Erased.info pārtrauc sadarbību ar Interneta Pasauli

Septembrī rakstīju par to, ka Interneta Pasaule ir uzsākusi sadarbību ar Erased.info. Šī sadarbība izrādījās diezgan īsa.

Сообщаю весьма прискорбную новость: больше мы не в будем выплачивать гонорары за присланные статьи. Почему, спросите вы. Ответ прост – мы были вынуждены прекратить всякие деловые отношения с поддерживавшей нас фирмой.

Pirms pāris dienām Filosoff sakontaktējās ar mani un pastāstīja savu bēdu stāstu par to, kā viņu esot apmetuši. Labi, ka vismaz kaut kādu naudu dabūja atpakaļ un “izdevīgā” sadarbība neturpinājās ilgāku laiku kā arī, no savas kabatas, izmaksātā autoratlīdzība neizauga vēl lielāka.

Paši varat iedomāties, kā jūtas cilvēks kuram ir sasolīta debesu manna, bet, kad pienāk tas brīdis, kad to beidzot vajadzētu ieliet tieši tavā šķīvītī, tev paspiež roku un pabaro ar tukšiem solījumiem – galvenais turpini cerēt, jo rīt/parīt/aizparīt/pēc nedēļas utt. saule spīdēs spožāk un nauda makā skanēs skaļāk.

Patiesībā jau negribējās, lai ieraksts ar 2000 kārtas numuru būtu tik bēdīgs, bet tāda laikam ir dzīve.

32 thoughts on “Erased.info pārtrauc sadarbību ar Interneta Pasauli

 1. Delfins

  2000. raksts tiesi tēmā, – tāpēc arī ir domāts pods, lai par šitādiem mērgliem paziņot un nolaist podā ar lielu kaku čupu… grēts.

  Atbildēt
 2. Boo

  Tad ta nu brīnums – zinot InternetaPasaules biznesa stilu neko citu arī nevarēja gaidīt… derētu uzprasīt kādam darbiniekam lai pastāsta par viņu virtuvi – esmu dzirdējis dažādus nostāstus, bet nu tas viss ir baumu līmenī, tomēr šādas ziņas to visu tikai apstiprina…

  Atbildēt
 3. borg

  2000 suminam. Nav par tēmu, bet kāpēc mdsl lejupielādes ātrums parastā internetā pašlaik ir 2x lielāks. stabili 60 kb/s :-()? Vairāk reiz atslēdzu, pieslēdzu inet, bet ātrums stabils!

  Atbildēt
 4. kurmizz

  Lai izvairīos no šādām lietām vajag atsevišķi numurēt priecīgās, bēdīgās un pohujistiskās ziņas. Pirmkārt, tīsreiz (vai cik nu tur kategorijreizes) vairāk jubileju, Otrkārt, viss ir savās vietās un prieks ir ij par 2000šo bēdīgo ziņu, ij par 2000šo labo ziņu 🙂

  Atbildēt
 5. daysleeper

  Borg – tavs arii to ieveeeroja? nesen saku lietot Bittorrentu un skatiijos ka aatrums ieveerojami lielaaks kaa parasti. 🙂

  Atbildēt
 6. dasinjhs

  #11
  Jā visiem laikam ir – bet cik prasīju zinošiem cilvēkiem, tā ir kārtējā apollo cilvēku "iebarošana". Tas laikam ir saistīts ar uber-coolo mDSL PRO 🙂

  Atbildēt
 7. Kuuminsh

  ice-734
  ,pljin
  vo iiblis…
  Vinjiem ar IP bija kautkaada mistiska mutiska vienoshanas piekam caur velvienu starpnieku.
  Rakstu autoriem maksaaja uz kjepas.
  Tur ir tikdaud znezinaamo… ka mes te nepako iipashi nevaram spriest.
  Driizaak jau rakstu autoriem maksaaja kapeikas a no IP naudinju sanjemt savu dalju gribeeja i tas paliigs i saita autors.
  IP ar nav mulkji.. padomaaja.. nuinafig.
  IPasaule starpcitu ir viens no retajiem kvalitatiivajiem provaideriem.
  Un liigums par internetu vinjiem ir viens no zoliidaakajiem un korektaak sastaadiitajiem.

  Atbildēt
 8. japets

  Kuuminsh, nestaasti nu par vinju kaa provaideru kvalitaati..
  Nu neesmu es apmierinaats ar vinjiem! 🙁
  Bij laiks, kad inets vairaak nebij, nekaa bij. Tagad mazliet ir labojushies, bet prieksh pikja, ko vinji pleesh, aatrums ir neapmierinoshs. 🙁

  Atbildēt
 9. zigiz

  wo! pilnigi piekriitu japets! ari neesmu apmierinaats ar vinjiem. man ar bij taads laiks kad she tev nets ir..te atkal nav..un taa ik paardienu! taa teikt nepatikami.. + man tagad vel sliktaak, nekrietnelji uzlikushi netlimiteri virsu..so max downloads man 30 kbps, uploads – 14….tad nu ko lai par shamiem doma..pakjert pie dziesmas ar nevar, jo liigumaa nav atrunaats kaadu atrumu shamajiem janodroshina..so nedaudz iegraabos..nu neko darit!

  Atbildēt
 10. Gordons Brīvcilvēks

  Ahoi, ZBH kungs!
  Slikti, ka Jūs esat saglabājis savu spītīgo nepareizas rakstīšanas stilu. Muļķīga pieturēšanās pie nepareiziem ieradumiem gudram cilvēkam nepiestāv.
  ar cieņu,
  Gordons Brīvcilvēks

  Atbildēt
 11. Lediņš

  Gordon!
  Ievēro vismaz pats savas pareizās rakstīšanas stilu. Ja reiz esi beidzis teikumu, tad "ar cieņu" sāc ar lielo burtu.
  Ja reiz esi tik pareizs, tad pie reizes aizmirsti anonimitāti un nodemonstrē savu taisnā cīnītāja apziņu – paraksties bez nika, lai zinām, ar ko darīšana.
  Bez tam – vakardienas divos Tavos postos bija vismaz divas pieturzīmju kļūdas. Met akmeni pirmo.
  Ak, jā. Uzrunas forma – piedod, bet man neceļas pirksti kādu anonīmu uzrunāt uz "Jūs".
  Nu, jā – sākt uzrunu ar "Ahoi, ZBH kungs" arī nav diezko stilīgi. Bez tam – stils, tas ir svešvārds. Vajadzētu lietot latviešu "veidu". "Nepareizas rakstīšanas" – atgādina aizvēsturisko latviešu valodu – ieturiet stilu – ja reiz "Ahoi" no nesenas reklāmas, tad "nepareizās" rakstīšanas – jo tā jau reiz ir iepazīstināta, vai vēl labāk un skaidrāk – nepareizo rakstīšanas stilu.
  Priekā,
  Pēteris Lediņš

  Atbildēt
 12. Spameris

  Autors: zigiz @ 12.10.2004 / 21:43
  Man liigumaa ir 1Mbit un tieshi taads arii ir.
  Preciizi.
  Vienlaik vinji NEKO nebija nosheipojushi.
  Tad bija ~30Mbit
  paars nedeeljas atpakalj haljava izbeidzas :O)
  Tachu tagad vinji nedaudz pamainija tarifus un man buus 17Ls 4Mbit.
  Nezinu kaa tev man nekaadu paartraukumu praktiski nav.
  Varbuut taapec ka man beeninjos iet vinju optika nevis caur 10mit switchiem vitaa draats 🙂
  Kvalitaates kontrole ar kautkaada ir
  http://www.ipasaule.lv/lv/quality.html
  Nezinu.. varbuut tev nemaz nav IPasaule bet kaads cits ISP?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *