Cīņa ar konkurentiem Liepājā

Šorīt ADM iesūtīja savu bēdu stāstu par to kā viņu mēģināja pārvilināt no vietējās kabeļtelevīzijas uz Apollo interneta pieslēgumu.

ADM raksta:

Tātad lietoju internetu caur kabeļtelevīzijas tīklu SIA “Elektrons & K” kas savukārt tīklu ņem no Apollo. Liepājā līdz šim bija 2 tādi kabeļtv tīkli. Otrs kantorītis “Ostkom” sadarbību ar Apollo izbeidza (iemesli nav īsti zināmi). Nu i telekoms Ostkoma klientiem piedāvāja pāriet uz MDSL. Pasākuma sāls sākas faktā, ka vakar zvana telefons un otrā galā LTK darbniecīte man sāk stāstīt ka redziet Apollo pārtrauc sadarbību ar kabeļtelevīzijas kantorīti un man tagad jaizvēlas vai nu pāriet uz MDSL, vai arī lietot kaut ko ko piedavās kabeļtelevizijas kantorītis.

Tā kā biju jau informēts par to, ka otrs kabeļtelevīzijas kantorītis vairs nesadarbojas ar LTK, bet “Elektrons & K” turpina, tad izradīju izbrinu par viņas zvanu, un aptuveni 5 minūšu sarunas laikā noskaidrojām, ka es NEESU Ostkom klients, par ko LTK darbniece bija ļoti izbrīnīta, jo viņa sanāk pat īsti nezināja, ka Liepājā ir divi neatkarīgi kabeļtelevizijas tīkli, kuri abi neatkarīgi viens no otra piedāva klientiem interneta pieslēgumu.

Ar to vēl viss nebeidzās. Kad noskaidrojām, kas ir “Elektrons & K” un ko viņš ziemā ēd, LTK darbniece joprojām turpināja uzstāt ka man ir jaizvēlās starp APOLLO piedāvājumu vai kabeļtelevīzijas pieslēgumu, stāstot cik slikts savā būtībā ir kabelis un cik superīgs ir MDSL (šeit gan jāpiebilst, ka viņa pat nepacentās noskaidrot kādu ātrumu un par kādām naudiņām piedavā kabeļtelevīzijas kantoris).

Protams tas viss ir fleims un spams, bet varam redzēt cik labi izturās varenais LTK pret saviem sadarbības partneriem, dezinformējot klientus un mēginot pārvilināt. Par šo faktu nekavējoties painformēju savu kabeļtelevizijas kantorīti, un ka aizrādijās es nebiju pirmais un gan jau arī ne pēdējais kam LTK vakar pazvanīja…

63 thoughts on “Cīņa ar konkurentiem Liepājā

 1. Rukicc

  Šeit nav kāds sakaras ar personas datu aizsardzības likumu, kā viņi vispār uzzināja, ka tu ņem netu no kabelniekiem…..?

  Atbildēt
 2. adm

  vispar ne jo ar shiem kabeljniekiem ir taa diivaini ka vinji ir tjipa pa vidu. liigums principaa ir ar telekomu bet elektrons nodroshina fiziskaa sdraates un sanjem kaut kaadu atlidziibu par to. taa ka datus ta vinji uzzinaaja likumiigi. tikai vinjiem probleemas ar informeetiibu par to kas ir kas un un elementaru biznesa eetiku

  Atbildēt
 3. Digitalz

  MDSL tik slavē bet istenība nekas laps tur nava. Velkass tas nets.
  Kape LTK nepietiek, un vēl vilina. Ja tiesam tas nets būtu tik laps. Bet visam mazajām firmām jau grūti, un vēl kautkādi LTK jaucās.

  Atbildēt
 4. *****

  besii laukaa tie apollo LTK darbinieki
  tu vinjiem zvani saki ka nestraadaa nets vinji
  saak lasiit moraali ka vajag degt visaam lampinjaam(3 zaljaam)
  vispirms vajag restarteet modemu peectam peec 5 min kompi
  vai arii uzdod jautaajumu-nestraadaa internets vei taa internata ikoninja (ie) nosist vinjus visus vajag
  un saucaas veel pastaaviigais piesleegums
  katru nedeelju vismaz 1 reizi kaukaadi gluki ar vinju

  Atbildēt
 5. adm

  nu LTK darbinieku kompetence jau sen zinaama kaa stipri zema. It iipashi ja suudziiba siesniedzeejs pazinjo ka lieto linux. Taadaas situaacijaas parasti ir vai nu atvainoshanaas, ka attieciigais darbiniex nepaarzina linux vai arii neskaitaamas zvana paaradresaacija citiem suporta darbiniekiem, kas reti gan noved pie veelamaa rezultaata – konmkreetam probleema srisinajaumam.

  Atbildēt
 6. R21vo

  LTK laikam juut ka labi nebuus un censhas visiem speekiem sagraabties klientus jebkaadiem liidzekljiem.
  vispaar ltk dsl tiikls pamatiigi suukaa jo tajaa ir nenormaali daudz viirusainu kompu kas viens otru gremdee – atliek tikai paskatiities firewall logus un uzreiz var redzeet no kurienes naak viirusi.. izcils piemeers bija ar nesenajiem interneta taarpiem – piesleedzam jaunu kompiiti netam, uzliekam windozi un nepaspeejam pat antiviiruseli iemochiit ka taarpinjsh pa kompi dziivojaas..

  Atbildēt
 7. Spameris

  Autors: ***** @ 18.06.2004 / 12:22
  un saucās vēl pastāvīgais pieslēgums
  katru nedēļu vismaz 1 reizi kaukādi gluki ar vinju

  bik aizstāvēšu mdsl – nesaku ka tas ir kaut kas uber kruts, bet problēmas nav bijušas jau kādu 1/2 – strādā nets kā līgumā rakstīts + ātrums starp apollo lietotājiem ir 5x lielāks…
  Par attieksmi pret klientu vēl varētu runāt, bet šajā ziņā reti kur ir labāka attieksme (ja nevajag, tad nelieto, neviens jau neliek)
  Par klientu paarvilināšanu – tas protams nav smuki un tā darīt nedrīkst…

  Atbildēt
 8. Didulis

  Ja ir problēmas ar mDSL, tad nevajag zvanīt Apollo pirms 1 vai 2 naktī, kad pie telefoniem sēž stulbās, iedomīgās meitenītes, kas neprot neko vairāk, kā nolasīt tekstu no grāmatiņas (tās pašas, kuru izsniedz ievelkot DSL). Kā arī neklausās ko viņām cenšās pateikt (Laikam baidās no nostādīšanas muļķu lomā). Piezvanot ap 2 vai 3 naktī, paceļ sakarīgi veči un pasaka ir viņiem problēmas un līdz tādam un tādam laikam būs novērstas.
  Nezinu, kā viņiem ar pārvilināšanām manā pilsētā, taču viņi pamanijās piezvanīt uzreiz, kad parādijās DSL iespējas manā mikrorajonā.

  Atbildēt
 9. Digitalz

  Kad es pirms paris gadiem vēlējos mdsl, telefona otrā galā sēdēja kautkāda vecene kura nevarēja pateikt ne ierīkošanas cenu, ne abonēšanas maksu. Kad es zvanīju otreiz teca ka izsaukšot policiju.

  Atbildēt
 10. mmK

  MDSL suxx un pilsētas dsl arī sux, nezinu kā p-dsl, bet mdsl upload 64Kbit/s 😀 Useri ar lan internetu ir vienkārši laimīgi lejupielādējot failus ar 8KB/s 🙂

  Atbildēt
 11. Budzis

  1) Rukicc, esi lasījis datu likumu vispār?
  2) Nav ko braukt virsū meitenēm, kas pie telefona – vinām tads darbs, atbildēt iedotas informācijas robezās. Nez, vai jus pašus nosedinot pie telefona un liekot runat nu par … celolīta iznīdēšanu, piemēram, spētu i tik sakarīgi runāt.

  Atbildēt
 12. Zinatajs

  Žēl ka Latvenergo nav sava optika uz Liepāju, atsistu tos divus provaiderus no LTK (apollo), būtu kvalitāte un laba cena

  Atbildēt
 13. Digitalz

  Man latvenergo ir tuvu no majam bet vinji tikai juridiskaam personaam dod netu. Diezvai kaads cits no vinjiem netu dabuus.
  Nets taads :
  Lejupieladee : 276-800 Kbit/s
  Uploadi : 50-130 Kbit/s

  Atbildēt
 14. datorpods

  ierakst sarunu ar LTK diktofonaa kad vinji tev zvana,iedod to elektronam un peec tiesas elektrons padaliisies ar naudinju ar tevi 🙂

  Atbildēt
 15. EX

  Tiešām šausmīgs raksts, neizinu kā varēšu attapties…..
  Mani tagad māc bailes, ja nu man no LTK zvanīs un pateiks, lai pāreju uz pilsētas dsl un vēl beigās arī nemaz nezinās, ka manā pilsēta ir citi provaideri, nu tad laikam uzrakstīšu eseju un uz pods.lv sūtīšu 🙂

  Atbildēt
 16. P.S.

  es dalu mdsl ar vel 3 useriem, kaimiņiem. jau pusgadu normali strādā. pietiek arī uz trim, ja vienlaicīgi nekačājam caur dc++ šo to:)))

  Atbildēt
 17. koks

  1) Rukicc, esi lasījis datu likumu vispār?
  2) Nav ko braukt virsū meitenēm, kas pie telefona – vinām tads darbs, atbildēt iedotas informācijas robezās. Nez, vai jus pašus nosedinot pie telefona un liekot runat nu par … celolīta iznīdēšanu, piemēram, spētu i tik sakarīgi runāt.

  Izklausaas ka budzis ir ūber jurisprudenci izstudējis. "DATU LIKUMS" ibio 🙂 nu i kas, ka tāds datorists iekš www.dvi.gov.lv ir acis paarlaidis likuma tekstam. Vecīt drusku jārubī firška par ko runā…
  Un runājot par meitenēm – ja nezini, kas ir celulīts, tad neej par paardevēju krēmu nodaļā! Punkts

  Atbildēt
 18. adm

  ņā nu komentus tik daudz negaidīju bet nu dziļākajā būtībā stāta morāle jau tāda ka telekoms pats savus sadarbibas partnerus ar drāž, ko vēlējos darīt zināmu visiem. ja jau pret savējiem tā izturās tad ko mēs klienti varam gaidīt ….

  Atbildēt
 19. Kirils

  taas ir pupu mizas. es dziivoju riigaa. man vilka viens taac kabeljteleviizijas kantoriic. telia multicom ja nemaldos. ibio, apgrieza vecos vadus, tagad televizors 2vus gadus nekaa neraadaa. paarvaaldnieks plaata rokas un neko nezin. :'(

  Atbildēt
 20. Spameris

  taas ir pupu mizas. es dzīvoju rīgā. man vilka viens tāc kabeļtelevīzijas kantorīc. telia multicom ja nemaldos. ibio, apgrieza vecos vadus, tagad televizors 2vus gadus nekā nerādā. paarvāldnieks plāta rokas un neko nezin. :'(

  nu nez nez …. cik zinu telia ir arī man un viss ierūlē vairāk nekā lapi… so nez nez… manuprāt tas nebija telia… viņi ir kulturaāli un service ar ierulē…

  Atbildēt
 21. Pink

  Man tikai ir viens jautaajums, drusku ne pa teemu, bet tomeer intersants, esam iestaajushies europas savieniibaa un kad beidzot pazudiis aarzemju trafiks? Arzemees taada lieta nepastaaf, pat kaiminjos igaunijaa.

  Atbildēt
 22. adn

  nu atcels arzemju trafiku bet ievioesis arpusES trafika uzskaiti:)))) bet ja nopietni kamēr vien klienti ar to samierināsies un nesūtīs tādus provus nah kas iekasē maxu par arzemju trafiku tik ilgi arī slaux $

  Atbildēt
 23. CDC

  oojaaa.. to es gribeetu redzeet, kaa arzemju trafiku nogrieziis. dziivosim pashi savaa valstii un ar paareejiem njibumbum. nekaa. aarzemju trafiks rulz 😀

  Atbildēt
 24. weejsh

  Patiesībā Ostkom nepildīja saistības, tāpēc ar viņiem pārtrauca sadarbību. Dažām paziņām pat nedēļām nelaboja, kad tie sūdzējās.
  e nu es arī aizstāvēšu mDSL – man vai strādā uz maksimumu, cik vien var un nav nekādu problēmu. Starp citu, painteresējos un atklāju, ka LTK gan ir vienīgais, kas neprasa visādas slēptās maksas – piem., par MB un citiem borohlo. Citi provaideri piedāvā "garantēto ātrumu" ar kabeli vai DSL – pupu mizas. Garantētu ātrumu var sasniegt tikai ar ciparu nomātajām līnijām, kur ātrums ir tieši tāds, kādu abonē – 32Kb/s utt.
  Liekas, ka da”ziem te pilnīgi patīk uzbraukt telekomam – ja nav nekā cita, ko darīt…

  Atbildēt
 25. menca

  nu skatoties kādā nozīmē domā "garantēto". biznesa klases netam jams tiešām tiek garanetēts att. robežās un ja nau, tad iestājas līgumā paredzētas sekas.
  home variantā tas laikam skaitās vairak PR nevis tehnisks parametrs. kas bieži vien >0,5-1,0mbit gadījumos nekad neiestājas.
  bet ja runā konkrēti par savējo kabeļņiku..
  kopš baltkoms, sajūtot laikam useru aizplūšanu, 2x pēc kartas pazemināja cenu un palielināja ātrumu, jams rulē tīri neko.
  sakumā man bija 128/64 kas paartapa par 256/128, tad 384/192. 24,xx ls optional – real ip, serveejamies uz nebeedu.
  un jāsaka ka tiešām arī ir tie kbiti. arī arzemes. izņemot ka pīķa stundās nedaudz mēdz nokristies, bet viņš IR. laikam jau tā optika pie vainas 😉
  kas raksturīgi par jebkuriem darbiem, laicīgi brīdina, un tie parasti ilgst dažas stundas.
  tā ka me neredz jēgu mainīt uz kautkādu 100% šaraškin kantori, lai ar kautkadiem mbitiem pa .lv vilktu swapus (cita jau nekā te nau, approksimejot proms) un "nekādu" ārzemi.
  nu bezmaz sanāk reklāma tjipo 😉

  Atbildēt
 26. Spameris

  vispaar ltk dsl tiikls pamatiigi suukaa jo tajaa ir nenormaali daudz viirusainu kompu kas viens otru gremdee – atliek tikai paskatiities firewall logus un uzreiz var redzeet no kurienes naak viirusi.. izcils piemeers bija ar nesenajiem interneta taarpiem – piesleedzam jaunu kompiiti netam, uzliekam windozi un nepaspeejam pat antiviiruseli iemochiit ka taarpinjsh pa kompi dziivojaas..

  Nu pret stulbumu arī cits provaiders nepalīdzēs.

  Atbildēt
 27. Lakoza

  Spameris
  O jā vecīt 🙂 Es tak arī ….kad uzliku windozu (esmu MDSL users) paspeju gan uzlikt antvirusu, bet nepaspeju firewalli uzlikt, kad jau man vienalga bija virusi, jo ari updeitor viruslisti nepaspeju.

  Atbildēt
 28. 0515

  Nu piemeeram man ir MDSL, lieta taada, ka vinsh ir stabils – gljuklo apm 1xMeenesii, bet aatrums, vot tas sucks, tachu, ja velk no MDSL lietotajiem, atrums ir apm 50 kBps :))

  Atbildēt
 29. Budzis

  Ilgi un dikti spaidīji taustiņus, bet tā arī neko sakarīgu neizspiedi.
  Kurā brīdī ir paarkāpts PersDatuDrosLikums? Ludzu, pa punktiem!
  Podā likt sīkus lokāla mēroga kaškīšus (kas pat istenībā nav tadi), man domāt tas tiešām ir Vakara Ziņu līmenis… Kļūdas darbā var būt katram un tagad taisīt brēku par to – tas ir smieklīgi, vētras taisīšana glāzē vienvārdsakot.
  CNX: es kā reiz interesējos to uzzināt no tevis 🙂

  Atbildēt
 30. koks

  personas datu aizsardzības likums ir likums, kas regulē personas datu apriti un aizsardzību.
  Par personas datiem ir uzskatāmi tādi dati, pēc kuriem ir iespējams atrast doto personu – telefons, dažreiz e-pasts, vārds uzvārds, personas kods, reliģiskā, vai seksuālā orientācija u.t.t.
  Tāpat šis likums stingri nosaka apstākļus, kādos var uzglabāt personas datus. Teorētiski katram uzņēmumam ir jāreģistrējas kā personas datu apstrādes operatoram lai glabātu savu darbinieku darba līgumus vai klientu datus.
  Ja esmu slēdzis līgumu ar SIA "Elektrons & K", tad man ir pamats sagaidīt, ka šis līgums nav pretrunā ar Latvijas republikas likumiem – no tā izriet arī ka arī ar Likumu par personas datu aizsardzību.
  Un ja man zvana no SIA "LTK", kas šinī gadījumā nav ne audos ne metos saistībā ar mani un saka "Cienījamais KOKS, mēs jūs aicinām paariet no Elektrona pie mums", tad tā ir skaidra zīme, ka šis likums ir paarkāpts, jo ir radusies Elektrona informācijas noplūde, pie datiem ir tikušas nevēlamas personas u.t.t.
  Šo es uzspaidīju 5 minūtēs pēc atmiņas turklāt neskatoties datu valsts inspekcijas mājas lapā. Vai tev mulķi (budzi) šitais apmierina, jeb ir nepieciešams pat ar likuma pantu numuriem paskaidrot un pasvītrot tekstā?

  Atbildēt
 31. PATS PATS

  Klau tautiesi… Vajag paliidziibu. Ir uzlikts ugunsmuuris Outpost…. blin, blokee pieeju DC++ kaa to nonemt ??? kaut kaa liikas rokas izaugusas..

  Atbildēt
 32. Budzis

  koks: Ja es esmu muļķis, tad tu tiešām esi pilnīgs koka zābaks. Pēc atmiņas tu vari spaidīt kādas muļkības vien gribi, bet tas nenozīmē, ka likumā tas ir. Tā ka, vispirms panem likumu un palasi. "telefons, dažreiz e-pasts, vārds uzvārds" pēc DVI darbinieku domām nav aizsargājamā informācija. Ja netici, tad parunā ar viņiem. Ja iepriekš raskstītais ir nelikumīgi, tad pamēgini iesūdzēt tiesā.

  Atbildēt
 33. koks

  budzis…
  Tur tas joks, ka ir gan aisargājama informācija. Un pie dirsas, ka kāds durvjusargs no DVI tev ir stāstījis kaut ko pie žnabja glāzes. Ja pareizi atceries, tad postit.lv 100 gadus atpakaļ viņi paņēma priekšā tieši par e-pastu, vārdu un uzvārdu. Pameklee tepat poda arhiivaa…
  budzis@lohs.lv nav personas dati, bet budzis.dzīsla@rīgas_1_trakonams.lv jau ir personas dati, jo pēc šīs informācijas iespējams tevi atšifrēt.
  Tavs pēdējais posts

  Tā ka, vispirms panem likumu un palasi. "telefons, dažreiz e-pasts, vārds uzvārds" pēc DVI darbinieku domām nav aizsargājamā informācija.

  liecina, ka neesi iepazinies ar likumu un nudien nezinu kurš DVi darbinieks tev šādas muķības varēja sarunāt. Turklāt problēmu gadījumā pavisam noteikti tiesa nevadīsies pēc kaut kāda DVI darbinieka, bet gan pēc likuma normām.
  Sakarā ar to, ka šajā gadījumā nav nodarīti lieli materiāli kaitējumi griezties tiesā būtu smieklīgi, taču ir ļoti iespējams ka pie identiskas notikumu attīstības kāds zaudēs piemēram 500 Ls un tad jau tas ir reāls pamats tiesvedībai!
  Ar šo postu savu fleimu beidzu – jo nav jēgas tērēt laiku uz īpatņiem kas to tāpat nespēj novērtēt!

  Atbildēt
 34. rumpels

  oki visiem negativi noskanjotiem paskaidroshu kas un ka, jo tas kantoritis ko adm te baigi noslaveja ir tiesham sux attieciba pret mdsl un parejiem apollo pakalpojumiem un ari neva letaks…pirma pakete KTV maksa kadus 15Ls un atrums ir 128/64, PI bus pa naudinjam 4 letaks…mdsl maksas 17.70 un atrums nesalidzinami atraks 256/64, bet njemot vera ka tie 4 shtukas lietotaji sava starpa velk lidz 2Mb, piemeram, dzivoju liepaja njemu no ainazhu keksa filmu stundas laika..a ja nelieto failu lejupieladei tad prieksh lapu skatishanas 256 ir norm…tas ka apollo dienesta kundzites prasa par lampinjam un ie ikoninju ir normali jo par klientu rupejas un izprashnja kas un ka…simtiem gadijumus varu pateikt kad aizeju pie kada kam nepiecieshama mana palidziba it sfera un pazinjo ka nets neiet tad pec operas vai cita brauzera instalacijas ir redzams ka MSIE ir uzkaries un visticamak ka ir kaut kada versija bez updeitiem kura uzkaras diezgan atri…tapec ar jauta vai piemeram meili ienak no ka var saprast ka neta nav probza…runajot par KTV un Apollo ir ta ka apollo pieslegumiem obligata prasiba ir teleona linija, bet KTV televizijas kabelis lai butu pieslegts un otra pakete pieslegta tatad: 3.54Ls pret 2.60 Ls…ha un pavaicajiet vai KTV nevaretu padot netu ar pirmo paketi par 0.6Ls vai vispar tikai nets bez TV, un ka butu ar apollo…vai ja nebutu linija nevaretu but mdsl padots?!
  tas viss ir bizness un LTK izdzivos bez paris simtiem to KTV lietotaju, bet vai KTV lietotaji bus apmierinati ar to kas vinjiem bus?!…cik sapratu lanets padoshot trubu un lasiju ka par 17Ls varot dabut to pashu kas mdsl, bet lokala nebushot…starp citu kaut kur redzeju infu, ka dod bezmaksas pareju uz mdsl vai PI pagaidam un papildus bezvadu peli ar dabushot…
  nju taa savu pateicu un piebildishu ka neesmu ne mdsl ne PI lietotajs, lietoju liepaja ezernet un maksaju 8.90Ls per month bez elektribas nolietojuma ir tikai pliks kabelis, ievilka bezmaksas un atrums ir 320Kbit/s arzemju nav, bet ir jau tada lieta ka proxy:)…IPS ir daudz bet lai atrastu isto un pareizo vajag zinat visas nianses nevis bljaustities shita un ta kaa pagadas…

  Atbildēt
 35. drformat

  Pa kluso pachuksteeshu, ka arii ar "Elektronu" (vismaz Juurmalaa) Apollo sadarbiibu grasaas izbeigt vai jau izbeidza. Shaa iemesla peec KTV pati tuuliit iepirks vajadziigaas iekaartas un piedaavaas KTV paketi+internets pa 2-x leetaaku cenu nekaa Apollo pliku internetu. Neba jau tie paarsimt klientu Apolo buutu dikti svariigi, bet nu taadaa garaa turpinaat 🙂

  Atbildēt
 36. Tāpat vien

  Man te tāds jautājums saistībā ar MDSL:
  1) Kaut kur vispār ir atrodama oficiāla informācija (no Apollo vai LTK) par to Open Garden projektu?
  2) Kāds ir download un arī upload (par to ka download ir līdz 2 Mbit ir dzirdēts, bet nekad nav dzirdēts par upload)?
  3) Vai tāds ātrums ir arī starp piemēram Rīga – Liepāja, Valmiera – Ventspils, Rīga centrs – Rīgas nomale lietotājiem?

  Atbildēt
 37. zinaatajs

  TO:Koks. Ja nezini, tad nerunaa. Liigums par KaTV internetu ir starp LTK un klientu nevis starp Elektronu un klientu. Taa kaa LTK apzvana savus klientus un piedaavaa labaku i-netu
  TO: Tāpat vien: upload ir lidz 512Kbits. OpenGarden darbojas pa visu Latviju. Riiga-Liepaaja, Valmiera-Ventspils, Grobinja-Valka.

  Atbildēt
 38. modzha

  Nu nez kas tur ir ar to Ostkom interenetu,kaa piesleedzos pie vinjiem nekachaa vairs ne e-mule ne DC++.Jaa ir man dinamiskaa adrese,bet taa labi ja nomainaas reizi meenesii,no Lattelekom arii bija dinamiskaa bet tur viss griezaas.Ar Firewall viss Ok.

  Atbildēt
 39. kristao

  Kaads prieks uz laime ar shito superiigo ostkom netu taa vien gribaas apdir….ies. kaa ja modzha teica dc++ un emule kaa arii visi paareejie softi kam ir vajadziiga tiesha IP pasuuta mani taalaak. taa vien liekaas ka man atstaajushi 80 portu 🙂 jo to vien varu kaa skatities lapas caur Exploderi. Cik aatri vinji zaudees savus klientus jo man jau tagad niez rokas sho eletaaro pasuutiijumu atsleegt. It kaa kad piesleedza veel eezelis gaaja bet tad nejaushi peec 3 dienaam man piegrieza kraanu. Jautaajums kaada jega no aatra piesleeguma ja p2p nav izmantojams, shaubos ka ostkom klienti sleedza netu lai tasiitu web, ftp, serveri… Prikols man pat MU neiet 😀

  Atbildēt
 40. modzha

  Shdodien zvaniiju uz Ostkom jautaaju kaapeec vajadziigie porti nogriezti,atbilde bija ka tjipa tas tikai pagaidaam liidz 10.07.peec tam buushot,par iemeslu nezinaaja teikt,taads esot vadiibas riikojums.Tikko kaa atnaakot maajaas ierubiiju visas kachas ,viss griezhas….atskruuveejushi to kraanu tomeer valjaa,cerams ka ilgu laiku.

  Atbildēt
 41. kristao

  yep kraans pil 🙂 vakar no kreeesla gandriiz no kreesla nokritu to ieraugot vinjiem jo labaak shodien biju domaajis atsleegt eletaaro pakalpojumu. ALS tur tev taisniiba tik daudz arii es izurkjeeju.

  Atbildēt
 42. smesh

  Es ti lasu un lasu MDSL ir pilns ar virusiem,da jebkura vieta ir tie virusi,man liekas te daš labs neiebrauc pirms instelešanas vajadzētu to intreneta vadiņu atvienot lai nebutu neviena tarpiņa utt.
  Blins tādi datoristi bet tādu sikumu aizmirst izdarīt, man kā nespeciālistam ir tas skaidrs!:/

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *