Firefox 1.0 Preview Release

Top ziņa visiem Firefox lietotājiem ir jaunā Firefox 1.0 Preview Release versija. Šī gan vēl nav ilgi gaidītā 1.0 fināla versija, bet pāriešanai no 0.9.3 būs tieši laikā. Pēdējo dienu testos ar 1.0PRrc versiju nekādas nopietnas kļūdas neatradu.

Firefox - The Browser, Reloaded

Vienīgi pārejot uz jauno versiju jāņem vērā tas fakts, ka viņi tur kārtējo reizi ir sačakarējuši paplašinājumus un vecie var arī neiet. Laika trūkuma dēļ neiedziļināšos izmaiņu sarakstā, jo principā jau esmu aprakstījis to iepriekš. Katram gadījumam ieteiktu saglabāt profilu direktoriju.

Starp citu, ar šo versiju strādās arī daudzi gļukainie Microsoft Internet Explorer only projekti, jo ir integrēts document.all atbalsts.

Lejupielāde:
Firefox 1.0PR Setup Windows 4 644KiB
Firefox 1.0PR Install Linux 8 300KiB

43 thoughts on “Firefox 1.0 Preview Release

 1. bush

  ar paplašinājumiem var tikt galā ierakstos adresu laukā about:config , tur sameklējot extensions.lastAppVersion un nomainot tur vērtību uz 0.9 . bet citādi visam vajadzētu strādāt uz labi, un paši extensions jau tāpat tiek visai dedzīgi atjaunināti priekš pr versijas, takā problēmu būs vēl mazāk.

  Atbildēt
 2. bubu

  Extensioni īpaši nav sačakarēti. Vienkārši katra extensiona install.rdf failā ir norādīta max versija, ko šis supportē. Un visbiežāk tur ir 0.9+. Piemēram ar WebDeveloper, LiveHTTPHeaders un MinimizeToTray extensioniem. Es tur palaboju to ciparu uz 0.10 un viss ok, aizgāja visi extensioni ar jauno 1PR

  Atbildēt
 3. Chepa

  Hee, Java tok taga normaali straadaa ((:
  Biku shaadi taadi gljuki jau ir, bet vismaz ir iespeejams lietot piegaadaataaju webus, kurus ieprieksh naacaas ar IE browseet…

  Atbildēt
 4. Chepa

  Eee, pamaniiju veelvienu ieziimi. Ar peles rulliiti spiezhot uz linka – kaa parasti webs taisaas valjaa jaunaa TABaa, ieprieksh jams uz jamo arii paarvietojaas, bet tagad paliek esoshajaa webaa un tikai taa – pakluso atver jaunu TAB-u ((:

  Atbildēt
 5. coolynx

  Chepa: Tas bija visu laiku. Vienkārši tagad kā noklusēto ielikuši "pareizo" variantu kā to visi dara. 🙂
  Atrast var Advanced – Browsing – otrais ķeksis…

  Atbildēt
 6. Papuass

  Man patīk jaunā extensions sistēma – automātiskie updeiti un citas lietas. Find toolbars ir labs. Īsāk sakot, viss ir labi 🙂

  Atbildēt
 7. Emlz

  2 sheka
  A mani vinsh paspeeja iepriecinaat, kaa reiz vakar baigi njeemos ar searchu, un shitais varinats nu ir krietni eertaaks

  Atbildēt
 8. Knagis

  Suxo šitas FF!!! Iepriekš stabili zināju, ka, ja eksistē document.all, tad tas ir Internet Explorer vai Opera (kuru man vienkaarshi bija piekaast). A tagadās normāli nočekot pret Gecko būs jālien iekšā navigator.userAgent … Un tā kā šitie visi UserAgent-i ir maināmi, tad tas man nešķiet labākais variants. Šitas document.all atbalsts būs miets ar diviem galiem, jo pēdējā laikā bieži manīts, ka tieši pēc tā pārbauda IE/ne-IE (kā to darīju es).

  Atbildēt
 9. coolynx

  Knagis: Būs iemesls beidzot sākt lietot standarta paņēmienus ar getElementbyId. Cik tad var Microsoftam pakaļu laizīt. 😉

  Atbildēt
 10. Pablo 118

  Labi ka es sēžu uz Operas. Bet tas tā. Prieks noskatīties, kā visi kas cīnās par to ka FF ir labākais, tagad katrs atrod vienu gļuku. Bet No ortas Puses arī mani dīda drebulis, kad Operai iznāk jaunā versija. Pētu un ņemos :). Super, labi ka dzīvē ir browseri un tie kas viņus ražo. Lai labiem browseriem iet labi un sliktiem browseriem iet slikti.

  Atbildēt
 11. redbox

  Nav briesmīga nekā. Viss ir labi, vienīgā ķibele, ko pamanīju bija ar TVNet, bet citas lapas gāja normāli arī bez flash playera. Droši var likt virsū.

  Atbildēt
 12. ulzha

  Knaģis, šitā… "jālaiza"…
  <script>
  i s_ie = false;
  </script>
  <!–[if ie]>
  <script>
  is_ie = true;
  </script>
  <![endif]–>

  Atbildēt
 13. arteck

  Kaut kas nav tā. Uzliku un tad sekoja brīnumi. Pats Firefox logs atveras, bet tad sākas jocīgas lietas. Piemēram, uzspiežu uz Tools, izvēlne izbrauc, taču pēc tam, spiežot uz kādas no pogas (piem. Extensions), nekas nenotiek. Tas pats ar Bookmark’iem + ierakstot address bar’ā kādu adresi un piespiežot Enter, nekas nenotiek. Nonesu, uzliku pa jaunu – tas pats. Neviens cits ar šitādu prikolu nav saskāries?

  Atbildēt
 14. mr_serge

  Darbā jau paguvu uzlikt, šeku reku tūlīt arī mājās būs lejuplādējies. Tiešām fantastiski laba versija. Strādā daudz labāk un tā kā man paralēli ir jāstrādā ar vairākām atmiņu "rijošām" programmām, tad esmu starā par to, ka optimizēta ir operatīvās atmiņas patērēšana. Tagad tiešam ne tikai ērts, bet arī ātrs tīmekļa pārlūks!!! Super. Ceru, ka galaversijā būs vēl vairāk labu lietu.

  Atbildēt
 15. Jorsh

  Lai gan iepriekš biju mēģinājis FF (0.93), tomēr kaut kā neiepatikās. Tagad uzliku vēlreiz – nu manta! 🙂 Pie šī arī palikšu… Jau uzliku arī kā defaulto browseri… 🙂

  Atbildēt
 16. karuuzo

  www.vid.lv izlikuši veidlapu sagataves priekš OO. Prieks, ka kāds kaut ko reāli dara lietas labā, ne tikai bļauj, ka nevar (ar domu, bez M$). Diez cik laika vajadzēs, lai www.vid.gov.lv to ieliktu? Laikam ļoti daudz…
  m

  Atbildēt
 17. jax

  Nu, nekaada vaina shitai prewiev versijai nav. Man visu laiku bija vecaa 0.9.3. versija, bet shii jaunaa versija ir atraaka nekaa vecaa. Cerams, ka pilnaa versija bus veel labaaka.
  P.s. Ar tvnet.lv viss kaartiibaa.. Vieniigi biju pieradis pie taa CTRL+Y un tagad ir CTRL+j, bet gan jau…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *