Thunderbird 0.8

Kopā ar Firefox 1.0PR iznāca arī Thunderbird 0.8 versija. No jaunajām iespējām kā viens no būtiskākajiem tiek uzsvērts kopējais inbox kā arī RSS integrācija.

Thunderbird

Mozilla Thunderbird 0.8 has just been released! This latest milestone adds a frequently requested feature: support for filtering all POP mail into a Global Inbox under Local Folders. In addition, this release sees the debut of Thunderbird’s support for RSS and Atom feeds. Users can set up an RSS News & Blogs account (from File > New > Account…) and then subscribe to feeds from their favourite news sites and weblogs. Each feed appears as a folder with each individual item appearing as a message.

Lejupielāde:
Thunderbird Setup 0.8 Windows 5 912KiB
Thunderbird 0.8 Linux 10 144KiB

60 thoughts on “Thunderbird 0.8

 1. arnico

  Un es tieši šodien paargāju apakaļ uz The Bat 🙂
  Kādu laiku baigi fanoju par Thunderbirdu, bet kad šodien pēc cītīgas mailu browseeshanas un failu seivošanas no mailiem, paskatījos System Procesos….tad mani aplaimoja skatas, ka viņa process tā smuki ir aizņēmis 56 megus 😀
  Liels paklanījienc protams Thunderbirdam par labajām fīčām, bet man tomer patīk lietas kas tik traki neuzbarojas 🙂

  Atbildēt
 2. bush

  arnico : palasījos tavu blogu. un jāsaka, ka avant browser ir tas pats internet explorer tikai apkrauts ar fīčām. tākā faktiski tas nozīmē, ka tu tā vai šā lietojot ab, lieto ie.

  Atbildēt
 3. papuass

  Es no The Bat! veiksmīgi pārmigrēju pie kādas 0.6 versijas un nemaz nenožēloju. Par tiem ~50MB īpaši nesatraucos, kopš kompim parādījās 640 MB RAM :-). Nekāda stresa nav. Paralēli strādājam Fotošopā, Firefoxī, Thunderbirdā un vēl spēlējam Championship Manager. Stresa nav 😉

  Atbildēt
 4. arnico

  faker : bet principi ir dārgi 🙂
  P.S
  alus ir vēl lēts, bet katru dienu dzerot vienalga tā tava alga kaukur aiziet?! 🙂

  Atbildēt
 5. FaLcoN

  uzliekot Thunderbird 0.8 uz 0.7.3, man meili nepazudīs un citas nepatikšanas neradīsies?
  Jau sākotnēji man nepatika, ka katram meilam ir atsevišķs inbox, jo šķirošanu varēja lietotāju ziņā atstāt :/

  Atbildēt
 6. Aidus

  Vienreiz man sanāca hotmail accountu iebāzt iekš šo zvēru bet es aizmirsu kādi bij tie pop … serveri hotmailam. Moš kāc var palīdzēt?

  Atbildēt
 7. Aidus

  2 Emlz
  Nezinu kaadaa sakaraa tu iegruudi to linku, bet ja neesi pamaniijis hotmail lapaa jau sen viss ir mainiijies.
  2) Tos Incomming un Outgoing serverus taa arii neatradu

  Atbildēt
 8. Andris

  ar ko Thunderbird 0.8 ir labaaks par thebat? Redzu te daudzi no TheBat paarmetas uz Thunderbird, varbut man ar vajadzeetu …?

  Atbildēt
 9. napalmEye

  Thunderbird ir tik tiešām ‘bezmaksas’, visas pārējās atšķirības/līdzības ir subjektīvas, tā kā vienīgais reālais ieguvums būs tīra sirdsapziņa, ka nelieto zagto softu 😉

  Atbildēt
 10. arnico

  Jā vispār 😀 ko te daudz strīdēties , ņemam un lietojam visi MS Outluku, būs vismaz jautrība ar vīrusu ķeršanu :))

  Atbildēt
 11. Ati

  Jā vispār 😀 ko te daudz strīdēties , ņemam un lietojam visi MS Outluku, būs vismaz jautrība ar vīrusu ķeršanu :))

  a vēl mūsdienās atrodas tādi kas nelieto antivīrusu???

  Atbildēt
 12. arnico

  a vēl mūsdienās atrodas tādi kas nelieto antivīrusu???

  Zini īstenībā, gadās gan 😀 un pat diezgan lielos daudzumos 🙂

  Atbildēt
 13. arnico

  Lai kā arī Windows sux, tomēr vairums viņu joprojām lietojam 🙂 ieskaitot mani 🙂 visus softus viņam gan es labprātāk lietoju ne M$ 🙂

  Atbildēt
 14. Aidus

  Da biju atradis bet man karoch bij formac un tagad neko neatceros:) Tipa neiedomaajos par to ka vareetu neatrast tos Incomming un Outgoing baa.

  Atbildēt
 15. Aidus

  PS. Nau tādas OS kas suxx ir tikai lietotāji ar līkām rokām un viss. Prosta sekretārei ar XP pilnībā pietiek un nau ko te Linuxistiem plātīties jo lielākā daļa nau spējīgi iekš citu OS kā tikai Windows strādāt.

  Atbildēt
 16. Delfins

  ap,
  TB glabaa meilus mbox formaataa, tas nozime to ka visi attach & maila teksti glabajas vienaa failaa, un peec RFC – attachments ir tikai nelaimiigs headers.
  priekshkam vinjus glabaat atsevishki ? aizej uz konkreetu meilu, un uztaisi Attachments -> Save All (vienam meilam )

  Atbildēt
 17. janka

  Nezinu cik citiem šī fīča ir noderīga, bet iespēja darbināt TB no USB Memory Stick vienkārši SPAARDA! Jebkurā vietā, kur ir PC varu pierubīt savu flash karti un nočekot mailu. Nesaku, ka webbased interfeiss sūkā, bet man organizēt mailu ar softa palīdzību var daudz ātrāk un ērtāk. Easy =)

  Atbildēt
 18. karuuzo

  Es arī piekdien tikšu "pārmigrēts" uz Lotus Notīm, gan jau ka padalīšos ar iespaidiem 😉 Tagad ir tādas divdomīgas sajūtas, no vienas puses ir pierasts pie Outgļuka, no otras gribās kaut ko pamainīt.
  m
  PS. Migrēšana notiks "brīvprātīgi", tāpēc komentāri par meilera izvēli ir lieki :/

  Atbildēt
 19. Krotow

  Nupat nomainīju TB 0.73 uz 0.8. Izskatās, ka uzlabojumi ir. Ar manām megabaitīgajām pastmiskastēm darbojas manāmi ātrāk, jau pēc nosacījuma iekļauti Compact Folders visiem folderiem, Contacts Sidebar un Quote Colors (0.73 jamie bija jāliek kā paplašinājumi). Ja vēl pieliek Sunbird (mozilla kalendārs), tad gandrīz vai Outlook sanāk 🙂 Tik tālu par patīkamo. Atklājās gļuks saistībā ar "Global Inbox" – Local Folders direktorija, ko jamais izmanto, šobrīd var atrasties tikai lietotāja profilā zem Thunderbird<TB profils>MailLocal Folders. Ne caur TB uzstādījumiem ne pa tiešo labojot prefs.js, jamo izmainīt uz kopīgo diru (ko man kopējai pasta miskastei lieto Win2K un Linux) nav iespējams – pēc palaišanas no jauna TB spītīgi lien uz savu defaulto vietu. Tāpēc pagaidām aizsūtīju bugreportu TB autoriem un atstāju savus mailus zem akounta foldera – to vismaz ir iespējams norādīt atsevišķi 🙂
  2 karuuzo: Pirms 4 gadiem notis tiešām bija baigais gļuks. Un tagad, kā stāsta, nekas pārāk neesot mainījies. Jūtu mums abiem līdz (kā zini, man tas pats stāv priekšā), pie kam bez variantiem :(((

  Atbildēt
 20. Dr

  me nelieto antivirusus… principaa un vispaar… un nekas traks nav NEKAD noticies… nu jau akuraat gadus kaadus… uh… padsmit. windows

  Atbildēt
 21. Smilgs

  Pirms 4 gadiem droši vien tā bija LN5.0kautkas versija, maibe arī gļukoja, taču ja izmanto kopā ar Domino mailserveri, tad neko labāku atrast nav izdevies vismaz man 🙂

  Atbildēt
 22. bubu

  LN kā pasta programmu ir jēga izmantot vienīgi tad, ja jālieto Notis darba vajadzībām, vai arī pašam Designerī kautkas jāveido. Citādi tam jēgu neredzu.

  Atbildēt
 23. Krotow

  Ja tas no manis būtu atkarīgs, es pat nesāktu domāt par to, vai izmantot notes vai nē. Diemžēl tas ir rīkojums "no augšas", kas nav apstrīdams. Tā ka nāksies darba pastu izmantot darbam un visam pārējam lietot "malējās" pastkastes tipa "inbox.lv" 🙂 Un vēl derētu kaut kāds systrejā sēdošs utilis, kas aizņem maz atmiņas un laiku pa laikam čeko "nošu" pastkasti, lai tā lielā qaqa patstāvīgi nav jātur atvērta.

  Atbildēt
 24. Smilgs

  Ak mans dievs, kādi jūs visi esat āpši, par notīm runājot ja Tev krotow, būs darbā Domino Server tad par nekādu čeckošanu varēsi nepiedomāt, jo tas viss ir iekšā notīs.

  Atbildēt
 25. Smilgs

  Krotow: A kas, tās qaqas serveris neatbalsta popu vai imapu?

  i pop3, i imapu atbalsta, pie tam arī to pašu outgļuku var pieslēgt

  Atbildēt
 26. Budzis

  Līdz šim besīja ārā, ka nevarēja meklēt meilus pēc fragmenta saturā. Vai tagad tas ir uztaisīts un strādā arī tad, ja pastkaste ir >100MB?

  Atbildēt
 27. Krotow

  Zinu, ka jamais tur arī POP un IMAP un tai sakarā arī ievācu ziņas. Diemžēl… koroče nebūšot atļauti ne viens ne otrs, tikai pašas notes – tādas esot prasības no augšas 8E Anyway darba pastu jau esmu norakstījis un "pārējai sarakstei" paldies dievam, havoju vēl pāris daudzmaz sakarīgas pastkastes 🙂 Tagad vienīgi nāksies izčekot vietas, uz kurām man darba pasts pierakstīts un pārrakstīt uz pareizām adresēm. Plus viena patīkama ziņa, kas man jau ir būtiski – nošu klients uz pingvīna tīri labi skrien zem Wine 🙂

  Atbildēt
 28. ns

  maybe kāds var palīdzēt – uzliku 0.8 versiju un sākās problēmas – nevar palaist to putnu, jo šis nobļaujās, ka instalācijas nav pabeigts. un tāpat ari pēc reboota. uzliekot 0.73 atpakaļ, viss iet… idejas?

  Atbildēt
 29. JJ_Dilan

  Neesmu lietojis TB, gribeeju jautaat – Global Inbox noziimee, ka inbox kasti var apluukot vairaaki lietotaaji no vairaakiem kompjiem?

  Atbildēt
 30. neo

  Global Inbox noziimee, ka ja tev ir vairaaki POP3 meilu, kurus paarbaudi ar Thunderbird, tad visi meili tiek likti vienaa folderii "Inbox" nevis kaa tas bija kaadreiz, kad bija vairaaki folderi inbox, piem. inbox of server 1., inbox of server 2 utt. Global Inbox itkaa atvieglo to padariishanu darbojoties ar vairaakiem meilim, lai gan man ir labi arii taa kaa bija, pie tam visi meili, kurus lasu ar Thunderbird ir IMAP formaa un ar tiem Global Inbox nedarbojas.

  Atbildēt
 31. Krotow

  Pamanīju veco tredu… Pagājuši 12 gadi, tagad pasta klientam 56 MB apēsta RAM tāds sīkums vien ir 🙂 Un Chrome pārlūks ar 5 atvērtiem tabiem noēd 2 GB un pat nenošķaudās.

  Atbildēt
  1. Denijs

   Jā tagad pat pasta programma spēj apēst vairāk par 512mb ,ja epasts vairāk par 10 000 vēstulēm
   ,bet 2004 gada lielāka daļa cilvēku bija tikai 512mb reti kuram bija 1024mb (1GB) vai 2048mb (2GB ) operatīvā atmiņa ,bet tagad jau norma ir vismaz 4GB ,janepat visi 8GB

   Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *