Counter.hackers.lv datu bāze noformatējās

Pirms pāris dienām nozuda viens no lapas skaitītājiem. Šodien no Kristapa dienasgrāmatas uzzināju, kāda neraža ir atgadījusies ar counter.hackers.lv skaitītāju.

Jautriiba sit augstu vilni – cietais ar visu DB “noformateejaas”.

Atkal paliekam bešā. Bēdīgi ir tas, ka vienīgie daudz maz sakarīgie skaitītāji tā nīkuļo un ik pa laikam nozūd tālēs zilajās, bet jaunās reitingu sistēmas, kas tagad ir pilns tīkls, nekam neder. Slikti.

26 thoughts on “Counter.hackers.lv datu bāze noformatējās

 1. Krish

  Vēl vakar vakarā pamanot uzrakstu „down for a while” nopriecājos, ka kautkad drīzumā vajadzētu pilnībā atvērties (nevis testa režīmā, kā līdz šim bija), bet nu laikam nekā.

  Atbildēt
 2. sas

  vovo njeema un noformateejaas. sviests. buutu jau labs skaitiitajs varbuut ja nesauktos hackers.lv… briesmiigi originaali. pulss melo, cita nekaa nav. sodien savaa saitaa ieliku vienu aarzemju trackeri un saveejo skaitiitaaju, redzeesim kursh un cik melo.

  Atbildēt
 3. xexe

  nu sorru ka aizskarshu kaadam miiilju counterus sisteemu bet kaads labums no taadas counteru sisteemes kura lielaako dalju ir neejosha, xe kaka vien ir, varu dereet mans koments akal tiks izdzeests jo coolynx shis nepatix

  Atbildēt
 4. aabele

  BigUgga vienkārši atzīmē mārtiņdienu! 😀 Apsveicam!
  Andre – tad turpini vien klusejeot lietot to savu super muper duper skaitītāju, kas rāda daudz vairāk nekā jebkurš skaitītājs! Tad, kad spēsi viņu piedāvāt puslatvijai, tad arī ver muti vaļā!

  Atbildēt
 5. Didulis

  Es piebiedrojos aabele un arī apsveicu BigUgga vārdadienā. Neizdzēs tik nejauši arī backup. 😉
  Diemžēl nav gadijies redzēt labāku skaitītāju par counter.hackers.lv. Paarsvarā visi aprobežojas ar viena veida, niecīgu info, kas izkrāsota dažādās krāsās.

  Atbildēt
 6. elviss

  Tā kā nav bijis iespējas lietot 7×7 skaitītāju, tad varu spriest tikai par tiem kurus esmu lietojis! Apmeklētāju piesaistes un palielināšanas nolūkos protams labākais variants ir Top.lv! Interesanti, ka arī Latvijas videi integrētais top.fao.lv ir ar plašām statistikas iespējām un pozitīvākais tur ir visdažādākās tabulas, kas lieliski parāda likumsakarības ilgākā laika periodā!
  Mans skaitītāju top 3:
  1) tupunturies.lv (apmierinošas atskaites, ērts izkārtojums un interfeiss)
  2) statistika.lv
  2) counter.hackers.lv

  Atbildēt
 7. e-remit

  nu man kounteri bijuši – nebijuši, jo mans Firefoxa Addblock plugins tāpat bloķē visus skaitītājus, tā kā no manis statistika nevienam neveidojas.
  Vienkārši besī, kad kārtējā skaitītāja dēļ lapas ilgi veras vaļā, bet daži pamanās n-tos skaitītājus savās lapās salikt.

  Atbildēt
 8. Krish

  e-remit: kautkā taču reitings jāceļ, tāpēc sabāz n-tos counterus. Man arī tas šausmīgi riebjas, ko padarīsi. Manuprāt, ar vienu labu pilnīgi pietiek.

  Atbildēt
 9. Boo

  nu redz, man beidzot ir iemesls uzprasīties uz nepatikšanām 🙂
  www.tupunturies.lv
  please, esiet saudzīgi… jeb kā aspazija teiktu – Zēni, ņemiet mani lēni :)))

  Atbildēt
 10. Kašķis

  Kāpēc kungi šo "misēkli" uztver tik saprotoši ? Ja būtu nepazīstams autors, tad gan panestos uzbraucieni par saistībām, roku lenķiem un izliekumu utt. Dubultie standarti.

  Atbildēt
 11. e-remit

  Kiril: iet runa par skaitītājiem, kas uz citiem serveriem atrodas. Lokālie skaitītāji pasākumu parasti nebremzē, jo ir pašā lapā iekļauti.

  Atbildēt
 12. andre

  to aabele par
  "Andre – tad turpini vien klusejeot lietot to savu super muper duper skaitītāju, kas rāda daudz vairāk nekā jebkurš skaitītājs! Tad, kad spēsi viņu piedāvāt puslatvijai, tad arī ver muti vaļā!"
  me arii piedaavaaja , tikai ne puslatviai, bet visai 😛
  bijushais www.reitings.lv (aizveerts finansiaalu iemeslu deeļ)
  http://andre.veiksme.lv/reitings/

  Atbildēt
 13. captsolo

  Hmmm – kamdēļ vispār ir vajadzīgi skaitītāji? Manuprāt tie tikai skatu bojā, bet labuma – nu pavicināt var… Bet jēga???

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *