Draugiem.lv RSS ziņas

Šodien uzzināju, ka Draugiem.lv ir atvēris RSS ziņu sadaļu (nepieciešama autorizācija). Es nebiju bijis šajā portālā kopš pagājušā gada vasaras un attiecīgi arī nezinu, ko un kad viņi tur jaunu atver. Bet spriežot pēc Viestarta ieraksta sanāk, ka šī sadaļa ir izveidota tikai šodien. Apsveicu!

Ja godīgi, tad esmu ļoti priecīgs par to, ka Draugiem.lv izveidoja kaut ko tādu. Tāpat arī jūtos pagodināts, ka mans necilais blogs ir ticis izredzēto lokā, kas tur tagad gozējās pie blogiem. Bet patiesībā man ir prieks pavisam citu iemeslu dēļ.

Es neesmu vienīgais, kas atzīst, ka Latvijā nav tādu lielu projektu, kas varētu padalīties ar savu trafiku. Tajā pašā laikā jauni projekti aug kā sēnes pēc lietus. Ja šos projektus savlaicīgi nepabaros ar vajadzīgo trafiku, tad tie izmirs dabīgā nāvē. Tādā ziņā Draugiem.lv ir viens no lielākajiem projektiem Latvijā kuram ir liels trafiks kā arī ir dažādi veidi kā ar to padalīties. RSS ziņu lenta ir viens veids kā to darīt.

Vienīgi žēl, ka auditorija tur ir baigi pokemoniskā. Šīs dienas populārākā raksta Skatītāji iztērē 100 000 latu balsojot komentāros var redzēt cik šī auditorija ir specifiska. Redzēs kā būs vēlāk, jo jāņem vērā, ka šī ir tikai pirmā diena un iespējams, ka lielākā daļa vēl nemaz to nav pamanījusi.

12 thoughts on “Draugiem.lv RSS ziņas

 1. ugachaka

  Nu lielākoties aktīvākie čomu lietotāji ir mazie pokemoni..

  Taču neredzu īpašu vajadzību to izmantot. Nafig logoties iekš draugiem, ja tik pat labi var izmantot mīļoto Sage paplašinājumu Ugunslapsai 🙂

  Atbildēt
 2. deni2s

  Patiesībā man tiešām šķiet visai dīvani, ka šāds blogs kā pods.lv ir ticis dr.lv. Kaut gan pēdējā laikā raksti ir kļuvuši mazāk specifiski/informatīvi šaurā nozarē, bet vairāk plašākām masām paredzēti-izklaidējoši.

  Atbildēt
 3. kas

  Par vecumu runaajot – draugos tas ir uzraadiits – varbuut var sarunaat, lai filtree un raada tiem zem 13 tikai informaciju par iznaakushajiem pokeniem, britniju un Justinu… 😉 Tas atrisinatu nopietnu rakstu komentu probleemu. 🙂

  Atbildēt
 4. raish

  Vienīgi, gribētos vēl vairāk kastjumaizošanas fīču.
  Vispār esmu kļuvis par kārtīgu draugiem.lv patriotu, jo pēdējā laikā šamie atkal koncentrējās uz dažādu servisu radīšanu nevis uz naudas izkāšanu ar mikromaksājumu paņēmieniem. Vapše draugiem.lv/mp3 un tagad arī RSS šo lapu padara par gana tīkamu.

  Un neapvainojamies uz pokiem. Viņiem vienkārši ir daudz brīvā laika.

  Atbildēt
 5. ernests

  🙂 Mjā, interesanti, ka šo rakstu izlasiju tieši caur draugiem.lv. Šādu projektu veidošana ir visnotaļ apsveicama un draugiem.lv meklē veidu, kā noturēt visu to baru, kuram tagad portālā ir garlaicīgi. Tagad varēs lasīt ziņas un visādas muļķības 😉

  Atbildēt
 6. laurim no draugiem.lv

  Vēlētos, lai paši varētu tās pievienot/atvienot. Jo šodien gribu pods.lv, bet rīt jau viņš man liksies garlaicīgs. Plus vēl skatīt ko draugi pievienojuši, skatīt populārākos, vairāk lasītos…. 2.0 tā teikt.

  Atbildēt
 7. CooLynX Raksta autors

  lauri, domāju, ka jums tur jātaisa augšā kaut kas līdzīgs kā tas ir citos RSS servisos – iespēja pievienot savu barotni, ļaut izvēlēties, ko es gribu redzēt un ko ne.

  Populārākā ziņa, kas tika pievienota savās grāmatzīmēs, patīk/nepatīk poga. Viena lieta ir, kad uz ziņu uzklikšķina bars, bet jūtās vīlies, pavisam savādāk ir, ja tu vari nobalsot par vēlamo ziņu.

  Bet izskatās, ka tauta nav pati lasīt gribošākā vai arī jau apnika. 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *