Outpost Firewall Pro 2.5.370.4626

OutpostDreef informēja par to, ka ir iznākusi jauna versija Outpost Firewall Pro 2.5.370.4626 7 624KiB. Iepriekšējā versija it kā esot nemērīgi gļukojusi.

Ja nebija problēmas ar iepriekšējo versiju, tad es gan ieteiktu nesteigties ar jauno, jo vecie dzejoļi jau ir nobanoti un jauno vēl nav. Nāksies pāris dienas nogaidīt, kamēr parādīsies kāds jauns dzejnieks, tad arī varēs likt jauno versiju.

Outpost Firewall Pro 2.5 (build 370/370)

Following is a list of new features
o Improved stability and performance
Following is a list of issues that were fixed
o Various freezes and crashes
o Wrong rules for ALG.EXE – FTP clients were blocked
o Local and remote DoS attack via DNS RESPONSE
o Loopback addresses were processed incorrectly
o Log Viewer: filter by port number did not work
o Incorrect work of Attack Detection’s sensivity level
o When putting application on the Trusted list, the rule was created without taking application’s folder into account
o Shortcut to Outpost homepage did not work

Labāk komentāros dzejoļus nemest, bet gan atsūtīt uz pastu, jo nav prātīgi stimulēt dzejoļu banošanu. Ja būs, kas jauns, tad došu ziņu komentāros.

32 thoughts on “Outpost Firewall Pro 2.5.370.4626

 1. daysleeper

  ak shie skaistie dzejas kraaajumi 🙂
  es gan nezinu, mani it kaa apmierina ari vecas versijas, nez vai veerts dziities kaut kaadu nieku deelj pakalj visam peedeejam.

  Atbildēt
 2. Udzzis

  Digitalz, cik daudz cpu šis rij? Es lietoju Sygate Personal Firewall, tas ar rij ne pa jokam, varbūt ir vērts pamainīt…
  SPF man ēd ~20% cpu, (tas gan ar diviem NIC un vēl eMule etc).

  Atbildēt
 3. coolynx

  Vienīais daudz maz līdzvērtīgais, ko vispār var salīdzināt ir Sygate, bet tikai iespēju, ne ērtuma ziņā, jo Outpostu pagaidām vēl neviens nav spējis pārsist. Nesen biju spiests ietestēt pārējos, bet neko labu neatradu. Tā kā nav jēgas strīdēties, jo Outposts ar visiem saviem trūkumiem ir labākais.

  Atbildēt
 4. Hai

  Tehniskas dabas jautajums – vai kadam ir gadijies uz windows 2000 servera ar roaming profiliem, ka lietotajam logojoties ara, serveris veiksmigi izdzeš visus viņa datus? Ka lai to noverš?

  Atbildēt
 5. XoR

  To ka Outpost CPU riitu uz sava PC veel neesmu pamaniijis, ta4u par RAM to gan vinsh rij atkariibaa no taa cik daudz un cik ilgi tos LOGUS datu baazee kraaj…, nejuutos trauceets ar Outpost, cienu Outpost…
  iptables rullz 😉

  Atbildēt
 6. CAP

  Tikko ietestēju jauno Outpost.. arī dzelolīti atradu 😉 xmzz.. pavīd te doma mož no Kerio paaiet uz Outpost 😀
  RAM arī nerij… systray ~4-5mb…. CPU turās pie 0% 🙂 labs…
  Iepriekš no Zone Alarms paargāju uz Kerio, tagad varbūt kārta paariet uz Outpost 🙂

  Atbildēt
 7. coolynx

  Outposts ar to ir pazīstams, ka šitā darās. Tāpēc es spārdu tos, kas mētājās ar atslēgām pa labi un pa kreisi.
  Pagaidām esot risinājums iebarot veco .dll ar vecajām atslēgām, bet nu jāpagaida vēl.

  Atbildēt
 8. CAP

  Es te vienā forumā izlasīju kā var apiet biki šo procedūru… 😉

  Удалось получить некий рабочий гибрид 370 версии, который не убивает ключи при перезагрузке.
  Берете DLL от 369 версии и переписываете ее на нужное место (вмес то 370). В результате ключи не слетают и все вроде бы работает, только версия выглядит странно:
  2.5.369.460 8 (370)

  Atbildēt
 9. Ali

  Man kaut kaa sgaadaa probleemas pie kjiiniizeriem atrast vajadziigo .dll. Vai nevar kaads pateikt priekshaa peec kaa jaavadaas??

  Atbildēt
 10. Madars

  Vai šī, jaunā versija atbalsta arī Windows NT? Iepriekšējā man pateica, ka Windows 95 un Windows NT atbalstīti netiekot ; tagad izlīdzos ar ATGuard, vai kāds var ieteikt labāku alternatīvu?

  Atbildēt
 11. das killa

  Jā piekrītu.. gļukains nežēlīgi, bija tas.. Visu kas saistīts ar apollo bloķēja pēc laiciņa. apollo.lv portālu varēja aplūkot tikai 1 reizi. otro reizi skatoties vien pateica ka lapa nav atrasta. tas pats ar clan.apollo.lv netgames.lv batlgames.lv utt..

  Atbildēt
 12. sndjs

  Ne tikai apollo. Man bloķēja visu pēc kārtas, un tikai pēc "exit and shutdown outpost" viss atkal aizgāja. Patiesībā tas pats bija arī ar šito pēdējo versiju, tapēc nācās nest nost un atgriezties pie pēdējās man stabilās versijas 2.1.303.4009 (314), kura tagad strādā normāli.

  Atbildēt
 13. CAP

  Nez, es pašlaik lietoju 2.5.369.4608 (369) un it kā nekādu problēmu naf :)) vēlāk dzejolīšiem parādoties paariesim uz 2.5.370.4626…

  Atbildēt
 14. Petro

  Tad, kad tiku pie i-neta arī man radās vajadzība pēc FW. Tika izmēģināti gan Norton personal FW, gan, Zone Alarms, gan arī citi. Ļoti ātri nonācu pie secinājuma tas viss ir ne tikai nederīgi bet pat kaitīgi, jo CPU noslodzes % pazemina ne tikai CPU bet visa vairākus simtus Ls vērtā datora veiktspēju. Tad tika atrasts risinājums pie ienākošā tīkla vada pielikt 486 25MHz compīti ar divām tīklenēm un flopīti no kura ielādējas Beering-uClibic FW (http://leaf.sourceforge.net/).
  * HardWare *
  -MB: 486 ISA
  -CPU: AMD80468DX25
  -Cooler: šitādam pat radiatoru var nelikt kur nu veel kūleri!
  -RAM: 8Mb (pilnīgi pietiek arī ar 4MB)
  -FDD: 1.44 (lietots no Latgalītes par 2Ls:) )
  -HDD: nafig nav vajadzīgs
  -Video: VGA ATI 256 kb (pēc sākotnējās konfigurēšanas tika izrauta jo nav nepieciešma)
  -Baroklis: AT 200W (droši vien pietiktu ar kādiem 30W tikai nav tik mazi), BB tika izrauts propellers lai nerūc jo pie tādas noslodzes viņš nesilst un līdz ar to nav arī jāvēdina.
  * Software *
  -Beering diskete ar pilnīgi freeware OS, Ugunsmūri un utilītiem (Linux, ShoreWall, Weblet u.c.)
  * ieguvumi *
  -ugumūris kurš nenoslogo CPU
  -compim ir iekšējā tīkla dinamiska IP (papildus drošība)
  -nav jāuztraucas kur dabūt pantiņus un par BSA jo softs ir open source
  -lai arī cik kompjus nepieslēgtu pie sava rūtera/FW pie i-net atbilstoši līgumam ar provaideru ir pieslēgts tikai viens dators.
  Sory ka komentēros vasals raksts iznāca 🙂

  Atbildēt
 15. Indoom

  Nez vai šī versija arī karas uz P4 HT pročiem? Dabūju lietot zemāku versiju agrāk, jo tā jaunākā tad (kurā it kā tieši HT atbalsts bija salabots) kārās kā negudra.

  Atbildēt
 16. Tāpat vien

  To Petro: No ārējiem uzbrukumiem esi aizsargāts, bet kā būs ar iekšējiem (trojāni, nelabu www atvēršana, utt.) – skaists auglis pūst no iekšpuses 🙂

  Atbildēt
 17. Tāpat vien

  Nu jā vēl jau ir tāda lieta kur Kasperskis nepalīdzēs – daudzas programmas slēdzas klāt internetam kad un kā grib, bet es gribu tikai tad, kad esmu pie platjoslas pieslēguma un dažai labai liegt pieeju vispār (ko gan tai tur vajadzētu?).

  Atbildēt
 18. Petro

  To tāpat vien: Nezinu, man nav tāda problēma. Laikam par maz programmas esmu sainstalējis. Vai arī josla par platu 🙂 Ja jau vari atļauties daudzas programmas, tad droši vien vari atļauties arī nopietnākus drošības risinājumus.

  Atbildēt
 19. Dreef

  Iepriekšējā versija ignorēja FTP (21 portu). Pat ar lielām viltībām viņš pamanījās šo portu nobloķēt neko nevaicājot. Vēl šādas tādas nepilnības, bet tas tā. Ar HT pročiem it kā problēmu nav. eMulei gan bija problēmas…

  Atbildēt
 20. nz

  Par puustoshiem augljiem:
  Vai ir kaads saskaaries ar "latvieshu" njauno dzejnieku roku darbu? Situaacija ka uz W2K kaarbas visi nortoni, spyboti etc etc, pat ar rokaam visu regjistru/servisus izchekoju bet neko aizomiigu neatradu. Ideja taada ka PC mistiskos laikos un daudzumos floodo ->top.lv, kas labi paraadas linux logos…..
  pc ieksheejaa domain tiiklaa itkaa secuurs. Taas lietas notiek uz 2viem PC no 6. (1 jau vienkaarshi naacaas jau no jauna uzcelt.)
  ps.
  sor ka tik gari saspamoju, bet mosh kaadas idejas ieteikumi?

  Atbildēt
 21. CAP

  Outpostā man patīk arī tas, ka ir DNS cače… 🙂 kas jūtami uzlabo piekļuves ātrumu pie lapām.. un vēl dažas citas sīkas lietas… pagaidām domāju.. vai paariet no Kerio uz Outpost.. vai arī naf jēgas.. katram savi + un – :))) ņams.. grūti…
  Pagaidām mājas stāv Kerio, darbā Outpost…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *