E-pasta klienta Thunderbird jaunais izskats

Pirms dažām dienām tīklā parādījās pirmais “teaseris” jeb kārdinātājs – attēls ar jaunā Thunderbird izskatu. Lūk ir pienākusi arī tā diena, kad fināla dizaina versija ar visu tapšanas gaitas aprakstu ir pieejama publiskai apskatei.

Thunderbird

Atgādināšu, ka tas ir tas pats mākslinieks, kas pirms kāda laika izstrādāja vizuālo tēlu jaunajam Firefoxam.

Tagad tikai atliek gaidīt jaunu Thunderbird versiju, lai ievērtētu jauno vizuālo tēlu.

37 thoughts on “E-pasta klienta Thunderbird jaunais izskats

 1. Veiga

  Thunderbird pēc idejas nav slikta lieta, bet tomēr vismaz mājās pārgāju uz Outlook – tādēļ, ka Thuderbirdam nevar normāli nokonfigurēt filtrus (es domāju no parasta usera viedokļa) un vēl viņš tomēr nenormāli velkas. Taču darba vajadzībām gan jāgaida jaunais!

  Atbildēt
 2. she`ka

  bilde jau baigi smukā, bet mājās Outgļuks stāv, jo nav laika testēties pārējos un eksperimentēt.. tāda lūk dzīve…

  Atbildēt
 3. danila

  kaut arī iepriekšējā ikona nebija slikta, šī ir super, ar dziļu domu… katrā ziņā ar thunderbirdu esmu ļoti apmierināts, sāk niezēt nagi pēc jaunākas versijas 🙂

  Atbildēt
 4. IMAGin

  Jaasaka visnotalj gliiti, tikai schiet ka paaraak sarezhgjiita lai buutu baudaama pie mazajiem izmeeriem 🙁 Bet fakts, ka kaads piedomaa pie shiim ikonaam tik nopietni, mani kaa dizaineru, tik tieshaam ljoti priecee 🙂

  Atbildēt
 5. Yoda

  A ko (jautāju 2trreiz), vai tiešām neviens nav izdomājis kā jamo atvieglot?? Būtu tik ātrs kā Bac, varētu visa pasaule lietot un MS mēslus izmest miskastē.

  Atbildēt
 6. MZM

  Ja jau Mozz jaunākā versija ir stipri ātrāka, tad gan jau arī Thunderbirds būs paātrināts 🙂
  PS. CLX: nu uztaisi, plz, lai atceras vārdu un e-pastu!

  Atbildēt
 7. coolynx

  Yoda: Domāju, ka viņi ies pa to pašu ceļu kā ir ar Firefox. Sākumā tiek sabāztas maksimāli daudz dažādas fīčas un līdz 1.0 versijai tās tiek testētas līdz novestas līdz stabilai versijai. Pēc tam jau pēc 1.0 versijas tiek pieslīpēts un domāju, ka uzlabota arī ātrdarbība. Neba nu tu viens tāds apceltais 🙂

  Atbildēt
 8. Aleksejs

  Mani tā ātrdarbība, kas ir jau šobrīd apmierina pilnībā, ņemot vērā IMAPa superīgo atbalstu, kā arī to, ka samazinās risks noķert vīrusu.

  Atbildēt
 9. PolarLacis

  izskatās jau jauki, džeki riktīgi pieliek pūles lai kļūtu populārs šis te!!!
  ātrdarbību šitam te var paātrināt pašam kompilējot sorsi vai arī velkot optimizētos variantus nevis orģinālu.
  un filtri ir vinekārsāki par vinekāršiem, tādi paši kā autgļukam

  Atbildēt
 10. Djuke

  pasūdīgi vienīgi, ka pērkonputnam ir tendence taisīt katram accountam savu folderi… tas sako
  pasūdīgi arī ka nav archive folders analoga 🙁

  Atbildēt
 11. Aleksejs

  Runājot par iespēju un fīšu trūkumiem… daudzi aizmirst, ka eksistē tāda lieta kā plug-ini thunderbirdam un firefoxam, ar kuru palīdzību var dabūt daudz tādu fīču, kas Outgļukam un IE ne sapņos nav rādījušās.

  Atbildēt
 12. Veiga

  It kā jau filtri ir, tikai tā arī neizdevās panākt, lai šamais dzēš no servera nevēlamos meilus, nevis kačā manā kastē. TB "delete from server" nestrādā kā nākas. Piebesīja un pārgāju uz O2003 – arī, protams, savas īpatnības, bet vismaz prognozējams.

  Atbildēt
 13. endrju

  April 20th
  A new weekly build based on the 1.7 branch is now available. The branch builds now feature our new brand identity artwork! Thanks to John Hicks and the rest of the visual identity team for putting together the new artwork for us! Read the release notes for more details about what is new with this build.

  Atbildēt
 14. Veiga

  trakais p.a. – ja tev stāv ugunsmūris un normāls antivīruss, tad arī outlookam nav ne vainas. jā, un vēl nepieciešama tāda neliela piesardzība kā dīvainu sūtījumu neatvēršana.

  Atbildēt
 15. trakais purva aazis

  Veiga: jaa, un virus updeitiem jaabuut savlaiciigi veiktiem, os pachiem uzliktiem un windowzam un outgllukam pareizi nokonfigureetam – un to protams dara tikai ms sertificeets admins, un vel veelams veikt vienreiz gadaa droshiibas auditu ar zinoshu auditoru piedaliihanos. gigi :))
  es jau neko, mani esoshais stavoklis apmierina – dazhi lieto veetras putnu, dazhi bat – bet laam.. sorry, paareejie nnemas ar outglluku – katram savs liktens 😉

  Atbildēt
 16. Offtopic

  The Mac is so smart it detects the Bluetooth-enabled cell phone in my friend’s pocket when he visits. He can control my Mac with his phone.

  Jeffrey Zeldman 🙂

  Atbildēt
 17. Veiga

  Trakais P.A. – ātrākas mašīnas biežāk avarē, bet toties no braukšanas nerodas sliktas izjūtas 🙂
  Kad es, teiksim, iedomājos, ka ja veči mājās ķīlētu autiņus no par brīvu iegūtām detaļām 😛
  Bet par lameriem nepiekrītu – lameri lai lieto opensource, tie, kam mazliet prasmes, var atļauties lietot arī tādas lietas, kas prasa mazliet vairāk uzmanības 🙂 (tas gan nenozīmē, ka es gribu nolikt opensource ideju – tas tā nav)

  Atbildēt
 18. Pi

  Kad es, teiksim, iedomājos, ka ja veči mājās ķīlētu autiņus no par brīvu iegūtām detaļām 😛

  Nezinu vai par brīvu iegūtajām, bet teiksim pašu roku uztaisītām…
  Manuprāt Jaguars vai varbūt kādas citas automašīnas vērtība bija tanī ka tā bija cilvēk roku salikta….
  Lai dzīvo Thunderbird!!!!
  Tā tiešām ir vērtība.

  Atbildēt
 19. Aleksejs

  2 Veiga: Stāsts iz dzīves:
  Nesen radās nepieciešamība pārnest organizācijas addressbooku uz LDAPu. Pārnesām, bet ne Thunderbird, ne Outlook klāt neslēdzas. Pameklējām newsgrupās par šo problēmu. Thunderbirdam šī problēma tika atklāta pus mēnesi atpakaļ un nākamajā buildā novērsta. Outlookam tā tika atklāta gadu atpakaļ un vēl jo projām nav novērsta.
  Šajā gadījumā nesaprotamu iemeslu dēļ (laikam tāpēc, ka esmu lameris) man labāk patika Thunderbirda izstrādātāju atsaucība.

  Atbildēt
 20. Veiga

  2 Aleksejs
  Klau, es nemaz nemēģinu noliegt opensource priekšrocības. Tāpat es pilnīgi piekrītu tam, ka programmētājs – entuziasts noteikti ir daudz atsaucīgāks par lielu korporāciju, kurai galvenais ir peļņa saskaņā ar biznesa plānu. Tajā pašā laikā neesmu pārliecināts, ka ierindas lietotājam ir liela vēlēšanās (un saprašana) dzīvoties pa izstrādātāju forumiem. Par lameriem gan nevajadzēja iespringt 😛

  Atbildēt
 21. Aleksejs

  2 Veiga: Ierindas lietotājus ir jāizglīto – viņiem ir jādod iespēja izvēlēties. Starp citu ļoti daudzi nemaz nenojauš par alternatīvu programmu esamību. Vai arī var pieiet tam ar BOFH filozofiju 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *