Freelancers.lv – darba meklētājiem un devējēm

Freelancers.lvŠodien testa režīmā ir atvēries jauns resurss – Freelancers.lv. Tulkojumu vārdam “freelancer” tā arī neatradu, lai gan patiesībā jāsaka, ka īpaši nesaspringu savos meklējumos. Varbūt pēc dažiem gadiem mūsu valodnieki attapsies un izdomās kādu gudru tulkojumu arī šim vārdam, kas līdz tam laikam būs iegājies apritē, bet tikmēr es šo vārdu tulkotu kā “līgumnieki”. Žargona pieskaņa jau ir, bet nekas labāks šobrīd nenāca prātā. Principā tie ir cilvēki, kas tiek nolīgti uz noteiktu laiku kāda konkrēta darba izplidei un par to arī saņem līgumā paredzēto atalgojumu. Žargonā šādus darba piedāvājumus parasti sauc par haltūrām.

Freelancers.lv ir latvijā unikāls resurss, kura mērķis ir vienuviet savest darba darītājus un darba piedāvātājus. Kā jau resursa nosaukums izsaka, tiek gaidīti jebkuras profesijas un specialitātes speciālisti, kuri var savus pakalpojumus piedāvāt caur internetu. Tāpatās, ja jums ir kādi darbi vai projekti, kurus var veikt nolīgti cilvēki, jūs varat reģistrēt šeit savu projektu un/vai sameklēt savam projektam piemērotus speciālistus.
Uz doto momentu resurs ir visvairāk orientēts uz IT specialitāti, bet tas nav ierobežojošs faktors. Tāpat tiek gaidīti mākslinieki, raxtnieki u.c. speciālisti, kas var savus pakalpjumus piedāvāt caur freelancers.lv

Ja ideja ir skaidra un interese ir radusies, tad var mierīgi aizčāpot līdz pirmajai ziņai, kur daudz detalizētāk ir aprakstīts, ko, tad projekta veidotāji plāno piedāvāt.

Kā jau augstāk rakstīju, tad projekts pagaidām atrodas testēšanas režīmā. Es pat teiktu, ka projekts ir ļoti zaļš un tur derētu kāda freelancera-mākslinieka palīdzību. Vismaz būtu, ko savā CV ierakstīt. Projekts jau varētu sanākt gana labs, jo ideja jau vien, ko vērta. Kā nu izdosies ar tās realizāciju, to mēs redzēsim pēc kāda laika. Tā kā neko spīdošu tur pagaidām nevarēs atrast, bet patestēt un izteikt savu viedokli var jau tagad. Autors jau ir apbruņojies ar čupa-čups paciņu, ko pasūkāt, lasot jūsu pamācošos ieteikumus…

71 thoughts on “Freelancers.lv – darba meklētājiem un devējēm

 1. coolynx

  Kaut kā nepiefiksēju sākumā, ka tur ir vienkārši redirekts uz to lapu, lai gan padomāju, ka kaut kāda dīvaina adrese…

  Atbildēt
 2. sviesc

  tikko pacenos un saraxtīju pilnu meilu ar bugiem nu ideja nav slikta bet tur tiktiešām vel ir daudz ko darīt jo tagad vērtība piemēram manās acīs ir tuvu -10. 10 ballu skalā jo dizaina praktiski vipār nav nez kas būs vēlāk un vai tad tautai ir jāveic testi un jāizdara 2/3 projecta autora darbi un testēšanu hmm šitas tok nav labais tonis vajadzēja pacensties un mazliet neslinkot pašiem patestēt pajautāt kaimņu tantei kā izskatās lai uzmet aci ar lāmes acīm jo tādi noteikti būs vismaz kādi 50% tok
  bugu saraxts man sanāca diezgan pagarš bet tomēr ir dažas lietas kuras es tā īsti arī neiebraucu kur ir jāliek tas kods ko atsūta uz meilu

  Atbildēt
 3. lethal

  Ja reiz taisa projektu, kas paredzēts lielām cilvēku masām, kuru apmeklēs cilvēki, kas vēlas dabūt jaunus darbiniekus – priekšnieki, tad nevar rakstīt "rakstnieki" ar X. Pokemoni nekad nenokļūs līdz darba tirgum.

  Tāpat tiek gaidīti mākslinieki, raxtnieki u.c. speciālisti, kas var savus pakalpjumus piedāvāt caur freelancers.lv

  Pārējo pat lasīt negribas.

  Atbildēt
 4. jb

  Freelancer ir liigumdarbinieks. Tb cilveks, kas strada no liiguma lidz liigumam nevis pastaviga darba. Bet to jau jus tapat ierubijaat :))

  Atbildēt
 5. Gordons Brīvcilvēks

  Cienījamais sviesc kungs!
  Jūsu tekstā (… tikko pacenos un saraxtīju pilnu meilu ar bugiem …), ko iepostējāt nedaudz augstāk, smagi jūtams komatu un lielo burtu trūkums. Varējāt taču nedaudz pacensties. Citādi esmu spiests ierindot Jūs tukšo apd***ēju kategorijā. Nožēlojami, vai ne?
  Tā ka nākamreiz, pirms paužat savas domas, pacenieties tās vismaz ietērpt inteliģenta cilvēkā cienīgā fomātā.
  Ar (ne)cieņu,
  Gordons Brīvcilvēks.

  Atbildēt
 6. Mulders

  tak kritika tiks jemta vērā… laigan no komercijas tur pagaidām nekā nav… neviens santīms nav par to samaxaats!
  un piespiest testēt nevienu nevaru, tak tikai izejot "pasaulē" var dabūt izjust visus bugus, kurus pac es meklētu mēnešiem ilgi!
  un kā coolynx ja "uzminēja" frēlance rupji runājot ir haltūra 🙂

  Atbildēt
 7. Delfins

  #14, ne dlja slabih umov.
  tie kas prot stradat, un grib,- atradis visu.
  protams japiestradaa pie projekta, bet labak sitaadu redzet (kaa top), nekaa neko nedabut, vai beigaas dabuut nelietojamu proj.

  Atbildēt
 8. Kaklz

  Priekš tik plašas reklāmas (web[-at-]lists.microlink.lv, prog[_at_]lists.microlink.lv, php.lv, pods.lv, varbūt vēl kaut kur) projekts viennozīmīgi ir par zaļu.
  Par šāda veida projektu jau tika runāts gadu un pat vairāk atpakaļ beidzot kādam ir bijusi dūša veltīt savu brīvo laiku un kaut ko arī uzveidot – žetons par drosmi vien. Tagad vairs tikai atliek nenoslīgt kļūdu ziņojumos un vērts projektu par visiem pieņemamu un tīkamu.

  Atbildēt
 9. riexc

  nu nezinu, man liekas, ka šo faktu tomēr vajadzētu piefixeet/noraadiit (kaut vai tajā meilā, ar kuru man tas tiek nosūtīts)
  protams atvainojos par savu jautājumu:)

  Atbildēt
 10. ml

  varbūt vispirms vajag kādam, kurš latviešu valodu pārvalda kļūdas izlabot (piem. frāze – klients tiek notificēts).
  tāpat ir skaidrs, ka Īpaši Svarīgi Paziņojumi ir jāraksta angliski, laikam Latvijā latviešu valodu neviens vairs nesaprot, bet, protams, tas piešķir īpašu krutumu
  es jau saprotu, ka ir labi, ka kāds uzsāk jaunus projektus, bet vai tiešām nevarēja to miskasti vispirms dažiem cilvēkiem parādīt un patestēt, nevis izreklamēt + vēl atzīt, ka tā ir haltūra, bet gan jau lietotāji bugus izķers – nezinu vai vēlētos savus datus atstāt datubāzē, kuru vada ar tik perversu attieksmi, pat tad, kad vairs bugu nebūs

  Atbildēt
 11. whatever

  testa režīms protams arī ir jauka un apsveicama lieta, bet gadījumos, kad vismaz kaut kas normāli strādā un ir saprotams, nevis jau uzreiz tad, kad ir izdarīts pats minimālākais, lai vispār varētu sākt saprast, par ko ir runa 🙂
  te jau normāli freelanceri muktu no tās lapas, kur nu vēl darba devēji 😉

  Atbildēt
 12. sviesc

  Cienījamais sviesc kungs!
  Jūsu tekstā (… tikko pacenos un saraxtīju pilnu meilu ar bugiem …), ko iepostējāt nedaudz augstāk, smagi jūtams komatu un lielo burtu trūkums. Varējāt taču nedaudz pacensties. Citādi esmu spiests ierindot Jūs tukšo apd***ēju kategorijā. Nožēlojami, vai ne?
  Tā ka nākamreiz, pirms paužat savas domas, pacenieties tās vismaz ietērpt inteliģenta cilvēkā cienīgā fomātā.
  Ar (ne)cieņu,
  Gordons Brīvcilvēks

  Nu atradies mums te viens Latviešu valodas skolotājs. Ar to arī apsveicu, bet vai šāda tipa komentāri ir jāpievieno, rakstam par citu tēmu? Es atdzīstu man Latviešu valodas gramatika nekad nav bijusi stiprā puse, bet ja nepatīk vari arī nelasīt. Un ja nepatīk ka šur tur lietoju x, ks vietā pac vainīgs.

  Atbildēt
 13. Spameris

  piekriitu lethal.

  Tāpat tiek gaidīti mākslinieki, raxtnieki u.c. speciālisti, kas var savus pakalpjumus piedāvāt caur freelancers.lv. Tāpatās,

  nevaru atveert to lapu

  Atbildēt
 14. Benvenuto

  izskataas jau ljoti nopietni, ja uzraksts apakshaa staav (c) by Mulders, bet e-mails ir Jaanis123@one.lv haha. iists biznesa partneris Jaanis123.
  dizains = pakaljaa. nekas veel nav pabeigts. kaapeec autors Jaanis123 veeleejaas lai vinja lapu sheit publiski iznjirdz, jo taa tieshaam ir totaali 100% zalja?

  Atbildēt
 15. eh!

  "Cienījamais sviesc kungs!
  Jūsu tekstā (… tikko pacenos un saraxtīju pilnu meilu ar bugiem …), ko iepostējāt nedaudz augstāk, smagi jūtams komatu un lielo burtu trūkums. Varējāt taču nedaudz pacensties. Citādi esmu spiests ierindot Jūs tukšo apd***ēju kategorijā. Nožēlojami, vai ne?
  Tā ka nākamreiz, pirms paužat savas domas, pacenieties tās vismaz ietērpt inteliģenta cilvēkā cienīgā fomātā.
  Ar (ne)cieņu,
  Gordons Brīvcilvēks"
  Ak tad Gordons Brīvcilvēks sevi piesaka kā latviešu valodas ekspertu, ja jau atļaujas aizrādīt citiem valodas nepareizu lietošanu?
  1) Latviešu valodā nav vārda "iepostējāt".
  2) Frāzi "smagi jūtams komatu un lielo burtu trūkums" var vērtēt kā stilistiski ļoti neveiksmīgu. Ko nozīmē "smagi jūtams"? Šajā frāzē vārds "smagi" ir aplami lietots.
  3) Stilistiski neveiksmīga ir arī frāze "esmu spiests ierindot". Kas autoru ir spiedis (vai saspiedis)?
  4) Vārds "pacenieties" ir kļūdaini uzrakstīts.
  5) Galotne vārdam "cilvēkā" (frāzē "inteliģenta cilvēkā cienīgā formātā") ir kļūdaina.
  Gordona Brīvcilvēka teksts nemaz nav īpaši garš, tapēc piecas kļūdas tajā ir salīdzinoši diezgan daudz. Katrā ziņā, pietiekami daudz, lai viņa teksts radītu priekšstatu, ka tā autoram latviešu valodas pareizrakstība ir sveša…

  Atbildēt
 16. ZBH

  kaa kaadreiz kaukur lasiij, ar "freelancer" saakotneej apziimeejus tos (pusaudzs), kas aizmukus no gimens uz (celojosiem) cirkiem.
  cirk parast arri biij tikai celojosie 🙂

  Atbildēt
 17. Mulders

  vispār vārds Frēlance kāreiz ir algotnis/haltūrists/contractors 🙂
  Izdarīti nelieli updeiti saitā, novāktas neaktīvās saites. Tagad nevaidzīgi meņuči nemaisās pa kājām, var izlogoties (tas gan ir tikai šī saita kontextaa, visa sesija netiek notīrīta). Profailā ir links un ir iespēja nomainīt datus. Smukāks ir searč rezultāts, piekam ar nolabotu bugu, tagad tiem, kam ir e-mails rādāms, tas arī rādās.
  Nu un mārketninga nolūkos – updeitota performance 🙂

  Atbildēt
 18. Kaitnieks

  Malacis, Mulders. Es jau čista paspēju piezvanīt uz dažām lielākajām Latvijas kompānijām, lai ieteiktu Jūsu smagi rullējošo saitu. Arī viņi izrādīja ahūno sajūsmu.

  Atbildēt
 19. Lupus

  1. PHP ir ieskaitāms zem web izstrādes kategorijas. Jūs ko, gribējās viņu redzēt zem programmēšanas valodām, vai, dievs pasarg, Apjomīgu Risinājumu Izstrādes?
  2. Projekts ātri un nesāpīgi nomirs. Pazīstot latvijas tirgu, pēc mēneša tur būs pilns ar sīkiem skolas sola pidariem kas staipīs krānu izrādot savas "zils uz melna ar kaudzi javaskripta" mājaslapas. Un lai piesaistītu zinošākus cilvēkus, atkal mūsu banānu republikas specifikai atbilstoši, maksājoši klienti kas spētu novērtēt kvalitatīvu darbu vienkārši ir par maz.

  Atbildēt
 20. Gordons Brīvcilvēks

  Atbilde uz "37. Autors: eh! @ 08.10.2004 / 15:43".
  Labdien, godātais eh ar izsaukuma zīmi.
  Redzu, ka esat ļoti centies, lai nopulgotu manus necilos centienus iemācīt godājamajam sviesc nekropļot valodu. Paldies Jums par to.
  Bet vai Taisnīgā Kritiķa Kunga spriedelējumi ir kā dimanta kristāls bez neviena plankumiņa?
  Ahā, skatāmies trešo punktu. "Stilistiski neveiksmīga ir arī frāze "esmu spiests ierindot"". Ak vai. Pārcentās gan Kritiķa kungs, vēlme nomelnot mani par katru cenu apmigloja viņa prātiņu. Stilistiski šī frāze ir absolūti korekta.
  Ķersimies pie Jūsu apsūdzības raksta piektā punkta. Ja Jūs būtu kaut nedaudz uzmanības pievērsis šīs diskusijas cēloņu analīzei, tad noteikti būtu pamanījis ironiju manis rakstītajā. Kā nekā, lai nodrošinātu to, ka manu ironiju pamana pat idiots, es ar nolūku vārdu "pacenieties" uzrakstīju kursīvā, bet tas acīmredzot Jūsu vērīgajai acij paslīdēja garām.
  Starp citu, vārdu "tāpēc" Jūs arī nepareizi uzrakstījāt.
  Ak, eh, kā man riebjas tā cilvēku suga, kas aprej tos, kas mēģina kaut ko darīt lietas labā!
  Ar cieņu par to, ka vismaz papūlējāties rakstīt daudzmaz pareizā valodā,
  Gordons Brīvcilvēks

  Atbildēt
 21. Gordons Brīvcilvēks

  Labvakar, "Eh!".
  Diemžēl nevaru sekot Jūsu padomam, kamēr neesmu pārliecinājies par to, ka Jūs esat diplomēts ārsts. Pagaidām piešķiru Jums Nediplomētā Āksta titulu.
  Vienmēr laipni,
  Gordons Brīvcilvēks

  Atbildēt
 22. sviesc

  A.g. Gordons Brīvcilvēks
  lai cik ironiski tas nebūtu, bet Jūs pats esat mazliet iebraucis auzās

  Ak, eh, kā man riebjas tā cilvēku suga, kas aprej tos, kas mēģina kaut ko darīt lietas labā!

  tas tādēļ ka šeit nav skola un katrs var izlemt kā raxtīt, runāt un visādi citādi izpausties, un ja jau esi tik cītīgs pareizas Latviešu valodas lietotājs kapēc neizdod grāmatu par to kā pareizi jāraksta komentāri vai par slengiem etc

  Redzu, ka esat ļoti centies, lai nopulgotu manus necilos centienus iemācīt godājamajam sviesc nekropļot valodu. Paldies Jums par to.

  vāx

  Ar cieņu par to, ka vismaz papūlējāties rakstīt daudzmaz pareizā valodā

  tad kāda ir tā pareizā Latviešu valoda, sarun valoda, lietišķā, vai kāda cita. saproti ja jau esi tāds Brīvcilvēks tad neuzspied citiem savu viedokili un vienkārši ieder aliņu, un ja arī tagad piesiesies par to ka manā raxtītajā ir kāda gramatiska kļūda vai literāra kļūda, jo tāda tur noteikti kāda būs. Tev ar nerviem toč kaut kas nav kārtībā un vajag iet ārstēties vai vismaz lūgt speciālista palīdzību aizej just uz kādu pārbaudi 🙂

  Atbildēt
 23. Gordons Brīvcilvēks

  Atbilde uz 50. Autors: sviesc @ 10.10.2004 / 17:41 un
  51. Autors: sviesc @ 10.10.2004 / 17:41
  Sveiki!

  … tas tādēļ ka šeit nav skola …

  Hmm… Jūs zināt, kas ir skola? Neņemiet ļaunā, bet, spriežot pēc Jūsu rakstīšanas manieres, Jūs tur esat bijis rets viesis.

  … tāds Brīvcilvēks tad neuzspied citiem savu viedokili un vienkārši ieder aliņu, un ja arī tagad piesiesies par to ka manā raxtītajā ir kāda gramatiska kļūda vai literāra …

  Vēl viens apstiprinājums tam, ka alkoholisko dzērienu lietošana tīņu vecumā negatīvi ietekmē prāta spēju attīstību.

  Tev ar nerviem toč kaut kas nav kārtībā un vajag iet ārstēties vai vismaz lūgt speciālista palīdzību aizej just uz kādu pārbaudi 🙂

  Tā jau saka, ka katrs runā par to, kas pašam visvairāk sāp. Nekautrējieties, jaunais cilvēk, pastāstiet mums par savu problēmu, kas nospiež nevainīgo sirsniņu.

  … netīšām iezagusies viena kļūdiņa …

  Jūs acīmredzot esat nepamatoti augstās domās par savām spējām skaidri un saprotami izteikt savu viedokli. No otras puses, optimisms ir laba lieta.

  … pareizā Latviešu valoda …

  Starp citu, "latviešu valoda" jāraksta ar mazo burtu. Tas nu tā, zināšanai.
  Gordons Brīvcilvēks

  Atbildēt
 24. sviesc

  god Gordons Brīvcilvēks
  cik reizes man Tev jāsaka Kā gribu tā raxtu
  un kas Tev ļāvis spriet par manu vecumu ja Tev nav nemazākās norādes uz to?
  Tu pats neesi nekāds gudrais un tavu teikto reizmēm ir grūtāk saprast…
  un par Latviešu valodu es tā raxtu jo godāju savu valsti un PO ka jāraxta ar mazo burtu visur un vienmēr raxtīšu visu kas saitīts ar manu dzimtenes nosaukumu ar Lielo burtu

  Atbildēt
 25. Gordons Brīvcilvēks

  Atbilde uz 54. Autors: sviesc www @ 10.10.2004 / 19:31
  Hei, sviestc!

  … un kas Tev ļāvis spriet par manu vecumu ja Tev nav nemazākās norādes uz to? …

  Pieļauju iespēju, ka Jums ir zināms fakts, ka Latvija ir demokrātiska valsts. Līdz ar to atļāvos nedaudz "paspriest" bez Jūsu Augstības atļaujas.

  … un par Latviešu valodu es tā raxtu jo godāju savu valsti …

  Vēlaties parunāt par patriotismu? Atveriet acis un izpeldiet no sava rozā krāsā ietonētā ilūziju mākoņa. Vai mēs saucam par patriotu cilvēku, kurš apzināti kropļo savas valsts valodu? Valodu, kurā sarakstīts Sprīdītis un kurā runāja Rainis.
  dziļā riebumā pret divkošiem,
  Gordons Brīvcilvēks

  Atbildēt
 26. sviesc

  Tu tak neesi normāls, bet ja drīx jautāt kādēļ šis viss bija jaizsāk vai tad vienmēr aizrādi kādam, garāmgājējam uz ielas, par to ka šis ir izteicies ne liriski vai gramatiski pareizi. Vai tādos gadījumos nenorij šo krupi, vai tomēr kalji šim sāc kā no Latviešu valodas grāmatas deklerēt, par to cik soti viņš ir negramatiski izteicies, vai izdzirdot vai lasot kādā masu mēdijā kādu ķimerīgu frazi uzreiz zvani redektoram, pat cik nekompintenti darbinieki strādā šaja iestādē.
  Iesaku padomāt kādēļ, bija jaizsāk šis viss? Kādēļ bija japiespamo http://pods.lv komentari ar šitādām muļķībām?
  Vai ta ir kaut kāda Jūsu ņirgāšanās par tiem kuri nav noplnījuši 10 balles Latviešu valodā?
  Vai tomēr tas viss bija kā Jūsu pašamierināšanās izpausme, ja Jums ir problēmas privātajā dzīvē, darbā vai kur citur. Vai tiešām tās negatīvās emocijas ir jāgrūž pirmajam, kurš Pēc jūsu domām ir sliktāks?
  un vispār man rodas sajūta ka Jūs neesat pats pabeidzis 9 klases vai arī iesprūdis pubertātes stadija, jo šāda veida izgājieni, manuprat bija novērojami tajā vecumā kad meitenem tika raustītas bizes, kā apliecinājums simpatijam.
  Un ja Jums vel nepielec:

  1) Droši drīksti nelasīt ko citi ir saraxtījuši,
  2) droši drīksti nekomentēt ja neuzsakti ka tas patiešām ir nepieciešamu
  3)nav jāveic šāda veida komentari ar aizrādijumu nepareizas gramatikas lietošanā lapā kurai ar to nav nemazākā sakara.
  4) Ja vēlies kadam mācīt Latviešu valodu kļūsti par pasniedzēju, pieļauju ka Tur tev labāk veiksies
  5) esmu 100% pārliecināts ka manu pirmo komentaru, ar kuru aizsākās šis viss saprata vismaz 99% kas to lasīja

  Ar cieņu sviesc

  Atbildēt
 27. drformat

  megarulz 🙂 es tagad iedomājos kā liellakās Latvijas kompānijas masveidīgi steigs lauzt IT uzturēšanas līgumus ar lielajām un dārgajām IT kompānijām un meklēs palīdzību savu problēmu risināšanai frēlanceru portālā :)))

  Atbildēt
 28. drformat

  tiko patstēju to reģistrācijas modi. PILNĪGS CHAU >8() Šitādiem "frīlanceriem" es neuzticētu sava mīļākā sunīša mājas lapas izveidi, kur nu vēl kādu projektu par kuru naudu grib. Man poh tie visi uzbraucieni, tipa ja vari labāk taisi pats vai nerunā – tādi saiti acīmredzot nafig nav vajadzīgi Latvijas publikai, savādāk būtu sen parādījušies normālā izpildījumā (kā piemēram www.weblancer.net krieviem) un uzturēšanā. Tikai idiots var tā ņirgāties par normāliem koderiem iemetot uz review listēs un internetā šito "garadarbu". Nu ko, ļausim projektam nomirt dabīgā nāvē, ne tur kādi normāli pasūtījumi būs ne tur kā.

  Atbildēt
 29. eh!

  "dziļā riebumā pret divkošiem,
  Gordons Brīvcilvēks"
  Zini, "Gordon Brīvcilvēk", riebumu izraisi tieši tu.
  Un tava latviešu valodas pareizrakstība, kā jau iepriekš norādīju, arī nav ideāla. Arī turpmākos tavos tekstos var atrast kļūdas. Tāpēc tava augstprātība šajā forumā norāda vien uz apspiestiem mazvērtības kompleksiem – "sviesc" norādīja uz nepilnībām web tehnoloģiju lietošanā tajā mājaslapā, bet tu sajuties ārkārtīgi aizskarts un tagad centies izrādīties savā un citu priekšā ar to, kā tev nav.
  Tu es vienkārši smieklīgs. Un nožēlojams.

  Atbildēt
 30. Gordons Brīvcilvēks

  Atbilde uz 56. un 60.

  Vai tādos gadījumos nenorij šo krupi

  Rijot krupjus, var rasties gremošanas problēmas, ņemiet to vērā, dārgais draugs.
  Jaunieši, jūs nemākat diskutēt- pamatot savu viedokli. Palasot jūsu rakstīto, patiešām var rasties maldīgs iespaids, ka jūs abi esat diplomēti psiholoģijas speciālisti, kas manu persoību jau gadiem ilgi ir pētījuši. Taču tas tā nav, augstākminētie speciālisti atšķirībā no jums māk savas domas uzrakstīt daudz maz saprotamā formā.
  Vispār, izskatās, ka no eh! vēl varētu sanākt lietaskoks, viņš vismaz ir spējīgs kaut cik pareizi rakstīt.

  tu sajuties ārkārtīgi aizskarts un tagad centies izrādīties savā un citu priekšā ar to, kā tev nav.

  Saprotiet, vecīt, rodas iespaids, ka tieši Jūs esat tas, kurš sajutās aizskarts. Gribējāt gan padarīt Gopdronu melnu un maziņu, bet Frīmena kungs, paskat tik, māk arī kost pretī.
  Atļaušos rezumēt- pamatoti piešķiru uzvaras laurus šajā diskusijā sev.
  Ja kāds vēl nesaprata, diskusija ir izbeigta.
  Paldies par uzmanību,
  Gordons. Gordons Brīvcilvēks.

  Atbildēt
 31. eh!

  pamatoti piešķiru uzvaras laurus šajā diskusijā…

  Vienreizēji!
  Pirmo reizi redzu cilvēku, kura izteicienos tik skaidri redzams mazvērtības komplekss.
  Bet par to, ka viņš piešķīra šos "uzvaras laurus" sev, vispār neizteikšos…
  Slims cilvēks.

  Atbildēt
 32. sviesc

  zini es Tev piešķiru nevis uzvarētāja laurus, bet gan slima, neapmierinata cilvēka statusu, bet vai pašā sākumā padomāji par to ko raxtīji?
  un tā arī neatbildēji uz jautajumu kapēc Tev tas bija vajadzīgs, vēlējies visiem pierādīt cik Tu labs, cik spējīgs? vai vienkārši izcelties?
  vai neesi iedomājies par komentāru kūltūru, kur nav jāspamo texti ne patēmu?
  man arī krīt uz nerviem piemēram ja kāds ceņšas uzraxtīt komantāru ar Latviešu būrtiem (mīkstinājumiem, garumzīmēm) krievu valodā nu izskatās vienkārši pretīgi, bet es nepiespamoju uzreiz lapas komentārus ar visādām muļķībām un kas galīgi nav pa temu.
  un Tu jau baigi labi pamato savu viedokli…
  [cit]
  Rijot krupjus, var rasties gremošanas problēmas, ņemiet to vērā, dārgais draugs.
  [/cit]
  nu ja var šita uzraxtīt
  vecīt ar Tevi tiešām nav kautkas kārtībā…
  ja vēlies atbildēt uz šo komentāru tad sāc ar to kādēļ šiss viss bija jaaizsāk, un patc pamato savu viedokli un ja nu gadijumā Tev ir vel kādas pretenzijas tad iekal sev galvā šos piecus baušļus un vadies pēc tiem


  1) Droši drīksti nelasīt ko citi ir saraxtījuši,
  2) droši drīksti nekomentēt ja neuzsakti ka tas patiešām ir nepieciešams

  3)nav jāveic šāda veida komentari ar aizrādijumu nepareizas gramatikas lietošanā lapā kurai ar to nav nemazākā sakara.
  4) Ja vēlies kadam mācīt Latviešu valodu kļūsti par pasniedzēju, pieļauju ka Tur tev labāk veiksies
  5) esmu 100% pārliecināts ka manu pirmo komentaru, ar kuru aizsākās šis viss saprata vismaz 99% kas to lasīja

  Atbildēt
 33. Mariss

  Pilna vai daļēja aizņemtība!
  Attīstot un paplašinot savu darbību visā Latvijā, aicinām Tevi uz sadarbību!
  Mēs varēsim rast kopēju valodu, ja Jūs būsiet:
  =dzīvespriecīgi ,
  =enerģiski ,
  =mērķtiecīgi ,
  =ar izteiktu atbildības sajūtu un organizēšanas spējām ,
  =gatavi apgūt jaunas zināšanas, iemaņas, pilnveidoties, kā arī efektīvi pielietot jau esošās.
  ****
  Ar mūsu aizraujošo un dinamisko kolektīvu, strādājot ar pilnu atdevi, nemitīgi mācoties un uzlabojot savu kvalifikāciju,
  Jūs varēsiet :
  =realizēt jaunas karjeras iespējas ,
  =gūt šādus ienākumus (kuri summējas) ;
  +tiešo mazumtirdzniecības peļņu (no 25% līdz 50%),
  +ikdienas vairumtirdzniecības peļņu (līdz 25%) ,
  +ikmēneša ienākumus no Autoratlīdzības piemaksas(līdz 5%),
  +ikmēneša apgrozījuma prēmiju ,
  +ikgadējo prēmiju ,
  +speciālos atvaļinājumus .
  Papildus iepriekšminētajam – visa gada garumā tiek piešķirtas dažādas citas prēmijas un organizēti īpaši veicināšanas pasākumi, kā arī citas laiku pa laikam izsludinātas balvas un veicināšanas prēmijas no starptautiskās tirdzniecības kompānijas .
  ****
  Piedāvājam izcilu biznesa apmācības semināru koncepcijas sistēmu – kā lokālā, tā starptautiskā līmenī .
  Iepriekšējai darba pieredzei, vecumam un valodu zināšanām – būtiskas nozīmes NAV .
  NAV saistīts ar tirdzniecību uz ielas .
  ****
  Ja Jums piemīt spēja pārvarēt grūtības darbā, strādāt komandā un vadīt citus,- gaidīsim Jūs, iepriekš pierakstoties uz pārrunām .
  Cerot uz turpmāku sadarbību !
  Paldies .
  ****
  Tālrunis : +371 9940190
  E – mail : inter_kuei@yahoo.com

  Atbildēt
 34. Radiks Alijevs

  Labdien!

  Ir pagājuši 17 gadi kopš freelancers.lv vietne nav aktīva. Taskit komanda ir izlēmusi izveidot mūsdienīgu sistēmu frīlanca pakalpojumu sniegšanai Latvijā. Šobrīt mūsu portālā norisinās frīlanceru uzņemšana. Pagaidām Taskit.lv vietne ir Beta testēšanas fāzē, tāpēc, lūdzu, nevērtējiet pārāk strikti. Visas kļūdas tiks labotas. Taskit vietnē visi frīlanceri kļūst par savu pakalpojumu sniedzējiem, savukārt sistēma garantē, ka neviena no darījuma pusēm – pircējs un pārdevājs – netiks apkrāpti.

  Supports: support@taskit.lv

  Atbildēt
  1. Browser

   Viss labāk būtu veidot vienotu saitu Baltijas valstīs Latviešu,Lietuviešu un Igauņu valodā ,jo tad būs lielāka iespēja uzņēmumu vēlesies ielikt vakanci un nevaig aizmirst ,ka jabūt būtu ērti lietot no mobilā telefona utt…

   Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *