Apple pieprasa izņemt QuickTime Alternative

Nesen iznāca jauna QuickTime 7.1.6 versija, jo iepriekšējā tika atrastas ievainojamības. LongT norādīja uz mājaslapu kurā ir rakstīts, ka pēc Apple pieprasījuma tika izņemti QuickTime Alternative faili.

Download links to QuickTime Alternative have been permanently removed at request of Apple.

Atgādināšu, ka QuickTime Alternative ir alternatīvais QuickTime kodeks, kas ir iztīrīts no liekās Apple drazas un nāk komplektā ar Media Player Classic atskaņotāju. Šo alternatīvo atskaņotāju joprojām var atrast vairākās citās vietās.

15 thoughts on “Apple pieprasa izņemt QuickTime Alternative

 1. Nomaļais

  Vē 🙁
  Ļoti ilgu laiku lietoju tikai un vienīgi QuickTimeAlternative. Lai tas oficiālais skapis normāli (ātri) ietu vajag P8 100 GHz procesoru.

  Atbildēt
 2. N.R.

  nu ko varat muldeet, parastais quicktime (bez itunes) normali strada ari uz veciem kompjiem. un itunes pats ir quicktime, lidz ar to vinjsh nevar nenaakt kopaa ar to.

  Atbildēt
 3. N.R.

  jau kopsh kadas QT6 versijas to vairs nevar saukt par ‘drazu’ un tas ir pilniba lietojams pleijeris bez nekadam adwarem vai citaam huinjaam kas nak lidzi tiem pashiem freewariskajiem divx plaijeriem

  Atbildēt
 4. Nomaļais

  >N.R.

  Hm, nepateiksi gadījumā kāda adware nāk līdzi QuickTimeAlternative un Media Player Classic??? Jo par tiem te ir runa…

  Tiesa, neesmu kādu laiciņu pat mēģinājis instalēt oficiālo QuickTime, jo vienkārši paskatoties uz instalācijas apjomu negribās tur vairāk iedziļināties.

  Manuprāt programmētāji smagi grēko nevis cenšoties optimizēt esošo kodu, bet rakstīt jaunus nenormālus koda blāķus tikai klāt, paļaujoties uz to, ka patērētājs ik 2 gadus pirks jaunu kasti ar 400% jaudas pieaugumu. Nu, protams, tas ir bizness, kur roka roku mazgā. Bet no ekonomiskuma, loģikas, resursu saprātīgas izmantošanas viedokļa – stulbums.

  Atbildēt
 5. KrizZ

  Nu tie abi tak ir softi priekš maciem un uz maciem arī strādā ļti labi. PC versijas strādā tā lai pc jūzeris justos kā mājās – čakarējās 😀

  Atbildēt
 6. rrr

  iTunes nav ne vainas arī uz PC… viss smuki strādā. Vienīgi nepatīk tas, ka uzinstalējot, parādās 2 lieki procesi iPodService.exe un iTunesHelper.exe. Tā jau netraucē, bet nafig viņi tur sēž?! 🙂 Winamps lai iet pensijā!

  Atbildēt
 7. Vilx-

  IMHO es nekad neesmu redzējis nekādu problēmu ar parasto QuickTime. Viņu var dabūt turpat Apple lapā arī bez iTunes un nekādu viņš atmiņu neaizņem, ja nav palaists. Vienīgais mīnuss – pēc defaulta ieliekas iekš SysTray un QuickLaunch. Bet to var ātri aizvākt. Nekādas reklāmas līdzi nekad nav nākušas. Pie tam – tajā formātā taču gandrīz nevienas filmas nav. Tik kaut kādi traileri pašā Apple lapā. Par ko gan te vispār uztraukties? O_o

  Atbildēt
 8. morāle

  Nu tas QT pēc būtības jau draza un iTunes slimība. N-tās reizes man ir parsīts novākt to draņķību, lai var normāli skatīties un klausīties savu mēdiju.

  Pietam, vēl labāks par visu tomēr ir foobar2000 priekš audio 8) un lēniem datoriem. Labi konfigurējas, tiesa gan paskats mazliet a…nāls, bet funkcionalitāte atsver 🙂

  Atbildēt
 9. r21

  N.R. kurš tad lieto divx drazu? Imo sen vairums saprātīgo ir pārsēdušies uz ffmpeg (ir ffdshow windas playeriem).

  Piekam, priekškam man vēl kaut kādu QT playeri, ja gribu tikai QT kodekus? QTAlternative FTW!

  Atbildēt
 10. zapte

  No codecguide.com

  QTA (2) 09.06.2007

  Some news websites have written that QTA is doomed because we removed links to it. However, we have no control over what the creators of QTA do. Even if they would decide to stop making new versions, which is likely to happen, this does not automatically mean that there won’t be any trimmed down mods of QuickTime available in the future. Creating such a pack is no rocket science. So anyone with a few ounces computer skills can make something similar. In fact, many of such packs already exist.

  QTA 04.06.2007

  Download links to QuickTime Alternative have been removed at kind request of Apple. Even though this site does not host any downloads, we have have decided to just remove all links, even indirect ones, and get on with life. QT is a slow and sometimes also buggy piece of software anyway.

  The K-Lite Codec Pack is fully capable of playing .mov files. In fact, HD trailers will play with much better performance with the open-source decoders that are included in KLCP than with QuickTime Player.

  However, playing QuickTime content inside your webbrowser requires QuickTime to be installed. We will soon provide a detailed guide describing how you should install and configure QuickTime for the best user experience with the least annoyances.

  Those who seek QTA can find it on dozens of other websites. There also exist several other packs containing QT components, just to name a few: QTLite, Vista C.P., ACE M.C.P., Storm C., MUSK C.P., Satsuki QT module, and even a binary C.P. addon for MPlayer.

  Atbildēt
 11. zapte

  A detailed guide for the best way of installing QuickTime can be found HERE.
  http://www.codecguide.com/quicktime_installation.htm

  Atbildēt
 12. Atbalss: QT Lite 1.1.0 jeb QuickTime Alternative turpinājums » Latvijas interneta pods

 13. kristaps

  runaajot par quicktime. quicktime ir kautkas vairaak kaa tikai playeris, tadelj arii vinjsh sver tik daudz.
  aktivizejot quicktime pro, tiek ieguutas ljoti daudz papildus fiichas, kuras normals cilveks pat iedomaties nevareeja, ka tur taadas ir iekljautas. piemeram, kompakts video editeeshans riiks. kaa arii uz quicktime baazes ir iespejams veidot interaktiivus video, kuri diemzel tiek, vai tika izmantoti diezgan reti, kopsh flash saaka savu uzvaras gaajienu.
  Quicktime ir tik dzilji intergreets macosx, ka lai to porteetu uz windows, apple nacas porteet arii ljoti lielu daudzumu macosx operetajsisteemas API. citi pat saaka izmantot quicktime, lai porteetu mac programmas prieksh windows izmantojot quicktime API, un lidz ar to taas programmas nevareeja straadaat uz windows, ja quicktime nebija ieinstaleets.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *