Videoklips par štābu

Jānis iesūtīja saiti uz Visu Latvijai mājas lapu kurā ir nopublicēts interesants video klips. Tas tika izveidots kā atbilde uz Krievu skolu aizstāvības štāba veidoto klipu.

Apvienība “Visu Latvijai!” ir sagatavojusi videoklipu par jaunajiem krievu šovinistiem un viņu kūdītājiem.
Videoklipā tiek izmantota rokgrupas Līvi “Zābaku dziesma”. Dziesmas izmantošana klipā ir saskaņota ar grupas pārstāvjiem un MicRec studiju.

Klips sver daudz un skaitās vēl pārāk “jēls” un smags. Vēlāk varbūt tas tiks konvertēts uz DivX.

96 thoughts on “Videoklips par štābu

 1. Kirils

  aha, tagad shitais klips skaitiisies "eetisks un legaals"?
  bet tas klips skaitijaas "naidu kurinoshs"?
  kamōn!
  es PAR runas un domas briiviibu!

  Atbildēt
 2. bla

  taadi sunji.., redziet jums jaauzinstalee "K-LiteMegaCodecPack1.0.0.exe", lai paskatiitos … no taadiem suudiem pa gabalu. DivX any ?

  Atbildēt
 3. aicizz

  nu jā krievu klipā bija doma, jēga, scenārijs, a šitais izskatās pēc fragmentiem iz panorāmas. nu i nafig. bet nu par to divxu jau toč. nafig nevarēja paarkonvertēt jau saakumā??

  Atbildēt
 4. lasītājs

  Jē, jē, jē. Kad es dzirdu kaut kur tīmeklī "Latvians.lv" vārdu, tad es aiz sajūsmas spiedzu. Wiiiiii!!! Mani mazie pokemoni, jūs esat mani favorīti. Kad izaugšu liels, iesim kopā šaut krievus. Wiiii, mazie, pūkainie krievu atšāvēji. Yei yei yeee, wiiiii, latvians.lv rocks.

  Atbildēt
 5. she`ka

  aisizz, domāju, ka letiņi šo klipu paši meistaroja bez jebkādiem finansiāliem atbalstītājiem, bet ruskuļiem (krievvalodīgajiem) ir kāds sponsors..
  nē nu jautri vismaz bija, kad rāda policiju un dzied par suņiem, kas izkož zābakiem (tiem pašiem 😉 robus 🙂

  Atbildēt
 6. Janekuss

  Dažu personu mērķtiecīga nacionālā naida kurināšana nes savus augļus. Tagad arī pods.lv.
  Nevajag nostādīt sevi līdz tādam līmenim. Visulatvijai.lv un latvians.lv ir tādi paši idioti un ekstrēmisti kā "štābs", tikai latvieši.
  Domāt vajag un meklēt risinājumu, nevis bezjēdzīgi uzkurināt kaislības.

  Atbildēt
 7. pff

  ja tu domaa, ka latvians.lv uztaisiija to klipu (kuru es principa peec negribu pat redzeet) bez finansiaala atbalsta, tad tu ruugti maldies, vinjus finansee tieshi tie pashi maskavas speeki, kas ‘shtaabieshus’ – nacionaalaa naida kurinaashanai. bet taadi *ohi kaa coolynx izpaliidz vinjiem pa frei… stulbi kautkaa.

  Atbildēt
 8. Kirils

  tādi paši idioti un ekstrēmisti kā "štābs"

  lai arii taa.
  bet tas vinju video bija vnk super :))
  lai arii ideju es netbalstu.
  shito klipu afaig nav veerc vilkt

  Atbildēt
 9. celtnieks

  Jāatzīst, ka krievu klips bija skatāmāks, šis man atgādina "tos" laikus, kad mājās uz veca videomagnetafona griežot centimētrīgās lentes un līmējot tās kopā ar PVO veidoju savu pirmo garadarbu.
  Ne idejas, ne sižeta, noskatoties paliek tāda 5 minūšu zaudēšanas sajūta.

  Atbildēt
 10. afigel

  nu mļa.kautkādi auni uztaisījuši kautkādu klipu un tagad ir jātbild ar līdzīgu klipu?tā jau var rieties līdz nejēgai.galīgi nejēgā.

  Atbildēt
 11. Patriots

  Ir daudz labāki veidi kā parādīt, ka ir par reformu. Galvenais veids, kas labi strādā Igaunijā, jau kopš padomju laikiem, ir atbildēt valsts valodā t.i. Latviski, uz krieviski uzdotu jautājumu. Es kā skolotājs esmu par to pārliecinājies. Tādas filmiņas attiecības neuzlabos, tāpēc nav vērts pievērst uzmanību.

  Atbildēt
 12. Info

  Klips lielisks. Turklāt to neveidoja latvians.lv. To veidoja visulatvijai.lv un latvianiem ar to nav nekāda sakara. Latvians ir ekstrēmisti, bet Visu Latvijai veselīgi nacionālisti.

  Atbildēt
 13. Jānis

  1.kārt klipu ir taisījusi Visu Latvijai nevis kaut kāds Latvians.lv Ja kādam zināšanas šajā sfērā aprobežojas tikai ar domēna www.latvians.lv zināšanu, tad lai labāk paklusē. Latvians.lv nav nekāda organizācija, tikai vortāls, un šo vortālu veido NSS, kas bāzēta Liepājā. Viņi tik tiešām ir ekstrēmisti (atšķirībā no Visu Latvijai). Mūsu vienīgā saistība ir tā, ka arī viņi tiek pieskaitīti "nacionālistiem", kādreiz esam publicējuši dažus savus rakstus šajā vortālā.
  2.kārt, klips veidots tikai ar mūsu pašu biedru entuziasmu, ieguldīti personīgi līdzekļi un tehniskais aprīkojums. Zināmā mērā tas tiešām ir "home made". Neviens mūs nav finansējis šajā sakarā.
  3.kārt, kā jau teicu, klips tehniski ir "pajēls". Tas tuvākajā laikā tiks pārkonvertēts uz DivX vai WMA. Nezinu, kāpēc tie, kas viņu veidoja, jau no paša sākuma to neizdarīja.

  Atbildēt
 14. endr4f1nd3l

  krievu aizstaavji atradushies. tochno vajadzeetu kaadam iistam Latvietim doties uz kaadu vinju piketu un nospridzinaat tur 5kg trotila kopaa ar 10kg naglu…
  buutu man bishkjiit vairaak speeka un vairaak draugu dotos ar beisbooleneem shitaas urlas sist. Ventspilii jau bija atrakcija – 10 letinji + Munjiki vs barinjsh urlu…
  a video nau ne vainas.. vareeja jau taadu niknaaku, bet whatever..

  Atbildēt
 15. ui

  endr4f1nd3l, to tu pavisam nopietni?
  vispar intrsanti, vai MicRec deva acceptu ne tikai dziesmas izmantoshanai klipaa, bet arii briivai izplatiishanai?

  Paziņoju, ka Visu Latvijai to neuzskatīs par autortiesību pārkāpumu, ja klips tiks izplatīts tālāk, pa jebkādiem informācijas apmaiņas tīkliem.
  Tātad tālāka izplatīšana ir pilnīgi legāla!
  Publicējis: Jānis / Datums: 28.04.2004 18:50

  Atbildēt
 16. ledusledus

  tātad. vajadzēja obligāti pielikt klāt džeku, kam uz krūtīm kaut kas bija uzķēpāts. tāpat vajadzēja kādus tos lopus, kas aizlējušies un vairāk fakučus, lai rāda savu u:berintelektu.

  Atbildēt
 17. Jānis

  ui, MicRec (un Līvi personīgi) mums deva tiesības izmantot savu dziesmu klipā. Klips pats par sevi jau ir mūsu autortiesību objekts. Un mums ir tiesības to izplatīt, ar kādiem ierobežojumiem vien gribam. Šajā gadījumā mēs autļaujam to izplatīt pilnīgi bez jebkādiem ierobežojumiem. Vienīgais ierobežojums – klipu nedrīkst kropļot.

  Atbildēt
 18. Jānis

  Nu, viņi tika informēti, ka netaisāmies to klipu izplatīt tikai "savām vajadzībām", bet gan palaist plašāk. Ja, neskatoties uz to, viņi piekrita, tad mums ir tiesības tālāk klipu izmantot kā vēlamies.

  Atbildēt
 19. hu ha

  to Autors: endr4f1nd3l www @ 28.04.2004 / 19:29
  tas ir tieshi tas, ko krievija veelas, lai kaads idiots neiztur un kaut ko izdara. Tici man, viena asinsizlieshana starp letinjiem un krieviem un tas viss var izveersties par pilsonju karu – nu vismaz par dazhaadu grupeejumu sadursmeem jau nu noteikti…
  taa kaa vajag ljaut vinjiem piketeet, lai tikai vinji njemaas, bet mees dziivojam taalaak, kaa nekas nebuutu noticis.. Un tad, ja kaut ko shamie izdara, tad mums ir paarspeeks, taa kaa viss ir atkariigs tikai un vieniigi no pacietiibas – kursh pirmais neizturees, tas zaudees un zaudees smagi…

  Atbildēt
 20. Pēteris

  Teikšu ka ir. Pilngs sviests, tomēr laba griba arī nav peļama. Visdrīzāk, ja kaut ko dara, šķiet, ka tam ir jābūt kādai jēgai, bet var protams, ka DC kačuki kačāt kaut ko, priekš tā lai būtu.
  No ideoloģijas viedokļa praktiski nulle. Nekādā veidā neatbalstu idejas, kuras nesa krievu klipiņš, bet visu cieņu autoriem, tam vismaz bija doma, nevis, ka šim. Reformas pretiniekiem ir, mums ar vajag… Un tad kaut ko no kaut kā, ar kaut kādu pavisam neskaidru domu uzcepj.
  Nav ne idejas, ne realizācijas…
  Protams žēl, ka Latviešu alternatīvais klips ir šāds, šķiet ka laāk nbūtu nekāda. Ja grib pēc kaut kā tiekties, tad ieteiktu paskatīties pāri Coca-Cola reklāmas un padomāt, kā tas top.
  Dārgākais jau ir ideja, bet šķiet, ka veidotaji ir galīgi sviesta pārēdušies.
  Un tad vēl

  5kg trotila kopaa ar 10kg naglu

  Vispār kaut kāds lohs. Tev bļin kaut ko tādu. Vai iedomājies Tur garām, kur Tu spridzināsi ies tava māte. Nebūtu škrobe?
  Domā ko runā.
  Nesaprotu, kāda saistība tur bija podam, bet nu šķiet, ka ar dažiem poda lasītājiem viss ir OK. Viņi diskutē par kodekiem nevis par saturu. Tas priecē.

  Atbildēt
 21. Muudzis

  Jā, līdz šim biju labākās domās par publiku, kas šeit izsaka komentārus. Bet kā redzu, tad lielākā daļa tālāk par sava datora monitoru vairs neredz un savas tautas problēmas viņus vairs neuztrauc. Galvenais ir nolamāt citu par līkām rociņām un paņirgāties par nacionālistiem. Bet par klipu jāpiekrīt, ka nav visai profesionāli izveidots (kvalitates ziņā). Taču nevar gribēt, lai katrs būtu profesionālis video jomā. Starp citu, runājot par video formātu, kāda vaina ir mpeg2? Laikam jau cilvēcņi te vēl nav izauguši, lai beidzot saprastu, ka DivX ir tikai aizstājējs tiem, kas nespēj tikt pie augstākas kvalitātes video (kaut vai DVD).

  Atbildēt
 22. Budzis

  Pēteri, tev amerikaņu "maksla" smadzenes pamiekskējusi? Šamais klips uztverams TIKAI kā dok.apliecinājums tam, kas ir tie piketētāji.

  Atbildēt
 23. STURM

  Jā, tiešā nozīmē idioti ir tie, kas nacistus ar nacionālistiem jauc!
  Jā, idioti tie kas Latvians.lv, un gardiešus ar VL jauc!
  Jā, idioti ir visi kosmopoliti!
  Lasītajs vispār muca audzis ;P Varbūt pateiksiet, ka tā nav pilnīga debīlisma izpausme, ka nacistus ar nacionālistiem jauc 😀 Eh, te jau nebūtu jāsmejas, te būtu jāraud!
  Infantīlie kosmopoliti!
  5.koments-
  Jē, jē, jē. Kad es dzirdu kaut kur tīmeklī "Latvians.lv" vārdu, tad es aiz sajūsmas spiedzu. Wiiiiii!!! Mani mazie pokemoni, jūs esat mani favorīti. Kad izaugšu liels, iesim kopā šaut krievus. Wiiii, mazie, pūkainie krievu atšāvēji. Yei yei yeee, wiiiii, latvians.lv rocks.
  Autors: lasītājs @ 28.04.2004 / 16:21
  Nu tu tiešām esi mucā audzis 😀 ! ! !

  Atbildēt
 24. Kuuminsh

  Slaavu miiljotaaji vareetu palasiit Delfi.lv/rus komentaarus.
  lv delfos komentaari ir stipri vien miikstaaki. neviens nepiedaavaa izshaut/izniicinaat krievus un ar tankiem parbraukt paari krievijai.

  Atbildēt
 25. ManInBlack

  mja, par to jaukšanu – totāli lāmes. kas var būt kretinējošāk, kā tas, ka cilvēks līdz galam nav iedziļinājies kas un kā, bet tikai virina savus žokļus. VL jau sen jauc ar latvians.lv, sauc par ekstrēmistiem, nacistiem (cilvēki laikam nezin šī vārda īsto nozīmi), radikāļiem. Bet kāds no bļāvējiem ir painteresējies, ar ko VL nodarbojas? Duriki jūs. Jūs jābāž tajā pašā maisā, kas bļauj, ka "Linux sux", lai arī nekad neesat mēģinājuši šamo lietot, un jāslīcina Daugavā. Maybe prātiņš mājās atgriezīsies…

  Atbildēt
 26. FaLcoN

  Trāpīgu bilžuku, kofee atradis.
  ManInBlack: bet kaut kur netā bija reiz pavīdējis raksts, ka VL ir atšķēlušies no latvians.lv, tāpēc arī turpina jaukt.
  Bet tas štābs brēku taisa kur tās nav, un, domāju, ka vēlēšanās par tiem neviens normāls Latvijas iedzīvotājs nebalsos.

  Atbildēt
 27. uupizz

  jaapiekriit augstaak teiktajam, ka te viena dalja ar savaam paarcodeetajaam smadzeneem ir palikushi truli un nav speejiigi vairs sleept savas degjeneratatiivaas izpausmes. Ja kaadam liekas, ka TAS, ko dara "krievu skolu aizstaavji" ir normaali, tad var veesi izmantot lielisku iespeeju un aiziet vinjiem atsuukaat. Ir robezhas tolerancei, iecietiibai un sapratnei. Tas, ko tie siikie aizstaavji dariija vakaros ielaas liekas ka nevienu te nav aizskaaris, taadeelj izmantojam strausa sindromu ne? Laikam jau ir kaadam smagi jaanoraujas no ruskajazichniem skolu aizstaavjiem pa bieti lai buutu beidzot saprashana kas ir kas. Bljed riebjas lasiit shitos te miiksto pudeljstikliem cauri skatosho coderu suudus.

  Atbildēt
 28. Spameris

  Nu jaasaka, ka veeljoprojaam nespeeju beigt briiniities par savaado attieksmi pret jebkaada veida klientiem uz shii kalna!!Kalns ir superiigs, jebgan ar diezgan novecojushu tehniku.. bet aciimredzot novecojis ir arii personaals, jo tirgus ekonomika aciimredzot vinjiem ir svesha… varbuut ka tur "paakjijaa" kur shamie dziivo veel valda sociaalisms, bet mums no Riigas bija pagruuti saprast shos!Staasts ir sekojosh: 10feb vakaraa Riigaa baigi snieg, visur snieg… nu mees zvanam uz Mezhezeru pa noraadiitajiem tel – neviens necelj, zvanam pa citu vienu tel. kursh man no seniem laikiem… ok pacelj sieviete… saka ka varot braukt… ir sniegs!! OK – beidzot ap 6 no riigas izbraucam!!Ilgi mokamies celjaa – baigi snieg!! BEIDZOT esam klaat – kalns izskataas superiigs… ir kolosaalais puuderis… pietam Mezhezera trases ir lielas un platas, caur mezhiem – fantastika!! Bet tur mums saka ka kalns nedarbojas… kautkaadi lauku traktoristi neesaajas ar buraaniem pa kalnu! Mees sakam vienam lai iesleedz.. nu ka klienti ir klaat… shis saka ka nesleegs… saka ka sniega neesot.. he he a mees liidz celjiem staavam sniegaa!! Nu labi… redzams ka dzeks ir lepns… piesolam pa 5 samest shim 30Ls, lai tik palaizh!! Kaa nekaa no Riigas atbraucaam… tikai shitaa deelj!! BET NEE… shim POH viss!!Riktiigi nikni domaajam ka jaalaizh uz Eergljiem… bet pusceljaa starp dirsu un eergljiem… nekurienes viduu… mashiinai izbeidzas akjiitis un atsaka gjeneraators!!Gaidam paliidziibu.. tuveejaa apkaartnee taadas nav.. neviens negrib 30Ls nopelniit… nu domaajam ka tie toch ir laukju sociaalisti!! Zvanam chomam no Riigas – tas buushot pee 2.5h… ehh!!Sagjeerbjamies snow gear un seezham 4h tajaa suuda aukstajaa mashiinaa!! Pietam vieteejie laukji pohujaa redzeedami ka mees taa tur seezham vienkaarshi nesas garaam ar saviem dranduljetiem.. pat neveelaas paliidzeet!!Peec paarsalshanas atpakalj celjaa… nu temp visu laiku bija ap -16.. mees iebraucaam riigaa.. ap 5naktii!!Vot i dirsaa pat nepasnowojaam!! Zhopa!Neiesaku nekad braukt UZ MEZHEZERU!!TAS NAV TAA VEERTS!!

  Atbildēt
 29. endr4f1nd3l

  ui :: +/- jaa, nopietni..
  hu ha u.c.:: ar domu ka baigi ok, mees tik ljaujam shiem dariit ko gribam un tipa nekas nenotiek un viss baigi labi ka tik muus nesit un par mums slikti nepadomaa. pagriez labo vaigu ja iesit pa kreiso un aatri atrausies pa abiem…
  Pēteris :: nu varbuut ne shaadaa daudzumaa, bet gan jau caur puuli naglas cauri neielidos… katra nagla zinaas savu celju.. 😛

  Atbildēt
 30. Petro

  Gandrīz pilnībā gribētos piekrist 43. komentārā uupizz teiktajam. Diemžēl ir viens "bet". Ņemot vērā ar kādu vārdu sākas pēdējis teikums jāšaubās par viņa paša latviskumu.

  Atbildēt
 31. Latvian

  Klau- "Janekuss", esi iedomājies, ka esi baigi svarīgais kombinators? Baigais pseidopolitilogs, prāta grands, domu milzis, mentālais tiesnesis? Mūsu acīs tu esi klauns, arlekīns, tītars. Prasts Tvaika ielas švilpis.

  Atbildēt
 32. she`ka

  to Spameris: es pats nāku no tās pašas "pāķijas", kā tu saki, bet nekad neesmu braucis slēpot uz Mežezera kalnu, jo tur strādā tiešām lohi. Tāpēc turpat netālu ir tāds kalns kā Cigoriņš. Nav tik liels kā Mežezera kalns, bet apkalpes ziņā daudz labāks…

  Atbildēt
 33. Petro

  Atļaušos bišķi pacitēt. Varbūt kāds komentētājs ar IQ kaut drusku lielāku kā a. god. Dž. Bušam aizdomāsies…
  Neba nu mūžīgi spēku mēs lietosim.
  Vadoņūs Pakļausim. Varoņus izkausim.
  Nebūs tiem varoņu – viņi būs bars.
  Baru mēs aplokā – ganāmā pulkā.
  Zobens tad vajadzigs nebūs, tik vica.
  /Māra Zālīte – RO Lāčplēsis/

  Atbildēt
 34. daysleeper

  kas tur par tiem forumiem iepiksteejaas.. nav veerts podaa forumu likt veel, te ir klasiskas veertibas. Forumi ir boot.lv un hackers.lv taa kaa uz priekshu.

  Atbildēt
 35. lasītājs

  Visi šitie nacionālisti ar aso mērķi "latviska Latvija" ir vienā katlā metami. Ja tie mazie pokemoni "latvians.lv" skaidri pasaka, ka viņi grib krievus atšaut, tad "Visu Latvijai" savā lapā ne ar ko vairāk par "taisīsim sapņu zemi" nepasaka. "Visu Latvijai" nosaukums jau vien ir šovinistisks, tā kā globāli tā Jūsu organizācija ir pilnīgs buļļu kakiņš.
  Wiiii, pokemoni! Turieties, esmu ar jums!!!

  Atbildēt
 36. ManInBlack

  Varbūt kādam liekās, ka antireformistu izdarības ir norma. Nu nez, laikam jau nebijāt klāt nevienā no viņu pasākumā un nedzirdējāt saukļus. Tur vairs neiet runa par reformu, bet skan jau naidīgi noskaņotas frāzes pret valsti un latviešiem.
  Ok, lai varbūt arī nav lielas atšķirības, kādā valodā viņi mācās matemātiku vai fiziku skolā. Lai tak mācas krieviski, vai ta man žēl. Teorētiski jau tāpat vajadzēs iemācities latviešu valodu, lai varētu tālāk mācīties universitātē un kaut ko sasniegt.
  Taču tas ir tikai teorētiskā līmenī. Reāli viņi pēc vidusskolas dodas uz RTU (kur liela daļa pasniedzēju arī ir krievi) vai arī uz kādu privātu augstskolu, kur var mācities krieviski. Darbā arī viņus ņem bez problēmām firmās, kur par priekšniekiem tikuši krievi. Un kāda te var būt runa par integrāciju? Situācija nemainās. Ar vai bez reformas.
  Nu lūk. Un te jau ir runa tālāk par principu. Ja valdība piekāpsies šajā jautājumā, nedomājiet, ka viņi apklusīs. Protams, ka it kā nebūtu problēmu atļaut šiem turpināt mācības krieviski, arī skolotājiem vieglāk, kuri jau gadiem krieviski skolojuši un dažs labs pavecs tantuks arī latviski maz ko jēdz pateikt.
  Taču, ja piekāpsimies, sekos nākošās protesta akcijas.. Vai tad nēsat dzirdējuši, kādus mērķus izvirzījuši un skaļi deklarējuši štābieši? Pilsonība visiem un divvalodība. Vai tiešām mēs vēlamies redzēt uzrakstus divās valodās visās malās? Iedomājieties, jūs pērkat maizi, un tur virsū kaut kāds "hļeb". Forši, ne? Pa tv teiksim tagad var rādīt laikam 30% (īsti nezinu) ne-lv valodā, taču divvalodības gadījumā šis skaitlis varētu augt. Un piemērus te varētu saukt vēl daudz. Galu galā, ej nu sazini, ko šie sagribētu pēc divvalodības ieviešanas. Izdomātu, ka krievu teiksim Rīgā ir vairāk, un tāpēc vajadzētu par vienīgo valsts valodu atzīt krievu valodu. Varbūt vienkārši tulīt pievienojam savas valsts teritoriju Krievijai? Priekš kam mums sava valsts? Mēs tāpat nespējam to novērtēt…

  Atbildēt
 37. Kuuminsh

  Es taa saprota ka liela dalja no postotaajiem lapraat nobalsotu par krievu valodu kaa 2tru valsts valodu un taalaakaa perspektiiva par pievienoshanos krievijai???
  Kas tu esi. Latvietis vai suudumusha???
  Kapec Latvietim savaa zemee ir jaabuut uzmaniigam lai neaizvainotu okupantus???!?!?!?

  Atbildēt
 38. karuuzo

  Salīdzīnājāt, "home video" klipu ar klipu, kurā, drošvien, ielikts ne viens vien tūkstotis krievijas zaļo, t.b. $.
  Ideja kā tāda apsveicama, ja varētu tikai labāk parādīt, ko nozīmē šie piketi, ka patiesībā tas ir zaļu gurķu tusiņš nodarbību laikā, vai, runājot cilvēku valodā, skolas sačkošana. Domāju ka ASV par šo organizētājus viens divi samestu aiz restēm un pie mums arī to vajadzēja izdarīt. Es šādus mītiņus traktēju kā manipulāciju ar nenobriedušajiem nepilngadīgo prātiņiem. Vai tad neatceraties paši, kā skolas laikā centāties nosačkot stundas :))
  m

  Atbildēt
 39. ui

  nav ko apvainoties par to, ka VL jauc ar latvians.lv, ja pashi neatshkjirat neegjerus no dzivniekiem, zilos no pedofiliem, krievus no tataariem

  Atbildēt
 40. japets

  IMHO neviens jau neaizliedz maaciities krievu valodaa, tikai nonjem finanseejumu krievu val skolaam! ne?
  Ja kaads veelas maaciities krievu val, lai iet uz privaatu krievu skolu un maacaas, tikai, lai pie reizes maksaa no savas kabatas. Kur probleema?
  A par klipu naw viedoklja, katraa zinjaa imho nekas rasu naidu kurinoshs netika paraadiits.. 🙂

  Atbildēt
 41. Budzis

  Nabaga ui! Viņa tatāra būtība ir aizskarta līdz matu galiņiem :))) No ko lai saka, iu, paskaties uz sevi no malas. Tāds nu tu izskaties no malas raugoties. Bet to jau tev nesaprast esot tai pūlī – pūlī jau siltāk un vienkāršāk, pašam jādomā nav…

  Atbildēt
 42. Ra

  Nu ļautiņi, te vairs neiet nopietni!
  Ziniet, dārgie nacionālradikāļi, kad sāks sprāgt naglu bumbas, Jūs būsiet pirmie, kas salīdīs pa stūtriem – tā vienmēr ir bijis – kas rej, tas nekož. Bet jācieš jau būs mums pārējiem.
  Savukārt krievi ir tādi paši Latvijas nodokļu maksātāji kā visi citi un viņiem ir visas tiesības prasīt izglītību tādā valodā, kā viņiem šķiet labāk, kaut vai ķīniešu.

  Atbildēt
 43. Spameris

  ui: te nu atkal biki jauc. jo par homoseksualitātes izskaušanu bļauj latvians.lv. Viņi ir tie, kas bļauj līdzi Gardam un sludina to par slimību, salīdzina ar pedofīliju. Taču tās ir pavisam atšķirīgas lietas. Arī par neeģeriem – latvians.lv tik postē, ka visi, kuru ādas krāsa atšķiras no viņējās, ir norakstāmi. Debilisma kalngals. Ok, iespējams VL vēsturē var atrast šo to paarāk skaļi un līdz galam nenoformulēti pateiktu, taču laiks iet un cilvēki pieaug. No jaunu, zaļu skolnieciņu apvienības VL ir izaugusi par nopietnu organizāciju. Lab, bet par to nediskutēsim..
  ā, krievu klipu bez probzām var netā sadabūt. piekām čatā, iedošu linku, negribas te popularizēt.
  nu jā, taisnība ir arī par finansējumu – tas tiek vienkārši apgriezts. nekur neesmu dzirdējis, ka privātskolās nedrīkstēs turpināt mācīties da jeb kāda valodā. maksā un mācies, kur problēma? ja es būtu kaut kur ārzemēs, tad loģiski, ka maksātu par mācībām latviski un ar prieku mācītos bez maksās tās valsts valodā, jo papildus tak bez santīmu ieguldīšanas gūstu zināšanas, kas man lieti vien noderēs.

  Atbildēt
 44. ManInBlack

  oi, aizmirsu niku pierakstīt. uo – nu iekš čat.delfi.lv mani var atrasts. bet istenībā, ja pameklēsi, tad bez probzām to klipu atradīsi.

  Atbildēt
 45. STURM

  Ra- Krievi dzīvo latvijā, ieveda viņus okupācijas laikā, ejiet tak di*sā ar to aneksiju, tā bija okupācija, bet nu labi, ieveda, bet atpakaļ nesavāca, nu es domāju, ka viņiem te pat nav tiesibas dzīvot pēc likuma, jo kā teikts, pēc valsts okupācijas beigām, jāizvācas visiem okupantiem un viņu pēctečiem ! Un kad latviju okupēja mums bija jāiemācas krieviski runāt 1 nedēļā.
  Par lasītaja, nu tā kurš domā ka ir Pikačū, IQ un vispārējo zināšanu līmeni laikam visiem ir skaidrs 🙂

  Atbildēt
 46. Ra

  STURM, par to okupāciju – jautājums vispār jau ir slidens, bet labi, pieņemsim, ka bija okupācija (lai gan kara nebija, un kā var būt okupācija bez kara?). Tagad padomāsim reāli – 40% Latvijas tautas ir krieviski runājoši, Latvija ir viņu dzimtene (tāpat kā mums), un Krievijā viņiem darīt nav ko. Ko viņiem darīt? Skaidrs neko, tepat viņi paliks. Tad nu mēs varam ar galvu sist sienu, kurināt naidu (riskējot, ka mūsu bērni regulāri dabūs pa muti tikai tāpēc, ka ir latvieši), vai mācīties sadzīvot (abpusēji). Kā Tev labāk patiktu?

  Atbildēt
 47. Jānis

  Ra, esi juridiski korekts. Tu raksti "40% Latvijas tautas ir krieviski runājoši". Latvijas Republikas Satversmē ir minēts termins "Latvijas tauta", kurš tiek tulkots kā LR pilsoņu kopums. No pilsoņiem jau nu krieviski runājošie nav 40%.
  Okupācijas fakts nav "slidens". Gan ANO, gan ES, gan ASV ir atzinušas, ka Latvija 1940.g. ir tikusi okupēta (tiesa gan, nav atzīts juridiski saistošā dokumentā, bet atzīts ir).
  Netaisos "sadzīvot" (un nenovēlu to ne saviem ne taviem bērniem) ar mežoņiem, kas apčurā Kara muzeju, Rīgas pili, apmētā ar pikām Raiņa pieminekli, nospļauda Brīvības pieminekli (skatīt LETAS arhīvu) un visā visumā neciena un nievā latviešus – Latvijas saimniekus.

  Atbildēt
 48. Ra

  Jāni, labi, sorry par 40%, lai gan tas būtību nemaina. It kā notikušo okupācijas faktu Rietumvalstis ir atzinušas tikai tik daudz, cik viņām tas ir izdevīgi propagandas nolūkiem – ne vairāk.
  Arī es negribu sadzīvot ar mežoņiem, kas apčurā Kara muzeju utt., uzskatu, ka viņi ir jāsoda tāpat kā tie, kas apgāna žīdu kapus, ķēpā uz sienām kāšukrustus, utt., tas jau ir policijas darbs un tur nav nekāda sakara ar politiku.

  Atbildēt
 49. Ra

  ui, kaut kas jau ir jārunā un jādara – ieomājies, kas notiktu, ja pēkšņi radikāļi (krievu vai latviešu, vienalga) iegūtu varu savās rokās… Par to padomājot, es gandrīz esmu priecīgs, ka pie mums valda naudas maisi, kuriem vienkāršās tautas problēmas ir tālas un miglainas, vismaz viņi ir ieinteresēti stabilitātē.

  Atbildēt
 50. Jānis

  Arī ar kosmopolītiem nav vērts strīdēties – viss kā pret sienu 😀
  Ra, ja atbalsti to, ka urlas pamazām naturalizējas (kļūst par Latvijas pilsoņiem), tādējādi nodrošinot sev ne tikai pūļa un ekonomisko, bet arī politisko varu (caur vēlēšanām), tad vari turpināt uzskatīt, ka pilsonībai nav nekāda sakara ar tautību. Ja tie krievi būtu kulturāli un gatavi asimilēties, tad viss būtu OK, bet, uzņemot Latvijas pilsonībā Latvijai naidīgi noskaņotus, nekulturālus mežoņus (es nesaku, ka visi krievi būtu tādi, bet liela daļa gan), mēs tikai rokam paši sev un Latvijas valstij kapu.

  Atbildēt
 51. Ra

  Gribēju jau beigt te šodien čatot, bet tomēr nenocietos –

  Latvijas valsts jau ir kapā un to kapu sauc par Eiropas Savienību :))) Dziļākā kapā iegulties man šķiet nav iespējams. Tas nonozīmē, ka esmu pret ES. Esmu neitrāls. Bet tas ir fakts, ka ES būs viena valūta, tad viena kultūra, tad viena tauta, tad viena valsts, un visbeidzot arī viena valoda – tas ir neizbēgami. Tā kā savā ziņā tas, ko mēs te pļāpājam, ir tukšu salmu kulšna.

  Atbildēt
 52. Jānis

  Savā ziņā es tev piekrītu Ra, taču es gribu, lai Latvija vismaz paliek (pareizāk sakot – izveidojas) par latviešu apdzīvotu ES pavalsti. Varbūt bezcerīgi, taču es par to cīnīšos, tāpat kā Apvienība "Visu Latvijai!" un citi latviešu nacionālpatrioti.

  Atbildēt
 53. ManInBlack

  Kādam kaut kas pret nacionāli noskaņotiem cilvēciņiem kā izskatās.. =)
  ou, nu es pats iekš DC tikko nopumpēju. tūlīt savedīšu kārtībā savu kasti un uzmetīšu, varēsi novilkt.

  Atbildēt
 54. Budzis

  Ra, lāpēc tu visus tos, kam tiešām ir tautība (leiši, igauņi, ‘zīdi, poļi utt) gribi ar varu iedzīt krievos? Nezkapēc neviena cita minoritātei nav problēmu ar skolām, bet tikai beztautībniekiem, ko vieno 1 valodas zinašanas un latviešu val.nezināšana, ir. Varbūt tomēr tur nav problēma reformā, bet gan šo "protestējošo" attieksmē pret zemi, kurā viņi dzīvo, kā tādu?

  Atbildēt
 55. Budzis

  fishbox, kapēc nacionālisti? Vai tad tur ir kas uzfilmēts tāds, kas nebija dzīvē? Vai varbūt nepatika tas, par ko tik ļoti fano, bet no malas izskatās tikai pēc padumju bērneļu pulcēšanās un cūkukūts atstāšana pēc sevis uz ielām? Nu ko lai dara, tas laikam ir tā "krievu skola", viņi tik ļoti aizstāv

  Atbildēt
 56. Budzis

  ui, trotils ir kārdinošs, bet neko nemainīs 🙂
  Kamēr "apspieestie" paši nesapratīs, ka šeit ir Latvija un viņi ir tikai viena no minoritātēm, neko mainīt tur diemzēl nevar…

  Atbildēt
 57. Ra

  Haijā, skatos, diskusijas vēl nav rimušās! 🙂 Kāpēc "apspiestie"? Latvijā, paldies Dievam, nevienu neapspiež. Piekrītu – ir jārunā par attieksmi, bet objektīvi. Piemēram, latviešu jaunieši aiz sevis atstāj tieši tādus pašus s..us kā krievu, neredzu atšķirību. Ja runājam par konkrēto demonstrantu attieksmi, tad piekrītu "štābs" krietni šauj pār strīpu, bet pārējie pusaudzīši vienkārši piebalso. Star citu, atceros pāris reizes redzēju "Visu latvijai" – tīņus ar skūtām galvām un nacistiskās simbolikas pakaļdarinājumiem – izskatījās vēl briesmīgāk.

  Atbildēt
 58. endr4f1nd3l

  Autors: lasītājs @ 29.04.2004 / 10:14 ::: tev ir nopietnas probleemas ar pokemonu un sviesta cibas paarskatiishanos/paarlasiishanos…

  Atbildēt
 59. Janis

  Ra: "atceros pāris reizes redzēju "Visu latvijai" – tīņus ar skūtām galvām un nacistiskās simbolikas pakaļdarinājumiem – izskatījās vēl briesmīgāk."
  Sen taa vairs nav. Varbuut pirms paaris gadiem uz VL pasaakumiem arii atkliida visaadi skini utml tipaazji, tachu tagad VL taadi vairs nav. Un tie, kas bija, ir paartapushi par normaaliem darba cilveekiem. Ja netici, atnaac uz kaadu VL pasaakumu un paarliecinies.

  Atbildēt
 60. PoRToSS

  Iisteniibaa zheel, ka coolynx ir nolaidies liidz taadam liimenim, ka dod linkus uz latvijas nacikju lapaam, bet ar katru jau daba joko savaadaak.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *