Apollo 37ze

ApolloDroši vien, ka būsit pamanījuši manu visai vienaldzīgo attieksmi pret Apollo pleijerīti, ko varētu pieskaitīt pie alternatīvo saimes, jo, manuprāt, dominē, tomēr Winamps.

Šodien LongT priecīgs pavēstīja par jauno Apollo 37ze 652KiB versiju un ieteica pievērst uzmanību tam, ka lapas adrese mainās kā arī tam, ka lejupielāžu lapā starp Ameriku un Somiju atrodas Latvijas spogulis. Lai gan mēģināju no tā novilkt šo failu, bet diemžēl man nekas nesanāca.

Lai vai kā, bet izdomāju vēlreiz nedaudz paspēlēties ar šo brīnumu. Šobrīd klausos stundu un desmit minūtes garo “VA – Swiss Trance Club 2003 mixed by dj mark jon” kompozīciju un varu teikt, ka samērā labi skan. Būtiskas atšķirības no Winamp gan nesadzirdu. Mēģinu saprast kapēc cilvēki izvēlas tieši Apollo un nevis Winamp. Varbūt ar laiku sapratīšu…

42 thoughts on “Apollo 37ze

 1. flipo

  coolynx, varbuut paekspermnetee paklausoties nomaalu muuziku nevis kaut kaadu tehno danc remix club megapuper super dj mega mix, jo tiem jau iznjemot basu neko vairaak nevajag.

  Atbildēt
 2. uks

  normāla testēšanas mūzika varētu būt tāda, kur ir maksimāli maz trokšņu un visādi citādi sintezētu skaņu. Tīri labi noder klaviermūzika, kura iespēlēta uz Steinway and Sons flīgļeļiem, jebšu arī kāda palēnāka simfoniskā orķestra mūzika. Es priekšroku dodu klaviergabaliem, jo tiem atšķirības uz dažādiem pleijieriem un visādiem citādiem skanošajiem var sajust vislabāk.

  Atbildēt
 3. ThA-B

  Ja man būtu sēnhaizera austiņas un superduper soundkarte, pietam divi kompji, lai sinhroni klausītos vienu gabalu, tad varbūt es justu sķirbu. Bet ja man būtu divi kompji ar superduper (TurtleBeach?) skaņu un sēnhaizera austiņām, tad es neklausītos mūziku uz PC, bet gan mājās ar origināliem CD un Beng&Oolufsena skaņu sistēmu.
  Vai nav vienalga? Lieto to, kas ir pierasts. Neba šis nu būtu tēmats par ko mirt. Mana māsa lieto MediaPlayeri mp3 skaņošanai un ir pilnīgi apmierināta.

  Atbildēt
 4. bush

  cilvēki izvēlas foobar2000. a kapēc? tāpēc, ka šams atbalsta visus audio formātus. need atmiņu, ir konfigurējams līdz nejēgai(kāpēc mēs izvēlamies firefox), pieejams ar “tabbed playlists” un ar kernel streaming modi skan labāk par jebkādiem tur apollo vai tml. neko nezinu. lietojam visi, kas kuram patīk, klausāmies mūziku tādā bitreitā, kāds mums liekas normāls un neplātamies ar zināšanām audio jomā, vai ar valdības uzdevumā ģenētiski modificētām ausīm, kuras spēj sajust wav failu nekvalitāti.

  Atbildēt
 5. coolynx

  flipo: Precizēšu – tu vienkārši neesi spējīgs sadzirdēt šī stila specifiskās skaņas, kas manai ausij ir tīkamas (kļūdaini būtu teikt, ka tu ir tikai basi), tieši tāpat kā es neesmu spējīgs sadzirdēt kāda cita stila specifiskās skaņas, kas man šķiet netīkamas. Attiecīgi skaņas kvalitāte nav atkarīga no kāda muzikālā stila vai cilvēka gaumes.
  Personīgi man ļoti patīk vocal trance, kādam citam patīk metāls vēl kādam citam hip-hop vai, kas cits. Skaņa var būt laba gan vienā, gan otrā gadījumā. Tas, ka tu neorientējies šajā stilā nenozīmē, ka tas ir sliktāks par to, ko tu klausies. Es jau kopš 90to gadu sākuma klausos dažādus tehno paveidus, bet iecienījis esmu tieši vocal trance. Un man ir pilnīgi vienaldzīgi, ko kāds cits saka par šo stilu, jo es to klausījos agrāk un turpināšu klausīties arī turpmāk, neatkarīgi no modes tendencēm tāpēc, ka tas ir tas, kas man patīk – reāls spēks.
  Ja runājam par pleijeriem, tad šobrīd paklausīšos Apollo pēc tam vēlreiz iemēģināšu foobar2000. Lai gan winampam nav ne vainas. 🙂

  Atbildēt
 6. FaLcoN

  Kamēr par Winampu neprasīs naudiņas lielas (būs vēl freeware versijas), neredzu jēgu izvēlēties kaut ko, kas iespēju ziņā vairākkārt vājāks par Winamp. Protams, nepopulāri playeri ir iespēja izcelties, līdzīgi kā ar mob. phone

  Atbildēt
 7. SpiegS

  nu nezinu par citiem playeriem bet tam pašam winampam kad paargāju no 2.78 versijas un vienu no pirmajām 5.x versijām es pamanīju ka kaukāds sprakšķis fonā iet. un klausos es metālu … un man nebūt nav valdības uzdevumā ģenētiski modificētas ausis 😀

  Atbildēt
 8. Dr.Evil

  Es apollo esmu iztesteejies to skanjas kvalitaati – veel tagad nezinu kaada atshkiriiba. Atsleedziet gan winampam, gan apollo eqvalaizerus un paklausieties…

  Atbildēt
 9. sndjs

  Varbūt kāds var padalīties ar Apollo un/vai Foobar2000 ekvalaizeru presetiem, kas būtu atbilstoši Winampa “Full bass and trebble”? Kaut kā pašam nekādi nesanāk normāli saregulēt, un nav arī laika ķēpāties 😉

  Atbildēt
 10. Jazz

  1) Bush! tev žetons par komentāru!
  2) Ko nozīmē skaņas kavlitāte? Katrs playeris skan savādāk? Ja runa iet par mp3, tad katrs mp3 dekodera PLUGINS skan savādāk, nevis pats playeris. Tad vēl kāds output ceļš (WaveOut, DirectSound vao Kernel Streaming), tad skaņu karte un tad vēl stūzis+tumbas vai ausis!
  Lieta tāda, ka cilvēki pārsvarā klausās mp3. Un kvalitāti ar mp3 nebūtu jēgas testēt. Tas jau ir diezgan novecojis standarts, bet ir iespējams to klausīties, ja DC++ “otrajā galā” cilvēks šo mp3 ir spiedis no AudioCD ar pareiziem presetiem, bitreitiem un kodekiem. Kuram no mums mājās ir pro skaņu kartes un studijas monitori? Retajiem! Tādēļ katras subjektīvas auss “IMHO” būs ļoti individuāls!!!
  Testu varētu taisīt ar 2 PC. Vienā 3 playeri konkurenti, otrajā kāda skaņu karte, kura pieņemta par referenci un tad uz priekšu! Testēt 1 mp3 gabalu katram playerim uz dažādiem setingiem.
  Es, personīgi, mp3 cenšos uzturā nelietot. Ja nu vienīgi no DC kačātie. Bet tad arī 192 kbps ar “gariem zobiem”. Domāju, ka progresīvāks un daudzās jomās labāks kodeks ir ogg. Pamēģiniet! Moš pielips. 🙂 Protams, spiežot CD’us uz kādo no lossless kodekiem (piem. Monkeys Audio (.ape)) esam ārpus konkurences. Pats savu šāri jau par 80% esmu no šiem sastādījis.

  Atbildēt
 11. Juris

  Vēlētos zināt: Vai vēl joprojām iekš Apollo dziesmu saraksta dzēšot dziesmu tā tiek nodzēsta arī no diska vai tikai no saraksta?

  Atbildēt
 12. ekkk

  Ir jau labs pleijeris, tikai viens trūkums, nu nespēj viņš sagremot lielu daudzumu failiņu pleijlistē. Mūžīgi krašojas, kad uztaisa pleijlisti uz paaris gigiem (winampam pofig, rukā). Varbūt ar laiku kaut kas mainīsies (varbūt jau ir mainījies?).

  Atbildēt
 13. Jazz

  P.S. Lietoju foobar2000.
  Pag, pag, kurš te teica: “…neredzu jēgu izvēlēties kaut ko, kas iespēju ziņā vairākkārt vājāks par Winamp”. Ja šis teksts ir domāts par Foobar un/vai Apollo, tad, čalīt, sorry, esi kļūdījies. Es “kruķīšanas” ziņā sarindotu tā:
  1) Foobar
  2)Apollo
  3)Winamp
  Foobars jau vispār – lego! Bez maz vai radiostaciju var uztaisīt! Tik attiecīgos pluginus vajag uzrakstīt. 🙂 Kurš tad tikai rakstīs? 😀 Es pats nejēdzu…

  Atbildēt
 14. Yoda

  Nu, man par skaņas kvalitāti ir savs ieskac. Pilnībā atbalstu Apollo, patīk daudz labāk kā Winamps. Uz to, ka ir pleijeri, kas spēj atskaņot ~10 000 dažādu paplašinājumu, man ir pilnīgi nospļauties, jo 99% no manas datormūzikas sastāda mp3.
  Manuprāt:
  1) mp3 skaņas kvalitāti nosaka veids kādā tas tiek saspiests. Neko labāku par www.ubernet.org neesmu redzējis. Un ticiet man, kad noklausās 1 dziesmu šajā mp3 variantā, pārējos “parastos” mp3 gribas mest ārā (kas arī tiek darīc).
  2) tikai pēc tam var runāt par pleijera kvalitāti, bet to ļoti ierobežo:
  3) skaņas karte, tumbas un VADI!
  Un vēl labāk nopirkt labas firmas hārdvērisko atskaņotāju, labu pastūzi, tumbas un vadus (vismaz bezskābekļa varu, ja neko labāku nevar atļauties).

  Atbildēt
 15. Jazz

  Yoda! Pekrītu Tev! Bet vai hārdvāriskais atskaņotājs būs labāks par labu skaņu karti?
  Ubernets – tā ir ģēla! Tu esi tajos tīklos? Vai pastāstīsi kādi tur noteikumi? Es mēģināju, bet nesanāca. Protams ar EAC saripināju ogg’us.

  Atbildēt
 16. root-ax

  nu jaa.. whatever taa skanja. man beerniibaa laacis uz ausiim uzkaapis. man ir intergreetaa Soundmax skanjukarte un targus tumbinjas ar sabwooferi, speeleeju winamp un dzirdu visu kaa vajag. arii maajas audiosisteema man ir no sony ko dazhi noliek kaa neprofesionaalu, bet es vienkaarshi labaaku nevaru iedomaaties un mashiinaa man arii ir sonjkas cd-mp3 playeris ar xplod akustiku un teikshu ka tieshaam nedzirdu starpiibu no mana choma alpine..

  Atbildēt
 17. e-remit

  Par winamp, foobar, apollo…
  foobar man neiepatikās, kad uz veca kompja testēju – pietiek kaut ko no diska palasīt, un tas jau aizrijas.
  Apollo man ļoti patīk kaut vai tāpēc, ka tam var nepieklājīgi lielu buferi sataisīt, un tam ir nozīme, klausoties mp3 no CD. Ar Winamp tā ripa prakstiski nepārstāj griezties.

  Atbildēt
 18. aabele

  lietoju operu tāpēc, ka aizņem 0,6Mb, spēlē visu – pat radio, neēd atmiņu un ļoti elementāri rīkoties ar pleilistu. Viss ģeniālais ir vienkāršss

  Atbildēt
 19. koko

  Nu nezinu… Es tomeer priekshroku dodu WinAmp, jo uzskatu, ka iespeeju ir vairaak, atbalsts ir lielaaks… Kaa arii skanjas kvalitaati var mieriigi nodrosjinaat pieinsteleejot ekvalaizerus, kaut gan, taa kaa man nav paarjaudiigaakaas audiosisteemas, tad es vispaar nejutu atshkjiriibu patesteejot :)) Nu nez, katram pierastaakais :))

  Atbildēt
 20. endrju

  Nu Apollo kādreiz Winampu skaņas kvalitātē sita nost par visiem 200%, tagad abi izlīdzinājušies, kaut gan mazliet var just, ka Apollo rullē labāk (pie attiecīgas tehnikas – pastūzis, reālas tumbas, kvalitatīva audio faila).
  Pagaidām gan visur stumju Winamp 2.91. Bet pēc pieredzes varu teikt, ka Winamp tomēr dažreiz nogruzās, ir ļoti (uzsveru!) atkarīgs no dzelžiem un Windows. Apollo var uzlikt uz jebkura PC un es zinu, ka viss strādās. Uz Winamp nevar tik ļoti paļauties.
  Uzliktu to Jūsu reklamēto foobar2000. Nu nezinu. Neko tur baigu neredzu. Jā, viegls ir, bet nokonfigurēt kā man gribās – tur būtu mazliet jāpiesēžas pie tās lietas. foobar2000 konifugrēšana nav domāta vājiem end-user’iem. Vismaz man tāds iespaids. Var jau būt, ka kāds var pierādīt pretējo. Kaut gan es pamēģināju arī pāris klientiem parādīt – nu atsauksmi neguva un ne jau tāpēc, ka pie Winamp pieraduši.
  Kura OS labāka, kurš browseris krutāks, kurš IRC klients labākais, un tā tālāk – krāniņu mērīšana 😉

  “Kas ātrāks – zirgs vai mašīna?”

  Atbildēt
 21. Dexter lab.

  Kaut kāds mēsls tas apollo ir. Koderiem laikam nav pilnīgi nekāda priekštata par useriem draudzīīga interfeisa veidošanas pamatprincipiem. 🙁

  Atbildēt
 22. coolynx

  Apollo interfeiss vēl ir ciešams, bet foobar izstrādātāji gan pagaidām vēl nav lasījuši neko par interfeisu veidošanu, kad palasīs, tad arī mēģināsim vēlreiz.

  Atbildēt
 23. hvz

  offtopic
  “Hakeru” uzbrukums Maksātnespējas aģentūras lapai 🙂
  http://www.leta.lv/news_pr.asp?NewsID=2004031514425300D354F122E43D DBC2
  Links uz preses relīzi, kura pieejama visiem bez maksas un brīvi izmantojama.

  Atbildēt
 24. Pckiller

  Nu es nezinu, ja WinAmp’s ir smags, tad tev laikam PC ir diezgan liela kaka.
  P.S. Nevajag lietot WinAmp’ā uberkūlos skinus un tad nekas nebremzēsies.

  Atbildēt
 25. Aiks

  Es Windows Media Playeri lietoju paarsvaraa tapec ka tur ir diezgan eerta Media Library,un ja ir ljoti daudz muuzikas tad tur var ljoti eerti tur darboties.Arii skaneeshanas kvalitaati var krietni uzlabot pieliekot paaris pluginus.Lai gan procesors tiek noslogots,skanjas kvalitaate ieveerojami uzlabojas.Bet ja es paraleeli muuzikas klausiishanai kautko geimoju,tad atliek es lietoju Winamp.

  Atbildēt
 26. skyboy

  nu nez, pac nemaz nepretendeeju uz ko vairaak par advanceeta datorlietotaaja titulu, bet foobar konfigs man pusliidz ir pa speekam. ja buutu vairaak peleekaas vielas/uznjeemiibas, sakonfigotu veel krutaak, bet shobriid esmu pavisam apmierinaats. Iisteniibaa 1ns no galvenajiem iemesliem, kapeec es lietoju foobar – Tas ir FREE.
  Btw tiem kas nezin – foobar2000 aizsaaka kekss, kursh straadaaja pie Winamp, bet vinja paaraak labaas fishkas deelj AOLs vinju atlaida. Tad dzima foobar2000.

  Atbildēt
 27. Delfins

  Pow : tavai zinaashanai – transparancy tikai iebremzee visu pasaakumu. Players domaats atskanjot, nevis uz vinju blenzt.
  un turklaat nevajag jaukt Winamp default (kas ir kaka) ar sakonfiguretu winampu.
  tam arii ir iespeja nomainiit mp3 dekoderi – skanja nemaz nav sliktaaka par apollo.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *