Krievija terorizē Igauniju (papildināts)

Es biju šokēts par tām nekārtībām, ko bija sarīkojuši sarkanie fašisti (sarkanie – jo pārstāv Kremli, fašisti – tāpēc, ka ideoloģija identiska) Tallinā. Radās iespaids, ka atgriežās 90-tie gadi, kad Latvijā bija aktuāla tēma – latvieši pret krieviem.

Manuprāt, Igaunijas policija bija līmenī, ja reiz spēja savaldīt satrakoto pūli, kas demolēja un izlaupīja tuvumā esošos veikalus (video un vēl video), kuru zaudējumi sastādīja 898 000LVL un rezultātā bija viens bojā gājušais. Cik es sapratu, tad tas pats bija kāds Krievijas pilsonis kuru “nejauši” sadūra “savējais”. Noteikti, ka izmeklēšanā noskaidrosies, kas un kā notika patiesībā.

Jāatzīst, ka metodes kādas pielieto sarkano fašistu līderi, ir labi pārdomātas un izstrādātas. Gluži kā rūdītie noziedznieki, par kaujiniekiem izmanto pusaudžus un jauniešus, kas vēl nav morāli nobrieduši un ir viegli ietekmējami, pārgalvīgi un spējīgi uz visu, rada lielu troksni un par sekām saņem minimālu sodu.

Informācijas izplatīšanai izmanto SMS spamu.

С утра на мобильные телефоны многих жителей Таллина поступили SMS-сообщения с призывом принять участие акции с требованием отставки Ансипа. Действующего премьера обвиняют в том, что его решение о демонтаже памятника Воину-Освободителю в центре Таллина спровоцировало беспорядки и резко обострило противоречия в обществе.

Tāpat izmanto hakerus, kas uzbrūk ienaidnieku mājaslapām, kā arī izsūta mēstules deputātiem, kas nobalsoja pretēji Kremļa gribai.

Хакеры сумели раздобыть электронные адреса депутатов эстонского парламента, голосовавших за снос памятника Воину-Освободителю и перезахоронение могилы советских солдат. И теперь предприимчивые интернет-бойцы призвали всех, кто возмущен событиями в Эстонии, написать по этим адресам и высказать парламентариям свои претензии.

Vandālisma aktus veic aizsedzoties aiz cēliem mērķiem – aizsargāt pieminekli no fašistiem, kas to grasās nojaukt. Tas nav būtiski, ka patiesībā pieminekli pārnes un apbedītos kareivjus mēģinās identificēt, lai no nezināmā kareivja tie kļūtu par konkrētiem cilvēkiem.

Šajā sakarā igauņu populārākā portāla postimees.ee raksts satrakoja interneta pūli.

Тогда, в 1941 году, «победители», чьи потомки буянили давеча на улицах города, безжалостно покинули Таллин, отдав его немцам, оставив совершенно разграбленный и горящий город. Через четыре года они вернулись, предали земле чертову дюжину гробов в центре города и воздвигли монумент какому-то неизвестному солдату. Они даже не знают, а всего лишь предполагают, кого же они там похоронили.

Skaidrs, ka Krievijai ir dziļi pie kājas tas, ka tiek pārnests šis piemineklis, jo kā norādīja jam savos atradumos, Krievijā nav cieņas pret saviem kritušajiem, jo tur notiek šausmīgākas lietas ar mirstīgo atlieku pazušanu, bet par to visi klusē.

Пока политики и пресса обсуждают эстонские планы по сносу памятника советскому Воину-освободителю в центре Таллина, местные власти в регионах России без лишнего шума уничтожают монументы героям Великой Отечественной войны.

Patiesībā jau viss tracis sacēlās tāpēc, ka Igaunijas valdība beidzot uzdrošinājās spert izšķirošo soli un mēģināja salikt punktus uz i. Igauņiem nepaveicās, jo tas nelaimīgais “Bronzas kareivis” atradās Tallinas centrā – ģeogrāfiski izdevīgā vietā, kas ļāva tur rīkot pretvalstiskus mītiņus, propogandējot Kremļa politiku. Man patika citāts no Utro.ru raksta, lai gan iespējams, ka autors bija domājis to kā ironiju.

Теперь “Бронзовый солдат” будет стоять на военном кладбище – точное его местонахождение все еще держится в секрете – вдали от перипетий центра и вне поля зрения жертв советской оккупации. Еще немного, и можно будет вздохнуть спокойно. На окраинном кладбище не очень-то развернешься с провокационными митингами, так что после вживления на новое место памятник должен прекратить источать напряжение, а в перспективе и вовсе сам собою забыться.

Es ļoti labi saprotu igauņus. Kremlis visus šos gadus, kopš trīs Baltijas valstis atguva neatkarību, nelika mieru mums un visos iespējamos veidos lika saprast, ka šeit dzīvo fašiti, kas piecdesmit okupācijas gadus bija veiksmīgi maskējušies kā draudzīgo padomju republiku iedzīvotāji un tagad beidzot ir atklājuši savu patieso seju.

Tajā pašā laikā Krievija pārkāpj Vīnes konvenciju un terorizē Igaunijas vēstniecību Maskavā. Tā kā visus plašsaziņas līdzekļus Krievijā kontrolē Kremlis, tad arī par kaut kādu objektivitāti runāt būtu muļķīgi. Viena no pēdējām televīzijām, kas krita Kremļa nagos bija Ren TV. Šobrīd Ren TV 30% akcijas pieder RTL.

Fedorova’s action followed the resignation of REN-TV news anchorwoman Olga Romanova, whose news program “24” was shut down in late November. Romanova has claimed that the move came after she unsuccessfully attempted to air news segments that may have been frowned upon by the Kremlin.

Teorētiski tas būtu rādītājs tam, ka šī televīzija varētu būt nedaudz neitrālāka. Iespējams, ka šī iemesla pēc Kremļa spēki nelaida žurnālistus Igaunijas vēstniecībā, lai samazinātu iespēju, ka vismaz kāds mēģinās objektīvi attēlot Tallinā notiekošos faktus.

“Он мне сказал, что он будет решать, кто будет проходить на территорию посольства, а кто нет, потому что он – это гражданское общество, и бросил трубку”, – сказала Максимовская.

Loģiski, ka pēc visa šī sekos ekonomiskā blokāde, ultimātu uzstādīšana un visas pārējās lietas, kas parasti tiek darītas reizēs, kad kāds kaut ko saka pretī Kremlim. Taktika jau ir gadiem atstrādāta un mēs visi to esam uz savas ādas jau izbaudījuši.

Es lasīju un šausminājos par komentāriem, ko izsaka Krievijas politiķi raksta beigās. Lai gan patiesībā tas nav nekas, ja ņem vērā, ka viņi dzīvo valstī kurā visi dejo pēc Kremļa stabules.

Bet visvairāk mani satrauc tas, ka tepat Latvijā, inteliģenti cilvēki – tādi, kas lasa grāmatas, apceļo pasauli, dzīvo kopā ar mums vienā valstī, veido savus blogus utt., bet tajā pašā laikā uzskata mūs par fašistiem. Ja tā domā izglītoti cilvēki, tad nav grūti iedomāties, ko domā pelēkais “urla”

За последнее время мир стал солидарен к Вашим словам и боли. Я так же понимаю, что среди фашистов были хорошие люди – это не значит, что я придаю “свою религию”, деда – это значит, что я не кричу на каждом углу про свою ненависть. Я живу дальше!

Viens no maniem vectēviem bija sarkanais partizāns, otrs latviešu leģionārs, bet par fašistu es viņu nekad neuzskatīju. Mēs nevaram izmainīt Krievijas iedzīvotāju viedokli par mūsu vēsturi, jo tas nav Kremļa interesēs, bet varbūt, ka mēs varam izglītot vietējos? Šobrīd gan šķiet, ka tā arī ir nerealizējama ideja. Tie, kas gribēja uzzināt par Latvijas vēsturi no citiem avotiem, tie arī to sen ir izdarījuši. Ja nu gadījumā kāds nav dzirdējis par to, kas ir Latviešu leģions un lasījis skaidrojumu, tad to vēl var paspēt izdarīt.

Vēstures avoti apstiprina, ka leģions, kuru sāka formēt 1943. gada sākumā, nav bijis iesaistīts nedz ebreju masveida iznīcināšanā, nedz kara noziegumos pret cilvēci. Leģiona karavīri nepiedalījās represīvajās akcijās pret civiliedzīvotājiem, bet gan cīnījās austrumu frontē pret sarkanarmiju. Leģions cīnījās pret tās valsts armiju, kas 1940. gadā bija okupējusi Latviju. Latviešu karavīri karoja pret režīmu, kas 1940.-1941. gadā veica represijas pret civiliedzīvotājiem. Kā liecina vēsture, neviens latviešu leģionārs nevienā tiesā nav notiesāts par kara noziegumiem, kas būtu izdarīti leģiona darbības kontekstā. Kara beigās pēc vācu režīma rīkojuma leģionā tika ieskaitīti daudzi bijušie nacistu partijas un SS organizācijas drošības dienesta darbinieki, kuri bija veikuši kara noziegumus. Bet tas nekādā gadījumā nepadara visu leģionu par noziedzīgu vienību.

Diezgan pretīgi ir skatīties un lasīt tos melus, ko sludina Kremļa mediji. Uzskatu, ka ir bargi jāsoda tie vandāļi, kas demolēja un izlaupīja Tallinas veikalus. Sarkano fašistu (video) barveži ir sabijušies, jo neviens no igauņu advokātiem netaisās viņus aizstāvēt.

Проблема с адвокатами — никто не берется защищать наших ребят.

Bēdīgākais ir tas, ka to darīs Latvijas sarkanie spēki.

Как корреспонденту ИА REGNUM сообщили во фракции ЗаПЧЕЛ Сейма Латвии, в составе делегации депутат Европарламента, сопредседатель ЗаПЧЕЛ Татьяна Жданок, депутаты Сейма – Мирослав Митрофанов и Николай Кабанов, а также председатель фракции ЗаПЧЕЛ Рижской думы Наталия Ёлкина. В настоящее время депутаты добиваются встречи с задержанными антифашистами и проясняют судьбу арестованных членов общественной организации “Ночной дозор”.

Kādus pārsteigumus Kremlis gatavo Latvijai? Spriežot pēc tā kā uzkarst komentāri nacionālistu lapās, būs kaut kādas aktivitātes arī pie mums.

Papildināts

Vēl interesants viedoklis, ko palasīt Демонтаж вкуса, вины и заслуги: захоронения в б.соц.лагере: игра в кости на понижение статуса. Atļaušos vēl nocitēt izrāvumu no šīm pārdomām.

В конфликте с Эстонией, который уже “раздули” чуть ли не в кризис всего русского национального самосознания, надо бы малость охолонуть, отвлечься от настойчивого телевизора – да и ответить самому себе на два ключевых вопроса.

Во-первых: имеет ли Эстония формальное право переносить памятники на своей территории туда-сюда? Именно – не “моральное”, а чисто формальное право?

Думаю, ответ тут ясен: имеет. Если независимое государство – то имеет. А как еще?

И второе. Имеет ли смысл начинать боевые действия и силой принуждать кого бы то ни было “уважать тех, кто их освободил от ига”? Если здраво подумать хотя бы 5 минут – очевидно, что это абсурд. “Мы вас, сволочей, освободили от зверей-нацистов, которые вас уничтожали и порабощали – а вы этого не цените; ну, тогда мы вас сами разбомбим, ввергнем в экономическую разруху…”
Абсурд ведь?

Что ж тогда получается? Выходит – чисто объективно говоря: формальных оснований что-то ТРЕБОВАТЬ от Эстонии у нас нет, обострять конфликт до “горячего” – значит прежде всего выставлять себя тупым агрессором, который сам не понимает, чего добивается.

54 thoughts on “Krievija terorizē Igauniju (papildināts)

 1. esuntu

  +10. Ļoti objektīvi.

  Tas gan neattiecas īsti uz lietu, bet kādu laiciņu esmu padzīvojis Krievijā. Lai arī pirmstam biju dzirdējis par visādiem Kremļa spēkiem, cenzūrām un kontrolēm, nekad nebiju iedomājies, ka tas patiešām ir TIK traki un reāli Tur nekas nenotiek bez augšaugšaugšu piekrišanas un atļaujām. Cilvēki vārda tiešajā nozīmē baidās darīt dajebko, kas iespējami varētu būt ne pa prātam tiem tur.
  Novērtēsim, ka vismaz drīkstam teikt, ko vēlamies.

  Atbildēt
 2. kaboom

  Kāds man var paskaidrot, kāds ir pamatojums, ka Igauņi tiek ielitki fašistu plauktā? Labi, teiksim, viņi būtu pret šo pieminekli kā tādu (protams, visi saprotam, ka viņiem NAV nekas pret to), vai viņi nevarētu būt vienkārši igauņi? Vai tad ir tikai fašisti un komunisti? Un ja esmu pret šīm abām ideoloģijām, kas es esmu?

  P.S. Ja reiz Krievijai šis piemineklis ir bijis tik svarīgs un svēts visu šo laiku, kāda veida atbalsts vai uzmanība tam tika sniegta pirms tā nojaukšanas?

  Atbildēt
 3. 0nkulis

  arī mani aizskar tie bļāvēji, kas apgalvo, ka latvieši un tagad arī igauņi ir fašisti. tas ir stulbi un galīgi nepamatoti.

  Atbildēt
 4. jam

  Tas viens bojāgājušais bija krievs, kurš aizstāvēja savu veikalu pret marodierismu. Viņu nodūra tās pašas tautības cilvēks.

  Es ceru, viņi sodīs visus marodierus un nekļūdīsies.

  Šis ir obligātais lasāmais visiem, kuri nezina kāpēc bija SS Leģions. Ne tikai krieviski runājošajiem.
  http://www.historia.lv/alfabets/L/la/latviesu_legions/raksti/lerhis001.htm

  Atbildēt
 5. CannibalSmith

  > Kāds man var paskaidrot, kāds ir pamatojums, ka Igauņi tiek ielitki fašistu plauktā?
  Reductio ad Hitlerum: This fallacy is often effective due to the near-instant condemnation of anything to do with Hitler or the Nazis.

  Atbildēt
 6. Arnolds

  Dažas saites brīvdienai:
  http://lv.wikipedia.org/wiki/Latvie%C5%A1u_le%C4%A3ions
  http://lv.wikipedia.org/wiki/15._iero%C4%8Du_SS_grenadieru_div%C4%ABzija_%28latvie%C5%A1u_Nr._1%29
  http://lv.wikipedia.org/wiki/19._iero%C4%8Du_SS_grenadieru_div%C4%ABzija_%28latvie%C5%A1u_Nr._2%29

  Atbildēt
 7. LongT

  Igaunijas valsts iestāžu web serveriem uzklupa no Maskavas valsts iestāžu ip
  http://rus.delfi.ee/daily/estonia/article.php?id=15730052
  tas var būt gan darba datoru izmantošana, gan arī valsts iestāžu paša rīcība ….
  Dažas krievu lapas izlidoja no manām bukmarkām, jo vienkārši nodrukāja stulbus melus.

  Atbildēt
 8. Nomaļais

  Ekselenti uzrakstīts. 10 punkti no 10 iespējamajiem. Man vienmēr ir bijis interesanti vai no Krievijas puses tā neskaitās iejaukšanās suverēnas valsts iekšējās lietās? 🙂
  Un mani ļoti interesē kas notiktu, ja kāda valsts aizrādītu kaut ko par līdzīgiem jautājumiem Krievijai.
  Vispār, es ļoti gaidu vienas Austrumzemes valstu savienības totālu krahu. Ne pēc 2 gadiem, bet tā – kaut kad. Un vienīgais, kas mani dara uzmanīgu ir tas, ka mirstošs zvērs ir bīstams.

  Atbildēt
 9. Ru

  Šī paša iemesla dēļ izmetu no bookmārkiem www.times.lv un nepērku viņu avīželi. Riebjas lasīt.
  Do Dievs igauņiem izturēt un nepiekāpties, tad tālāk viss būs labi.

  Atbildēt
 10. Pēteris krišjānis

  Bravo, Coolynx, vairāk šādus sakarīgus un ar atsaucēm bagātus rakstus par ne tik ļoti gīkiskām tēmām.

  Pilnīgi atbalstu Igauniju un tās valdību. Skumji, ka daudzi krievi izvēlas dzīvot pagātnē un revanšisma ēnā. Tas viņiem pašiem labi nebeigsies, jo divreiz šāda “varenība” jau bankrotēja. Kāpēc neprovēt vienkārši dzīvot un veidot valsti, kāda tā sanāk, nevis dzīvot melos. Protams, tāds pats jautājums ir mums.

  Par to krievu, kurš sadurts, aizstāvot savu veikalu – ļoti skumja ironija, ja tā izrādīsies patiesība. Jam, tev ir informācijas avoti, uz ko atsaukties?

  Atbildēt
 11. Pēteris krišjānis

  Ru: www.times.lv arī metīes politikas lauciņā, aizstāvot brašos “antifašistus”? Tas ir baigi žēl, sakarīga avīze bija.

  Atbildēt
 12. fanfantāns

  Domājošajai sabiedrības daļai nav par ko bīties. nebūs mums nepilsoņu kara. Tā mazā saujiņa ekstrēmistu var likt par sevi manīt, bet tālejošākas sekas tam neredzu.

  Kas attiecās uz pieminēto igauņu policiju. nu nezinu es Igaunijas IeM vietā armiju tur nosūtītu, tie ilgi nespētu noskatīties kā demolē viņu pilsētu.

  Ciniski, bet ceru, ka Latvijas tiesībsargājošās iestādes pamācījās no igaunijas piemēra un, ja nu kas, tad dos pierē un ilgi nedomās.

  Atbildēt
 13. Maksim

  Bet visvairāk mani satrauc tas, ka tepat Latvijā, inteliģenti cilvēki – tādi, kas lasa grāmatas, apceļo pasauli, dzīvo kopā ar mums vienā valstī

  Vau, ceru ka mans reitings(inteliģents) nebija “parspilets” 😉

  Es velreiz prasu izlasit manu vestuli Kristapam, un meginat saprast ideju – kura bija nekurinat/ne vienlidzinat/ne provocet naidu pret krieviem.

  To ko Jus nocitejat – bija mans tekst par to ka esmu meginu saprast, ka esmu tolerants – ka cilveki kuri karoja Latvijas puse pret SovietUnion kopa ar VaffenSS ne visi bija sliktie un pasaule ari to megin saprast…

  Man tagad ir loti neinteresanti skatit uz ee notikumiem un cinities ar viniem vel absurdak, man interese, lai Latvija mes nedalitu viens otru pret nacionala principa, pieskaitot tam svoj/chuzoj.

  Nevajag meginat sit mushas, kuras atkal un atkal paradas, vajag izmest meslu.

  Un to ko mes te demonstrejam ar savam emocijam, kommentariem tikai labs signals musejiem meslu metajiem un naidu kurinatajiem.

  Atbildēt
 14. fanfantāns

  uzvaras pieminekli neaiztikt!!! gāzīšu pa muti visiem kas tur līdīs klāt! 😀 es uz tā pieminekļa pirmo reiz tā kārtīgi ar meiteni pabiju divatā 😀

  Atbildēt
 15. me

  Pilnīgi atbalstu Degi!
  http://www.times.lv/index.php?Mode=readnews&NewsID=129810

  p.s. eSStonia 🙁

  Ļoti ceru, ka Latvijā nenotiks “fašistu” izgājieni.

  Atbildēt
 16. budzis

  Latvieshi, leishi un esti tamdeelj vien ir fashisti, ka nav krievi, neuzskata trenuuzenes par smokinga analogu un vispaar neatgaadina cuukas. Un tas krieviem kremt – vinji juutas peedeejaas nieciibas. Taa tas jau bija pirms 30 gadiem un taa tas ir tagad (ja neskaita to, ka tagad krietni vairaak letinju jau nonaakusji liidz trenuuzhenieku liimenim 🙁 )

  Atbildēt
 17. jam

  Maksim, vai tu esi izlasījis kaut vienu no vēsturiskajiem skaidrojumiem, kas bija SS leģions latviešiem tajā laikā? Tieši tāpat, kā visus “mobilizēja” padomju armijai, tāpat arī vāciešu.

  Mācieties vairāk vēsturi, nevis klausieties, ko saka pa TV vai raksta avīzēs. Reklāmdevēji pieprasa tirāžu, bet tirāžu var iegūt publicējot ažiotāžu.

  Atbildēt
 18. Weasel

  It kā ir 2007.gads un mēs esam ES un NATO dalībvalsts, un liekas, ka nekas ārprātīgs nevar notikt. Un gan jau tāpat arī likās pagājušā gadsimta 30.gados.

  Atbildēt
 19. budzis

  Maksim, atliek aiziet uz rus.delfi, kur dominee viena skaidra doma – VISI LATVIESHI IR FASHISTI. Un ne jau ideologisku iemeslu delj, bet gan tapec, ka vinji ir LATVIESHI! Padlu laikos ari visus latvieshus saukaja par fashistiem un par to saukataajiem nekas nedraudeeja, bet vajadzeeja tik pameeginaat nosauktkaadu shaurpieraino par okupantu vai krievu cuuku – uzreiz chekisti bij klaat vai vareeja izlidot no skolas, kaa minimums.

  Atbildēt
 20. BlackHalt

  Es dzirdēju krievvalodīgos runājam, ka Latvijai (ar Igauniju droši vien līdzīgi) nav ne vainas, bet tikai tie latvieši traucē un, ka Rīga jau esot viņu (Riga naša).
  Nu tad sāciet laupīt, dzeniet iekšā tankus, karojiet, iznīciniet latviešus! ?
  Būs jums okupēta Latvija BEZ latviešiem. BEZ latviešu kultūras, bez vēstures, bez latviešu ieražām (viss, kas no tās izriet).
  Jūs ar to kultūru arī tagad esat zero zero.
  Runāsiet krieviski.
  Tikai Latvijas vairs nebūs. Bez latviešiem Latvijas nav. Ir tikai liela sādža un Krievija.
  Es tikai nesaprotu, ja jūs te gribat Krieviju, tad kādēļ jau tagad nedodieties uz turieni? Tur viss tas ir.
  Tas tādēļ, ka esat asinskāri un pakļaujat tuvākās teritorijas. Droši vien pasauli iekarot arī gribētu.
  Tādēļ arī ir maz vai vispār nav valstu kurās jūs ieredz.

  Atbildēt
 21. mb

  ak dies cik skumji…

  šķiet ka tas viss tiek darīts lai novērstu uzmanību no kaut kā svarīgāka… vai arī lai kādam būtu iemesls izvietot raķešu bāzes tuvāk robežai…

  Atbildēt
 22. Papildinājums

  http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=496198

  Jauniešu kustības “Naši” aktīvisti ielauzās redakcijas “Argumenti i fakti” telpās Igaunijas vēstnieces preses konferences laikā, kuru vēstniece bija sasaukusi, lai paziņotu par vēstniecības Maskavā konsulārā darba pārtraukšanu, un izkliedza saukļus “Nē fašismam”, “Fašisms neies cauri” u.c.

  Lai nomierinātu satracinātos aktīvistus, vēstnieces apsargiem nācās lietot asaru gāzi.

  Apmēram vēl 150 aktīvistu aizbarikādēja visas ēkas ieejas un izejas. Tikai pēc 45 minūtēm OMON kaujiniekiem izdevās jauniešus izklīdināt. Netiek ziņots, vai šajā sadursmē ir arī cietušie.

  Atbildēt
 23. Sarky

  Un ziniet kaa tas izskaneeja Krievijas televiizijaa? (RTR planeta) = “kad mees gribeejaam uzdot 6 jautaajums par to, kas ir [ar to un to], kas ir ar nogalinaato [..], pret mums izpuuta asaru gaazi. Juus ziniet – shausmiigi ir pat ne tas, ka cilveeki cieta, bet tas, ka taadaam pashaam metodeem riikosjaas fashisti pirms 60 gadiem. un krievu cilveeki tiek likti cietumos.”

  Atbildēt
 24. Papildinājums

  http://rus.delfi.ee/daily/abroad/article.php?id=15786211
  Kā jau varēja prognozēt – nekāda atbalsta no eirosavienības.
  Tikai pats, pats minimums, ko nu nekādi nevarēja apiet – nosodīta vēstniecības blokāde Maskavā; pārējās tēmas – jezga Igaunijā, Krievijas-ES sammita Samārā pārcelšana – vispār netiek pieminētas vai apspriestas.
  Laikam Igaunija nav eirosavienības dalībvalsts…

  Atbildēt
 25. gusc

  Mjā tas ka Kremlis vēlās mūs atpakaļ ir neapšaubāmi. Bet nu mēs viņiem varētu atdot viņējos un paši dzīvot ar SS zīmi uz pieres 😀

  Atbildēt
 26. Papildinājums

  Krievija prasa no Igaunijas publisku atvainošanos
  http://rus.delfi.ee/daily/estonia/article.php?id=15812470
  Manuprāt te ir skaidri redzami draudi un acīmredzami parādās lielvalsts maigi sakot “dīvainības”, BET! acīmredzami uzsvars uz spiedienu uz ES ir precīzs, jo eirosavienība attiecībās ar Krieviju ir un būs ļoti “mīksta”; tātad prognozēju, ka ļoti iespējams eirosavienība izdarīs savukārt kautkādu spiedienu uz Igauniju, par ko visticamāk nekur publiski ziņās netiks ziņots, jo eirosavienībai tas tak nepiestāv…

  Atbildēt
 27. Papildinājums

  Uzbrukumi diplomātiskajiem pārstāvjiem turpinās
  http://rus.delfi.ee/daily/abroad/article.php?id=15812394
  Cik vēl tālu var aiziet savā dumjumā… ?

  Atbildēt
 28. Mataks

  man domāt, igauņi ne gluži pareizi rīkojās…
  tā vietā, lai bronzas kareivi aizvāktu nakts melnumā vajadzētu to ielādēt lopu vagonā…

  Atbildēt
 29. Vaards

  Izili labs raksts Artim sanaacis! Spriezhot peec daudajiem linkiem, arii visai objektiivs un kaartiigi izanalizeets! Respect!

  Es domaaju par ko citu – kas mums speej krievu meelee labi uzrakstiit (ek, nespeeju, man pat klaviatuuras nav ar krievu burtiem), bet! S°haadus rakstus jaapublicee piem, sheit:

  http://the-first-attempt.nnm.ru/ne_zabyvaem_i_smotrim_za_razvitiem_sobytij_
  (Savaadaak tur ir tikai taada tipa raksti)

  Vai labaakajaa gadiijumaa shaadi:
  http://crash.nnm.ru/o_pamyatnikah_i_pamyati

  Bet vispaar tragjiski ir ar linku, kas shii raksta komentaaraa Nr.11 ievietots. Tur atveram pirmo komentaara linku un paarsleedzam valodas un izlasam krievu valodaa. Domaaju, ka arii taa ir tainiiba. Taapat kaa taa pasha teema latvieshu valodaa. Nav viss tikai melns un balts. Un kameer muusu latvju “ljimonovieshi” (Piem, Kristaps) klaigaas, bet neseedees ar otras frontes ljimonovieti pie paarrunu galda un nemeegjinaas noskaidrot situaaciju kaa taadu, tikmeer shiis divas kopienas liidzaas pastaavees, katra ar savu taisniibu. Un katrs kretiins vinjus spees uzaicinaat padaroties lokaalos pilsonju karinjos. Skat, piemeeram, ko shajaa komunistu pakalpinju lapaa publiceejushi (pazinjojums pashaa lapas augshaa) www.latvians.lv Taadas glupiibas speej izveikt tikai patiesi Latvijas ienaidnieki kam izdeviigi sniegt paliidziigu roku Lielaa kaiminja specdienestiem.

  Par legjionaariem, tas, ko normaals krievu cilveeks izlasa:
  http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%82%D1%8B%D1%88%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD_%D0%A1%D0%A1

  Atbildēt
 30. Vaards

  Shitais vienkaarshi reaali ieper – taada atshkjiriiba formuleejumos:

  http://rus.delfi.lv/news/daily/latvia/article.php?id=17738198

  Atbildēt
 31. novērotājs

  Nezinu, kas te tiek pūsts, bet patiesībā nekas īpašs nav noticis. sacelta baigā ažiotāža. Nepilsoņi uc nacionālisti, kas nav konkrētai valstij piederīgi, kuri izrāda mutiskus un fiziskus draudus stabilai, demokrātiskai ES valstij – pavandīja veikalus. reāli šādus indivīdus jātiesā par vandālismu un par apdraudējuma izteikšanu pret valsti. Tas ir diezgan smags noziegums. Nesaprotu, kāpēc viņi vispār vel nav izraidīti no valsts.
  Arī pie mums Latvijā, tie, kas te sprēgā par savu labo PSRS, kad Latvija bija okupēta, un vēl te kaut kādas savas pravas kačā, skandinot Krievijas un putina vārdu. Brauc uz savu roģinu – prom no Latvijas un dzīvo laimīgs!

  Atbildēt
 32. Atbalss: Times.lv atbalsts 9.maija svētkiem » Latvijas interneta pods

 33. Atbalss: Hakeri bombardē Igaunijas bankas » Latvijas interneta pods

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *