Microsoft jaunie produkti

Pirms kāda laika lasīju par to, ka Microsoft uzlabos iebūvēto Windows meklētāju tā, lai tas spētu meklēt vienlīdz labi gan internetā, gan arī datorā. Ir pienākusi tā diena, kad Microsoft jau demonstrē savu jauno meklētāju.

In a demonstration, Mehdie typed search terms into a prototype version of MSN Toolbar, which runs as an add-on to the Internet Explorer browser.

Search results, such as e-mail, e-mail attachments, pictures and documents, were also returned nearly instantaneously. Results from the Web for the same search terms were displayed on a separate pane to the right.

Lai pilnveidotu Windows sistēmu un turpmāk cīnītos ar neskaitāmiem drošības caurumiem, Microsoft turpina strādāt pie dažādiem uzlabojumiem. Viens no virzieniem ir antivīruss. Pēc nostāstiem, Microsoft antivīrusa alfa versijas testi jau ir sākušies.

They claim the antivirus software works as a “behavior blocker” that monitors different events and actions on computers. If the event or action is typical of virus or is harmful, it will be prevented.

Behavior blockers do not use code signatures like traditional scanner-based antivirus programs, so they may be able to protect against new types of viruses without being updated–an important consideration for Microsoft.

15 thoughts on “Microsoft jaunie produkti

 1. koko

  Nu cepuri nost… cik noprotu, tad tam AV būtu jābūt integrētam iekš windas… Ja tas tā, tad ir pa kedu, kaut gan būs brēka tad tā pat kā ar mediapleijeri. lasījis sīkāk neesmu, bet nu ja tomēr šie taisa komerciālu versiju, tad akal būs sūdīgi… es jau to nelietos 🙂

  Atbildēt
 2. menca

  man nezkāpēc laika gaitā izveidojusies alerģija uz burtu salikumu MSN… 😉 jo parasti bezmazavai jalaiz registry search uz šadu un līdzīgam kombinacijām un visu atrasto naxx

  Atbildēt
 3. Kaklz

  Vai tik tas maģiskais antivīruss nebūs ar rokām atkal jāravē ārā? Ja jau reiz viņi neļaus programmām darīt "sliktās darbības", tad attiecīgi liela daļa no pašu rakstītajiem bat failiem un mazajiem softiņiem, kas paveic melno darbu varētu tikt bloķēti.
  Iespējams, ka vidējam windows lietotājam gan antivīruss, gan maģiskā MSN rīku josla būs derīga, taču pieredzējušākiem cilvēkiem tas viss kārtējo reizi būs lieks. Tā teikt, gribēsi lietot MSN rīku joslu un meklēt savus e-pastus, būs jālieto Outlook express. Gribēsi vēl kaut ko sameklēt, nāksies lietot nākamo MS produktu. Un tā līdz bezgalībai.

  Atbildēt
 4. Muudzis

  Kaklz, tāda jau arī ir viņu doma, lai tu pirktu lietotu TIKAI viņu taisīto softu. OpenOffice droši vien tiks bloķēts, jo izpildīs "aizliegtu darbību" – patvaļīgi vērs vaļā MSoffice failus. Jebkurš alternatīvais web browseris tiks bloķēts, jo tas darbosies internetā – tā taču ir viena bīstama darbība. Un tā tālāk 🙂
  P.S. Kaut kā man te pēdējās dienās atkal tikai pesimistiskas prognozes…

  Atbildēt
 5. bubu

  Behavior blockers do not use code signatures like traditional scanner-based antivirus programs, so they may be able to protect against new types of viruses without being updated–an important consideration for Microsoft

  Kas tur tik important? Vai tad heuristic-scan citos AV neeksistē?

  Atbildēt
 6. Knagis

  bubu, heuristic-scan arī notiekas paarbaudot failus, bet šitas te skanēs darbības uz datora, nevis konkrētus failus, vismaz tā es to sapratu.
  starp citu, es domāju, ka tas searč gan jau būs uztaisīts tā, ka citi maileri varēs piesaistīties tam, piemēram, kaut kur piereģistrējot savus dll…

  Atbildēt
 7. CAP

  Principaa sen jau MS pazinjoja, ka MA buus komercprodukts un nebuus iekljauts Win by default… taa kaa.. nekaadas tiesas praavas nebuus (varbuut i buus, bet ne pa sho teemu)… un citi antiviirusu izstraadaataaji sho soli ir apsveikushi, kaa godiigu konkurenci… exz….
  P.S. Lietoju win kopsh win2.0 ;P taa kaa i nemaz netaisos ko citu lietot, ….
  Kaa mail klientu lietoju Thunderbird kopsh 0.2 versijas 🙂
  Browseri.. pamataa IE…. reizeem, paarsvaraa ibankai lietoju firefox…
  Katrai kompaanijai ir "labie" un "sliktie" produkti….
  P.S. Par gaumi nestriidaas :)))

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *