ACDSee Classic 2.44

ACDSee ClassicŠodien pavisam nejauši pārskrēju ar acīm jaunumiem, kas atrodami ķīniešu wareza lapā un sarakstā ieraudzīju ACDSee Classic 2.44 4 748KiB. Patiesībā biju ļoti izbrīnīts un pat sākumā nenoticēju, ka tik tiešām ir jauna ACDSee Classic versija, jo pēdējā no šīs sērijas bija 2.43, kas iznāca pirms dažiem gadiem un ar to arī beidzās tās izstrāde, lai gan pēc lietotāju lūguma tā netika noņemta no konveijera. Visas jaunās versijas bija pārbāztas ar nevajadzīgām iespējām un strādāja daudz lēnāk. Šī iemesla pēc arī daudzi palika uzticīgi Classic versijai.

Nav īsti skaidrs, kad tā iznāca un kādas izmaiņas ir jaunajā versijā, jo oficiālajā saitā nav nekādas papildus informācijas. Informācijai piedāvāju izrāvumu no attiecīgās warez relīzes .nfo faila.

ALG released ACDSee.Classic.2.44.WinALL-ALG a few days ago. Although it was very welcome since this app is just great and was not done yet, there seemed to be something weird with their release. The setup was a lot smaller than the actual one from ACD Systems webpage and the version actually said 2.43. Although it did open .tiff files which a previous 2.43 didn’t (?) it still didn’t seem to be a real 2.44.

SND did an EXE crack (done by MaRKuS TH-DJM) on 2.44 but it never got into the circulation. However it seems to be the only real 2.44 crack out right now.

ACDSee Classic 2.44 instalācija tagad ir kļuvusi reizes 3 smagāka un to sargā Alladin. Tātad vecie atslēgu ģeneratori, kas derēja vecai labai ACDSee Classic 2.43 1 612KiB versijai, vairāk nederēs jaunajai. Laboto versiju, kamēr tā vēl ir dzīva, var atrast pie ķīniešiem. Man strādāja trešā adrese skaitot no kreisās puses.

11 thoughts on “ACDSee Classic 2.44

  1. Spameris

    ACDSē Classic 2.44 instalācija tagad ir kļuvusi reizes 3 smagāka un to sargā Alladin. Tātad vecie atslēgu ģeneratori, kas derēja vecai labai ACDSē Classic 2.43 1 612KiB versijai, vairāk nederēs jaunajai. Laboto versiju, kamēr tā vēl ir dzīva, var atrast pie ķīniešiem. Man strādāja trešā adrese skaitot no kreisās puses.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *