Extension Uninstaller 0.1

Kaut kā nejauši uzskrēju šim te paplašinājumam – Extension Uninstaller 0.1, kas domāts Mozilla produktu saimei – Mozilla, Firefox un Thunderbird, lai atinstalētu paplašinājumus. Līdz šim bija liela problēma atinstalēt paplašinājumus, jo nebija tādas iespējas. Rezultātā eksperimentējot ar neskaitāmiem paplašinājumiem sanāca kaudze ar ieinstalētiem, bet neaktīviem paplašinājumiem, kas varbūt kādreiz kādam arī traucēja dzīvot.

Šo problēmu varēja apiet dažādos veidos, bet neviens no tiem nebija īpaši ērts un lietotājam draudzīgs. Esmu redzējis vēl arī citus paplašinājumus, kas dara to pašu, bet nebiju līdz šim nevienu no tiem notestēji. Šis ir pirmais. Tā kā, ja kāds ir notestējis vēl kādu līdzīgu paplašinājumu, var droši pastāstīt par savu pieredzi. Pagaidām uz Firefox strādā labi. Nekādas problēmas neesmu pamanījis.

Lūk šādi izskatās šis zvērs darbībā.

Kad kāds paplašinājums ir atinstalēts, tad var palūrēt arī log failu, kas tur tika sadarīts.

Atrast paplašinājumu var pie Jeremy.

Vēl arī jāpiemin tas, ka vecie paplašinājumi, tajā skaitā arī šis, darbosies tikai līdz Firefox 0.9 iznākšanai, jo līdz ar jauno versiju būs pārtaisīta visa paplašinājumu un tēmu sistēma. Ne tikai drošības ziņā, bet arī funkcionālā, un tiks atrisināta problēma arī ar paplašinājumu atinstalēšanu. Tā kā šis pagaidām ir tāds rezerves variants uz mēnesi – maksimums diviem, līdz iznāks Firefox 0.9.

13 thoughts on “Extension Uninstaller 0.1

 1. tas

  jēlība… ja taa turpinaasies tad panesiisies bazars par mac-os….
  k.kad sen sen to kustinaaja liidz 5% pasulee :))) nez cik tagad
  ggg….

  Atbildēt
 2. brr

  viss ir baigi forši, ja neskaita to, ka nevaru ieinstallēt uninstalleri ;( atrubiju visus extensionus, ierubiju javascript, bet vienalga neiet

  Atbildēt
 3. bush

  bubu, nevis gluzhi nokaraas, bet peedeejos nightly/branch ir taads stulbums, ka tas security certificate dialoglogs, kuram vajadzeetu paraadiities, neparaadaas, kaa rezultaataa nav uz ko spiest un neko nekaa nevar opereet 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *