DRM, subscription utml.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *