TVNET reklāmu spēks

Rukicc iesūtīja savu sāpi par jauko skatu, kas paveras atverot TVNET portālu. Zaķis jau man patika – tāds smuks un blonds. Šajā reklāmā pat ļoti iederas.

TVNET rullē

Principa pēc uzspiedu uz šī reklāmas brīnuma un aizgāju apskatīties, kas, tad tur tik interesants ir atrodams. Skaisti. Deviņdesmito gadu beigas? Nu labi. Pieņemsim, ka dizains nav būtiskākais, bet kā būtu ar saturu? Es kaut kad biju skatījies viņu internet bankas demuci un man palika slikti. Šķita, ka tur kāds pionieris būtu FrontPage mēģinājis apgūt, bet eksāmenos izgāzies. Labi, es varbūt nedaudz pārspīlēju, bet ar Paint viņš noteikti nav ticis galā … Atkal es par vizuālo, bet ar aizvērtām acīm būs grūti kaut ko pārskaitīt.

Lai gan cik nopratu, tad tiek reklamēta jaunā ibankas versija, kas varētu būt daudz labāka par iepriekšējo, bet pēc nostāstiem tā nemaz nav.

Bet, ko es te cepos – es neesmu nedz TVNET lasītājs, nedz arī ibankas lietotājs. Patiesībā varbūt pat TVNET lasītājiem patīk tik neuzmācīgas reklāmas, kur reklamē tik progresīvus un vajadzīgus saitus, kas iet solī ar jaunākiem tehnoloģiju sasniegumiem. Cerams, ka man pa nakti nerādīsies murgi.

Labi, pierunājāt. Neticīgiem rozīnīte. Atveram progresīvāko meklētāju un ierakstam tajā maģisko vārdiņu “ibanka“. Pārsteigums, ne? Nu, ko var gribēt – progresīvos meklētājos var atrast tik pat progresīvas lietas. Nezūdošas vērtības, vai kaut kā tā.

72 thoughts on “TVNET reklāmu spēks

 1. mauglis

  labak ievertejat savu akmenslaikmeta dizainu, tas tik tiesam sucks

  Poda dizais vienkarshi rllzzz… te nav ko piebilst… A ko ta gribeji..tik raibu lapu ka acis sap lasot?! …

  Atbildēt
 2. hvz

  Unibankas jaunā ibanka ir vairāk nekā savdabīga. Necenzētus vārdus te nav pieņemts lietot, nobanos vēl 🙂
  Un kāpēc viņi attiecās no vienreizlietojamiem kodiem un gāja uz drošības samazināšanu, kā reiz uz Pishing uzbrukumu viļņa, arī nav saprotams.

  Atbildēt
 3. Kleofass

  Nezinu kādēļ šitāds mīktais uz Unibanku. Unibankas vecā versija ir kā dinozura laikmetā radīta, un vairums dinozauriem tas garšo, jo savādāk nekā nevar. Jaunā versija ir laba gan pēc izskata, gan arī pārkatāmības ziņā, mūsdienu normāla prasība ir tā Java, tāpēc progresīvie lieto jauno, bet dinozauri veco.

  Atbildēt
 4. kalnietis

  taa jau no taas reklaamas nav kur likties.. bet nu shitas ir kaukas iipashs.. ta jau varbuut vispaa vaidzeetu uzlikt kaadas 5 minuutes ..
  a runaajot par ibanku daudz to gan neeesmu lietojis bet kad piesleedzu jauno peec paaris meeneshiem netiku iekshaa .. teica ka lparole vai logins nav riktiigs.. aizgaaju uz unibanku .. iedeva jaunu paroli , bet joprojaam netieku iekshaa.. taa kaa tik vien kaa pa telefonu es caur to ibanku maksaaju atmetu ar roku tam pasaakumam..

  Atbildēt
 5. ZBH

  Kleofass : a kaad jeeg no crossplatformiigs Java, ja taa lapel vienalg iraid domaat tikai vienai OS un vienam browserim ? 🙂
  neir run par to, uz cikaam to var palaist, ja pamokaas, a imenno par to, kam domaat jau izstraads stadijaa.
  veel progresiivaak buut to briinum uztaisiit chista Flashaa :g:

  Atbildēt
 6. xexe

  ZBH: ibanka iet uz jebkuras os un browsera ja vien viņam ir java`s atbalsts viss ģeniālais ir vienkāršs
  bet tas tā hanzene ir daudz nedrošāka ja nezināja kāds, un arī darbības veikt hanzebē vispār sucks, pat vecā ibankas versija bija daudz labāka, nerunājot nemaz par jauno ja nu vienīg jaunaā biku nedrošāka, bet vieanalga rul`z

  Atbildēt
 7. hvz

  Ar ko hanzene nedrošākā par ibanku?
  Abām divām daudzkārtlietojamie kodi.
  Jūs maz zināt, kāda jūzeriem ir attieksme pret kodu kartēm? Tās mētājas kur pagadās.

  Atbildēt
 8. XL

  Esmu spiests MyIE lietot tikai ibankas dēļ, jo ne ar operu, ne ar firefox, tur neko izdarīt nevarēja. Pamēģiniet tur valūtu nokonvertēt. Izrakājos neatradu, dabūju zvanīt, tā kā viņiem katrai valūtai savs konts, tad izrādās, ka jāskaita no latinieka uz $ kontu, pa ceļam nokonvertējas, kursu tai procesā vispār neredz. Tipa aizej uz mūsu lapu apskaties kāds šodien kurss, paņem kalkuratoru un izrēķini. Aktīvam dzīves ritmam labāka ir hanzene. Pie tam komisijas viņi ņem par visu iespējamo, ienākošajiem, izejošajiem maksājumiem, ieskaitījumu no citas bankas un ko tik vēl ne. Maināmo kartiņu vietā tagad ir digipas (jāpērk par Ls15), mazs proborinjsh kursh katru reizi uzgjeneree jaunu kodu. Liidz ar to var arii noteikt sev veelamos limitus. Ar kartinju vareeja aizskaitiit laikam tikai shtuku dienaa.

  Atbildēt
 9. Kalvis

  "jauno" ibanku ij redzējis neesmu, unibanka firefoxu nemīl. Vecā ar dažiem vizuāliem gļukiem kustās. Atbalsta dienests klusē klusē kā partizāni.

  Atbildēt
 10. jehova

  Piekritu visam sviestam. Un vel pateikshu, ka tieshi reklamas peedeejaa laikaa ir taas, kas man liek pilniigi noveersties no reklameeto produktu izveeles.

  Atbildēt
 11. jam

  mani priecē tas, Tvnet vispār tālāk neielādējas. Tikai refrešo to sUnibankas reklāmu un viss. Arī uz linka uzspiežot nekas nenotiek. Unibankas reklāmas cilvēkiem vajadzētu rūpīgāk izvēlēties savu produktu reklamēšanas izpausmes veidus. Šķiet tur cilvēki domā tikai par kvantitāti.

  Atbildēt
 12. hvz

  Ar IE 6.0 arī ir ļoti savdabīga šīs lapeles lietošana. Bez Explorera SP1 iBanka nekust !!!
  Kur bija izstrādātājiem galva, kad uztaisīja tik ierobežotu produktu? SP1 nav parasts patch un daudziem standart useriem tā sameklēšana un uzinstalēšana nebūt nav triviāls uzdevums.

  Atbildēt
 13. CAP

  Mjā.. skatos te visiem baigas probzas ar Ibanku… mana mamma ar šamo lieto i nekādu probzz strādā uz nebēdu caur IE… veic maxaajumus utt…. man liekās vairāk iet jautājums par uzstādījumiem u.c. lietām kas vajadzīgi, lai korekti strādātu Ibanka… man pašam ir Parex Digi ibanka… ir kodu karte, kas man vienmēr ir līdzi, kā arī parole man stāv tikai galvā, lietoju to caur FF un neesu novērojis arī nekādās problēmas… Kā saka viss ģeniālais ir vienkārš un vienkāršais ģeniāls… pakustiniet pelēkās šūniņas i viss būs kārtībā… nesaskatu nekādu problēmu i nemeklēju tās… tieši tāpēc arī runājot par win neesu teicis ka sux tas un tas… vk vajag domāt… kāds ir iemesls, kāpēc neiet tas un tas… nevis vainu novelt uz to, kur tās naf… galu galā.. pasmaidiet… drīz Jāņi ;P :)))
  Veixmiigu jums visiem dienu…. arī izmantojot Ibanku….

  Atbildēt
 14. Unibankas shefs

  mans i unib. useris….
  Kameer gaaja vecaa = ok noo probas, tagad naacaas iedarbinaat new versiju =
  apsoluuti neviens paraugs(shablons) nepaargaaja uz jauno,
  * ieklabinot pa jaunam(shablonus) radaas idiootiskas
  * probleemas – tas kas gaaja zem vecaa jaunajaa neiet – lamaajas, ka k.kas truukst (par kontiem)
  * gruutaak orenteeties tajos pasaakumos, kas tur ir sabuuveeti….
  * hansenee vismaz nav papildus $ jaamaksaa par telefons, u.c. siikumiem..
  Vot i tagad aunu kaaju, poshos uz hanseni…..

  Atbildēt
 15. Cptn.0

  klau CAP, nu pastaasti man, kaa tev izdevaas to dranjkji (i mean jauno ibanku) palaist no firefox zem win, man ar visdazhaadaakajaam java versijaam neiet ne sitams, zem Tuxa kaut kaa iet ar firefox un mozilla, bet konquerers pasaka chau….tikai zem mozillas/firefoxa tas izveeles menu ir kaut kur apakshaa….eee nu nav tur kaut kas Ok uzprogrammeets….

  Atbildēt
 16. meenestinnsh

  kaada jeega pleesties kas labaaks vai sliktaaks…manupraat Ibankai tomeer droshiiba ir labaaka nekaa hanzanet jo katram paarskaitiijumam tiek izmantots kods no kodu kartinjas kursh katru reizi ir jauns un nekad neatkaartojas…eertuma zinjaa hanzanet ir labaaka …bet taa jau ir gaumes lieta.

  Atbildēt
 17. Čausītis

  Strīdi par drošību ‘sux vs rulez’ ir nevietā – abās bankās pēc līguma atbildība par interneta bankas lietošanu tiek uzvelta klientam. Tāpēc es tās izmantoju tikai skatīšanas režīmā, bet rēķinus maksāju klātienē – ja kļūdīšos es vai sistēma, atbildēt man, bet, maksājot klātienē, par to atbild kasiere.
  Pirms teikt, ka banka ‘rulez’, silti iesaku palasīt un padomāt, bet ar ko mūsu LV bankas ir labākas 🙂
  http://forum.bankir.ru/forumdisplay.php?forum …
  http://forum.carderplanet.com

  Atbildēt
 18. baz

  par savu parolju un kodu droshiibu esi atbiildiigs tu pats un nav ko te jaukt bankas iekshaa, lai kaa taas necenstos no useru "Tupisma" nekaadas javas un https nepaliidzees!

  Atbildēt
 19. ZBH

  iet ta vins iet, tikai kaa 🙂 (lai gan uz Lynx, ar kur var rukaat Hanzanetaa, tocno neiet 🙂
  it kaa atbalst Netscape, bet konkreet par maneejo Firefox nevareej nezhagoties, a dizhai starpiibai it kaa nevaidzeej buut, vai ne?
  un ar Java atbalst – vai ta nu uz visaam JavaVM iet 🙂 tikai bez skaliem bullshitiem, ja? par so teem nesen vai nu Tehnikaa, vai nu Latnet Linux listee biij pietiekams traadiriids.

  Atbildēt
 20. Spameris

  Cptn.0 –> 1) Savu Parex Digi ebanku es lietoju caur FF (izmanto SSL protokolus)
  A priekš Mozillas java atrodama –> Java priekš Mozillas
  Es domāju tad visam būtu jāstrādā…
  A Ibanka tiek lietota izmantojot IE un java Java VM(full)
  I nekādu probzz….. visam jāstrādā…. A IE paskataties pie tools–>internet options–>advanced–>SSL un TSL….vai ir iečekoti…

  Atbildēt
 21. CAP

  gygy neesu es nekāds spameris :)) vk aizmirsu pieraxtiit niku… bik varbūt nesakarīgi sanāca uzraxtiits.. bet domu sapratāt… ka 1) Java priekš uz Mozīla bāzētiem paarlūkiem tb FF utt…..
  2) Pilnā Java pakete…. netscape+IE…..

  Atbildēt
 22. riexc

  tomeer – jaunaa ibanka neatstaaj iipashi labu iespaidu.
  pa punktiem (jo man liekas te ir kaac no Ubankas):
  1) liekas bremziigi, smagi iet:) saliidzinaajumaa ar ieprieksheejo versiju
  2) sabaaztas dafigaa fiichas, bet paarskataamiiba liidz ar to pasliktinaas – ir gruuti ierubiities, kas ir kas;
  3) miinuss ir tas, ka nevar exporteet maksaajumu paraugus no ieprieksheejaas versijas;
  4) peec manaam domaam ir vieglaak un eertaak atcereeties loginu peec vecaas sisteemas (vaards+simboli kautkaadi), nekaa kautkaadu nesakariigu ciparu virkni (8gab).
  5) pretiigi liekas obligaataas parolju mainjas ik peec meenesha (periodaa varbuut kljuudos), jo paaraak biezha parolju mainja visdriizaak novediis pie taa, ka svaigaakaa parole buus kautkur pieraxtiita, lai neaizmirstos, jo atcereeties nav jeega – tik un taa peec meenesha mainiisim:)
  6) nav iisti saprotams, kapeec FF nevar sagremot sho uuberkruto saitu:(
  nobeigumaa – personiigs viedoklis – ParexDigis manaa uztveree liekas vislabaakaa jopcignetbanka:)

  Atbildēt
 23. CAP

  riexc –> Tieši tā… Parex Digi`s toč man liekās.. ir labākā Ibanka… vienkārša, saprotama… utt… nevienā paarlūkā īpašu probz naf.. vienigais kas vajadzīgs ir SSL protokolu atbalsts paarlūkam… gan uz IE rullē.. gan FF.. utt…. nekad nekādu problēmu naf bijis.. :)))

  6) nav īsti saprotams, kapēc FF nevar sagremot šo ūberkruto saitu:(

  Es jau raxtiiju….

  A priekš Mozillas java atrodama –> Java priekš FF un citiem Moziljiem

  Atbildēt
 24. Lupus

  īss un tendenciozs review (tā ka ir sanācis lietot ibanku, digi un hanzanet)
  iBanka – suņa kakas, lēni, smagi, un kā tik vēl ne. stundu stāvu domādams kā lai iemīž pudelē (vai aizskaita piķi)
  Digi – dizainiski joprojām suņa kakas, strādā jestrāk, interfeiss vēl jautrāks, bet kaut kas nedefinējams ļauj pat šamo normāli lietot.
  HanzaNet – uber alles. žigli, jestri strādā un visu vajadzīgo var pat atrast. Tikai definēto maksājumu logs liek piepūlēt smadzeni.

  Atbildēt
 25. kritins

  jaunajai ibankas versijai dizainam nav ne vainas. tomēr smuks vai nesmuks dizains ir viens, bet kas cits ir, ja verot valjaa to jauno versju pārlūks uz kādām 10 sekundeem vienkārši pamirst. Agsheejaa joslaa kreisajaa pusē programmas ikonas vietā parādās baltais kvadrāts, kas liecina, ka proga ir pakārusies, bet pēc tam viss aiziet.
  Nafig Unibankai ir tik smaga lapa?
  Un vecais dizains arī viennozīmīgi būtu jālikvidē.

  Atbildēt
 26. riexc

  njaaa, peec jaunaakaas Javas uzlikshanas un popup’u atljaushanas aizgaaja pasaakums un straadaa kautkaa aatraak nekaa ar IE, bet izskataas liiki tik un taa:)
  ech…

  Atbildēt
 27. Jazz

  Nu nez, es lieto ibankas veco versiju, gan ar IE, gan ar Linux ielarotāju – viss notiek!
  Nu jā, dizainiņš ir pavecs, nu bet pofig.

  Atbildēt
 28. BlackHalt

  BKB
  Biznesa klases bezpriģeļņiki.
  Iegāju tak apskatīties to TVNET brīnumreklāmu par kuru raksta pods. Kā nekā arī televīzorā jāskatās tvnet-latnet reklāmas.
  Vienā reizē lietotājam tiek iegrūsti 571 KB drazas.
  Izlasot rakstu “Uzmanību, terorists! Mārtiņš Kaprāns” jau esmu saņēmis 674 KB drazas.
  Nospiežu uz sadaļas “Latvija un ES” jau esmu saņēmis 840 KB devu.
  Četras reizes nobalsoju kaut kādā Dienas jautājumā ar “NĒ” deva 1,17 MB
  Metos laukā no turienes.
  Uzlēju ūdeni procesoram.

  Atbildēt
 29. Neonz

  nē nu tas ir vāks… visā pasaulē portālu īpašnieki domā, ka uztaisīt mazāku index lapu, lai ātrāk ielādējas, a mūsējie tik paarbāž ar reklāmām… teiksim tiko pastījos (ar bildēm) www.delfi.lv = 136 KB, www.tvnet.lv = 288 KB (neskaitot to unibankas zaķi), www.apollo.lv = 143 KB. Salīdzinājumam: www.yahoo.com = 59 KB, www.msn.com = 104 KB… Jāpiebilst, ka citiem tie cīpari būs lielāki, jo es flash playeri nelietoju, so flash baneri man vismaz nelādējas 🙂
  un ņemot vēra, ka tvnet ir gan vislielākais izmērs (un ielādes laiks), gan gļuki ar alternatīviem paarlūkiem, gan vistizlākais dizains tad to vairs īpaši apmeklēt netaisos!

  Atbildēt
 30. ZBH

  rem : jep, linux@latnet.lv
  ja pareiz aceros, pirms kaadiem daziem meenesiem tehnikaa taut sametaas pieprasiijumaa, jo dagriezaas linux-lvusers moderator perturberancs.

  Atbildēt
 31. MdM

  Nu vecaa ibanka bij vairak vai mazaak izsmiekls, jo tur faktiski vis snotikaas manuaali. Tipa tu savadi visus savus datus maksaaajuma aa tur otraa galaa viens ar CTRl+C un CTRL+V vinjus kopee iekshaa sissteemaa.
  Jaunai versijai nav ne vainas, ja nenjem veeraa to ka neiet ar Firefox. Bet nu kadreiz arii IE ir jaatver, savaadaak shis aizmirsiis kaa darboties.

  Atbildēt
 32. Norkjis

  Ui, ko tad īsti apliek? to unibanku vai tvneta pakaļskriešanu reklāmas modes tendencēm? Bet ja nopietni, ar šīm te reklāmas lapām ir kāds plugins/whatever kas to autodetektē u.c.? Vai kāds labs cookie kas nodrošinātu šīs lapeles neredzēšanu turpmākos gadus 20 piemēram? 🙂

  Atbildēt
 33. Grrr

  tiem, kas lieto Firebird, silti varu ieteikt jaunāko AdBlock pluginu.
  Ērti un nikni — ieraugi reklāmu – right-click un izvēlies adblock, vari vēl ievadīt attiecīgās vietās zvaigznītes, piemēram:
  adblock: ad*.tvnet.lv/* — un tā tālāk.
  spēj bloķēt arī iframes un flashus.
  mans tekošais importējamais adblocku saraksts:
  http://www.nox.lv/misc/adblock.txt

  Atbildēt
 34. Grrr

  domāju, var mierīgi arī Squidu sakonfigurēt.
  Ideālā variantā FF + Squid:
  adblock FFoxā, un pēc tam uploado sarakstu uz squidu – turpmāka bloķēšana jau proxy līmenī. 🙂

  Atbildēt
 35. menca

  atceros, tika kabināts arī pašam squid-am kaukas klāt uz regexpiem. neatceros vairs. peedeejos 4 gadus junkbusteri lietoju piečainotu squidam galā. jāatceras tik viņu lietojot ieķeksēt "http 1.0" browserii, bet vispār apmierina. varbūt arī ir kautkas labāks, bet nah kustināt, ja šis savu darbiņu padara 😉

  Atbildēt
 36. Ljonja

  Poda dizais vienkarshi rllzzz… te nav ko piebilst… A ko ta gribeji..tik raibu lapu ka acis sap lasot?! …

  Vai kā patīk pielaizīties.

  Atbildēt
 37. Nitrat

  Šodien es te piedarbināju to tvnetu, a tā vietā, lai lasītu ziņas, man pretī zaļš mauriņš ar kaut kādu cācu iekšā. Nu tā kā man mājās diezgan lēns i-neta pieslēgums, tad uz šo jauko skatu dabūju diezgan ilgi skatīties un brīnīties.
  Pēc tam uzreiz uzrakstīju klauzulu tvnetiešiem un apjautājos, ar kuru galu viņi domā, bet šie pat atbildēt neparūpējās. Skaidrs, kā diena, ja vēl ko tamlīdzīgu pie viņiem kādreiz redzēšu, pateikšu bye bye tai un vairs tajā nekad neiegriezīšos. Nebūs liela bēda…

  Atbildēt
 38. noisex

  waaaaah, nu pizgjec vienk. man nav komentu 🙂 portals nevrotjebenijs – 1a liela rekalma 😛 nee nu kam tagad viegli, naudu vajaga visiem

  Atbildēt
 39. plastiC

  Nē man jau "patīk", visi viens otru māk teicamā līmenī kā vienmēr "aplikt"! :] …runājot par rakstu kā tādu. Btw, stils nenormāli atgādina tādu "Olimps" (neatceros precīzi), kurš aplika LV saites.
  Bet reklāma tiešām uzmācīga, bet pa šito TVNet`s labu naudiņu iekasēja.. ;p

  Atbildēt
 40. naumanniks

  A varbuut Ubankaa krediitu vaig ar steigu njemt?
  1)pastaaviigi apzog
  2)atbaida klientus ar "lieliskaam" ibankaam
  3)…ganjauveelkautkaadashuijnjas
  n)jauns virsnieks nogremdee plaukstoshu uznjeemumu(?)
  vdrug nebuus jaaatdod

  Atbildēt
 41. danila

  ari man bija problemas ar ibanku. bet tās beidzās, kad pateicu viņiem čau 🙂
  pārgāju uz krajbanku. un pēkšņi kļuva vieglāk un labāk. arī onlinebanka viņiem ir OK. (subjektīvi vismaz tā liekās). bet vispār glabājiet naudu bankās (3l) 🙂

  Atbildēt
 42. MZM

  Man zem Konquerora vispār dīvaini bija – atveras normāls TVNETS un pazūd – veras zaļā reklāma. Pēc brīža atveras normāls TVNETs un atkal pazūd – parādās zaļā reklāma un tā bez gala… Apnika un aizvēru ciet.
  Un par to ibanku nevajag ļečīt, ka jamā ruleZ. Uz vienas XP kastes uzliku jaunāko Netscape un Java no SUN. Tā kā tā sūdzējās par pārlūkprogrammu un nevarēju lietot. Nezinu kādas vēl "advancētas" un citādi mistiskas darbības ir jāveic, lai tas "lieliskais" brīnums strādātu. Protams, ka helpdesks jamajiem MD. Pagaidām visiem, kas vien pie manis incējas par ineta bankām, silti iesaku Unibanku neizvēlēties. Pamatoti.

  Atbildēt
 43. gusc

  Runājot par iBankas jauno dizainu. Es labrat iepostēšu vestuli ko rakstiju viņiem un atbildi ko sanjeemu:

  Sveiki,
  Kopumā jau forši uztaisīta lapa, arī tas čakars ar karšu kodu kasīšanu ir atkritis.
  Bet ir viena problēma, lai cik arī web-dizaineris nebūtu centies taisīt šīs lapas noformējumu, šīs tabulas, kurās es vēroju sava kota saturu, maksāju rēķinus izskatās ĻOTI atbaidoši. Tas manatgādina tālo ’90to gadu vidu, kad internets tik plētās plašumos un bija tādi internet pārlūki kā Netscape 2.0, bet hallo nu jau ir 2004. gads (toties šīs lapas dizains vēļoprojām ir ieslīdzis tajos tālajos ’90tajos). Es vēlētos atgādināt, ka visi mūsdienu internet pārlūki (pat 2 versijas vecāki) atbalsta tādu lietu kā CSS, kas ir tieši domāts lapas noformēšanai, kā rezultātā lapa ir statiska, acīm baudāma un tajā pat laikā neaizņem daudz vietas (NAV ilgi jālādē no interneta pat pie lēna internet pieslēguma).
  Es tikai gribēju pateikt, ka varēja tomēr labāk. 🙂
  Paldies,
  gusc

  un tad sekoja graujošā atbilde:

  Labdien!
  Atbildot uz Jūsu vēstuli, vispirms atļaujiet peteikties par izteikto viedokli jaunās Ibankas dizainu. Kaut arī Jūsu vēstules saturs liecina par to, ka kā loetotājs vēlētos to redzēt citādu, un Jums tā liekas nemūsdienīga.
  Tomēr gribētos atspēkot šos apgalvojumus, jo patreiz vadošo web dizaineru piedāvājumos dominē tiešī askētiskais stils, atmetot visu lieko, jo tīkla lietošana jau tā piedāvā tādu krāsainību, ka nereti lietotājs savā bankā labprāt izmanto atelpas brīdi sev svarīgo finansiālo darījumu kārtošanai un neuzkrītošais noformējums palīdz koncentrēties.
  Ne mazsvarīgs aspekts tieši šāda dizaina izvēlei ir korporatīvais stils, kas raksturīgs SEB grupas bankām un pazīstams ar ziemeļnieciku atturību un nepārprotamu norādi uz svarīgāko bankas darbā.
  Ar cieņu un cerībā, ka jaunās Ibankas dizains tomēr pārliecinās par savām priekšrocībām,
  Klientu atbalsta dienests
  8008009

  eu nu hallo, es taču saprotu ko nozīime askētisks, bet nejau nu FrontPage. Katrā ziņā tante/onkulis kas man to otra galā atbildeja bija viekārš uBankas darbonis un mainit tur neka tapat nevarēja, bet atruna bija skaista. 🙂

  Atbildēt
 44. Valdis

  Nu kaa lai saka, jaalietu IE, nevis tur firefox, netscape, nafig vinji vajadziigi, lieki ponti, lietojiet kaa parasti cilveeki IE un praatu pawi sev nepisiisiet.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *