Adobe Reader Speed-Up v1.29

Nesen pie Photoshop SpeedUp 1.00 programmas aparksta pieminēju arī tādu lietu kā PDF SpeedUp. Šoreiz gribētu piedāvāt vēl vienu līdzīgu programmu Adobe Reader Speed-Up v1.29 129KiB, kas nāk no cita izstrādātāja un prot nedaudz vairāk kā PDF SpeedUp.

Latest Changes:

* Added: It’s now possible to change the System and Common directories that ARSU uses for some of its tweaks
* Added: Preliminary support for Adobe Reader 7.0 Beta
* Added: Link to Reader in the Settings window
* Other: Updates to the manual
* Other: Minor changes

Porgramma māk gan optimizēt, gan arī savest visu kārtībā.

Adobe Reader Speed-Up v1.29

18 thoughts on “Adobe Reader Speed-Up v1.29

 1. Spameris

  Adobe Reader Speed-Up ļoti palīdz. Savādāk bez šitās programmas optimizācijām pdf faili gandriz pusminūti var vērties vaļā.

  Atbildēt
 2. taku

  Es iztieku ar 4.05. Tie kas regulāri izmanto pdf, zina, ka nopietnos nolūkos neviens netaisīs tādu, kas nav savietojams ar 4 Reader. Izmēģināju šo te – 4.05 ir ātrāks. Ja nešķiet pietiekami ātrs padzēš spraudņus un būs vēl ātrāks.

  Atbildēt
 3. Johnie

  7. strada loti labi un atri – daudz atrak par 6. versiju:) Tas pirmais softs man sacakareja kaut ieks Registry un lidz ar to nacas parlikt Acrobat Reader velreiz:( Nevienam neiesaku!

  Atbildēt
 4. Veiga

  Starp citu, vienīgais, ko dara fotožopas speedups – paarsauc "plugins" direktoriju par "_plugins", līdz ar to programma diru neatrod un neielādē. Un jēgas gandrīz nekādas.

  Atbildēt
 5. Pablo

  Zināms prieks par šo programmu jābūt katram sirdī. Dziedam dziesmas, gavilējam! Tie, kas dien dienā izmanto Adobe Reader un pievieno tai Speed-Up, gadā ieekonomē turpat trīs stundu darbu.

  Atbildēt
 6. sas

  nekaads speedup nav vajadziigs, disableeham plug-ins folderi un viss ir spiidapots :), vienkaarshi izlasiiju sho rakstu un padomaaju – sacakarees te man kaut kaads softs akrobaatu, ar ko es pelnu maizi, labaak rename plugins folder un ja gadiijumaa kaut kas buus vajadziigs no taa foldera peec 100 gadiem, buus vienkaarshi atkal jaanomaina nosaukums un voila

  Atbildēt
 7. johnie

  Nenemsu vera visadu atsaldenu meginajumus metaties ar apvainojumiem, bet gribu verst visu uzmanibu uz rakstu ieks lat.times.lv – jauna 7. versija ir stipri atraka un pec si softa nav ipasas vajadzibas.
  to coolynx: es cienu so tavu projektu, bet vai nav verts padomat par visadu sadu pokemonu nobanosanu? Citadi sak apnikt, ka tas laikam kluvis par pieradumu LV IT lapas metaties ar lamu vardiem.

  Atbildēt
 8. Pablo

  To johnie, es neiešu tevi apsaukāt ar lamu vārdiem… bet 🙂
  tas tā, bet kā zināms tad šajā rakstā ir par paātrināšnu kas atiecas arī uz lat.times minēto 7 versiju. Mēģini iedziļināties un saprast kad arī ātru versiju var paātrināt noņemot tai visādu lieku drazu, kas tev liek justies, kā "nodrātēta" datora īpašniekam.
  I pa tiem pokemoniem piebilst i ko…. Internets, vārda brīvība. Slēptas sejas, bezbailība. Dzīva realitāte….

  Atbildēt
 9. MZM

  OFT: Bļe! Atkal jau smtp1.apollo.lv iekļuvuši SORBS listē! SPF ieviešanās neļauj izmantot personīgo SMTP serveri. Sucks.

  Atbildēt
 10. Niknz

  OFftopic maybe: Tas Adobe Reader 6 tika izmests miskastē, jo tas mēsls neprot drukāt; nav pieejama vairs fīča – print as image – , un defaultā tā nav ieķeksēta. Risinājums – liekam atpakaļ veco Acrobat Reader 5.01 un drukājam kā sirds vēlas, plus arī ātrāks gan installs, gan darbībā. Morāle – nav tie jaunie mēsli vajadzīgi ne tas 6, un man liekas tikpat labi arī 7.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *