Photoshop SpeedUp 1.00

Kaut kad pēc Adobe Reader iznākšanas parādījās, vai arī vienkārši uz to laiku kļuva populāra, bezmaksas programmiņa PDF SpeedUp, kas piedāvā iespēju izņemt visas nevajadzīgās lietas no smagnējā Readera un ielādēt tikai minimālo paku kā rezultātā viss pasākums ielādējas daudz ātrāk. Principā tas ir pateicoties Adobes centieniem sabāzt visādu figņu PDF failu lasītājā, lai gala lietotājs ar vājāku kasti varētu vienkārši atšauties.

Līdzīga problēma ir arī ar pēdējām Adobe Photoshop versijām, kas kopš Photoshop 5.5 laikiem ir kļuvušas diezgan smagas. Tā pati kompānija, kas piedāvā pieslīpēt Adobe Readeri, piedāvā arī līdzīgas darbības izveikt ar Photoshop.

Jāatzīst gan, ka pie Photoshop 5.5 ķerties klāt nav jēgas, jo tas tāpat ir gana ātrs, bet par jaunākām versijām pagaidām nemāku teikt. Izskatās tas ķēms šādi.

Features:

Free Photoshop Tweak Utility for Adobe Photoshop version 4 through 8
Enable or disable the plug-ins as needed
Do not load Adobe fonts CMap and Base
Do not load Photoshop Presets
Optimize and reset Maximum Memory Usage
Restore to original settings with a click of the Restore button at any time

Ja ir vēlme, tad var arī notestēt šo bezmaksas Photoshop tjūnotāju Photoshop SpeedUp 1.00 316KiB.

18 thoughts on “Photoshop SpeedUp 1.00

 1. !ob

  Šķiet noticis pārpratums kam un kādiem mērķiem nepieciešama šī aplikācija ar visām tās iespējām, ja parādās tādi rīki.

  Atbildēt
 2. Paligs

  Par Photoshop piekrītu, bet Adobe Reader gan varēja būt krietni vieglāks. Pluginus būtu jāielādē pēc vajadzības, atkarībā, ko prasa atveramais dokuments, nevis salādēt visu pēc kārtas programmai startējoties. Tas tāds neprofesionālais lietotāja viedoklis 🙂

  Atbildēt
 3. mr_serge

  Šis rīks katrā ziņā nav nekāds jaunums. Priekš Photoshop jau sen ir sataisīti visādi rīki, kas ļauj atslēgt nevajadzīgos filtrus pie ielādes un galu galā arī pašam Photoshop izbraucot cauri konfigurācijai, ja cilvēks kaut cik saprot, ko šī programma dara, var nokonfigurēt pietiekami ātru ielādi un efektīvu resursu patēriņu uz dažādām platformām.
  Ja nu ir jārunā par vecākiem dzelžiem uz kuriem neiet, teiksim PS CS, tad nu lūdzu atvainojiet, bet tas ir tikpat perversi, kā uz 386 dzelža WinXP mēģināt uzlikt…

  Atbildēt
 4. Fatalis

  Pievienojos !ob aizdomām. Galu galā, cilvēki maksā simtiem naudiņas tieši par visām tām iespējām, un, ja tās viņiem nevajag, lieto kaut ko citu — kaut vai Adobe Elements vai bezmaksas PSP/Gimp. Bet Acrobat Reader gan, nav vārdam vietas, cik bezdievīgi ir uzpūsts. 🙂
  Jā, un tādi lietas kā "Optimize and reset Maximum Memory Usage", nezinot detaļas, man stipri atgādina visus tos brīnumlīdzekļus, kas "optimizēs un sakārtos" (RAM-u, registry, HDD — jebko), lai iegūtu ultra-mega-ātrumu, bet patiesībā dod vienīgi tādu kā placebo efektu naiviem cilvēkiem un vieglu naudu pārdevējiem.

  Atbildēt
 5. Dreef

  Nu tipa visu šo var izdarīt arī pats ar rociņām, tikai tas viss ir daudz neparocīgāk un nav tik ērti ;-). Arī to pašu "Optimize and reset Maximum Memory Usage", vai "Maximum memory used by Photoshop" ir pashā Photoshop zem Preferences/Memory & Image Cache. Man tipa arī jau bija uzlikts vairāk – 80%.

  Atbildēt
 6. noisex

  ownojiet labakus dzelzzus, faktiski ar PS ir ta, jo vairak RAM, jo labak, imho ja ir ram>1Gb, nekadu problemu :), piekam ka jau daudzi raxtija, nedaudz pakonfigurejot pashu PS, ir iespejams panakt atraku darbibu, bet nu kursh tad lasa PS biezu-biezo dokumentaciju :). ta kaa stradaju ar ps ikdienaa, tad nu ir zinami daudzi tips&tricks 😛 bet taa maybe kadam shads softs varetu ari noderet.

  Atbildēt
 7. Ginc

  Piekrītu noisex un www. Vienīgais, ka dokumentācijas gan der šad tad palasīt- vismaz kaut kādas atvieglinātās versijas 🙂

  Atbildēt
 8. Didulis

  Es tieši šī iemesla dēļ atteicos no Adobe Photošop un saaku lietot līdzvērtīgu, bet nedaudz vieglāku un ātrāku alternatīvu – GIMP 2. Vismaz man patīk un zinu, ka daudzi tūlīt metīsies no***st manu viedokli.

  Atbildēt
 9. mr_serge

  Iztiksim bez rupjībām. Bet alternatīva Photoshop diemžēl ir tikai iedomāta… Tas pats attiecās arī or Corel Photopaint, ne tikai uz Gimp. Nu nevari tu sakarīgi šīs programmas piedzīt tādam darbam, lai varētu bildes apstrādāt ne tikai savai mājaslapai, bet arī nopietniem drukas darbiem. Tur jau ir arī šī būtiskā atšķirība – pikseļus zīmēt var arī iekš Paint, bet nopietniem darbiem Photoshop būs nepieciešams un pagaidām sakarīgas alternatīvas nav izgudrotas…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *