Chrony – laika menedžmenta rīks

ChronyIekš pointless.lv uzskrēju interesantam komentāram kurā tiek pieminēts Chrony.

Chrony ir līdz riebumam vienkārša programmiņa, kas palīdzēs uzskaitīt laiku, kas tiek patērēts veicot kaut kādus darbiņus.

Uzklikšķinam uz programmiņas ikonas, kas gozējās pie pulksteņa, izlec dialogs ar ailīti, ierakstam šobrīd veicamo darbu un nospiežam OK pogu. Ja ir uzlikts automātiskais atgādinātājs, tad programma pati ik pēc laika pajautās, ko labu dari. Atkal ierakstam kaut ko un nospiežam OK. Lai ierakstītu līdzīgus jau iepriekš darītu darbus, jāieraksta pirmais burts un tālāk ar taustiņu TAB atrodam vajadzīgo ierakstu. Vēlāk palūram uz atskaiti un redzam kādiem darbiem tiek veltīts visvairāk laika.

Ja nav saprotams, kam tas ir nepieciešams, tad noteikti šī programma nav tev domāta. Tie, kurus ieinteresēja dotā programma, var aplūkot ekrānuzņēmumus.

В заключение хочу сказать, что Chrony использует SQLite для хранения таймлога. Это означает, что вы можете открыть файлик chrony.db3 любым клиентом SQLite и делать с ним все, что угодно (считать какую-нибудь особую статистику, экспортировать в другие форматы и т.д.).

Nu un te ir ekrānuzņēmumi.

Kopējais apskats

Atskaite

Tray

Ierakstīt jaunu memo

Lejupielādēt Chrony 0.1 845KiB.

11 thoughts on “Chrony – laika menedžmenta rīks

 1. Arturs Mednis

  Tieshi peedeejaa laikaa mani iipashi nodarbina produktivitaates un laika plaanoshanas jautaajumi… Shis gan vairaak reaalo darbu uzskaites, nekaa turpmaako plaanoshanas riiks izskataas, bet arii neslikti…

  Atbildēt
 2. purvainais

  > Uzklikšķinam uz programmiņas ikonas, kas gozējās pie pulksteņa

  L’oti ‘atri izstr’ad’ajas pieradums ‘so logu izsaukt ar CTRL+F12 – abas mal’ej’as pogas uz klaviat’uras.

  Atbildēt
 3. karuuzo

  Laba programmiņa, tikai… ņemot vērā, ka vienlaicīgi daru 3-4 darbus, visticamāk par šo aizmirsīšu ātrāk kā par to, ko es gribēju darīt, pirms man palūdza ātri izdarīt to, ko darīju pirms tā, ko daru tagad. Nu kaut kā tā 🙂

  m

  Atbildēt
 4. CooLynX Raksta autors

  purvainais, paldies par padomu, kā arī saiti tm blogā! 🙂

  karuuzo, starp citu, ja reiz esi ar apgriezieniem, tad apgūt karsto taustiņu CTRL+F12 un nospiest TAB pāris reizes neprasa daudz laika, ja to ieaudzina kā paradumu, tad tas var nostrādāt.

  Atbildēt
 5. Janeks

  Huiņa vai dziļā alfa versija, man nestrādā normāli. Šodien visu dienu ik pa 20 minūtēm, kas izlec šitā murga logs, spiežu OK, ka strādāju pie projekta, bet dienas beigās parādās, ka esmu strādājis tikai 24 minūtes. Trūkst pat iespēju izlecošajā logā izvēlēties no jau nodefinētajām aktivitātēm. Neiesaku.
  Kāds zin kādu advancētāku līdzīgu rīku?

  Atbildēt
 6. purvainais

  Janeks – vienkārši ir cilvēki, kuriem nesanāk (un labi, ka tā) – un šoreiz tas esi tu 😉

  Kas attiecas uz ik pa 20 minūšu izlekšanu – to var konfigurēt (lec, cik bieži lec, nelec). Esmu uzlicis, lai logs izlec ik pa 15 minūtēm ar nolūku, jo savādāk bieži sākumā aizmirstās ievadīt, kas šobrīd tiek darīts.

  Toties tagad es zinu, cik minūtes darba dienā tiek pavadītas taisot tēju, utt. sīkumiem – ārprāts, patiesībā!

  Atbildēt
 7. Atbalss: SQLite Database Browser » Pods.lv - Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *