The Bat! 3.0

The Bat!LongT informēja par to, ka šodien ir iznākusi jauna The Bat! 3.0 versija, norādot uz netz.ru lapu.

Jāatzīst, ka kaut kā nepierasti ātri nomainījās versija. Nepierasti tāpēc, ka Ritlabs vīri ir slaveni ar savām neskaitāmām apakšversijām un versiju pirmie cipari mainās labi, ja reizi pāris gados. Ņemot vērā visu iepriekš minēto tik būtiskai versiju maiņai būtu jābūt kaut kā pamatotai. Izskatās, ka tas ir vienkārši mārketinga triks , jo versiju izmaiņu saraksts nav liels, bet izstrādātāju lapā šī versija tiek celta debesīs, uzskaitot visas 2.x versijai piemītošās iespējas.

[-] (# 0002029) with GnuPG showed The asked! no verifications for marked and/or coded Message on.
[-] errors in the BayesIt a Plugin
[-] some storage errors
[-] AVs were settled
[-] Glyph referred discrepancies
[-] other inconsistencies

Domāju, ka ar šo gājienu viņi vienkārši cenšās nopārdot jaunas licences. Bet nu testējiet. Varbūt, ka ir labs.

Lejupielādei tiek piedāvātas divas versijas, kas ir sapakotas ar Windows Installer (.msi) – Home un Professional. It kā atšķirās tikai ar to, ka Pro versija ir 4MiB smagāka un tajā ir iekļauts valodu modulis. Protams, ka tajā nav latviešu valodas, jo, kas gan to tur būtu licis. Tā kā jēgas no tās Pro nav nekādas. Liekam The Bat! 3.0 Home 4 064KiB versiju.

15 thoughts on “The Bat! 3.0

  1. bush

    visur cilvēki brēc, ka ritlabs ir nelieši, jo iekš 2. versijas apsolīja daudz fīču, kas tā arī netika iekļautas, bet uzreiz izlaiž 3. versiju, lai piespiestu paarreģistrēties. fuj batam

    Atbildēt
  2. Araabs

    Viss jau būtu labi, ja tik viņš prastu latviski lasīt un rakstīt. Šausmīgi besī, ka pazūd garumzīmes!!! Īsāk sakot – mēsls.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *