Darba Jaunatnes mājas lapa

Jānis raksta:

No 2004.gada 1.novembra S/O Darba jaunatne ir atvērusi savu mājās lapu – www.darbajaunatne.lv. Mājas lapā tiks publicētas Darba jaunatnes aktualitātēs, publicēsim arī viedokļus par dažādam aktuālām tēmām. Būs iespējā arī izteikt savu viedokli un komentārus. Gaidīsim arī rakstus no interesentiem, labākos ievietosim mūsu mājas lapā. Būs pieejami arī Darba Jaunatnes dokumenti, kā Statūti un Principu deklarācija, kā arī materiāli par mūsu pagājušām aktivitātēm.

Darba Jaunatne

Mājas lapā arī tiks publicēti dokumentu projekti, Latvijas jaunatnes partijas Statūtu un Programmas projekti, likumprojekts “Par Jaunatni” un citi aktuāli dokumenti.

S/O Darba Jaunatne ir dibināta 1926.gadā, atjaunota 2003.gadā, šobrīd organizācijā apvienojās ap 500 biedru visā Latvijā.

30 thoughts on “Darba Jaunatnes mājas lapa

 1. sas

  Es jau komenteeju kautkaadaatur portaalaa par sito jautaajumu… dazu jaunieshu partija (DJP) vai ne visu jaunieshu partija (NVJP) buutu preciizaaki nosaukumi. Es uztaisiishu webdizaineru partiju, savaariishu suudus un ne jau mani veel ilgi atcereesies 🙂

  Atbildēt
 2. smii

  ****
  Ievērtējiet lūdzu www.daripats.lv
  Nordic IT to taisija manam žurnālam – varbūt poda lasītājiem ir kādi ieteikumi? Lapa tika šodien palaista.
  ****

  Atbildēt
 3. Budzis

  Kārtējā karjerista (nevar tikai saprast kāds sakars viņam vispār ar Darbu vai Strādāšanu) izveidots SIA ar domu tikt iekšā pašvaldībās> Kā nekā jau ntos gadus piesūcies pašvaldībām kā ute un barojas no tām 🙂

  Atbildēt
 4. Budzis

  SMI: piedo, bet tā tava lapa mani besī ārā ar savām krāsām – traucē koncentrēties uz saturu. Labi, tas ir gaumes jautājums 🙂

  Atbildēt
 5. Smii

  SMI: piedo, bet tā tava lapa mani besī ārā ar savām krāsām – traucē koncentrēties uz saturu. Labi, tas ir gaumes jautājums 🙂
  Autors: Budzis @ 10.11.2004 / 13:19
  Tas ari žurnālam tāds dizains. Tipa korporativas krasas 🙂 Ari pastavigai lasishanai nav ta lapa domata – vairak kalpo ka žurčika reklama interneta
  es vairak domaju par glukiem, kuri noteikti ka bus.

  Atbildēt
 6. Andris

  2 Smii:
  ja godiigi, dizains izskataas diezgan prasti; par saturu un dzineeju neko nevaru komenteet. Protams nezinot tava projekta budzetu, nevaru pateikt vai tas ir labi vai slikti… bet man ir zinaami cilveeki kas taada liimena dizainu uztaisiitu pa ~10$ pusstundas laikaa (laikaa ieskaitiits tas kaameer iestaasti ko tieshi taisiit); tas protams gaumes jautaajums, varbuut tev neko ipashu un professionaalu nevajag, tad ir tiiri pienemami.

  Atbildēt
 7. Chiks

  Tas ir lloti apsveicami, ka JUms katram zzurnaalam ir pa lapinnai!
  Cik esmu runaajis ar izdevnieciibas Santa priekssnieku, vinnss ir mazliet citaas domaas par maajaslapu veidossanu saviem zzurnaaliem!
  Nordik taisa tiiri ok! Konservatiivi un atturiigi!:)
  Man ir prieks, ka mees esam soli priekssaa vinniem!:))

  Atbildēt
 8. Mulders

  tak nezināt… jaunu shēmu veikli puiši izdomājuši!
  atjauno pirmskara organizācijas, un tad caur tiesu pieprasa šo organizāciju nekustamos īpašumus… uiss 🙂 🙂 🙂

  Atbildēt
 9. arteck

  jā, par to 015.jpg kārtīgi iesmēju. agrāk šie cilvēki bija (ir?) LSDSP JO (kā man patīk angliskais YO) priekšgalā. Tagad pārsaukušies vai kā?

  Atbildēt
 10. bljaaviens

  muahaha!
  Partija … pārstāvēs pilnīgi jaunu ideoloģiju un būs ārpus klasiskā politiskā dalījuma. Uzskatām, mūsdienās visas klasiskās politiskās idejas sevi ir izsmēlušas … . LJP izmantos politisko priekšteču pieredzi un nepieļaus tās daudzās kļūdas, ko pieļāva iepriekšējo gadu politiķi.

  Atbildēt
 11. Jānis I

  Apjomīga intervija ar "Darba jaunatnes" aktīvistiem J. Kuzinu un A. Kontaņistovu latviešu nacionālpatriotiskās Apvienības "Visu Latvijai!" mājas lapā:
  http://www.visulatvijai.lv/index.php?kat=n&am …
  Secinājums: Kuzinam un Kontaņistovam nav skaidras nostājas (patiesībā gan ir, tikai viņi to negrib paust) jautājumā, kas lielai daļai Latvijas iedzīvotāju šķiet ļoti būtisks, proti – nacionālajā. No patriotisma viņiem ir ļoti tālu.

  Atbildēt
 12. aabele

  Tiks dibināta Latvijas jaunatnes partija

  Smagi izklausās pēc Šlesera 🙂
  Runājot par mājas lapām – Artlebedev reiz Rīgā teica, ka desu tirgotājam nav jāzina kāds izskatīsies viņa webs. Šajos vārdos ir dziļa jēga. Piemēram kokzāģētavas fimas īpašnieks ir ieņēmis galvā, ka viņa superfirmas korporatīvās krāsas ir melna ar spilgti sarkanu un spilgti dzeltenu. Un ej nu viņam iestāsti, ka kopā tas izskatās atbaidoši. Atbilde vienkārša – netaisīsi, tad atradīsim kādu kas uztaisīs 🙂 Vēl daudzi dauņi iedomājas, ka ieskanējot kādu no firmas bukletiem, būs iespējams ātri uzcept webu! Bullšit – rezultātā smagnējs un nelasāms klucis! Secinājumi – nav pareiza varianta – katrs gadījums ir jāskata individuāli! Un tie, kas taisa grāmatas ar ūberatstrādātām stratēģijām faktiski jau ir uztaisījuši savu kāpostu uz igauņiem, kas tās grāmatas reāli pērk!
  Ne pa tēmu, bet man vienkārhsi vajadzēja šo saapi izkliegt 🙂

  Atbildēt
 13. MZM

  OFT: smii atceros kā pirms pāris gadiem diskutēju ar vienu MGT vdaošajiem speciem par weba bezjēdzību jamo vajadzībām. Laiki mainās…
  Ak, jā. Ne viss, kas izskatās labi drukātā veidā, ir tikpat labs arī on-line 🙂

  Atbildēt
 14. i.i.

  par to dari pats nu nezinu, tieshaam grieziigas kraasas, paarak asi kontrasti un lapa izskatas mazliet sprasta(dizaina deelj)
  par janatnes lapu avi kaa to sauc, Tiiraakais bulshts..
  Tie laspd jo man jau zajee, k-kur dabuujushi manu meilu un bombordee par visaadiem suudiem partijaa, karoche vinjiem tajaa partijaa tads bullshits ka bail, pashi nezin ko un kaa…. iisaak sakot dodiet tiem varu un tie degradees kas traapiisies pa celjaam ieskaitot pashus.

  Atbildēt
 15. coolynx

  Es esmu tāls no politikas un nelienu nacionālajos naidos. Par šo partiju dzirdu pirmo reizi un neesmu iedziļinājies, kas ir kas, jo mani tas vienkārši neinteresē. Mani šajā gadījumā interesēja tikai mājas lapa kā tāda – virtuālā mītne.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *