Gaismas telts trūcīgiem fotogrāfiem

Kaut kāds vājprāts. Visapkārt cilvēki pērk digitālos fotoaparātus un domā, ka nopērkot dārgāku aparātu automātiski kļūs par labu fotogrāfu. Katrā gadījumā fotokameru tirgoņiem bizness iet no rokas un cilvēkiem ir interesanta nodarbe. Kas ir ļoti pozitīvi, jo tas kā vieniem tā arī otriem rada pozitīvas emocijas un beigu beigās kāds arī kļūst par fotogrāfu.

Jebkurā gadījumā tiem, kuriem nav daudz naudas, bet interesē viss, kas saistīts ar foto lietām var iegriezties pie Mārtiņa, kur varēs atrast informāciju par to kā uztaisīt gaismas telti saviem spēkiem un pa lēto. Viņa krājumos ir arī bildes ar prezidenti.

10 thoughts on “Gaismas telts trūcīgiem fotogrāfiem

 1. mmk

  nu bet tā ir, ka vajag tikai nopirkt profesionālo kameru un tu jau arī esi profesionāls fotogrāfs!
  nu ja nopērk vēl klāt kādas 2-3 lēcas, tad jau token! 🙂

  Atbildēt
 2. asdf

  Ne jau par labākiem fotogrāfiem viņi kļūst, bet tomēr ir patīkami aplūkot bildes ar minimāliem artefaktiem nevis lēto ziepjutrauku kompresijas galarezultātu.

  Atbildēt
 3. Dreef

  Ārzemju resursos ir skaidri nodefinēts kas ir profesionāls fotogrāfs – tas kurš ar savu fotogrāfiju nopelna vairāk nekā 0,5 USD ;-). Bet konkrētā kaste nav pareizi uztaisīta dēļ apgaismošanas. Fotogrāfijā galvenais ir gaisma, un šeit tas “galvenais” ir atstāts kaut kur otrā plānā ;-).

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *