SQLite full text search

Arvien biežāk dažādās programmās tiek iekļauta šī mazā datubāze SQLite. Tā ir iekļauta jaunākajās PHP versijās, Firefox 3 to izmanto, lai nodrošinātu ātrāku piekļuvi datiem un būtu ērtāk ar tiem strādāt. Principā var teikt, ka gribot vai negribot, bet ar šo datubāzi nāksies darboties vēl ilgi.

Iespējams, ka kādam varētu noderēt informācija par to, kā nodrošināt full text search (pilna teksta meklēšanu) SQLite datubāzē.

Because of its non-standard “virtual” tables, it can’t be used directly with encasulation layers like Python DB-API, but can be used directly using minimal wrappers like APSW.  Such a build also requires some manual steps, but the end result is a single shared library that contains SQLite, FTS, and APSW.

4 thoughts on “SQLite full text search

 1. enter

  Mazliet ne pa tēmu, bet vai kādam nav padomā kāds neinstalējams SQL editors (Oracle un MSSQL), ko varētu palist no USB flasha, lai varētu uz vietas pie klienta palabot DB saturu?

  Atbildēt
 2. hellfsh

  Ir tāds saits, kas uztur šādus softus. Viens no tiem ir XAMPP. Taču brīžiem gļuko pie palaišanas.
  http://portableapps.com/apps/development/xampp

  Atbildēt
 3. Gints Plivna

  Tur kur ir Oracle, tur ir arī SQL*Plus. Ja nav SQL*Plus, tas nozīmē, ka nav arī SQL*Nets un tik vai tā nekas tur nesanāks. Nu var jau būt, ka instalējot kaut kā čerež ž Plusu var noraut nost, bet šaubos 🙂

  Atbildēt
 4. Atbalss: Izvilkums iz Latvijas blogiem… « Datubāzu resurss latviski

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *