Uzticamo auto servisu saraksts

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) ir izveidojis uzticamo auto servisu sarakstu. No LTAB paziņojuma var uzzināt kāpēc šāds auto servisu saraksts tika izveidots.

Juris Stengrevics, LTAB valdes priekšsēdētājs: “Pēdējo gadu laikā apdrošinātāji saskaras ar ļoti būtisku problēmu: arvien biežāk ceļu satiksmē cietušie nav apmierināti ar automašīnām veikto remonta pakalpojumu kvalitāti. Arvien vairāk sūdzību tiek saņemtas arī par ilgo gaidīšanas laiku un garajām rindām, ko izraisa servisu zemā kapacitāte.

Tādēļ LTAB, aptaujājot servisus, izveidoja remontservisu sarakstu, kas palīdzēs ceļu satiksmes negadījumos cietušo transportlīdzekļu īpašniekiem izvēlēties tos remontservisus, kas pašu spēkiem var nodrošināt transportlīdzekļa attiecīgus remontdarbus, nevis pastarpināti uzticēt tos veikt kādam sadarbības partnerim, kas ievērojami paildzina darbu izpildi un arī paaugstina remontdarbu izmaksas.”

Šobrīd no 500 aptaujātajiem servisiem ir publicēti tikai 23. Man gan radās šaubas par to cik korekti būtu saukt šos servisus par uzticamiem. Pēc būtības jau, lai nokļūtu šajā sarakstā, vajadzēja tik vien kā atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. To, cik labi tas vai cits pakalpojums tiek piedāvāts, neviens jau nepārbaudīja.

13 thoughts on “Uzticamo auto servisu saraksts

 1. Dreef

  Neiesaku vienīgo servisu Latvijā, kas strādā arī svētdienās 24h diennaktī un tas ir uz Krustpils ielas. Tikai ārkārtas gadījumos uz turieni mašīnu vedat. Man arī bija ārkārtas gadījums, bet nu tāds serviss. Visu sīkumos nestāstīšu, bet pēc termostata nomaiņas šie bija pamanījušies ventilatoru nokaut un par papildus samaksu arī to taisījās remontēt vēl kādas pāris stundas ;-).
  Toties labs un dārgs ir Gross Auto serviss. Samaksā par tiešām padarīto darbu kā normālā civilizētā valstī.

  Atbildēt
 2. Sviests, ne saraksts!

  Man gan ir cits viedoklis par manā pilsētā minētajiem servisiem. Vienu no tiem es dzirdu pirmo reizi, otrajā strādā tādi “meistari” kas tikko beiguši labi ja profeni un aizmirst ielikt blīvi kārbas un motora savienojumā! Un nez kāpēc neviens nav minējis vairāk nevienu citu servisu, kur tiešām ir zināms, ka cilvēki strādā un remontē?

  Atbildēt
 3. karuuzo

  Problēmas jau nav servisā, bet cilvēkos, kas tur strādā. Ja labs serviss, visu aizvedīs, atvedīs, ja arī pašiem nav. Es ar nesapratu, pēc kāda principa viņi tos servisus izvēlējās? Tipa, pēc ķeksīšiem, ko salika servisu īpašnieki?!!

  m

  PS. Kāpēc cilvēki taisa lapas UNICOCE? Viņi par UTF8 nav neko dzirdējuši 🙂

  Atbildēt
 4. MZM

  Gints :: jamajiem ir UTF-16 nevis UTF-8
  karuuzo :: jebkurš normāls pārlūks atbalsta UTF-16 “out of box”. Paskaties kalendārā kas par gadu! Pat komandrindas links/lynx to saprot!

  Atbildēt
 5. driver

  es jau domāju, ka publicēti ir tik maz servisi tāpēc, ka paši servisi ir sabijušies pieskaitīt sevi pie kvalitatīvajiem un drošajiem, jo zina, ka tādi nebūt nav.
  tā ir lieta, pie kuras ir ļoti jāpiedomā, jo kvalitāte ir absolūti neadekvāta cenām… protams, ne visur!
  labie servisi, pievienojieties sarakstam!!!!!!

  Atbildēt
 6. wraith

  Kas pie velna tie par servisiem? Kaut kā neizskatās man tas saraksts nopietni – Rīgā vien ir daudz vairāk un daudz labāki servisi. Salikuši ķeksīšus lapiņā, moš vēl kādam uz ķepiņas iemaksājuši un no tagad pie viņiem plūdīs rindās.
  Kaut gan, varbūt arī labi – mazāka slodze un, attiecīgi, rindas, pie normālajiem 🙂

  Atbildēt
 7. xstorm

  Šis saraksts nu manuprāt nav pat tuvu objektīvam labu servisu sarakstam. Tiktiešām būtu interesanti uzzināt pēc kādiem kritērijiem tika vērtēti un izvēlēti šie sarakstā iekļautie. Vairāk jau izskatās ka tā ir tāda sava veida reklāma.

  Atbildēt
 8. valters

  Pilnigi piekritu par murgaino servisu 24.st. Krustpils iela,Riga.
  Riktigs kantoris bez darba organizesanas , bet ar meliem , bezkaunibu utt… Pats redzeju piedzerusos meistaru kurs knapi tika lidz remontejamai masinai un atsledzaas.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *