FirefoxIE – uztaisi Internet Explorer no sava Firefox

Kaut kādu laiku atpakaļ Dreef bija iemetis šo jaunu adresīti – FirefoxIE. Es no sirds pasmējos un aizmirsu par to. Tagad arvien biežāk dzirdu, ka admini masveidā liek saviem “tārpainiem” lietotājiem Firefox, jo rezultātā būs abiem labi – gan lietotājs tiks pie neizēstiem āboliem, gan adminam paliks vairāk laika saviem darbiem. FirefoxIE šajā gadījumā varētu būt tāds kā nesāpīgāks veids kā pāriet no ierastā Internet Explorer uz kaut ko citu.

FifefoxIE

Varbūt kāds no adminiem var padalīties ar savu pieredzi par to kā nesāpīgi un mazākā laika vienībā nomigrēt uz Firefox ar šādām viltībām, netraumējot lietotājus.

It kā nekā sarežģīta nav. Uztaisam vienu jaunu profilu, saliekam visas vajadzīgās fīčas, lai mūsu Firefox izskatītos pēc ēzeļa, uztaisam rezerves kopiju no šī profila, tad to pārnesam uz cita datora un vienkārši ieimportējam jaunam lietotājam. Vienīgi tas viss ir teorētiski, bet kā ir praktiski, nezinu, jo var jau būt dažādas komplikācijas.

67 thoughts on “FirefoxIE – uztaisi Internet Explorer no sava Firefox

 1. Mad Evil

  pagaidaam ar juuzeru konverteeshanu iet ljoti labi jo kad tiem apskaidro kaadas "nenoveershamas briesmas" var radiit IE lietoshana, visi piekriitoshi maaj ar galvu un ir ar mieru pierast pie dazhaam nedaudz jaunaam lietaam 😀
  saprotu ka ne vienmeer iebiedeeshana ir labaakais veids kaa apieties ar juuzeriem bet manupraat shajaa gadiijumaa tas visai labi iederas 🙂

  Atbildēt
 2. saulins

  nesaprotu kaapeec ta jaapsiho par IE lietossanu:
  1. vaitad ja lieto kaadu citu alternatiivu paarluuku, bet uz masiinas tik un taa staav IE "launie" nevar izmantot visas iespeejamaas IE kluudas vai caurumus???
  2. IE tacu pats automaatiski aujonojas liidz ar to pasam nav jaalauza galva???
  luudzu palabojiet mani ja kluuods par adminu straadaaju pavisam nesen.

  Atbildēt
 3. Knagis

  2 /dev/null : Ja reiz tev taa lapa nepiecieshama darbam, tad kur probleema? Kaada buutu starpiiba, vai tu atver ar IE to lapu, vai atver kaadu softu, ar kuru jaastraadaa? Taadaa lapaa tach tev nebuus nekaadu trojaanu etc…

  Atbildēt
 4. /dev/null

  Knagis: nebūtu tādu lapu, tad varētu liegt iespēju izmantot IE vispār. Cerams, kad iznāks KAV 5 for wks ar paplašinātajām bāzēm, dzīve paliks mazliet vieglāka.

  Atbildēt
 5. KrizZ

  Jā es ar par to kliedzošo piemēru. Uz draugiem.lv gan nekad ar IE nebiju bijis, bet pēc tava teksta aizgāju un… – neredzu uz aci nekādu atšķirību no ff. Pirms ff pievienoja document.all atbalstu sham bija probleemas ar java dazjaas lapaas (oto.lv, oho.lv) bet savādāk nekad neesmu nekādas problēmas piedzīvojis.

  Atbildēt
 6. saulins

  nu kaapeec juus man neko neatbildeejaat kaa ir ar to ja vinnu nelietot bet vinnss staav uzinstaleets un vai pietiek ar tiem patchiem kas naak no uatomatic update

  Atbildēt
 7. saulins

  saulins uz tik retoriskiem jautājumiem jau negribas atbildēt, bet vsipār IE ievainojamības parādās tieši sērfojot pa internetu, kur ar dažādām active-x utt viltībām lapās var panākt briesmu lietas. Un kapēc vispār tik ietiepīgi jāturās pie tā IE es nesaprotu. Baigās problēmas FF uzinstalēt.
  btw – luudzu palabojiet mani ja kluuods par adminu straadaaju pavisam nesen. – tiešām strādā par adminu ? Jūtu līdzi taviem darbadevējiem un lietotājiem …

  Atbildēt
 8. Krotow

  2 saulins: Diemžēl Windows, sākot ar 98-to, bez IE nav lietojams, jo uz tā bāzes darbojas ļoti daudz kas no paša Windows lietām. Līdz ar to, ja gribas palikt pie tā, atliek sakost zobus un patčot jamo un vēl satraukties, vai neparādīsies kāda jauna zaraza, kas lieto vēl neatklātos IE caurumus. Tā ka lai jau stāv, varbūt vienīgi ikonu no desktopa novāc, lai kāds mazapzinīgs useris nejauši jamo nepalaiž.

  Atbildēt
 9. Papuass

  Šmuki. Ja vēl varētu fokša tūlbarus pielāgot tikpat brīvi ka IE, būtu pavisam skaisti.

  Nu gan pateici. Foxim tūlbarus var pielāgot daudz labāk.

  Atbildēt
 10. saulins

  nu ja ka straadaaju par adminu, buutu gan diivaini ja es peekssni neko nemaacoties visu zinaatu (nu labi kaut vai ne visu bet pietiekossi) daudz man jau pasam arii citreiz uznaak skrobe ai blee es tak tik daudz ko nesajeedzu, nu un ko man taadeel streseet dziivee ir arii daudz citu suudu par ko domaat neemot veeraa to ka es gan maacos gan straadaaju atskkiriibaa no saviem kursabiedriem pa savai specialitaatei nemaz tik zemee metams es neesmu, tas taa mazliet uzsita asini.
  kaa ta tur ir ar jamo vai ar tiem patchiem kas naak no automatic update nepietiek IE salaapiisanai
  p.s. pats jau es vinu protams ar nelietoju, taagd vismaz uzzinaaju kaut ko jaunu pateicoties dazziem komentaariem nu vai nau jauki ?

  Atbildēt
 11. karuuzo

  2 saulins: Dažus vārdus vispārējai izglītošanai: Tātad IE pats par sevi nav kaitīgs, kamēr neuzraujas uz kādas pareizās lapas. Galvenais veids, kā paņemt priekšā (pakaļā) ēzelīti ir M$ ActiveX, kas tiek ielādēti no WEB lapas un izpildīti. Ja nelietojam ēzelīti, nekas arī nevar ielīst. Nākamais ir Outlook un Outlook Express, kam jāpievērš uzmanība, bet par to citreiz.
  m
  PS. Es tagad sēžu iekš falšā IE. Kruta sajūta. Tikai tā piedāvātā IE ikona ir diezgan sakaina, būs jāizhacko normālāka.

  Atbildēt
 12. Kaitnieks

  saulins, varu Tev piemēru no savas sūrās dzīves pastāstīt, ko mana melnā dvēsele pieredzējusi, darot manu sirdi smagu un acis vājas. Uzradās man, jaunajam mācību gadam iestājoties, jauns istabas biedrs kojās un es, labestības paarņemts, ļāvu savu datoru izmantot, jo cilvēkam datoratkarīgam pēc paaris dienām rokas saak drebēt, ja pirksti nav taustiņus skāruši. Tā lūk nepagāja ne piecas dienas un naktis, kad secināju, ka manā datorā uzradušies visiem lētticīgu lietotāju administratoru zināmie paarsteiguma izlecošie pēkšņlodziņi un dažādi lapu ķēmotāji, kas paarcentīgā rūpestībā par mani piedāvā VISA kartes un citas zināmos apstākļos labas lietas.
  Tas saakās jau sen. Diženie IExplorera izstrādātāji, vai drīzāk kādi aktīvi komandas puskoderi pusmenedžeri, kā tas visbiežāk gadās, nāca klajā ar ideju, ka forši būtu, ja IExploreris darītu visu, ko lietotāja sirds varētu kārot. Tiesa, MindReader 2.0 modulis netika iekļauts, jo tas vēl paarlieku zaļā izstrādē. Tā lūk nolēma, ka IExploreris strādās ar ActiveX objektiem, kas principā ir specifiska formāta kompilēti izpildāmie faili, bet tā vietā, lai palaistu no starta izvēlnes īsgrieznes (sorry :P), tie palaižas pa tiešo Tavā paarlūkā. Lai glābtu pasauli no iespējamā ļaunuma, ko varētu izraisīt bērni, kuri rakstītu ActiveX, kas izdzēstu no datora diska slepeno ieroču shēmas un porno kolekcijas folderus, tika pievienota iespēja parakstīt ActiveX un pēc noklusēšanas neparakstītie tiktu atslēgti. Tad visi gāja gulēt ar vieglu sirdi.
  Šeit saakās problēma, jo ļaunie, nejaukie cilvēki – nekad viņi nespēlē pēc noteikumiem! Pirmais nāca ļaunais kibersuteners Bils (pieņemsim), kurš secināja, ka var parakstīt ActiveXu ar viltotiem datiem, tā nu viņš nolīga programmētāju, kuram ļāva paskatīties uz īstas sievietes izģērbto krūti, ja viņš uzrakstīs ActiveXu, kas ievietos Bila onlaina mauku māju un popupu paradīzi vienā jebkura kārtīga ierēdņa IExplorera saakuma lapā, kā arī, teiksim, Windows startupā. Visi no Bila noskatījās un tagad tur iet trakonams vaļā, tāpēc vienkāršie ļaudis, bailēs drebot, saspiedušies mazā bariņā Delfi, TVNetā un ar šausmu pilnām acīm noskatās, kā mežonīgi brēcot tiek saplosīts gabalā ikviens, kurš, apbruņojies ar IExploreri dodas plašajos Warez laukos. Daža laba no IExplorera kļūdām ļauj to pašu panākt arī ar neparakstītajiem Activexiem, kurus uzrakstīt ir tik viegli, ka es Tev to varētu iemācīt dažu minūšu laikā.
  Tā lūk, šī ir nežēlīga pasaule, tāpēc daudzi no mums gļēvulīgi slēpjas aiz ugunslapsas kuplās astes un izmisuma pilni noskatāmies uz trulajiem ļautiņiem, kas kā aitas dodas lielā barā kraujas malas virzienā (tad nokrīt, nopurinās, paarinstalē datoru, un dodas tālāk). Daži no mums (piemēram, es) gan lieto ugunslapsu tāpēc, ka uz linkiem var spiest ar rullīti, bet visi paarējie gan ir gļēvuļi. GLJEEVULJI!
  Ja nu tomēr gribi lietot IExploreri, atslēdz security settingos visus ActiveXus, bet tad lapas neattēlosies korekti, ko Iexploreris braši atgādinās Tev ik reizi ar vienpogaina lodziņa palīdzību.
  Paldies, pats sapratu: no more coffee for me.

  Atbildēt
 13. karuuzo

  Jē, dabūju arī normālu IE iconu. Nu es ir kuulais IE lietotājs :))
  Vēl tikai viena lieta, varbūt kāds zin. Kā var nomainīt defalto lapas ikoniņu, kas tiek rādīta pie urļa?
  m

  Atbildēt
 14. petruha

  "kaa ta tur ir ar jamo vai ar tiem patchiem kas naak no automatic update nepietiek IE salaapiisanai"
  nu diemzheel tie patchi ljoti biezhi iznaak krietni par veelu.. tb abilde: ‘nee, nepietiek gan’. turklaat, kaa pieraadiijies, iexplorera saitu daliishana zonaas securitaates ieguushanai izraadiijaas ljoti neveiksmiigs risinaajums. + mozh tu palaidi garaam, bet iexploreri tagad supportees tikai >winxp (laikam taa).

  Atbildēt
 15. Mamuts

  Gadījumā šis IeFirfox nebāzejes uz IE bibliotēkām, ja tā tad šim verķim nav nekādas jēgas, jo būs tās pašas problēmas kas ar IE un arī exploiti ripos uz šo, kaut kā rakstā neredzu uz kā tiek bāzēts šis verķis, tiek piedāvāts kaķis maisā

  Atbildēt
 16. danila

  vispār doma laba! lamerim jau neko citu nevajag, viņš pat nenojauš ka lieto FF, lielais zilais E burts ir? IR! tātad tas ir INTRNETS 🙂 un viss ir OB! Bet ja nav lielā zilā E, bet ir kaut kāds nesaprotams LAPSA, tad sākas panika… varbūt lapsa ir slims ar trakumsērgu?, kāpēc back poga ir zaļa nevis zila utt. a tā viss ideāli 🙂

  Atbildēt
 17. karuuzo

  2 Mamuts: Labrīt :)) Tas nav IeFirefox, bet Firefox ar IE ādu + nostūrētām dažām vizuālām fīčām. Ar to arī tas beidzas un IE bibliotēkas pat tuvumā tam nestāv.
  m

  Atbildēt
 18. atapi

  mulkibas,lielako,99 procentu neta lietotajiu,kas lieto to darbaa vai sabiedriskaas vietas,ir pilnigi vienalga,ar kadu parluku ieliist neta.

  Atbildēt
 19. njaa

  retoriska atbilde retoriskam jautajumam- jaa, nemaz nav jalieto IE lai no shamaa caurumiem atrautos- outljukaa nospied tik linku un aiziet.. varianti gan jau vel ka ir:)

  Atbildēt
 20. karuuzo

  2 njaa: Attachu vēl jā, bet ar linku gan tik viegli nebūs. Links veras vaļā defaltajā browzerī un, ja tas nav IE, tad nekā. Varbūt var nostūrēt linku tā, ka veras IE only ?!!
  m

  Atbildēt
 21. Mateo

  Mani novērojumi.
  Opera – ļoti labi pārdomāti tabs, slikti, ka ne visi multimediji strādā (piem. Radio SWH) + dažas pēdējās versijas palika ļoti RAM rījigas un ik pa stundai nokārās. Operai vēl slikti tas, ka paswordus nevar saglabāt, lai neprasa, mājās, kur esmu vienīgais datora lietotājs, ir kaitinoši, ka katru reizi jāraksta tie kodi. Ātruma ziņā nedaudz atpaliek no FF.
  Firefox – bieži salasos labās atsauksmes un ieprovēju. Galvenais mīnuss, ka nav all in one, bet pašam jāmeklē tie plugini un jākarina virsū. Nepatika defaultā browsera iespēja strādāt ar tabiem (man patīk kad tie ir lejā nevis augšā). Ātruma ziņā noteikti līderis.
  IE – sen nelietoju (Operas lietošanas laikā dažreiz interneta radio pa IE palaidu). Nepatika Pop-Upi, kas leca un tas, ka tabu nebija (nezinu vai tagad ir).
  Maxton (vecais MyIE2) – labākais atklājums, lietotājam noteikti draudzīgākais browseris, visas lapas iet, nav bijusi problēma ar multimediju palaišanu no lapas, kodu atcerēšanai var izmantot to pašu progu ko iekš FF RobiForm (žēl, ka profesionālā maksā). Izcili labi izdomāta bookmark un citu ātro pieeju sistēma, ja noliek to ekrāna malā. Lielākā problēma – var dabūt visādus draņķus kā ar IE, ja neuzmanās. Pop-up bloķētājs strādā labi. Ātruma ziņā atpaliek no FF un Opera, bet ērtība ietaupa šo ātrumā zaudēto laiku daudzkārt.
  Secinājumi:
  Būtu FF kāda full versija, kur visas iespējas jau sabūvētas iekšā un man nevajadzētu tērēt laiku rakņājoties pa pluginiem un uz aklo to instalējot un mēģinot, tad iespējams pārietu uz to, pašlaik man tas liekas samērā nedraudzīgs lietotājam.

  Atbildēt
 22. Mamuts

  Tā starpcitu man rodas jautājums vai te visi ir bezdarbnieki vai arī strādā nenopietnos uzņēmumos, jo par programmatūru kas atrodas uz PC parasti normālās vietās nelemj kaut kādi tur admini, jā tie var ieteikt bet ne izlemt, izlemj un nosaka kaut kādus limitus Menedžments vai IT daļas vadošie cilvēki nevis kaut kāds sprukstiņš… Daudz jau nav to uzņēmumu kas izmanto Freeware softu, attieksme pret to biznesā ir diezgan noraidoša (dēļ nezināšanas)

  Atbildēt
 23. ambers

  Ludzu paskaidrojiet kā var nomainīt šo, kādas darbības jāveic?

  In addition to the main window, you can also change the icon on the Bookmark Manager and JavaScript Console.
  The icon names are bookmark-window.[ext] and jsconsoleWindow.[ext] respectively.

  Atbildēt
 24. es pac

  skolaa ie ikonu no desktop esmu nonjeemi, ff uzlikts kaa defaultais un viss notiek, tb, nevienam skolniekam/skolotaajam nav bijusi probleema (raduschies jautaajumi) lietojot netu… vienkaarschi jaanostaada fakta priekschaa – tagad mees lietojama taadu un taadu softu un viss!

  Atbildēt
 25. BlackHalt

  Manuprāt, tā ir pilnīgi nevajazīga lieta – padarīt Firefox līdzīgu M$ IE. To atzīs jebkurš Linux lietotājs.
  Priekš kam vienai progresīvai programmai(Firefox) uzmaukt agonējoša produkta čaulu?

  Atbildēt
 26. nav ko aukleeties

  uzlikt firefoxim IE ikonu un nosleebt iisto IE ikonu no desktopa – `iists` m$ uuseris pat nepamaniis, un ja saak breekt ka internets citaads, tad paskaidro ka jaunais internets izskataas shitaa.
  a paareejie, kaut cik normaaliem juzeriem var pateikt ka IE ir 4kidies un lameriem – iistie viiri lieto mozilu – iedarbojas 🙂

  Atbildēt
 27. Operists

  Mateo: kaa operai nevar paroles saglabaat!?! es taisni priecaajos ka operai alt+enter aizpilda login formu un nosubmitee – viss ir idealnjiks – nevajag tik sachikaat setingus un tad briiniities ka kaut kas trukst 🙂

  Atbildēt
 28. jx

  2 BlackHalt: Firefox der padariit liidziigu kakai (lasi IE), lai vinju iesmeereetu neticiigajiem. Kad vinjs jau pieradis pie popupu un drazas neesamiibas, var atklaat, ka vinjs jau tik un tik ilg laiku lieto FF. Kaa sak – ja nu ljoti spiitiigs eksemplaars pagadiijies. Pieks sevis taadas izvirtiibas pat nemeeginaasu…

  Atbildēt
 29. tamster

  runājot par Opera… priecē kustomizācija, un toolbāri arī dafiga saradušies:
  http://my.opera.com/community/customize/setup …
  jā, firefox protams ir labs, un daudzviet strādā labāk un standartiem atbilstošāk par operu, taču opera nav tik melna kā viņu dazreiz mālē FF useri. tomēr, alternatīva ie 🙂
  7.54 versija gan mēdz nokārties… 🙁
  lai nebūtu pilnīgs offtopics, piebildīšu, ka FirefoxIE būs jāuzstāda katram kurš par internetu uzskata zilo e burtu 🙂

  Atbildēt
 30. modzha

  Kāpēc ar Firefox nevar tikt nevienā čatā kas ir weblapās,raksta tjipa ielādējiet iztrūkstošos pluginus,nospiežu turpat meklēt a šis saka nekas piemērots nav atrasts,varbūt mazliet ne pa tēmu bet tomēr,tikko pirmo reizi uzinstalēju.

  Atbildēt
 31. kuuminsh

  Kaa paartaisiit Lapsu pa Eezeli :O)
  mhh
  ugunslapsai ir viena liela huinja.. vinja pati neupdeitojas…
  MS produkcija centralizeeti updeitojas…
  man poh ka vinja ir caura… vinja updeitojas un miers..
  Man lauzh taisiit pasham kautkaadas heracijas.. skriptus uttl.
  Un man nenaak praataa tagad bizot pa visaam firmaam, kuras es shanceeju , un likt kaarteejo ugunslapsas versiju.
  taaka korparatiiviem merkjiem nekam neder.

  Atbildēt
 32. Creator

  da comon piplz. – nav jums apnicis te visu laiku savus firefoxus stukeet visos caurumos?
  firefox ir ok tikai prieksh useriem/lameriem (by default lielaakaa dalja hujnju caur kuraam tevi jaaj ir nogrieztas) un prieksh pirxtelju meetaataajiem (tipa es nejuuzoju IE es ir supa/dupa/mega/uuber/kruts).
  IE nav ne vainas ja vinju maak konfigureet – ja nemaak nu tad ko man teikt …
  nez kaapeec es nevienu trojaani/adawari/sexdileri u.c. fignjas nenoraujos caur IE? – popapu man arii nezkaapeec nava … – tas ko nozimee ka man taga fiksi jaametaas uz firefoxu lai vareetu savus palcikus pa gaisu pameetaat?
  saak besiit jau sitie firefox murgi podaa …
  P.S. sorr protams coolynx bet kas par daudz tas par skadi

  Atbildēt
 33. coolynx

  Creator: Es savā laikā arī diezgan ilgi nespēju pāriet uz IE. Pārgāju tikai, kad parādījās IE5.0 versija, kas manu pārliecību sakāva pilnībā.
  Ja tu kādreiz iemācīsies konfigurēt Firefox vai arī tas kļūs lameriem draudzīgāks un sāksi to lietot, tad es tev šito postu degunā iebāzīšu. 😀

  Atbildēt
 34. Creator

  tai mirklii kad firefox maacees to ko man vajag (uz so briidi vinjsh nemaak ljoti daudz ko!!!) tad es arii varbuut paarieshu uz vinju – uz sho briidi vinjsh mani absoluuti un galiigi neapmierina nekaadaa konfiguraacijaa
  P.S. btw vieniigais arguments ko esmu dzirdeejis no supa mega firefox juuzeriem ir "tab browsings ir mega kuulz!" – bet mani teiksim tab browsings besii 🙂 – jo nelietoju full screen browsingu a logaa tabus browset ir murgs

  Atbildēt
 35. miers

  jautājums visiem gudrajiem UgunsLapsas slavētājiem
  1. Uz atsevišķiem datoriem (win2000) UgunsLapsa neatdzīst Javu. (Tā dēvētais ēzelītis noklusējot kustina java apletus. No lapas www.java.com šurpsūtot "Java Software for the Desktop" un istalējot neiegūstam pozitīvu efektu. Kā un kur dabūt Javu UgunsLapsai?
  2. Cītīgi lietojot UgunsLapsu atradis esmu divas lapas, kuras nefunkcionē par 100%. oto.lv, kuras neesamību var pieciest. Bet trakākais, ka unibankas ibanka jaunajā versijā nerāda svarīgu kreiso meni. Varbūt kāds šamo ir atkodsi?
  p.s. Lūdzu bez pārgudrībām, ka jālieto perekrutais Linuks 🙂

  Atbildēt
 36. mH

  pilniigi piekriitu "Creator" pirmspeedeejam postam…
  es ar jau xxx gadus visur (darbaa, maajaas, utt) lietoju IE… nekaadu probleemu… i krekus naakas mekleet un keygenus (attieciigi superpuper popupi tur tipa pilns) un visur citur vandiities… ja nav liikas rokas tad arii IE nebuus liiks…
  opera man ir uzlikta tikai taapeec ka tai ir nokonfigureets proxy… kas dazhreiz ir nepiecieshams… kautgan arii prieksh IE ir laba lieta (tiesa atsevishkji liekama) kaa "ProxyPal"… bet nu slinkums spaidiit to pogu ;)…
  IE rullee! 🙂

  Atbildēt
 37. Kaitnieks

  mH: Ne tik sen es arī tā darīju – atslēdzu aktiveksus un dzīvoju cepuri kuldams. Bet IExploreris visās lapās rādīja "This page contains ActiveX, blah blah, may not display correctly" – tas kaitināja. Es saprotu, ka varēju dabūt kaut kādus externaalos trešās partijas rīkus, kas ar to visu tiktu galā, bet neko labu neuzgāju. Nu saaku lietot FireFox no 0.7 versijas, kad viņš vairs nebija sūds. Bet tas ir gaužām subjektīvi – velti te megafani bļaustās ka FF ir uber, patiesībā tā ir un paliek gaumes lieta.

  Atbildēt
 38. mH

  to Kaitnieks (57): patiesiibaa liela dalja aktiivoX man ir enableeti un otra dalja ir uz PROMPT… un neatceros ka peedeejo meeneshu laikaa buutu maniijis to "This page lala"… viss iet ruukdams… bez gljukiem…

  Atbildēt
 39. miers

  for Kaitnieks
  Ljoti jociigi, jo pirms paaris dienaam zem pogas "GET IT NOW" ieguutaa instalācija mani sūtīja labi tālu. Šodien pēc restarta, tomēr nolēma salikt visu pa plauktiņiem.
  Paldies 🙂

  Atbildēt
 40. spynode

  un neatceros ka peedeejo meeneshu laikaa buutu maniijis to "This page lala" – normaali lapu izstradaataaji peedejajaa laikaa megjina atbriivoties no visiem IE specifiskajiem krapiem savaas lapaas un tas ir uz labu. Juus sakat, ka lietojat IE cepuri kuldami un nekaadu probleemu jums nav. Nav ad-awares, nav tizlu briidinaajumu..(labi, ka veel uz jpeg bibilioteekas exsploita neuzraavaaties) nu good for you, tikai tam bullsh*tam es nekad neticeeshu. Ja tomeer es kljuudos, tad juus esat super MS izredzeetie Neo, kuriem tie sifelji vienkaarsi neliip klaat.

  Atbildēt
 41. Mr. Skepse

  … ak, jele… tad nu arī atraduši uz kā pierādīt pārlūku labumus sliktumus…
  unibanka – popapu un javas fanātu banda
  oranžrādio – iedomīgo pāvu salidojums…

  Atbildēt
 42. D0ll

  IE jau pašas parādīšanās neesmu mīlējusi. 1990-to gadu vidū vispirms parādījās Netscape 1.0 un tikai pēc tam kaut kāds IE. Kaut kā manas vajdzības pēc interneta ļoti ilgi spēja apmierināt Netscape – kaut kur tā līdz 4.77 versijai, kam pašam instalācijas koplektā bija sava JAVA. Tikai drusku varāk nekā gadu, ar tādu zaķīgu noskaņu es biju spiesta lietot IE, jo Netscape 6 rija pārāk daudz datora atmiņas. Pēc tam nāca Mozilla – lai gan tāds lācīgs, bet tomēr ātrāks, nekā Netscape 6. Kā arī Mozilla Firefox. Tikai viena bēda ir tā, ka Java http://java.sun.com nepazīst Mozilla FF. Bet nu arī to var apiet – ja vien pietiek tā prātiņa vispirms uzlikt to lempīgo Mozillu, tad Javu un pēc tam tās Mozilla plug-in-us iekopēt FF plug-in-u dierktorijā. Un tad – atā Mozilla! Ko vēl vajag lai būtu laba dzīve Mozilla FF? Vēl no download-u lapas http://www.macromedia.com atvikt un uzlikt Flash un Shocwave plejerus. Java jau tāpat pati par sevi atjaunojās. Ne jau Mozilla FF ir stulbs – mums visiem dzīvē pārkāk bieži pietrūkst tā prātiņa un apķērības.

  Atbildēt
 43. karuuzo

  2 D0ll: Tu laikam esi nedaudz atpalikusi no dzīves. Phoneix varbūt vēl nebija tik spējīgs un bija sākumā vajadzīgs monstrīgais Mozilla. Arī pirmās Firebird versijas nedaudz pašvakas bija iestādijumos, bet Firefox jau nāca kā uzvarētājs. Kopš pēdējās kompja pārinstalēšanas (no nulles), mans kompis Mozillu vairs nav redzējis. JAVA uzlikās kā prieks, vienbrīd paralēli stāvēja 3 dažādas SUN JAVA versijas un viss rullē. Un šodienas varonis, Firefox 0.10 jau spēj pats pluginus instalē, līdzīgi kā visu mīlētais un nīstais ēzelītis. Tā kā, dzīve iet uz priekšu…
  m

  Atbildēt
 44. modzha

  Jā jā,tu nu viņš instalē pats visus pluginus,javu pats neatrada,uzinstalēju es pats,bet viņam tā nepatika vai nevarēja ieraudzīt,tā arī nevienā čatā netiku,izsviedu FF ārā un miers….varbūt ir kādi varianti….

  Atbildēt
 45. modzha

  Nu paldies par norādījumiem,uzinstalēju Java plugins un viss rulē….varbūt vēl coolynx vari dot kādus gudrus padomus,gan jau noderēs vēl kādam…..liekas ka man pagaidām patīk FF…:)

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *