FileZilla 2.2.4f

Šodien škrobojos par to, ka uzliekot jaunāko WinSCP 3.5.6, atkal saskāros ar to pašu veco, bet ļoti nepatīkamo gļuku par kuru rakstīju agrāk. Cīnīties ar autoru forumā man vairāk nav spēka. Vēl jo vairāk, šodien ievērtēju kādu alternatīvu atvērtā koda FTP klientu, kas uztur SFTP – FileZilla 2.2.4f 1 832KiB. SFTP ir pieejams uz SSH2 versijām. Tā kā pārsvarā visur jau sen lieto SSH2, tad attiecīgi ar SFTP nevajadzētu būt problēmām.

Jāatzīst, ka programma jau tiek izstrādāta diezgan ilgi, bet joprojām ir salīdzinoši vārga iespēju ziņā. Man kā prasīgam lietotājam pietrūkst taustiņu kombinācijas un vēl visādas ekstras. Lai vai kā, bet vismaz bāzes komandas strādā, pagaidām, labi. Apskatīties kāds tas zvērs izskatās var šeit. FileZilla projekta mājas lapa.

The main features of FileZilla are:
* Ability to resume Uploads/Downloads (if the server supports it)
* Custom Commands
* Site Manager with folders
* Keep Alive system
* Timeout detection
* Firewall support
* SOCKS4/5 and HTTP1.1 Proxy support
* SSL secured connections
* SFTP support
* Upload/Download Queue
* Drag&Drop
* Multi-language support
* GSS authentication and encryption using Kerberos

Pagaidām izmetu WinSCP un mēģināšu pāriet uz FileZilla. Ja gadījumā kādam ir padomā kāds alternatīvs bezmaksas SFTP klients, kas ir stabils un iespējām bagāts, var droši ieteikt izskatīšanai.

27 thoughts on “FileZilla 2.2.4f

 1. flipo

  Nu nes, es lietoju kaa sftp clientu uz windiem coreftp un manupraat vinjsh straadaa labi, protams ar paarlieku lielajaam iespeejaam neizceljas, bet mani apmierina.

  Atbildēt
 2. Pckilelr

  Nu man jau patīk. Ērts un ātrs kā arī nezmaksas kaut gan mani tas īpaši nesatrauc. Varēšu kādu normāku FTP klientu arī skolā uzlikt 🙂

  Atbildēt
 3. Pow

  piekriitu parasts. Ja, piemeeram, man tas bugs ieksh winscp nepatiktu aarpraatiigi, jau sen buutu panjeemis atradis kodaa vietu un aizsuutiijis autoram patchu. nevar tak buut sarezgjiiti atrast kodaa vietu peec teksta tajaa popup logaa un atrast vajadziigo ifu. jaaciinaas ir nevis forumaa bet source kodaa.
  bet taa kaa shaadu protokolu vispaar nelietoju, tad mani tas pilniigi nesatrauc 🙂

  Atbildēt
 4. Pckiller

  coolynx: vispārs jāsaka liels paldies par šīs progas publicēšanu, jo man mūžīgi ir problēmas ar piekļūšanu pie sava FTP servera, bet ar šito progu viss iet kā pa sviestu.

  Atbildēt
 5. Driver

  Mani pilniibaa apmierina klienti, kas dabonami ieksh www.ssh.com vai www.vandyke.com … un visaadas nedataisiitas zilllas, millas un tamliidziigas hernjas man ir pie vienas vietas…

  Atbildēt
 6. aabele

  šamējo lietoju jau sen sen. Atsķirībā no visiem paarējiem ūber klientiem šitam ir zelta vērta īpatnība – neexpireejas 🙂

  Atbildēt
 7. mikyus

  Nu manuprāt FileZilla serveris priekš windas vienkārši lielisks šits. Par to klientu, man kaut kā pie sirds iet tas pats Far.

  Atbildēt
 8. Grrr

  Filezillai nav ne vainas, lietoju jau kādu pusgadu.
  Vienīgais, — pie konekcijas caur SOCKS (dante) kaut kad mēdza būt mistiski gļuki ar downloadiem — nokačājas failam kādi 500 baiti, un viss — d/loads iekaras un failu vairs nevar dabūt. Bet tai laikā tā varēja būt arī mana tīkla problēma.

  Atbildēt
 9. flipo

  Grrr: dantei ir daudz gljuku taalab nebuut nebriinos ja vaina ir sock serverii. Tad jau labaak lietot http://www.socks.permeo.com/AboutSOCKS/SOCKSvF.asp

  Atbildēt
 10. Vilx

  Nu, es arii ar sho probleemu nesen saskaaros: vajadzeeja darbaa legaalu bezmaxas FTP softu. FileZilla nav slikts, tikai vinjam ir dazjas nelaagas iipashiibas – kad nestabila konekcija, vinjsh aatri vien padodas un vairs nekas nenotiek. Es ietesteeju no drauga velkot filmas caur FTP. No riita, ejot prom, atstaaju vilkties, vakaraa atnaacu, un skatos – viss iesalis 🙁 Un tad, meegjinot restarteet, arii bija visaadi gljuki. Kaukaa laaga neljaavaas to dariit. Bet, vispaar jau ljoti jauks klients. Labs UI, peec manaam domaam. Vispaar jau tas ir sakariigaakais BEZMAXAS klients, ko es zinu. Veel varu ieteikt arii LeechFTP. Tas ir liidziigs, tikai pie nestabilaam konekcijaam ir veel sliktaak 🙁 Un discontinued, bet tas jau taa. Galvenais tachu, lai labi transferotos, vai ne?

  Atbildēt
 11. Djuke

  to Vilx: tas tāpēc, ka filezilam defaultā ir uzlikts ka ja konekcija nobrūk, tad restartējas laikam tikai piecas reizes, ja arī nesanāk, tad apstājas pavisam konkrēta faila kačāšana. es atrisināju uzliekot restart limitu 999 – manā gadījumā pietiekami 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *