MySQL direktors un līdzdibinātājs David Axmark būs Rīgā

Janvāra beigās bija visai neskaidra situācija ar MySQL direktora un līdzdibinātāja David Axmark plāniem par iespējamo vizīti Latvijā. Bija skaidrs, ka viņš viesosies Lietuvā, bet bija cerība, ka viņš varētu iegriezties arī pie mums Latvijā.

David Axmark, co-founder of MySQL IS COMING to Riga March 24th and we have him for a few hours for a presentation we arrange before he flys to Vilnius.
He will return to Riga Saturday the 27th and would be available for a “technical dinner” or whatever we arrange.He is scheduled to leave Sunday morning but is considering leaving Monday, allowing for a Monday session.

Pēteris iepriecināja ar informāciju, ka vizīte ir ieplānota un konkrēti datumi, kad tas notiks, arī ir zināmi. Pagaidām tiek meklētas iespējamās tikšanās vietas. Konkrēti tikšanās laiki un vietas būs zināmas līdz 16.martam. Detalizētāka informācija būs atrodama LAKAs lapā.

15 thoughts on “MySQL direktors un līdzdibinātājs David Axmark būs Rīgā

  1. Pecis

    BlackHalt: nu tu ne tā gluži esi sapratis. Mysql komerciālā versija ir nopērkama, taču GPL versija ir tāda pati normāla un ievērojot GPL licensi, tu vari darīt ar mysql ko vēlies. Nesen bija gan neliela burzalka, kad mysql bibliotēkām no LGPL uztaisija GPL, tādējādi aizliedzot linkošanu komerciālajos produktos. Pagājušo nedēļu gan šis jautajums tika atrisināts, iekļaujot speciālu pantu par PHP bibliotēkām.
    GPL license nosaka to, ka jebkuršs produkts, kurš tiek linkots ar programmu, ir jābūt open source un zem tās pašas licenses. LGPL dod iespēju neatvērt programmu, ja neesi neko mainījis pašās bibliotēkās. Pārsvarā šobrīd ir prakse, ka bibliotēkas liek zem LGPL, un programmu pašu zem GPL.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta.