Webhost.lv – tā ir jāaizver kompānijas

Creatorz iemeta adresīti uz vienu lapu, kas šobrīd ir slēgta. Varētu padomāt – nu slēgta un slēgta, miers un bērziņš. Ar to it kā varētu pielikt punktu, bet šajā gadījumā labākais ir tas kā tas tiek izdarīts.

Patiesībā te nav ko piebilst – tas ir jāredz jeb jāizlasa. Tad nu lūdzu ievērtēšanai – webhost.lv vai arī spogulis tepat podā webhost.lv.

Papildināts
Kā izrādās, tad dotais serveris ir ticis uzlauzts. Vismaz tā tur šobrīd stāv rakstīts. Ja tur arī bija paviesojušies hakeri, tad noteiki viņi ir bijuši ļoti ļauni, jo izskatās, ka tur viss ir kārtīgi padzēsts.

35 thoughts on “Webhost.lv – tā ir jāaizver kompānijas

 1. valdiic

  Nu, bļe, tas teksts apakšā ir neizrunājams 😀 Nemaz nezināju, ka var arī šādas kombinācijas ar krāna vārdu sadomāt!

  Atbildēt
 2. wanderer

  reaali "hackeri"… kas par inteligjenci, kas par domas lidojumu, kas par tehnisko realizaaciju… 5to frontpagi, lai, lieto… *grin*

  Atbildēt
 3. Spameris

  wander škiet izrtāva vārdus no mutes.
  Jo pirmais ko iedomājos apstīties bija lapas source un mans pārsteigums un izbrīns biju kad ieraudzīju

  <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">

  Nu kas nu kurām tuvāks.
  MS rullz

  Atbildēt
 4. Metalurgs

  Frāzīte beigās ir mākslīgā intelekta radīta, ir tāds verķis – Generator Mata (advancētai lietošanai gan nepieciešama krievu valodas gramatikas paarzināšana).

  Atbildēt
 5. koko

  ņā… domāju, ka Metalurgam taisnība… Žēl tikai, ka aizmirsu linku – es ar biju to "mākslīgo intelektu" kaut kad atradis.. Nu bet papriecājos un aizmirsu!!!

  Atbildēt
 6. Administrator of WEBHOST.LV

  Uvazaemie 4itateli!
  Na server proizoshla hakerskaja ataka.
  Sej4as hosting zakrit.
  Za odno oformljutsja dokumenti na firmu v Latvii. Do etogo rabotali na firmu v ASV "Elementare Hosting".
  Prinosim svoi izvinenija za proizoseshij incident na nashem sajte. Hakeri ne toljko slomali server, no essjo reshili i napakostitj.
  Essjo raz prostite!
  Do etogo bil solidnij dizajn i tak dalee. I ja sam staralsja vmeste s adminami i direktorom Pavlom Tensonov.
  S uvazeniem,
  Arturs Haustovs.

  Atbildēt
 7. aldcor

  HMM…! Iespējams rakstīšu kauko galīgi ne pa tēmu, bet vēlos tomēr izteikt savas domas! 🙂 Un iespējams iekļūt pods.lv pirmajā lapā! Tātad:::Nedaudz par Longhorn un pods.lv
  ______
  Nu kā jau zināms visi Windows niķojas kā mazi idijotiņi! 🙂 Nu labi es biki pārspīlēju lietodams šadu apzīmējumu. Bet tomēr pasakat, ka tā nav. Īstenībā jūs to nemaz nevarat teikt. Ziniet…! Jums drošvien tāpat kā man jau piegriezies tas, ka nemitīgi tam draņķim atkal, un atkal kaukas nepatīk, un nerunāsim labāk par šī (biki ieklepojos) funkcijām. Kaukādus errorus tas mūdzis met ārā u.t.t. Un interesanti, ko Windows korporācija cenšas panākt ar to, ka savos Xp instalācijas CD samet kaukādus tur Messenger u.t.t. Nu piemēram tie visi "sūdiņi" noēd diezgan lielus resursus, un ne jau es vienīgais to apgalvoju. Hmm…! Varētu padomāt, ka viņi vēlas nobeigt mūsu datorus! Ārprāc, un ko tad mēs darīsim? 🙁 Nu labi jau labi, es nedaudz pārspīlēju. Bet tomēr…! 🙂 …..!!!!,,,,,,!;;;dskjh 🙂 uij! Vai tev gadījumā neliekas, ka es vēlētos tevi aizvilināt pie cita OS vai pat pie kaukāda dzelža? (nu vispār jau tā varētu būt). ū šit, novirzījāmies no tēmas! OK ! Tātad ::: Par cik ziņas par Longhorn nav pārāk jaunas, tā arī es nolēmu nerakāties tajā pods.lv, bet atrast caur google.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *