XnView v1.70

XnViewJa ACDSee Classic es uzskatu par labāko grafisko failu pārlūku jeb menedžeri, tad XnView v1.70 8 816KiB ar papildus programmu NConvert, kas nāk komplektā, par labāko programmiņu darbam ar dažādu grafisko formātu apstrādi.

Pati programma XnView savā ziņā nedaudz atgādina ACDSee, bet kaut kā negāja pie sirds, lai gan piedāvā veselu kaudzi ar iespējām. Savukārt apvienojumā ar NConvert, ir nežēlīgi spēcīgs instruments un jāatzīst, ka tā bija vienīgā programma, kas spēja strādāt ar eksotiskiem formātiem kurus nespēja sagremot neviena cita man zināma programma. NConvert pati par sevi ir komandrindas programma un bez grafiskās lietotāja saskarnes (GUI – tā to sauc? :)) nav visai ērta lietošanā.

Ja ir nepieciešams strādāt ar reti eksotiskiem grafiskiem formātiem vai vienkārši jāmaina izmērs vai formāts vairākiem tūkstošiem failu, tad XnView ar NConvert ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Tā kā programma nav uzbāzīga, tad arī varētu paslīdēt garām tas fakts, ka programma ir bez maksas tikai privātai vai nekomerciālai lietošanai, pārējiem būtu jāšķirās no $26.

14 thoughts on “XnView v1.70

 1. danila

  Mjā. es ik pa laikam visu ko izmēģinu, bet beigu beigās vienmēr palieku uzticīgs TotalCommander pluginam Imagine.vlx 0.8.0.0 🙂
  interfeisa nav 🙂 ir tikai poga F3, bultiņas un pagriešanai L un R… rulllzzzz……

  Atbildēt
 2. Vaards

  Atstiepu to coolinksa piedaavaato failu…
  Paskatiijos to programmu…
  V.
  P.S. un kursh SUNIS to latviskoja !!! ???
  P.P.S. tuliit dzeesiishu araa…

  Atbildēt
 3. kurmizzio

  xnviewu lietoju un baigi patiik. pie kam bez maksas. Varbuut tas nav arii tik svariigi, bet eertuma zinjaa man nekaadu dizho probleemu nav. Vaardsakot tas ir mans choiss, man patiik, peace 🙂

  Atbildēt
 4. InDOOM

  nu nav tik ērts gan kā irfanview, bet ir savi plusi, kā lielais saprotamo formātu skaits, kā piemēram Mayas iff, kas ir ļoti noderīgi. Citādi diezgan neērts normālai lietošanai.

  Atbildēt
 5. Mr. Skepse

  kaut nu nebūtu tāda CDR failu skatītāja, Corel izstrādātāji varētu sākt domāt par savu failu ateksotizēšanu. 🙂 Savādāk darbojas kā tādi monstri, un neviens nekur citur, izņemot pašu "mākslinieku" nezin, kas tajā failā iekšā un kā to dabūt normāli "ārā", t.i. nodrukāt vai kā citādi publicēt. Un vēl tā "mākslinieku" dzīšanās pēc pēdējās versijas, vai tā būtu 11 vai 19…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *