Interneta veikals padonkiem

Ļebeģeva studija ir izstrādājusi kārtējo kreatīvu. Šoreiz tas ir īpašs interneta veikals Krievijā populārai kompānijai Euroset. Savulaik tas bija viens no mobilajiem operatoriem. Tagad izskatās, ka kompānija ir izvērsusies plašumā un jau piedāvā dažādus pakalpojumus.

Euroset

Euroset arī pirms tam ir izcēlusies ar savām akcijām. Jaunatvērtais Euroset achtung interneta veikals nav izņēmums. Tas ir paredzēts īpašai auditorijai – padonkiem.

Achtung

Ieeja tikai personām, kas ir sasniegušas 21 gadu vecumu.

Veikals ir izveidots padonku stilā. Apstiprināšanas forma vien dedzina.

Achtung teksts

Tālāk teksti saprotamā valodā.

News

Sadaļas arī spārda.

Sadaļas

Neliela rozīnīte no izstrādātājiem.

Ept

Euroset pirms dažiem gadiem taisīja dažādas interesantas akcijas. 1.aprīlī bija iespēja pirmajiem 10 puišiem un 10 meitenēm izģērbties pilnīgi kailiem un saņemt jaunu telefonu.

Расчищал какие-то замшелые архивные папки своего компа и наткнулся на подборку фоток от 1 апреля 2003 года.
В этот день, магазин мобильной связи “Евросеть” объявил, что первые 10 мужчин и 10 женчин, которые прийдут к ним в магазин голыми получат телефон Моторола С350 абсолютно бесплатно!

Pāris bildes ieskatam.

Euroset

Euroset

Tālāk bija akcija par labāku intīmo frizūru. Vēl bija janvāra akcija ar peldēšanos ūdenī. Začot!

10 thoughts on “Interneta veikals padonkiem

 1. lapsa

  Kāpēc onkulis vēl nav pasūtīts trīs mājas tālāk?
  Onkuli, tavs viedoklis nav tik svarīgs, kā tev šķiet!

  Par tēmu runājot, ļoti interesanti palasīt par šāda veida mārketingu. Uzjautrināja.

  Atbildēt
 2. Jok`R

  Man gan neliekas jautri. Vienkārši stulbi. Bet laikam, cik cilvēku tik gaumju, tapēc ja iespēja ir pārdot tādā veidā tad arī lai pārdod.
  Mazliet žēl, ka arī mūsu jaunatnei māca reklāmās nevis runāt normāli, bet lietot visādus nelatviskus vārdus (kruta, močīt, iečekot utt)
  Man tomēr liekas, ka valoda atspoguļo cilvēka intelektuālo līmeni.

  Atbildēt
 3. DD

  Kāpēc? Zināt vēl vienu vārdu ir tikai pluss… tas nekas, ka tas ir kaut kāds pokemon-ievesums… Taj pašā laikā `iečekot`-lietotājs kādā kursadarbā lietos pareizo vārdu.

  Sarunvaloda ir neatņemama sabiedrības daļa un IQ mērīt pēc tās ir neprāts.

  Es arī nesaprotu, kāpēc lamuvārdi tiek uzskatīti kā ļoti slikti – tas ir tāds pats vārds kā jebkurš cits – Biznesā lieto vienu vārdu kopu, sarunvalodā – citu, īpašos gadījumos – lamuvārdus. Vismaz tas būtu brīvas valsts ideoloģijā.

  Atbildēt
 4. modric

  ar slāvu īpašo leksiku nav gluži tā, kā to domājas zinām tie cilvji, kas padomijas laikos nav dabūjuši padzīvot:)

  ir zināma cilvēku kategorija uz austrumiem no Zilupes, kas tā RUNĀ, nevis lamājas vai “izrunā” pieturzīmes (slavenais slāvu komats “bļa”)… tas ir savdabīgs dialekts, kurā izmanto relatīvi mazu vārdu skaitu, toties visneiedomājamākos locījumos un kombinācijās , tajā pašā laikā tiem, kas to pārvalda, nav problēmu sazināties un apspriest praktiski jebkuru tēmu.

  man diemžēl ir nācies pabūt padomijas armijā, un pirmos mēnešus man bija pagrūti saprast, vai staršina liek man kautko darīt, skaļi domā vai varbūt patiešām lamājas :), lai gan nevarētu teikt, ka es nebūtu bijis daudzmaz pazīstams ar šo krievu valodas slāni… piedevām šāds izteiksmes veids tur praktiski aizvietoja šifrētos sakarus vienkāršākos gadījumos – nu nevienā CIP vai MI6 špijonu skolā russkij mat tādā līmenī nevar iemācīt …

  šķiet, ka semantiskās analīzes algoritmi tur arī aplauztos sešās sekundēs – piemērus neminēšu, nav te īstā vieta, bez tam liela daļa lasītāju krieviski “neredz” vispār, kur nu vēl šo specifisko dialektu…

  Atbildēt
 5. dusk

  Skeptiķiem: šitais veikals patiks. Ja tu zinātu cik liela Krievijā ir šāda auditorija! Visa mūsdienu jaunatne. fishki.net, warnet.ws, nnm.ru un tādā garā, tās ir vietnes ar lielu patstāvīgo apmeklētāju skaitu. Baltkrievijā, Ukrainā un viss tas gals tas pats. Un par podu.lv, paskatoties kādu figņu tas publicēja šīs vietnes pirmsākumos 😀 tīrais resurs.

  Atbildēt
 6. Atbalss: Euroset pārtrauks darbu Baltijā » Pods.lv - Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *