Apollo RSS barotne

Pie Kristapa uzzināju, ka Apollo ir palaidis savu RSS barotni – apollo.lv RSS Barotne v0.001. Tiesa gan testa režīmā. Vismaz šodien no rīta ievērtējot tā vai nu negribēja vērties vaļā, vai arī vienkārši rādīja, ka tāda faila nav, bet fails ik pa laikam parādās.

Apollo RSS

Pagaidām lielākais novērotais trūkums, neņemot vērā paša RSS faila īslaicīgu pazušanu, ir tas, ka šobrīd tur tiek iebarota vesela ziņu jūra, kas ir ne tikai par pēdējo dienu, bet par pēdējām 3 dienām. Sanāk baigā kaudze ar nevajadzīgu informāciju. RSS galvenā ideja, manā izpratnē, ir piedāvāt svaigāko informāciju, nevis – vispār, ka tur kaut kas tajā sadaļā ir noticis pēdējo dienu laikā.

Visādi citādi jāatzīst, ka Apollo ir pirmais, no Latvijas lielāko portālu trijotnes, kas vispār ir uzsācis ieviest RSS barotni. Apsveicami.

Ja nu gadījumā kāds vēl nezināja vai arī bija palaidis garām, tad Pods.lv arī nu jau pusgadu ir sava RSS barotne. Tiem, kas nezina, kas ir RSS var palasīt rakstu Cietnī par šo tēmu.

20 thoughts on “Apollo RSS barotne

 1. Krotow

  Überportāls arvēra RSS barotni un noliecās, jo barojamo izrādījās pārāk daudz 🙂 Nekas, nekas, barojās tīri labi, tikai tiešām derēja likt pamatā šīsdienas ziņas un vēl kaut kādā veidā sastrukturēt. Kaut vai pēc Sender, liekot nosaukumā tēmu un tikai tad aiz svītras autoru vai kaut kā tā.

  Atbildēt
 2. bratello

  2 Krotow.
  RSS ir paredzēta strukturēšana ar category tegiem, autori attiecīgi iekš tega author. tālākais (kā to attēlot) jau ir atkarīgs no klienta, kas lasa to tavu RSSu.

  Atbildēt
 3. she`ka

  clnx: tas "komentāru sargs" ir ļauns, jo, ja iekomentē kaut ko iepriekšējā rakstā un tad grib jaunajā rakstā komentēt, tad šis maita neļauj… A tādu asrgu, kas sargā atsevišķo rakstu komentārus, uztaisīt nevar?

  Atbildēt
 4. coolynx

  she`ka: Nav vajadzības, jo galvenais mērķis ir apstādināt komentāru flūdus, ko šis sargs arī lieliski paveic. Vismaz pagaidām.

  Atbildēt
 5. rijīgais

  Bloglines.com ievilka 10 ziņas un pavisam normālā paskatā. Vienīgi jaunākā ziņa datēta ar "Sun, Oct 3 2004 11:01 PM".

  Atbildēt
 6. Velko

  Pēdējās 150 ziņas vienā čupā (nu labi, ir jau viņiem <category> elements) drusku tā kā par traku. Mani absolūti neinteresē, piemēram, kriminālziņas. Domāju, ka feeds uz katru sadaļu būtu ērtāks. Vai arī iespēja $_GET parametros norādīt kādas sadaļas man vajag.

  Atbildēt
 7. das killa

  to #15 tieši manas domas. Bet īstenībā neviens nav uzreiz izveidojis kaut ko perfektu, gan jau būs arī atsevišķi.
  Bet kamēr nav kāds var paskaidrot kā var sadalīt ziņas FēdDemon’ā pa kategorijām. Es mēģiņašu pats, bet ne vienmēr tas sanāks.

  Atbildēt
 8. IK

  Heh, kā nospiedu Apollo barotāju, tā paliku bez FireFokša..
  Vai nu kompīts vai links lēns, bet uzkārās FF nasmertj un pēc nokillošanas nelaida vairs defaultajā profilā iekšā – esot ‘in use’. 🙁 Nācās taisīt jaunu profailu 🙁

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *