Baltijas telekomunikācijām veltīts blogs

Dienas biznesa žurnālists, Juris Kaža, joka pēc ir atvēris blogu, kas apskata ar Latviju un Baltijas valstīm saistītos jautājumus telekomunikāciju jomā. Lai arī blogs ir angļu valodā, tomēr domāju, ka patiesos interesentus tas nespēs apturēt. Te neliels izrāvums no viena ieraksta, kas skar nesen apspriesto tēmu par WiMax.

Melngailis has already declared to this blogger (in my capacity as a reporter with the Latvian language business daily Dienas bizness) that he wants to steer Lattelekom into such new waters as digital cable television, WiMax and content provision over the internet and for mobile phones.

Varētu būt interesants informācijas gūšanas avots par doto tēmu.

10 thoughts on “Baltijas telekomunikācijām veltīts blogs

 1. vigants

  … es tik interesējos…
  man ir ko stāstīt, vairāk gan jaunumi un tendences sakarā ar offisu telekomunikāciju aparatūru!
  🙂

  Atbildēt
 2. hvz

  Ko tik kaža nav savā laikā samuldējis 🙂
  Un lattelekoms tāpat 🙂
  Jau pirms paša mDSL palaišanas, šie kaut ko muldēja par digitālo kontentu – filmām, mūziku un citu crapu priekš mājas useriem on demand.
  Nu nespīd tas on demand! Pārāk augstas prasības pret dzelžiem un trafiku, lai tas jebkad atmaksātos.

  Atbildēt
 3. Kaža pats

  Lieta tāda, ka rakstot latviešu valodā var sanākt nepatikšanas ar DB, kādēļ nepaužu savas nejaušās un pussakarīgās pārdomas viņiem u.tml. Turklāt avīzei nav izteikts IT & T profils un šīs lietas ir jāskaidro tā «lai pat Ķencis to saprastu». Pats to Ķenci piesaucu vaicājot, kam tad jāsaprot materiāli par IT, ne jau Ķencim. Izrādās gan.
  Hvz: dzelžu jaudas/cenas izmēri mainās. Cik sen vēl Ghz bija sapnis. Attīstas arī kompresija. Būs pēc laika video pēc pieprasījuma.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *