Yahoo un Hotmail bloķē Gmail pastu

Gmail Jautrības ap Gmail turpinās. Šoreiz izcēlās Hotmail, Yahoo un citi lielie IPS, kas, pēc Slašdotā publicētās informācijas, bloķē sūtījumus no Gmail. Tajā skaitā arī pēdējā laikā tik populāros ielūgumus saņemt bezmaksas kontu Gmail e-pasta servisā. Gmail ir vēl neatvēries potenciāli spēcīgākais bezmaksas e-pasta serviss, bet lielie IPS to jau sāk spārdīt, kamēr tas vēl ir maziņš?

You know, this is really getting blown out of proportion. I sent a few invites to Hotmail; they were bounced. I asked if anyone else had the same problems, a few people had, but most people said they could send to Hotmail just fine. The big story? There isn’t one, as far as I can tell. If Hotmail is blocking Gmail invites, they aren’t doing it on a widespread basis.

23 thoughts on “Yahoo un Hotmail bloķē Gmail pastu

 1. Jorsh

  Bet kad īsti tas Gmail atversies vaļā tā ka brīvi varēšu aiziet un piereģistrēt accountu? Baigais zvers solās būt – 1 GB (!!!!) vieta vēstulēm!

  Atbildēt
 2. koks

  tā kā manu e-pasta apjomu ierobeži vienīgi cietā diska platība, tad drusku pie pakaļas šis visnotaļ labais gmail – it sevisķi ja vienkāršiem mirstīgajiem nav pieejams.
  Kad iedos nogaršot, tad arī raudāšu par ips nekrietnībām.

  Atbildēt
 3. Kaitnieks

  Nu parasts tas GMail web pasta serviss. Caur pop lasīt nevaru un, pats bēdīgākais, nevaru arī atrast iespēju paaradresēt vēstules uz citu pasta adresi.
  Kāds ir izkodis, priekš kam tie "labels" domāti?

  Atbildēt
 4. laacz

  Kaitnieks: labels ir domāti kā virtuālie folderi, marķējums. Faktiski, tie ir custom flagi, kurus piešķir vēstulēm. Vēstuļu grupas, ja vēlies 😉

  Atbildēt
 5. bush

  microsoft paarstāvji apgalvo, ka msn/hotmail pastu no gmail uztver, kā jebkuru parastu pastu. viss, ko es no gmail esmu sūtījis, ir jauki un omulīgi vienmēr aizgājis uz hotmail/msn

  Atbildēt
 6. rem

  kārtējais poda sviests, kas prosto pārpublicēts no citurienes, nenočekojot sources un cik ļoti var tam ticēt. pie tam diezgan pretrunīgi uzrakstīts.
  diezgan atbilstoši vārdam "pods". es pat teiktu publiskais.
  sorry par publisko caureju, negribu-nelasu – jā, visu saprotu.

  Atbildēt
 7. pikc

  yahoo takaa delegjejot uz bulk spam? folderi shamos. un tie google izgaajieni vairaakmeeneshu garumaa ar tagadeejiem aka livejournal ieluugumiem taa bernishkigi, tak kam tas Gb sodien ko izsaka, lielaku aatrumu kaa uz savas kastes webserveriti turot neizspiedisi, iipasi sezot uz mdsl, kuri beidzot savaa opengardena smtp ljauj par 1Mb lielakus mailus bliezt:) p.s. shamiem (gmail) ir kads mailizmera limits? p.p.s. yahoo dulburi piedava 100 MB tikai iebrienot jus 4menesusblabla akaunta naf, bet teret naudinju no neesoshaa akaunta varat 🙂

  Atbildēt
 8. BSA

  vispaar jau GM mailu var dabuut arii cituur piemeeram spymac.com mail izmeera limits 350 mb..viss straada jau aptuven 1 Gb arvissaadaam warez mantinjaam parsuutiits man 🙂

  Atbildēt
 9. karuuzo

  Man tikai interesē, kam ir vajadzīgs 1GB meils? Man darbā Outgļukam bija sasniedzis ~650MB, iztīrīju pārdesmit lielos meilus ar video un other stuff (2003 atļauj tādus atlasīt, +M$am), šobrīd stāv ~400MB. Tas ir pie tā, ka reāli 5 gadu laikā esmu dzēsis tikai SPAM meilus (un lielos). Kopumā tur stāv ~10 000 meilu.
  Nu labi, vienam kolēģim ir tieksme neko nedzēst ārā un, ja diendienā tiek pārsūtīti meili ar dociem, tad tas apjoms krietni pieaug (viņš jau vienu GB bija aizpildījis, pie tam arī notestējām 2000 Outgļuka maksimālo pastkastītes izmēru. [u]Zināšanai, 2000 un drošvien arī agrākiem (par vēlākiem nezinu) Outlook pastkastītes izmērs (*.pst fails) nedrīkst pārsniegt 1GB, ja tā, meili tiek nolādēti no servera un norauti podā (ne šajā), kas ir ļoti nepatīkami.[/i]
  m

  Atbildēt
 10. _ALex

  eu bjin! Tas Gmail ir pieejams visiem? Ja nee, tad kaa shamo var dabut?…Es tus pieregoties vnk nevaru. un ja kaac neatbildees vnk drst pasuutiit!

  Atbildēt
 11. hmmmz

  eew a kaac nevar pateikt kaa lai ieks taa briinuma pieregojas? me to nesaprata… mosh me lame bet tur pogas signup nebija…. 🙁

  Atbildēt
 12. arnico

  nu nez 🙂 šobrīd mēģinu un man patīk!
  Protams manc turpinās liuetot savus mailus kam vispār nav īzmēra ierobežojuma 🙂 bet tā loģiski padomājot daudziem cilvēkiem tāds Gmail varētu būt lielākais dārgums, un strādā viņš diezgan labi un ātri.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *