IFDB – Interneta Filmu Datu Bāze

No Kazhes bloga uzzināju, ka Latvijā ir parādījies jauns filmām veltīts resurss – IFDB.lv. Kaut kas līdzīgs kā IMDb.com tikai nedaudz primitīvāks.

Ripe saka, ka pēdējās izmaiņas veiktas 20070806. Visticamāk, ka tas arī ir domēna reģistrācijas datums.

IFDB

Pirms dažiem gadiem bija tāds filmas.lv, kas par godīgu, bet nelielu samaksu tika pabāzts zem Apollo un vēlāk nomira dabīgā nāvē. Tur bija vismaz kaut kāda informācija par tām nedaudzajām latviešu filmām un bija kaut kāds pusdzīvs forums. Tagad tā īsti nemaz nevarētu nosaukt nevienu ievērības cienīgu vietējo resursu par filmām.

Atliek tikai novēlēt, lai šis būtu tas resurss, kas paliks atmiņā.

12 thoughts on “IFDB – Interneta Filmu Datu Bāze

 1. Anonīms

  katls.be nav kas tāds, tas drīzāk ir kā anglski community, AMDB ir diezgan iespaidīga datubāze, bet nu var uzreiz saprast ka tā ir nelielam lietotāju pulkam, jo āzijas filmas vismaz pagaidām ( cerams?) nav populāras..

  katls.be ir daudz filmu recenziju, bet cik saprotu tad tajā ifd.lv vnk apkopo visas normālākās un ievērības vērtēkās filmas un sižeta līniju latviski, tad useru viedokļi un vērtējums. 🙂

  Atbildēt
 2. Boldriks

  Tas viss ir bulšic. Prātīgāk būtu uzveidot datu bāzi no tā visa, kas mētājas latvijas hubos/torentos. Vēlams ar visiem čeksumiem, kvalitātes aprakstiem utt.

  Atbildēt
 3. Sarky

  Neatbilstošs resursa nosaukums, jo pēc nosaukuma (Interneta Filmu Datu Bāze) tur būtu jabūt apmēram tam, par ko runā Boldriks komentārā Nr 4.
  Es jau nopriecājos, bet, kā allaž, nemākam skaidri izteikties 🙁

  Atbildēt
 4. rik

  to Sharky

  Un kāpēc tev liekas, ka “Interneta” attiecas uz “filmu” nevis uz “datubāze”? 🙂 Tas tā, loģikas spēles.

  Atbildēt
 5. Yaris

  bezjēdzīgs projekts, ja tur buutu tikai par LV filmām butu ok, bet lai sanemtu info par holivudas mēsliem imdb ir neaizvietojams

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *