Diskusijas par labāko reklāmas laukumu Krievijas blogos

Vakar sarunā ar kolēģiem no Krievijas uzzināju, ka viņi piedalās vēl nebijušā reklāmas pasākumā, kur būs runa par reklāmas iespējām blogos. Ja nebūtu ķēpas ar vīzām, tad noteikti aizšautu pie viņiem ciemos.

Впервые в Рунете в рамках Московского Международного Фестиваля Рекламы Red Apple 2007 пройдет интерактивное ток-шоу «Первый после блога:)».

Ja angļu mēlē rakstošajos blogos reklāmu tirgošana notiek uz urrā, tad krieviem šis process vēl tikai sāk uzņemt tempus.Jāatzīst, ka šī tēma šobrīd ir ļoti aktuāla arī Latvijā. Tas bija arī viens no iemesliem kāpēc piedalījos GMetrix projekta tapšanā un centīšos veicināt reklāmas tīklu attīstību.

Тема беседы – каким образом ведущие блогохостинги зарабатывают на рекламе, какие бонусы получают тысячи авторов дневников, а также, что думает рекламодатель об эффективности блогов.

Vienīgi lielākais izaicinājums ir tas, ka mums vēl nav neviena profesionāla un populāra blogu servisa kurā atrastos ievērības cienīgi autori ar labu trafiku.

Представителям площадок придется доказать преимущества своего сервиса, а также убедить зрителей и ведущего, что авторов сетевых дневников и рекламодателей ждут доходы и новые эффективные каналы рекламы.

Šī diskusija varētu būt ļoti interesanta, jo sacentīsies 6 spēcīgākie Krievijas blogu servisi. Tiešraidi varēs skatīties pie viņiem lapā 13.septembrī plkst. 14:30.

4 thoughts on “Diskusijas par labāko reklāmas laukumu Krievijas blogos

  1. Maksim Berjoza

    Post par krievu temu – iesakshu kommetu.

    Es domaju noteikti aktualizesies tema par kommerciju blogos, kad paradisies kads ambiciozs blog hostings, kur metis naudu uz offline un online diskusijam.

    Bet kopuma tas prieks ari bus musu zeme 😉

    Atbildēt
  2. Atbalss: Konference par reklāmu blogos (video) » Pods.lv - Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *